בואו להכיר את סדנת ניהול ומנהיגות הכי אפקטיבית בשוק ההדרכה והעצמה למנהלים ולעובדים. חשוב כי תדעו שאנו פועלים בהצלחה לא מעטה בתחום של הדרכה ופיתוח מיומנויות למנהלים ולעובדים. עושים זאת בתחומי הליבה של ניהול ומנהיגות אפקטיבית. פועלים במסגרת סדנאות קורסים ותוכניות ייחודיות שפיתחנו למנהלים בדרגות השונות. כעוסקים בפיתוח הדרכה ושיפור מיומנויות וכישורים מזה שנים אורות אנו שמנו לעצמנו למטרה להביא את סדנת ניהול ומנהיגות הכי עדכנית וטובה לפתחם של מנכ"לים והנהלות. לכאלה המבינים עד כמה חשוב לטפל את ההון האנושי וההון הניהולי בחברה.

במה אנו מאמינים

אנו מאמינים כי אנשים עושים את ההבדל. לכן אנו ממליצים לארגונים הנהלות ומנכ"לים לטפח תמיד את ההון האנושי והניהולי אצלם. כעוסקים בהדרכה ובשיפור מיומנויות בתחום ניהול ומנהיגות אפקטיבית, אנו מתמקדים בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות. בסדנה לניהול ומנהיגות אנו מובילים תהליך בו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. על פי ניתוח פעילויות מהעבר אנו מסוגלים לציין כי מנהלים וארגונים טובים ומצליחים שהחלו בתהליך איתנו, מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם. הם הפכו להיות מנהלים וארגונים טובים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר.

סדנת ניהול ומנהיגות

אנו חושבים כי הסדנה לניהול ומנהיגות הרבה יותר טובה ואפקטיבית מקורסים אחרים. היא באה להעניק כלים של שיפור ביכולת הביצוע והחשיבה הניהולית. אנו במסגרת סדנת ניהול ומנהיגות שמים דגש על רכישת מיומנויות חסרות. על חיזוק ושיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות קיימות. בעיקר מעניקים כלים ניהוליים עדכניים לאתגרים של העולם העסקי המאד תחרותי בעשור השלישי של המאה ה- 21. אנו מעניקים כלים ניהוליים שיסייעו למשתתפים בתום הסדנה להתמודד הרבה יותר טוב וביעילות הרבה יותר גבוהה עם האתגרים השונים בתפקידם. בסדנת ניהול ומנהיגות אנו שמים דגש רב על  שילוב של לימוד תאורטי עם אימון ותרגול אינטראקטיבי יישומי. אנו מקפידים על תרגול ועבודה מעשית של החומר הנלמד בהתאמה לעולם התוכן של המשתתפים.

סדנת ניהול ומנהיגות למי היא מיועדת?

ככלל, אנו מעניקים את סדנת הניהול למגוון רחב של עובדים ומנהלים בדרגות השונות. כאלה שבתחילת דרכם, כאלה שאמורים להתקדם לתפקידי ניהול ברמת הביניים ולמנהלים ברמת מנהלי אגפים ואפילו סמנכ"לים צעירים. אנו חושבים כי נכון לבחון אפשרות להעניק את סדנת ניהול ומנהיגות גם לפורום המנהלים הבא בארגון. לעתודה הניהולית שעשויה להיות בחזית הניהולית בארגון בטווח של שנתיים ופחות. מנהלי צוות מכירות ומנהלי מכירות שטח וותיקים עשויים למצוא לא מעט תובנות חשובות מעצם השתתפותם בקורס.

מה מקבלים המשתתפים מסדנת ניהול ומנהיגות שלנו?

סדנת ניהול ומנהיגות אפקטיבית מבוצע ברמת החברה בחתך מנהלים כללי? או ברמת חתך של מנהלים של חטיבה? או אגף? בכל מצב אנו מבצעים אפיון מצב קיים וראיונות עומק עם חלק מהמשתתפים ועם ההנהלה והמנהלים בכדי להתאים עד כמה שניתן את התכנים לרמת המשתתפים ולעולמות התוכן העסקיים. אנו במסגרת הדרכה והעצמה של מנהלים באמצעות סדנת ניהול ומנהיגות מציגים מענה לצרכי הארגון והמשתתפים. סדנת ניהול ומנהיגות אפקטיבית מביא ערך רב ומדיד ונותנת מענה מיטבי לצרכי המנהלים והעובדים הבכירים בארגון. ככלל הארגון והמנהלים הרלוונטיים יהיו שותפים חשובים לבניית הסדנה ובחירה והתאמת התכנים לעולמות התוכן והצרכים של הארגון.

להלן סקירה קצרה של נושאים בסדנה לניהול ומנהיגות.

