כחברה העוסקת בתחום של ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני, אנו מלווים חברות ועסקים בינוניים וקטנים ומתמחים בליווי, פיתוח והעצמה של חברות משפחתיות. יש לנו היכרות רבה עם מגוון רחב של סגמנטים עסקיים ותעשייתיים וברוב המקרים אנו מכירים היטב את הסכנות ואת האתגרים שמולם נמצאים המנכ"לים, ההנהלות ובעלי העסקים. פעמים אנו פוגשים אותם בנקודות של שפע וצמיחה, אך ברוב רובם של המקרים אנו פוגשים את החברות והעסקים דווקא בנקודות שפל ומשבר. בוודאות אנו יכולים לקבוע כי: "יועצים עסקיים - יוצרים שינוי ומובילים צמיחה".

לא להשקיע "בסממני הצלחה" מיותרים

אנו כיועצים עסקיים המלווים את המנכ"ל והבעלים כבר מהתחלת התהליכים יכולים לעזור ולהניע טוב יותר את הנושאים שחייבים להיות במרכז העשייה הבאים לדאוג לתהליך הקמה וצמיחה הרבה יותר נכון. השקעות בסממני "הצלחה" או בפירוטכניקה" מיותרת עשויה להזיק בניהול המשאבים שגם כך מוגבלים. ההשקעות ותיעדוף המשימות שיקול דעת של אנשי מקצוע מתחום הייעוץ העסקי- הייעוץ הארגוני. השקעות מיותרות ולא במקומות הנכונים עשויות להזיק לעסק שבהתהוותו. כאן אנו נכנסים לתמונה. כיועצים עסקיים בעלי ידע וניסיון מוכח בהקמה וליווי חברות ועסקים קטנים, בשלב הזה אנו נכנסים לתמונה ומסייעים לחברות בהקמה' ולחברות ועסקים וותיקים' לאמץ פורמט ניהול ופעולה נכונים הרבה יותר.

מעורבות ושקיפות מלאה

אנו מציגים כבר מהפגישה הראשונה שהצלחתו של התהליך מחייבת מעורבות מלאה של המנכ"ל והבעלים לאורך כל הדרך. תהליכי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני מחייבים פתיחות ושקיפות מלאה כבר מהיום הראשון. לתהליכים אנו מביאים ניסיון רב שנים במגוון תחומים ותעשיות  ובעיקר מביאים הצלחות. יחד ולאורך כל העבודה המשותפת, אנו נדאג להתנהלות ניהולית ועסקית הרבה יותר יעילה ואפקטיבית שתביא בוודאות לשיפור התוצאות העסקיות והגדלת פלח השוק והרווחים.

כיועצים עסקיים  - אנו מטפלים בנושאים המרכזיים הבאים:

כחברה העוסקת בייעוץ עסקי ובייעוץ ארגוני על כל גווניו, פיתחנו מתודולוגיה ייחודית הבאה להביא בשורה לכל אותם בעלים, מנכ"לים והנהלות של חברות בינוניות וקטנות. פיתחנו תהליכים קצרי מועד המובילים שינוי וצמיחה בטווח של 3-6 חודשים. בתחילה אנו מתמקדים בביצוע מעמיק של אפיון ומיפוי החברה ומנהליה. תהליך המלווה עם מיפוי שוק ומתחרים. רק בסיומו של התהליך אנו עוברים לשלב של בניית תוכנית שינוי ולשלבי היישום וההטמעה בארגון.

מסוגלים לבחון את איתנותו של העסק על פי מספר מדדים ועל פי ההתנהלות השוטפת שלו בתחומים הבאים:

  • תחום המכירות והשירות.
  • תחום השיווק והיכולת ליצור מערכי פרסום אפקטיביים.
  • ניהול והדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים.
  • התחום האחרון והחשוב ביותר מתמקד באיתור "החוליות החלשות" בארגון.

שלב השני עוסק בבניית תוכנית שינוי יעילה ומהירה ליישום הבאה לתת מענה לכל אותם נושאים הדורשים שינוי. השלב השלישי והחשוב מתמקד בעבודת שטח שבא אנו מלווים את החברה ומנהליה ביישום ההמלצות לשיפור ההתנהלות העסקית והניהולית.

כיועצים עסקיים אנו מעודדים חדשנות ויצירתיות

ככלל, אנו תמיד מציבים בפני בעלי החברה, המנכ"ל ופורום המנהלים מראה המציגה עד כמה חשוב לקחת הובלה ולהיות חדשניים ויצירתיים בעולמות התחרותיים בעולמות העסקיים בארץ ובעולם. כיועצים עסקיים וכיועצים ארגוניים, אנו מובילים תהליכי חשיבה, המשולבים  בסיעור מוחות, המשולבים עם ניתוח כל המידע הרלוונטי שנאסף בתהליכי מיפוי מצב קיים וניתוח מתחרים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אנו מציבים בפני הארגון ומנהליו אתגרים ומשימות המחייבים פתרונות יצירתיים בכדי להמשיך ולצמוח. העבודה המשותפת יוצרת תרבות של חדשנות ונכונות להפוך מחברה או עסק מגיב לחברה יוזמת ופרו אקטיבית. אנו מכוונים בעיקר את המנכ"ל הבעלים וההנהלה לחרוג מגבולות המוכר והידוע כחלק משינוי הובלה וצמיחה.

