כיצד מנהלים ועובדים בדרגות השונות יכולים לשפר ביצועים? מהו אימון מנהלים אפקטיבי? מהו קורס המנהלים היותר מוצלח שעשוי להביא הכי הרבה תועלת וערך? האם קורס מנהלים, סדנאות מנהלים או ימי עיון עשויים להתניע תהליכים שבסופם ארגונים ומנכ"לים יבינו כי הדרך היותר נכונה ויעילה להביא לשיפור בתוצאות מתחילה בהבנה כי נכון להשקיע בפיתוח העצמה והדרכה של עובדים מנהלים ואנשי ומנהלי מכירות ושירות

במה אנו יכולים לעזור? יכול האימון העסקי לסייע?

אימון עסקי, מנטורינג ותוכנית או קורס מנהלים בפורמט "אחד על אחד" עשוי להיות הפתרון המושלם למנהלים וותיקים ומנכ"לים המבקשים לשפר יכולות וביצועים. אין זה סוד כי הבדידות בקצה הפירמידה קשה ומעיקה. רבים מהמנהלים הבכירים מרגישים כי הכל מונח על כתפיהם. היכולת שלהם לשתף את התחושות והפחדים כמעט לא קיימת מול הסמנכ"לים או הבעלים או אל מול יו"ר הדירקטוריון בחברות ציבוריות. בואו וננסה למפות את קורס מנהלים המביא להכי הרבה שיפור בתחומי המיומנויות הניהול והמנהיגות המשולב יחד עם אימון ומנטורינג עסקי

פרטנר לחשיבה ולהתלבטויות

אנו כאן נכנסים לתמונה ומשמשים למנכ"ל הבכיר פרטנר לחשיבה ולהתלבטות מתוך מקום של אמון והבנה כי כל שנאמר נשאר בין שני הצדדים בלבד. זאת ועוד, כיועץ ארגוני שהגיע לתחום מתפקידי ניהול בכירים יש ביכולתי להבין לעומק את התחושות והפחדים של אלה העומדים בראש הפירמידה. כולנו יודעים שמנהלים בכירים ככל שיהיו הם אנשים כמוני כמוך- עשויים מבשר ודם אבל הם בניגוד לאחרים חייבים תמיד לשמור על "פאסון" הם צריכים תמיד לשדר ביטחון, ובעיקר להיות דמות שאחריה הולכים כולם גם בתקופות משבר. עליו לדעת להציג פתרונות ותשובות למצבים משתנים. פעמים הלחץ נותן את אותותיו.

מונעים "מחלות מנהלים"

מחלות מנהלים הינה תופעה ידועה ומוכרת. בתהליכים שלנו בהיבט של אימון ומנטורינג עסקי ואישי למנהלים בכירים ולמנכ"לים אנו מאפשרים למשתתפים להרגיש ולחוות שותפות לתהליכים שלו באמצעות איש מקצוע שהיה במקומות שהמנכ"ל נמצא. יועץ ארגוני אשר בעברו היה בתפקידי ניהול בכירים וחש על בשרו את הלחצים, הפחדים והאתגרים. התהליכים שלנו הכוללים גם קורס מנהלים בפורמט אישי בפורמט של "אחד על אחד" מאפשרים למנכ"לים ולמנהלים הבכירים לצאת מהבדידות ולשתף בהתלבטויות ובתחושות ואף לקבל תמיכה חיזוקים והעצמה ומנגד רעיונות לשיפור ולהתייעלות.

עדכון מיומנויות והעצמה

במה אנו מבקשים לשפר את היכולות והמיומנויות של מנכ"ל או מנהל וותיק ומנוסה? מתברר כי עומס המשימות התפקידים והלחצים המופעל על מנהלים ומנכ"לים בכירים הוא פעמים גדול מדי.  אנו מבקשים לנסות ולבצע תיעדוף בתפקידים ובמשימות. מבקשים לבחון דרכים טובות יותר של האצלת סמכויות וביצוע חשיבה לאיתור מבנה ארגוני עדכני שעשוי להיות יעיל ואפקטיבי הרבה יותר.

שיפור וחשיבה על מבנה ארגוני יעיל יותר

אנו כיועצים ארגוניים נחתור להציג מבנה ארגוני יעיל יותר שיציג אחריות וסמכות בקרב מנהלי דרגי הביניים שחייבים להוריד עומס ואחריות שוטפת מהמנכ"ל. אנו נלמד במסגרת קורס המנהלים והליווי העסקי והמנטורינג לשפר את תיעדוף המשימות וללמוד לאמץ את חוק הפרטו ואת החוק המתקדם יותר: את חוק הפרטו של הפרטו בכדי לסייע בניהול הרבה יותר אפקטיבי שיגרום להצבת מטרות ראויות נכונות וברורות יותר להשגה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מנכ"לים ומנהלים - חובה להתעדכן כל הזמן

אנו מסכימים כי עוד לא נולד המנכ"ל או המנהל שאין לו תחומים לשיפור? גם המנכ"ל הכי מוצלח ואיכותי, לא נולד עם כל החבילה המושלמת כבר מבטן אמו. לאור הניסיון רב השנים, כיועצים ארגוניים שליווינו עשרות רבות של מנהלים ומנכ"לים עדיין  לא פגשנו מנכ"לים או מנהלים מושלמים. השלמות נתונה לזה שיושב במרומים לא לנו בני האנוש. תמיד יש מקום לשיפור ורכישת מיומנויות חדשות בתחומי הניהול, המנהיגות, השיווק והמכירות. בעולם תחרותי ומשתנה, בעולם של המאה ה- 21 מתברר פעם אחר פעם כי טכנולוגיות, כישורים, ידע ומיומנויות שהיו מאד חיוניים אך אתמול, כבר פחות נדרשים ורלוונטיים היום.

כמנכ"ל - האחריות לשיפור והתמקצעות נופלת עליך

אנו שוב מבקשים לקבוע כי על מנכ"לים ומנהלים החובה ללמוד מיומנויות חדשות כדרך חיים. מנטורינג ואימון עסקי המשולבים בקורס מנהלים בפורמט "אחד על אחד" מאפשרים למשתתף, למנכ"ל, או לבעלים לרכוש מיומנויות חדשות לשפר יכולות וכישורים ישנים, ובעיקר לאמץ וללמוד מתודולוגיות ניהול והנעת צוותים ומשימות חדשות ויעילות הרבה יותר בהדרך לשיפור היכולות האישיות שלו כמנכ"ל שמבקש להמשיך ולחתור למצוינות עסקית וניהולית כאחד.

התועלות באימון העסקי והמנטורינג למנכ"לים

במה אימון ומנטורינג למנהלים מסייע למנהלים וותיקים ולמנכ"לים ? האם קורס מנהלים בפורמט אישי המלווה במנטורינג עסקי עשוי להביא לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות ותקשורת גם אצלם? האם העבודה התהליכית שלנו כיועצים ארגוניים, מביא לשיפור הביצועים ובחתירה מתמדת אל עבר המצוינות הניהולית והעסקית? התשובות אומרות כי תהליכי העצמה והליווי העסקי מביאות לשיפור רב בביצועים. אין זה סוד כי , תפקידיו של מנהל בכיר וותיק ואו של מנכ"ל מנוסה, מורכבים, ולא קלים כלל. הם דורשים מיומנויות רבות וכישורים ברמה גבוהה החייבים להתאים למצבי משבר או בתנאי שוק ותחרות משתנים.

התרומה שלנו לתהליכים

פעמים רבות, בקבלת תפקיד חדש ומאתגר יותר, במעבר לניהול חברה גדולה ומורכבת יותר, או בתנאי התמודדות עם משברים עסקיים ואו תחרות גוברת – אנו נכנסים לתמונה. קורס ייעודי למנהלים ומנכ"לים המשולב באימון ומנטורינג עסקי סייע ומשיפור את הביצועים ואת היכולת להתמקד בפעולות גבהות התגמול בכדי להיות מסוגלים לשפר ביצועים ולהתמודד הרבה יותר טוב עם האתגר הניהולי והעסקי בצורה הכי מיטבית שאפשר. אנו מניעים תהליכי העצמה ושיפור ביצועים אצל מנכ"לים ותיקים.

מהו אימון עסקי ומנטורינג למנכ"לים?

