נכון כי נבין שיועצים עסקיים ומומחים בתחום השיווק ובניית אסטרטגיות מנצחות הם שירותים נדרשים להמשך הצמיחה והישרדות העסקית בתקופות של משבר ושינויים. המשבר האחרון שהעולם עבר בתחילת 2020 פגע אנושות במגזר העסקי בארץ ובעולם. כולם נפגעו. חברות ענק, תאגידים חברות בינוניות וקטנות ועסקים פרטיים שברוב העולם מהווים למעלה מ- 905 מהפעילויות העסקיות. השוק הפרטי אחראי למעלה מ- 80% מהתל"ג ומעסיק כ- 85% מכלל כוח העבודה. ייעוץ עסקי וייעוץ שיווקי אסטרטגי הינם מאותן סוגי ההוצאות וההשקעות, אשר מביאות להחזר השקעה גבוה במיוחד.

יועץ עסקי - יעוץ שיווקי -  מביא ערך

השימוש ביועצים עסקיים ויועצים ארגוניים יעיל במיוחד. הם בסופו של יום, לא רק משפרים ביצועים, לא רק יוצרים יעילות בתהליכי העבודה של הארגון ומנהליו, חוסכים זמן יוצרים מיקוד ומטיבים אנרגיות אל החשוב והלא דחוף. ככזה יועצים עסקיים לא מתמקדים "בכיבוי שרפות"  הם מתמקדים בשינוי, הבראה והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. התוצאה – הם  בפועל חוסכים לארגון או לעסק הקטן לא מעט כסף. בואו וננסה להבין למה וכיצד יועץ עסקי - יעוץ שיווקי -  מביא הרבה ערך?

חברות קטנות ובינוניות מניעות את הכלכלה

אין אנו מכירים מנהלים שמסוגלים לעשות הכל מכל כל. הרי ברור לכל אחד מהעולמות העסקיים כי למיקוד יש הרבה ערך. ברור לכולם כי לא ניתן למנכ"ל הכל לבד: להיות אחראי על כוח אדם, כל הכספים, לטפל במערכי היצור והתפעול, לקחת אחריות ישירה על שיווק פיתוח עסקי ומכירות ובו בזמן לנהל מערכות יחסים ראויות? משפחה, ילדים בית? כיועצים עסקיים וכיועצים מנוסים בתחום הייעוץ הארגוני אנו תמיד מציעים למנכ"לים ולמנהלים להתמקד באתם התחומים שבהם יש להם יתרון מוכח וברור. חפשו תמיד לעסוק בפרטו. היה ואתם סופר ממוקדים תתמקדו באיתור הפרטו של הפרטו. תנו לאחרים, לאנשי מקצוע חיצוניים ולמנהלים ועובדים טובים לקחת אחריות על התחומים שדווקא בהם להם יש יתרונות מובהקים על פניכם. אתרו אנשי מקצוע – יועצים עסקיים ותנו להם לעבוד בשבילכם.

מתי נכון לפנות ליועץ עסקי?

ככלל אנו רואים 2 נקודות קיצון על הספקטרום. הראשונה לפני יזמות עסקית? או הקמת עסק פרטי קטן. השנייה בצד השני, מתאפיינת בפניה לייעוץ עסקי- ייעוץ ארגוני, דווקא בתקופות של משבר עמוק, ברמת העסק או החברה? או ברמת השוק כמו שקרה במשבר הקורונה תחילת 2020. בין שתי הקצוות קיים מרווח עצום של אפשרויות להיעזר באנשי מקצוע מיומנים מתחום הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני. לפיכך בכל צומת שבו אתם כמנכ"לים, הנהלות ואו בעלים מרגישים צורך לתמיכה וייעוץ  עסקי נכון יהיה כי תפנו אלינו כמומחים לייעוץ עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. כאשר מבקשים לייעל את העבודה, לעדכן את מצבת כוח האדם והמבנה הארגוני – נכון כי תיעזרו בנו. כסף אפשר לעשות רק ממכירות. הגדלת מכירות מתבצעת באמצעות שיפור והדרכת מנהלי המכירות ועדכון התוכנית השיווקית והאסטרטגית.