כיועצים עסקיים - מתמקדים באימון ייעוץ ומנטורינג להנהלה

כבר אחרי שלב ניתוח הנתונים ומיפוי מצב קיים, אנו כיועצים עסקיים ומנטורים מציפים מכלול סכנות אתגרים  והזדמנויות לחברה ולמנהליה. בתהליכי החשיבה המשותפים, אנו מעודדים את כולם בתהליכים לקחת חלק פעיל בהצגת רעיונות לפתרון הבעיות ואו להתמודדות הרבה יותר טובה עם ההזדמנויות שאותרו? אנו מאמינים בהעצמה ובפיתוח מיומנויות ויכולות ניהול. אנו מאמינים כי בעבודה משותפת נטולת מגבלות והיררכיה התוצאות יכולות הרבה יותר טובות.

במהלך תהליכי ההבראה השינוי והצמיחה יש חשיבות עליונה להקטין עד למקסימום את רמת החיכוך וההתנגדויות. אנו קובעים כי ככל כשרבים יותר לוקחים חלק בתהליכים, רמת החיכוך וההתנגדות לשינוי הולכת ופוחתת ובכך סיכוי ההצלחה של תהליכי השינוי והצמיחה גדלים בעשרות אחוזים.

המלצתנו למבקשים להגדיל את סיכויי ההצלחה

אנו מבקשים להמליץ כי בכל התנעה של תהליך עסקי חדש? או תיקון מערכים קיימים היה נכון כי תיעזרו באנשי מקצוע. תיעזרו במומחים לייעוץ עסקי- ייעוץ ארגוני המניעים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו לא ממליצים כי תבחרו בנו. חפשו את היועצים העסקיים הכי מתאימים לכם, אבל לא מומלץ לוותר על הידע והניסיון שלהם. לכן, חשוב במיוחד בתחילתו של כל עסק לשכור את שירותיו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ לעסקים קטנים.

יועץ לעסק קטן הוא האדם המהימן שיעניק לכם ייעוץ עסקי טוב ומקצועי שמכיל בתוכו גם ייעוץ כלכלי, שיווקי וניהולי ויגרום לעסק שלכם לחתור לצמיחה כלכלית כבר מתחילת פועלו. כיועצים עסקיים המניעים צמיחה נתמקד יחד איתך כמנכ"ל וכבעלים בתהליכים של שיפור הביצועים של העסק הקיים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


השלבים הראשונים בהתנעת תהליכי הייעוץ העסקי

תפקידנו להגדיל את סיכוי ההישרדות וההצלחה של החלומות העסקיים שלכם. אנו מאמינים כי תמיד נכון להילחם על מימוש עצמי ובעיקר מימוש חלומות. רבים נשארים בשלב החלומות. מעטים עושים צעד ומנסים לממשו. רבים מהם כושלים ונאלצים להיפרד מהחלום כבר אחרי שנת הפעילות הראשונה. זאת הסטטיסטיקה הכואבת המציגה כי למעלה מ- 90% מהיזמיות העסקיות לא שורדות את שנת הפעילות הראשונה. יש דרך להיות באותם 10% שמצליחים.

אנו כעוסקים בתחומי הייעוץ העסקי – ייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים, מציעים לכם תהליך סדור ומוכח שבא לשפר ביצועים ותהליכים בעולם העסקים התחרותי כיום. אנו פחות מתמחים בקסמים וביצוע מניפולציות חשבונאיות. אנו מתמחים בהובלת תהליך שלם הוליסטי הבא להעניק לכם כלים ופתרונות ניהוליים מוכחים. מתמקדים ביישום ההמלצות לרמת נשטח כי רק שלב ההטמעה והיישום באמת הכי חשוב להצלחה.

בטוח כי אהיה  מסוגל לעזור גם לך..

כמנכ"ל או כבעל עסק הנך מוזמן לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006. תאמצו הרגל להיכנס לבלוג וליהנות ממידע מקצועי וניהולי רב בתחומי מכירות, שיווק, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים.

השבוע נפגשים?

לסיכום באפשרותכם ליהנות מיועצים עסקיים איכותיים במספר חלופות. הראשונה במסגרת שירותי ריטיינר שנתי או חצי שנתי להובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. החלופה השנייה מתמקדת בקבלת שירותי יעוץ וניהול במסגרת מיקור חוץ. השירות מאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל ליהנות מיכולות ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות שפויה. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת.

אסור לדרוך במקום.

הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים