משה גרימברג וצוותו עוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. לצוות ולמשה גרימברג, ניסיון רב שנים הן בתחומי הניהול, פיתוח עסקי, שיווק ובמכירות כמנהלים בעולמות העסקיים והן כיועצים מאז שנת 2006. כיועצים ארגוניים המניעים תהליכים לעדכון תוכניות עסקיות, התאמת אסטרטגיות שיווק ומכירות לשווקים במשבר.

תוכנית עסקית – תוכנית אסטרטגית

אנו מביאים ניסיון מוכח בקרב חברות ועסקים בתחומים השונים בארץ. יש לנו הידע והניסיון להביא גם בעבורך תועלת אנו מאמינים כי השלב הראשון בכל תהליך מחייב היכרות. לפיכך אנו כדרך חיים עסקית מעניקים "מפגש סיעור מוחות" במתנה לבדיקת ההיתכנות להניע יחד תהליכים משותפים.

מפגש חשיבה ברמת מנכ"ל ובעלים – במתנה!

שירותי הייעוץ האירגוני- פיתוח עסקי והעצמה של מנהלים ועובדים ב- Advanced Business Consulting אנו מסייעים ללקוחותינו לבצע עדכונים לאור השינויים בשווקים ומול המתחרים שלא דורכים במקום. פעמים התרומה שלנו באה לידי ביטוי בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו אמונים להוביל יחד איתך כמנכ"ל ועם ההנהלה והבעלים תהליכים המחזירים את החברה או הארגון לפסי הצמיחה. אנו אחראים לייצר מומנטום עסקי- ניהולי ואסטרטגי מתמשך. עושים זאת לאחר מיפוי מצב קיים שוק, מתחרים כחלק מהקטנת הסיכונים והגדלת אחוזי ההצלחה בתהליכי השינוי העסקיים.

פיתוח עסקי – מניע צמיחה

ככלל אנו מנסים לאתר הזדמנויות עסקיות בשווקים החווים משבר עסקי או ניהולי קשה, שתאפשר לחברות ולעסקים לבצע צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות. כחברה לייעוץ עסקי – פיתוח ארגוני ועדכון אסטרטגיות מנצחות אנו תמיד מתמקדים ושוקדים על איתור הכלים והמתודולוגיות הכי מתקדמות שיאפשרו ללקוחות שלנו לממש יעדים שאיפות וחלומות עסקיים בצורה מיטבית. התרומה שלנו מביא לשינוי ויוצרת ערכים מוספים חשובים בתחומי השיווק, המכירות ופיתוח מנהלים ועובדים.

מודל חמשת השלבים  העיקריים - Advanced Business Consulting

  • מיפוי מנהלים והנהלה. השלב הראשון. ראיונות עומק וחתך עם מנהלים בכירים, הנהלה ומנהלים בבכירים וותיקים ברמת השטח. בחינה מעמיקה של איכות קבלת ההחלטות והזרימה של התקשורת הארגונית והניהולית. מיפוי ראשוני של חוזקות ואיתור "חוליות חלשות" בהיבט של איכות ההון הניהולי.
  • מיפוי שוק מתחרים ומגמות טכנולוגיות. השלב השני יתמקד במיפוי MRI לפעילות החברה או התאגיד, או החברה המשפחתית לאיתור ומיפוי חוזקות, יתרונות וחולשות. זאת ועוד, בתהליכים ננסה לאתר תחומים והזדמנויות לביצוע צמיחה ופיתוח עסקי לכיוון של מוצרים ואו שירותים חדשים. נבחן כניסה לנישות חדשות אך משלימות את עולם התוכן והמוצרים.
  • בחינת הצורך לעדכון התוכנית העסקית והתוכניות האסטרטגיות. השלב השלישי יתמקד יבוצע מחקר ראשוני לבחינת הצורך בעדכון התוכנית העסקית כתוצאה מהשינויים בשווקים ואו כתוצאה מהתמודדות עם משברים חיצוניים ואו משברים ניהוליים ותפקודיים ברמת החברה.
  • תכנון קפדני ומדויק של עדכון התוכנית העסקית. השלב הרביעי יתמקד בבחינה האם נחוץ לבצע עדכון גם לאסטרטגיה השיווקית ואת שיפור המיתוג והבידול של החברה אל מול האתגרים של המאה ה- 21. נבצע תכנון מדויק וקפדני לתוכנית העסקית, היה ויהיה צורך נעדכן את החזון כל זאת בכדי לאפשר לחברה לעמוד ביעדיה ובמימוש החזון העסקי העדכני.
  • שלבי היישום הליווי וההטמעה. זהו השלב החמישי והחשוב ביותר להצלחת התהליך. יישום והטמעת התוכנית האסטרטגית – התוכנית העסקית העדכניות והמשופרת בכל שדרות הניהול בחברה או בעסק המשפחתי. אנו כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, מאמינים כי שלב ההטמעה הבקרה והמשוב המתקן בתהליכים הינו חשוב ביותר להצלחת ההתמרה והשינוי העסקי והניהולי.

