האם אתה מנהל את העסק שלך בצורה יעילה?

האם כל המנהלים בארגון שלך הם מנהלים מקצועיים, בעלי טכניקות ניהול אפקטיביות, המעבירים בצורה איכותית את החזון הארגוני ומסייעים במימוש התכנון האסטרטגי של הארגון? ניהול הינו משימה רבת פנים. על המנהל האיכותי לשלוט בצורה טובה בהמון ביטויים של הפעילות הארגונית, לדעת לנהל את זמנו בצורה אפקטיבית, לשלוט ברזי ארגון סדר עדיפויות ולדבוק בסדרי העדיפויות הנכונים לארגון, לנהל משאים ומתנים איכותיים השואפים לפתרון הרמוני, לנהל צוותי עבודה, להיות בעל ידע טכני ו/או מקצועי מתאים, ועוד, ועוד….

כיצד ניתן לזהות מנהל כזה, שיש לו את כל הידע והיתרונות האלה?

כנראה, שאחת התשובות האיכותיות לשאלה זו היא – אתרו מנהל שיש לו חלק מן התכונות האלה, והשקיעו בפיתוח המנהלים שלכם באופן קבוע. תהליך של אימון עסקי הינו תהליך המועבר על ידי יועצים ארגוניים בעלי השכלה וניסיון רבים, ומטרתו לחשוף בפני המתאמן טכניקות, שיטות וטיפים ניהוליים שיסייעו לו לגביש שיטות ניהול אפקטיבי שמתאימות לו, להשגת יעדים ארגוניים ושיפור הרווחיות של הארגון בהווה ובעתיד.

האימון העסקי הינו תהליך אינדיווידואלי המחזק את היכולות הניהוליות של כל אדם

האימון העסקי מתאים למנהלים בארגון או לבעלי עסקים, המעוניינים ללמוד כיצד לנהל באפקטיביות. בתהליך האימון העסקי והמנטורינג נבחן את דפוסי ההתנהגות הניהוליים ונשפר אותם, נחזק חולשות ניהוליות ונתנסה בטכניקות שונות לניהול אפקטיבי. התהליך הוא אישי, וכל מנהל או בעל עסק עובר תהליך שונה לחלוטין, כאשר הנוכחים במפגש הם רק המתאמן והמאמן (כלומר, השיחה היא אישית ופרטית), הנקודות עליהן עובדים הן הנקודות הרלוונטיות לארגון הספציפי ולמתאמן הספציפי, והתהליך אינטנסיבי, מלווה, ומייצר שינוי.

אימון עסקי מסייע למנהל לפרוץ את גבולות העצמי שלו ולהפוך למנהל אפקטיבי

על ידי שימוש בטכניקות ניהול אפקטיבי שנחקרו, בוססו ומעניקות יתרון משמעותי למנהלים, ניתן לייעל את פעילותו של כל ארגון – החל מעסק ביתי של עובד אחד, וכלה בארגונים גדולים של מאות עובדים. השילוב המנצח בין הנטיות הטבעיות של כל מנהל לבין יישום טכניקות ניהוליות מתקדמות, יהפוך כל מנהל טוב למנהל עוד טוב יותר. זהו היתרון הגדול בתהליך האישי של אימון עסקי ומנטורינג, בו התכנים אינם קבועים והשיח מתנהל בין איש מקצוע מומחה בשיטות ניהול, לבין המנהל בארגון, המכיר את דרך הפעילות של הארגון ואת השקפת העולם הפרטית שלו.

אימון עסקי על ידי המומחים מבית משה גרימברג ניהול אפקטיבי

פיתחנו עבור כל מנהל או בעל עסק תכנית ייחודית של אימון עסקי הנמשכת בין שלושה לשישה חודשים. לתכנית מקדים שלב לימוד מעמיק של העסק, השוק והמתחרים בסביבתם הוא פועל, היתרונות והייחוד שלו והכשלים המפריעים לו להתקדם.

צרו איתנו קשר, ונספר לכם עוד על תהליך אימון עסקי ייחודי, שיענה על הצרכים של הארגון שלכם ויספק למנהלים בארגון עושר נרחב של כלי עבודה וניהול, כלים לקביעת סדרי עדיפויות ולהנעת עובדים, ובשורה התחתונה – לייעול הפעילות בארגון והגדלת הרווחיות בו.