משפרים בעבורכם את האסטרטגיה השיווקית

כיועצים עסקיים המתמחים בשיפור מערכי השיווק והאסטרטגיה העסקית והפרסומית – אנו נוכל לעזור לכם בכל מה שקשור לשיפור הנראות שלכם בווב וברשות החברתיות. לשפר את המיתוג והבידול שלכם כפי המוצג באמצעות אתר החברה, הנראות של החברה או העסק ברשתות החברתיות. יחד עם זאת נוכל לבנות תוכנית שיווק ופרסום אפקטיבית הרבה יותר לאור הכרותינו את השוק והמתחרים. השימוש ביותר ויותר יועצים מקצועיים ובעיקר יועצים עסקיים בקרב חברות ועסקים בינוניים וקטנים נובעים מתהליכים גלובליים המאפיינים שווקים מאד תחרותיים ולא יציבים. אנו יכולים להציג את הסיבות הראשיות על פי הבנתנו המקצועית:

  • העולם העסקי הולך ומתמקצע. באם בעבר מנהלים היו מומחים בלא מעט תחומים, כיום המקצועיות וההתמחות הולכת לכיוון המיקרו ואפילו לכיוון הננו - ככלל רמת המקצוענות הנדרשת בכל תחום הולכת ועולה.
  • העולם העסקי הולך למיקרו  פרסונליזציה. מיקוד ייתר בכדי ליצור יתרון ובידול. רוב תחומי הפעילות של העסקים בעולם המודרני, מתמחים הרבה יותר בנישות קטנות וממוקדים יותר ויותר.
  • אי השקט בשווקים יחד עם הפיכת העולם לעולם שטוח ללא גבולות הופכת את התחרות לקשה הרבה יותר. רק מקצוענים ישרדו. חברות ועסקים חייבים להימנע מטעויות. טעות אחת מיותרת עשויה לשים קץ לחברה או לעסק. לפיכך נעזרים במקצוענים.

ייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי במיקור חוץ

נראה כי הסכמנו שבעלי מחברה או יזם או מנכ"ל אינו עשוי להיות מומחה בכל אחד מתחומי הפעילות המרכזיים של העסק או החברה? מנגד כולם מבינים כי גיוס מנהלים וכוח אדם מקצועי לא זול כלל. פעמים הבחירה מתבררת כשגויה ונזקים כלכליים אדירים מצטרפים לכל גיוס שגוי. כאן העולם העסקי אימץ בשמחה את הנושא של שימוש באנשי מקצוע איכותיים בפורמט של מיקור חוץ בפורמט ה- OUTSOURCING. אנו יכולים לעדכנך כי השימוש בשירותי מיקור חוץ - OUTSOURCING הלכה וחדרה ללא מעט תחומי ניהול והדרכת מכירות ועסקים כמו למשל: ייעוץ ארגוני, יעוץ שיווקי, פיתוח עסקי, הדרכות ופיתוח מנהלים, קורס מנהלים, יעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי המגויסים לתקופות קצובות על פי תחומי התמחויות מאד ממוקדות בכדי לבצע פרויקטים מוגדרים וממוקדים, ושירותי ניהול מוכוון מטרה ותהליכים המתבצעים על פי תוכנית יעדים מוגדרת. זה נכון זה מהיר ובעיקר זה לא מעמיס עלויות קבועות כבדות על החברה או העסק הבינוני או הקטן.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


זה הזמן לעדכן את התוכנית השיווקית

מניח כי גם אתה עשוי להיות מופתע מזה שרבים כמוך לא מחכים למשבר בכדי להיעזר ביועץ עסקי אפקטיבי? תופתע להבין שייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי – הוא לא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? מניח כי אצליח לשכנע אותך בקלות כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי אפקטיבי.  למותר לציין כי רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי, הם חברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי המלווה בעדכון האסטרטגיה באמצעות מומחים היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם לקבל את הידע המקצועי והעדכני הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

אז כמה זה באת עשוי לעלות לך?