המפתח לשינוי התנהגות ברמה של מנכ"לים בכירים ובעלי ניסיון רב שנים מחייבת תיאום ציפיות והגדרת נתיבי השינוי והעצמה, המוסכמת על שני הצדדים בתהליך החשוב והאינטימי כל כך .זהו את הפירים הנדרשים לצמצם ביכולות הניהול והמנהיגות שלך כמנכ"ל או כמנהל המבקש להתעדכן ולהשלים פערים מקצועיים. האימון והמנטורינג העסקי שאנו מובילים מאפשר למנכ"ל  לשפר את מיומנויות הניהול שלו, למקד מטרות ולחתור להשגתן. לאורך כל התהלך אנו מלווים וזמינים למשתתף ומאפשרים לו סביבה רגוע ולא מאיימת לחשיבה ולהתלבטות. אני מיומן להוביל תהליכי קואצ'ינג ומנטורינג עסקי ואישי למנהלים ומנכ"לים וותיקים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


נקודות המרכזיות של אימון ומנטורינג למנהלים?

בתוך העבודה התהליכית שאנו מבצעים בתהליכי המנטורינג העסקי באמצעות קורס המנהלים לשיפור מיומנויות ורכישת כלים ניהוליים עדכניים יותר אנו נעסוק בתחומים הבאים: ניהול זמן הרבה יותר אפקטיבי. שיפור היכולת להאצלת סמכויות נכונה. נדאג לשפר את מיומנויות התקשורת האפקטיבית. נשפר את יכולות המיקוד ותיעדוף המשימות. שיפור יכולות הנעת צוותים ומשימות. בנוסף נבצע חקר מעמיק לגבי החלוצות של המנכ"ל בהיבט של בניית האופק הניהולי העתידי שלו. נתמקד באפיון וכיבוש הזהות המקצועית והניהולית שלו: איזה מנכ"ל אני נכון להיום? איזה מנכ"ל אני רוצה להיות בעתיד? איזה אתגרים ניהוליים חדשים אני רוצה להשיג?

כיצד נכון להזמין ולהתניע מנטורינג ואימון אישי למנכ"לים?

זאת ועוד, נשפר מיומנויות העוסקות וחשובות בניהול ממוקד מטרות, בניהול יעיל ואפקטיבי: נכיר ונשפר את מה שמשדרת "שפת גוף" שלנו כמנכ"לים ושל אלה העומדים מולנו. נשפר את האסרטיביות מול הבעלים ואו חברי ההנהלה והדירקטוריון במידה וקיימים. נשפר מיומנויות של ארגון, בקרה משוב ושליטה. נפעל לשפר מיומנות בתהליכי קבלת החלטות ניהוליות. התמודדות עם משברים, לחצים ועומס. נשאף להגיע ולאמץ את המושג "איזון ומידתיות" בין צרכי הניהול הבכיר, לצרכים של הבית והמשפחה. נעשה זאת בכדי להגיע למיצוי כול הפוטנציאל והכישורים שלך כמנכ"ל ותיק ומוערך המחפש להתקדם.

הכיצד מתקדמים?

אנו מאפשרים לכל מנכ"ל ואו ארגון לקבל מפגש סיעור מוחות ייעודי במתנה וללא עלות ומחויבות. במפגש נכיר ונשוחח על הצרכים והיעדים להשגה מבחינתך כמנכ"ל המבקש לשפר ביצועים. נבחן את ההתאמה בנינו ונקבל החלטה הטובה רק לך.  את קורס המנהלים או את תהליכי האימון העסקי והמנטורינג ניתן להזמין רק אחרי שנפגשנו ונוצר אמון בינך לביני תוך הערכה הדדית שתהליך כזה אינטימי מחייב תקשורת פתוחה ויושרה.

העצמה פנים ארגונית? או אישית?

כמנכ"ל או כמנהל מנוסה ובכיר, יש באפשרותך להניע תהליך עצמאי מחוץ למסגרת העבודה כחלק מהשקעה אישית שלך לקראת אתגרים חדשים מחוץ לארגון שאתה נמצא בו כעת. פעמים רבות חברות ועסקים המכירים בחשיבות של אימון מנהלים ומנטורינג עסקי – מעניקים מימון וברכת דרך למנהלים המסומנים כפוטנציאל לקידום. או לחילופין כאשר סמנכ"ל חדש או מנכ"ל מתחיל את דרכו הניהולית בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים