האם אתה מנהל את העסק שלך בצורה יעילה? האם כל המנהלים בארגון שלך הם מנהלים מקצועיים, בעלי טכניקות ניהול אפקטיביות. כאלה המעבירים בצורה איכותית את החזון הארגוני ומסייעים במימוש התכנון האסטרטגי של הארגון? ניהול הינו משימה רבת פנים. על המנהל האיכותי לשלוט בצורה טובה בהמון ביטויים של הפעילות הארגונית. עליו לדעת לנהל את זמנו בצורה אפקטיבית, לשלוט ברזי ארגון סדר עדיפויות ולדבוק בסדרי העדיפויות הנכונים לארגון. להתמחות בניהול משאים ומתנים איכותיים השואפים לפתרון הרמוני. לדעת היטב לנהל צוותי עבודה, להיות בעל ידע טכני ו/או מקצועי מתאים, ועוד, ועוד…

כיצד ניתן לזהות מנהל כזה, שיש לו את כל הידע והיתרונות האלה?

כנראה, שאחת התשובות האיכותיות לשאלה זו היא – אתרו מנהל שיש לו חלק מן התכונות האלה, והשקיעו בפיתוח המנהלים שלכם באופן קבוע. תהליך של אימון עסקי – העצמה והדרכה למנהלים, הינו תהליך המועבר על ידי יועצים ארגוניים בעלי השכלה וניסיון רב מהשטח. בתהליכי הליווי וההדרכה הוא בפני המתאמן טכניקות, שיטות וטיפים ניהוליים שיסייעו לו לגביש שיטות ניהול אפקטיבי שמתאימות לו, להשגת יעדים ארגוניים ושיפור הרווחיות של הארגון בהווה ובעתיד.

האימון העסקי הינו תהליך אינדיווידואלי המחזק את היכולות הניהוליות של כל אדם

האימון העסקי מתאים למנהלים בארגון או לבעלי עסקים, המעוניינים ללמוד כיצד לנהל באפקטיביות. בתהליך האימון העסקי והמנטורינג נבחן את דפוסי ההתנהגות הניהוליים ונשפר אותם, נחזק חולשות ניהוליות ונתנסה בטכניקות שונות לניהול אפקטיבי. התהליך הוא אישי, וכל מנהל או בעל עסק עובר תהליך שונה לחלוטין, כאשר הנוכחים במפגש הם רק המתאמן והמאמן (כלומר, השיחה היא אישית ופרטית), הנקודות עליהן עובדים הן הנקודות הרלוונטיות לארגון הספציפי ולמתאמן הספציפי. התהליך הוליסטי אינטנסיבי, מלווה, ומייצר שינוי.

אימון עסקי מסייע למנהל לפרוץ את גבולות העצמי שלו ולהפוך למנהל אפקטיבי

על ידי שימוש בטכניקות ניהול אפקטיבי שנחקרו, ויושמו בשטח על ידי דורות רבים של מנהלים יש ודאות רבה כי יהיה למנהלים שיעברו אימון – יתרון על פני האחרים. ניתן לייעל את פעילותו של כל ארגון – החל מעסק ביתי של עובד אחד, וכלה בארגונים גדולים של מאות עובדים. השילוב המנצח בין הנטיות הטבעיות של כל מנהל לבין יישום ואימוץ טכניקות ניהוליות מתקדמות, יהפוך כל מנהל טוב למנהל עוד טוב יותר. זהו היתרון הגדול בתהליך האישי של אימון עסקי ומנטורינג, בו התכנים אינם קבועים והשיח מתנהל בין איש מקצוע מומחה בשיטות ניהול, לבין המנהל בארגון. השילוב בין השנים מביא לשינוי וצמיחה.

אימון עסקי על ידי המומחים מבית משה גרימברג ניהול אפקטיבי

פיתחנו עבור כל מנהל או בעל עסק תכנית ייחודית של אימון עסקי הנמשכת בין שלושה לשישה חודשים. לתכנית מקדים שלב לימוד מעמיק של העסק, השוק והמתחרים בסביבתם הוא פועל, היתרונות והייחוד שלו והכשלים המפריעים לו להתקדם.

צרו איתנו קשר, ונספר לכם עוד על תהליך אימון עסקי ייחודי, שיענה על הצרכים של הארגון שלכם ויספק למנהלים בארגון עושר נרחב של כלי עבודה וניהול, כלים לקביעת סדרי עדיפויות ולהנעת עובדים, ובשורה התחתונה – לייעול הפעילות בארגון והגדלת הרווחיות בו.