לפני שננסה לענות על השאלה החשובה, רציתי לעדכנך כי אנו תמיד מציעים "מפגש היכרות וסיעור מוחות" של  עד 3 שעות ללא עלות. אנו מאמינים שההחלטה לבחור ולהיעזר ביועץ עסקי – יועץ שיווקי אינה קלה כלל. דבר ראשון צריך ליצור אמן ולראות כי הצדדים מתחברים רגשית ותקשורתית אחד לשני ובעיקר לתהליך. היה והייתי נוהג בדיוק כמו הישראלי הממוצע הייתי שואל אותך בחזרה את השאלות הבאות: כמה היית מוכן לשלם בגין גידול של 30% במכירות? כמה שווה לך לשלם בגין תוכנית שיווק עדכנית ואפקטיבית יותר? מה התרומה השולית שלנו באם נדע לשפר את אחוזי הסגירה של אנשי המכירות שלך? נמנע נטישה של לקוחות? נדביר נוכחות ונייצר בידול ומיתוג טוב יותר? אנחנו יכולים להציג בפניך תוכנית עבודה שעשויה להראות לך כי ההשקעה בייעוץ עסקי- ייעוץ שיווקי תהיה השקעה שבה ה- ROI יהיה גבוה במיוחד. לפיכך אנו משוכנעים כי כל עלות בגין השימוש ביועץ עסקי – יועץ שיווקי תהיה נמוכה משמעותית מהתועלות והתמורות הצפויות.

משפרים ביצועים ניהוליים

כיועצים עסקיים המתמחים גם בייעוץ שיווקי ובניית אסטרטגיות עסקיות עדכניות, אנו גאים ושמחים לשתף את" סיפורי הצלחה" בהן עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים, לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות ולשפר את מערכי שירות הלקוחות. לאורך השנים ומול מגוון רחב של לקוחות ומנכ"לים, אנו שיפרנו מבנה ארגוני, התאמנו את כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים ועסקנו רבות בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. הובלנו יחד תהליכים לייעול ושיפור מערכי התפעול והייצור בכדי לשפר את שורת הרווח. שיפרנו בידול ומיתוג ויצרנו נוכחות בווב וברשתות החברתיות המותאמות למאה ה- 21. למדנו כי במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה.

ייעוץ עסקי – יעוץ שיווקי מניעים צמיחה

אנו מתמקדים בעשייה ניהולית ועסקית. מתמחים בייעוץ עסקי – יעוץ שיווקי ויוצרים הבראה שינוי וצמיחה. עושים  זאת גם בעזרת עדכון התוכניות העסקיות, עדכון תוכנית שיווק ואסטרטגיה, שיפור תהליכי העבודה ואימוץ ניהול על פי יעדים. בכל תהליכי הייעוץ העסקי- הייעוץ השיווקי והייעוץ הארגוני, אנו פועלים יד ביד עם ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל בכדי להצליח עד כמה שניתן יותר בהטמעת תכניות עבודה ארגוניות העדכניות, ליווי של הדרג הניהולי הבכיר ובהם כלל ההנהלה המצומצמת ברמת מנכ"ל וסמנכ"לים בשילוב חכם של שאר הדרגים בארגון לטובת הטמעת מהליכי השינוי והצמיחה.

שווה כי ניפגש.

לסיכום, מתברר כי רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי, הם חברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין. הם מבינים כי נכון לא לחכות למשבר העסקי ומחליטים להיעזר בנו דווקא בתקופות רגיעה. הם מבינים עד כמה חשוב להיערך למשברים. רגע לפני שהם נוחתים ללא התראה ובהפתעה. הם לא מחכים למשבר! בואו ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי עשוי להתאים גם לכם? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות אצלך בעסק. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל ישירות למשה גרימברג: .abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים