האם אתה מנהל את העסק שלך בצורה יעילה? שאלה קצת חצופה? אנו מתמקדים באימון עסקי – פיתוח מנהלים. עושים זאת בהצלחה מאז 2006.  כיועץ אסטרטגי וכיועץ ארגוני, תמיד אני מבקש לקבל תשובה אמיתית כבר בפגישה הראשונה. האם כל המנהלים בארגון שלך הם מנהלים מקצועיים, בעלי טכניקות ניהול אפקטיביות. כאלה המעבירים בצורה איכותית את החזון הארגוני ומסייעים במימוש התכנון האסטרטגי של הארגון? ניהול הינו משימה רבת פנים. על המנהל האיכותי – המקצועי לשלוט בצורה טובה בהמון ביטויים של הפעילות הארגונית. אנו עוסקים בפיתוח מנהלים. ליווי והעצמה של גור המנהלים הבא גם אצלך בחברה.

ניהול משימות וניהול זמן אפקטיבי

עליו לדעת לנהל את זמנו בצורה אפקטיבית, לשלוט ברזי ארגון סדר עדיפויות ולדבוק בסדרי העדיפויות הנכונים לארגון. להתמחות בניהול מו"מ וניהול מכירות יעיל ואפקטיבי  השואפים תמיד לפתרון הרמוני. לדעת היטב לנהל צוותי עבודה, להיות בעל ידע טכני ו/או מקצועי מתאים, ועוד, ועוד.. תוכלו ללמוד במסגרת תוכניות האימון עסקי – פיתוח מנהלים.

כיצד ניתן לזהות מנהל כזה, שיש לו את כל הידע והיתרונות האלה?

כנראה, שאחת התשובות האיכותיות לשאלה זו היא – אתרו מנהל שיש לו חלק מן התכונות האלה, והשקיעו בפיתוח הדרכה והעצמת המנהלים שלכם באופן קבוע. תהליך של אימון עסקי – העצמה והדרכה למנהלים, הינו תהליך המועבר על ידי יועצים ארגוניים בעלי השכלה וניסיון רב מהשטח. בתהליכי הליווי, פיתוח מנהלים וההדרכה אנו מציגים בפני המתאמן טכניקות, שיטות וטיפים ניהוליים שיסייעו לו לגביש שיטות ניהול אפקטיבי שמתאימות לו, להשגת יעדים ארגוניים ושיפור הרווחיות של הארגון בהווה ובעתיד.

אימון עסקי – פיתוח מנהלים

אימון עסקי – פיתוח מנהלים

האימון העסקי – ופיתוח מנהלים הינו תהליך אינדיווידואלי המחזק את היכולות הניהוליות

האימון העסקי מתאים למנהלים בארגון או לבעלי עסקים, המעוניינים ללמוד כיצד לנהל בצורה עוד יותר אפקטיביות. בתהליך האימון העסקי והמנטורינג נבחן את דפוסי ההתנהגות הניהוליים ונשפר אותם, נחזק חולשות ניהוליות ונתנסה בטכניקות שונות לניהול אפקטיבי. התהליך הוא אישי, וכל מנהל או בעל עסק עובר תהליך שונה לחלוטין, כאשר הנוכחים במפגש הם רק המתאמן והמאמן (כלומר, השיחה היא אישית ופרטית), הנקודות עליהן אנו כמנטורים עסקיים עובדים הן הנקודות הרלוונטיות לארגון הספציפי ולמתאמן הספציפי. התהליך הוליסטי אינטנסיבי, מלווה, ומייצר שינוי.

אימון עסקי – פיתוח מנהלים שלנו  מסייע למנהל לפרוץ את גבולות ולהפוך למנהל אפקטיבי

על ידי שימוש בטכניקות ניהול אפקטיבי שנחקרו, ויושמו בשטח על ידי דורות רבים של מנהלים יש ודאות רבה כי יהיה למנהלים שיעברו אימון – יתרון על פני האחרים. ניתן לייעל את פעילותו של כל ארגון – החל מעסק ביתי של עובד אחד, וכלה בארגונים גדולים של מאות עובדים. השילוב המנצח בין הנטיות הטבעיות של כל מנהל לבין יישום ואימוץ טכניקות ניהוליות מתקדמות, יהפוך כל מנהל טוב למנהל עוד טוב יותר. זהו היתרון הגדול בתהליך האישי של אימון עסקי ומנטורינג, בו התכנים אינם קבועים והשיח מתנהל בין איש מקצוע מומחה בשיטות ניהול, לבין המנהל בארגון. השילוב בין השנים מביא לשינוי וצמיחה.

אימון עסקי – פיתוח מנהלים  על ידי המומחים שלנו

פיתחנו עבור כל מנהל או בעל עסק תכנית ייחודית של אימון עסקי הנמשכת בין שלושה לשישה חודשים. לתכנית מקדים שלב לימוד מעמיק של העסק, השוק והמתחרים בסביבתם הוא פועל, היתרונות והייחוד שלו והכשלים המפריעים לו להתקדם. החלטנו להעניק לך מפגש סיעור מוחות במתנה שיתמקד בהצגת התועלות מהדרכה ושיפור הביצועים של עובדים ומנהלים אצלך בארגון.

שווה כי נקבע פגישה עוד השבוע

צרו איתנו קשר, ונספר לכם עוד על תהליך אימון עסקי ייחודי, שיענה על הצרכים של הארגון שלכם ויספק למנהלים בארגון עושר נרחב של כלי עבודה וניהול, כלים לקביעת סדרי עדיפויות ולהנעת עובדים, ובשורה התחתונה – לייעול הפעילות בארגון והגדלת הרווחיות בו. אנו מבטיחים כי עובדים ומנהלים טובים יהיו אחרי עבודה איתנו לעובדים ומנהלים מצטיינים והרבה יותר טובים.