הסדנאות לניהול ומנהיגות מביאות הרבה ערך למשתתפים ולחברות גם יחד. חשוב כי תדעו שאנו מתאימים את מערכי ההדרכה והסדנאות של ניהול ומנהיגות אפקטיבית כמו גם בנושאים חשובים אחרים לארגון ולמנהליו. אנו שמחים להציג מטה נושאים שיהיו מרכזיים בסדנה לניהול ומנהיגות שלנו. זאת ועוד, כחברה לייעוץ ארגוני המובילה תהליכי הדרכה וקורסים לעובדים ולמנהלים אנו שמחים להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה בסדנאות קצרות וממוקדות בימי עיון והרצאות גם אצלכם בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 • "מהותה של הצלחה. פרודוקטיביות תפעולית ואישית."

  נכיר מהי הצלחה? מהי פרודוקטיביות? זיהוי פעולות גבוהות התגמול שלנו? נכיר ונלמד על מטריצת ניהול הזמן? נעסוק במוטיבציית השינוי? ונלמד על חשיבותו של גיליון תכנון יעדים.
 • ניהול זמן כמפתח להצלחה ניהולית ואישית"

  נתמקד ללמוד ולהכיר את "הטייס האוטומטי שלנו" את ה- "גישות", הרגלים ודפוסי ההתנהגות המובילים אותנו. נלמד הכיצד ניתן לתקנן? ולרכוש הרגלי עבודה טובים ואפקטיביים יותר. נעסוק בהבנה של הרביע השני – וחשיבותו. נאתר עד כמה מסוכן ולא יעיל העיסוק ברביע של "החשוב והדחוף".
 • קביעת הקדימויות – כמפתח לשיפור הפרודוקטיביות וההצלחה בניהול האישי והעסקי"

  נכיר ונלמד עד כמה חשוב לדעת לתעדף משימות לקבוע מה ראשון ומה אחרון? נכיר וניישם את כלי "בקרת קדימויות" ונכיר הכיצד מנהלים מצטיינים מנהלים היטב את משאב הזמן שלהם? נעסוק ונלמד לאתר את פעולות נמוכות התגמול שלנו. ניהול סיכונים ככלי ניהולי כיצד משפרים ומתמקצעים בתחום.
 • התקשורת ככלי לשיפור הפרודוקטיביות האישית והניהולית".

  למידה אינטראקטיבית שתעסוק בשיפור מיומנויות תקשורת. נכיר את חשיבותה של האינטליגנציה רגשית והיכולת שלה להשפיע על התוצאות הניהוליות. נכיר ונבין את  4 סגנונות התקשורת נלמד עד כמה חשוב להכיר ולאתר את ההיגיון שבשימוש בסגנון מנצח \ מנצח.
 • "העצמה אישית ומקצועית – מתבצעת באמצעותם של אנשים".

  נלמד ונכיר את יתרונות הסינרגיה וכיצד ניתן להשיגה. נבין עד כמה חשובה היכולת להקשיב ולתת לצד השני הרגשה שהוא "בורג" חשוב בהצלחה. נכיר את מושגי היסוד בנושא האצלת סמכויות, הנעת צוותים והעצמה של כפיפים ועמיתים.
 • "הצוות" כמתכון הסודי להשגת מטרות והגדלת הפרודוקטיביות בארגון ובמחלקה".

  נכיר את החשיבות ואת הדרכים ליצור שיתופי פעולה ברמת הארגון והצוות. נלמד על החשיבות של משוב ובקרה ראויים. ובעיקר נתמקד בהבנת הצורך ליצירת סביבה תומכת המעודדת לימוד והתמקצעות. נכיר מקרוב מה באמת חשוב לעובדים? האם שכר? או דברים אחרים?
 • חדשנות בידול ומיתוג עסקי – ומיתוג אישי"

  נכיר את החשיבות של המיתוג האישי והמקצועי כחלק מבניית אופק תעסוקתי למשתתף מחד ולארגון ולמחלקה שאותה הוא מנהל מאידך. נבצע עבודה במסגרת קבוצות קטנות שבחלקה המשתתפים יקבלו אימון עסקי ואישי בפורמט "אחד על אחד". לחיזוק הדימוי המקצועי ובניית אופק ניהולי ארוך טווח בחברה.

להשקיע בפיתוח ההון האנושי - לבחור את מועד ואת התכנים?

אני מבקש שוב לקבוע כי סדנאות ניהול ומנהיגות. הרצאות השראה קצרות וממוקדות ימי עיון בתחום ניהול ומנהיגות יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים. דווקא כיום אחרי יציאה מתקופת משבר. העשרה ופיתוח עובדים ומנהלים חשובים מאד להצלחה עסקית לאורך זמן. מפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. זה משדר למנהלים ולעובדים כי הארגון גם אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה. הפתרון הוא - סדנת ניהול ומנהיגות אפקטיבית שלנו!

היה ואתם מתחברים לנושא – אשמח כי ניפגש בהקדם.

היה והנושא של קיום סדנת ניהול ומנהיגות נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול ומנהיגות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.