ארסנל השירותים שאנו מעניקים ללקוחות ניתן לציין את הדברים המרכזיים הבאים:

איך מתמודדים עם משברים עסקיים ויוצאים מחוזקים?

פעמים הכניסה אל תוך משבר עסקי עמוק לא נובעת מטעויות בניהול ובתפעול של החברה והעובדים. פעמים ארגונים נגררים אל תוך המשבר שנוצר ברמה הארצית? או ברמה המקומית ופעמים כתוצאה ממשבר כלל עולמי, כמו למשל משבר הקורונה ואו מלחמות באזור גורמים לסחרור עסקי חמור. רבים לא מצליחים להתעשת ולהתאים את עצמם לשינויים הנדרשים. הם לא מצליחים להציג גמישות מחשבתית וניהולית.

אנו תמיד מבקשים לקבוע כי את הכניסה למשבר אין אנו בוחרים. אבל את הדרך הקשה להתמודד עם האתגרים ולהיחלץ מהמשבר אפילו יותר מחוזקים – יכולים לעשות אך ורק מנהלים וארגונים שהבינו שנכון להיעזר באנשי מקצוע כמונו. יועצים ארגוניים המניעים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


אין לנו פתרונות קסם

היציאה מכל משבר עסקי, קטן כגדול, מחייבת מצד אחד השקעות ומצד שני להבין כי אי אפשר להתמודד עם המשבר באתם הכלים הניהוליים שפעלתם עד עכשיו. בכדי לשנות את התוצאות עליכם לשנות את דפוסי ההתנהגות והניהול. אין קסמים ופתרונות אינסטנט להתמודד עם משברים ככלל ומשברים עסקיים בפרט. התמודדות איתם מחייבת ודורשת ניתוח ואפיון שוק ומתחרים, מיפוי מצב קיים אבל בעיקר דורשת יכולת ניתוח וקבלת החלטות מהירה.

פיתוח עסקי עדכני באמצעות עדכון אסטרטגיות:

שירותי הייעוץ האירגוני- פיתוח עסקי והעצמה של מנהלים ועובדים ב- Advanced Business Consulting אנו מחפשים לזהות הזדמנויות עסקיות חדשות, שותפויות חדשות עם עסקים אחרים, או להיכנס לתהליכים של צמיחה באמצעות רכישות ומיזוגים. בחלק מהפעמים אנו נכנסים לתהליכים של עדכון האסטרטגיה העסקית ועדכון מערכי השיווק והמכירות כך שנצליח להגיע לשווקים קיימים ולהגדיל בהם את הנוכחות או לאתר שווקים חדשים.

אנו לוקחים חלק ומובילים חשיבה לגבי הצורך לפתח מוצרים ואו שירותים חדשים, כאלה שמביאים מענה לצרכי הלקוחות והשוק באמצעות חידוש ואו עדכון טכנולוגי או לחילופין באמצעות ביצוע קפיצת מדרגה טכנולוגית שמביא לאיתור ופיתוח טכנולוגיות חדשות והתייעלות ארגונית, ועוד.

הדרכה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים ועובדים:

לאורך השנים התמקדנו בשיפור הביצועים בקרב מנכ"לים, מנהלים בכירים ברמת סמנכ"ל מנהלים בדרגי הביניים, צוותי מכירות ועובדים. עושים זאת באמצעות סדנאות מנהלים ייחודיות שפיתחנו. מתמקדים בפיתוח והעצמה למנהלים בכירים ולכאלה שזוהו כדור המנהלים הבא בארגון. אנו מאמינים כי ההון האנושי בכל חברה או ארגון עסקי בינוני ואו קטן מהווה את הנכס הכי חשוב להמשך הצמיחה. אנו מפעילים קורסים למנהלים, קורסים בתחום שיפור הביצועים בתחומי המכירות והשירות ללקוחות.

משפרים את עבודת הצוות

אנו מקפידים ליצור בתהליכי ההדרכה והעצמה מעורבות ודיאלוג המשולב עם הנעה אפקטיבית של המשתתפים בתהליכים. פועלים לטיפוח תרבות ותקשורת אפקטיבית בעבודת הצוות. משפרים את היכולות העוסקות בהנעה של עובדים ומנהלים. פועלים ליצירת תרבות ארגונית המקדשת יצירתיות וחדשנות ובעיקר משפרת מהותית את היכולת הארגונית לעבוד בשיתוף פעולה בכדי להשיג יחד יעדים ומטרות משותפות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


שיפור מערכי מכירות:

כחברה להדרכה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים עובדים ובמערכי המכירות והשירות אנו מאמינים שכל אחד או ארגון יכול לשפר ביצועים. שיפור הביצועים בעולם המכירות הינו אחד מהתחומים היותר חשובים להמשך שרידות וצמיחה עסקית במאה ה- 21. אנו מתמקדים בשיפור ביצועים של מערכי מכירות טובים ועוזרים להם להפוך למצוינים. אנו משפרים את יכולות הדיוק ומניעת טעויות בתהליכי המכירה הכי מורכבים שקיימים בשווקים הכי תחרותיים. בוא ונעשה מהפך גם אצלכם, בתחום שיפור הביצועים של צוותי המכירות שלכם.

שיפור השירות ללקוחות:

אנו מאמינים כי חברה שלא תהיה מובילה בתחום השירות ללקוחות, לא תחזיק מעמד בטווח הארוך. התגברות התחרות בעולמות העסקיים, והשחיקה ברווחיות ובעיקר התחרות על כל לקוח ולקוח מחייבת חברות להצטיין במתן השירות ללקוחות שלהם. אנו תמיד ממליצים לבחון את מערכי השירות ללקוח לא רק בניתוח ההוצאות והתשומות? אנו ממליצים כי חברות ועסקים יאמצו מתודולוגיה עסקית הרואה בשירות לקוחות כמנוע צמיחה ומרכז רווח שעשוי לבצע מכירות המשך והרחבת סל המוצרים ואו השירותים שלקוחות וותיקים יכולים לרכוש.

מיקור חוץ לחברות ולעסקים בינוניים וקטנים ולחברות משפחתיות:

אנו מאפשרים לחברות ולעסקים שאין ביכולתם לשאת בהוצאה של מנהל מקצועי איכותי במשרה מלאה בתחומי המכירות, השיווק, הפיתוח העסקי ואו מנהל שירות לקוחות מיומן לקבל את השירותים החשובים האלה במסגרת מיקור חוץ Outsourcing. שירותי הניהול במסגרת "מיקור חוץ" שאנו מעניקים יאפשר לך להשתמש ביכולות ניהוליות מוכחות ובעלויות שפויות מבלי להעמיס הוצאות קבועות של שכ"ע גבוה לתחולת תפקיד שלא בהכרח צריכה להתבצע במשרה מלאה.

פגישת סיעור מוחות במתנה

היה ואתם מחפשים חברה לייעוץ ארגוני היודעת להוביל תהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ואסטרטגיות של ניהול אפקטיבי, נדמה כי הגעתם למקום הנכון. היה ועד עכשיו נמנעת להשקיע מחשבה או משאבים על מציאת דרכים יותר נכונות ומומלצות להתמודד נכון יותר עם סוגים שונים של משברים? משברים חיצוניים? עם משברים ניהוליים בתוך הארגון? או בתוך המשפחה ומול השותפים?

היה ופחדתם כי המחיר יקר מידי? או שחשבת שיש ביכולתכם להתמודד לבד עם המשבר? או בגלל שחשבת שאתם ארגון קטן מידי? לחילופין אולי בגלל שמעת ואו חווית בעצמך תהליכי ייעוץ ארגוני לא מספיק מקצועי - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש "סיעור מוחות" במתנה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


שווה כי נכיר

מפגש שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להתמודד נכון עם משברים ואתגרים ניהוליים. נחשוב יחד הכיצד נכון לבנות אחריות וסמכות בין שותפים או בין הסמנכ"לים השונים? לחילופין, לבחון האם לא הגיע הזמן לבצע עדכון לתוכנית העסקית ולתוכניות האסטרטגיות האחרות? או אולי הגיע הזמן להבין כי השקעה בתוכנית מנהלים פנים ארגונית - כמו קורס מנהלים פנים ארגוני עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך.

כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה בפיתוח ההון האנושי היא השקעה כדאית מאד. אשמח להיות לצידך לאורך התהליכים. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332