שינוי אמיתי חייב לכלול את כל העובדים והמנהלים בארגון. היה ואתם מבקשים לשפר ביצועים, מבקשים להתייעל ובעיקר להביא להתפתחות רבה של עובדים ומנהלים להתמודד הרבה יותר טוב ויעיל בסביבות משבריות, תחרותיות ואי יציבות. אנו מעמידים לשירותך ניסיון מקצועי רב שנים במגוון תחומים ותעשיות. תהליכי הייעוץ האירגוני שלנו יאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל לבצע קפיצת מדרגה ניהולית אל מול המנהלים והעובדים שאיתם ברצונך להוביל תהליכי שינוי התייעלות וצמיחה.

יעוץ ארגוני גם משפר את מערכי התקשורת הארגוניים.

נשפר תהליכי עבודה, נשפר את מערכי התקשורת המטריציונית בתוך הארגון ומול לקוחות וספקים. נבצע התאמה ועדכון לתוכנית העסקית ולאסטרטגיה השיווקית היה והשינויים בשווקים ידרשו זאת. זאת ועוד, ניערך להתמודד עם משברים ובעיקר נניע תהליכי צמיחה. נתמקד בשיפור תהליכים ודפוסי עבודה. נשפר את מערכי הדרכה ופיתוח העובדים והמנהלים. נבצע טיוב כוח אדם מקצועי וניהולי ובמקרים רבים נבצע ניוד פנים ארגוני לעובדים שיגרמו להם למצות הרבה יותר טוב את הכישורים והיכולות המקצועיים בעבודה השוטפת.

ההון האנושי אחראי לצמיחה

הבסיס הראשון להצלחתו של כל מיזם וחברה עסקית לאורך זמן הוא - העובדים והמנהלים. ניהול נכון של המשאב האנושי בידי המנכ"ל וההנהלה מהווה נדבך מרכזי בתהליכי הייעוץ והליווי הארגוני שלנו. אנו עושים זאת תוך התאמה של הגדרות התפקיד, עדכון האחריות והסמכות ובעיקר עדכון והתאמת המבנה האירגוני לצרכים המשתנים. נתמקד לאתר ולאמץ מבנה הארגוני התפעולי האופטימלי שיאפשר ניצול נכון ללא כל בזבוז מיותר של אנרגיות משאבים וללא מאבקי כוח מיותרים.

ניהול פיתוח והדרכה להון האנושי

ניהול נכון של ההון האנושי לא יכול להיות מושלם ללא עדכון החזון והיעדים שהארגון מבקש להשיג. אנו מתמקדים ביצירת סינרגיה טובה בין האגפים והמחלקות בארגון תוך יצירת זרימה נכונה שתייצר סינרגיה משמעותית וגדולה שתאפשר ניהול נכון ואפקטיבי של כל המחלקות בארגון. הדבר יביא בוודאות לניהול יעיל וממוקד מטרות ראויות, יאפשר גמישות יצירתיות ויכולת תגובה מהירה לשינויים ואתגרים בסביבות תחרותיות ומשבריות המשתנות אחת למספר שנים. ככלל אנו מאד מאמינים כי נכון להשקיע בהדרכה והעצמה של מנהלים ועובדים בארגון. תוכנית ההדרכה למנהלים לאנשי השירות והמכירות מביאות לערך רב ולשיפורים מדידים.

תחומי התמחות שלנו כחברה לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי

כחברה לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה אנחנו מעניקים ייעוץ מקצועי ומלווים חברות עסקים ונותני שירותים לשיפור הביצועים בעולמות עסקיים תחרותיים ופעמים בתקופות של אי יציבות ומשבר. מאז 2006 אנו מעניקים ארגז כלים ייעוצי וניהולי להנהלות מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשמר ואף לפתח ולהעצים את הפוטנציאל העסקי שלהם.

להקדים במקצת את המתחרים באמצעות אימוץ תהליכים ניהוליים וארגוניים עדכניים, באמצעות התאמה ועדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית לשינויים. אנו עושים זאת בהתאמה לצרכי הארגון אחרי תהליך של אבחון ומיפוי מצב קיים. לתהליך החשוב הזה אנו מביאים ידע, ניסיון מוכח, והמון חדשנות ויצירתיות יחד עם מגוון רחב של מתודות וכלים ניהוליים עדכניים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תרבות וערכים ואחריות תאגידית

בתהליכי הייעוץ הארגוני ובעבודה מול הנהלות ומנכ"לים אנו נכנסים לעולם של תרבות ערכים ואחריות תאגידית ועדכון הקוד האתי של החברה. נושאים חשובים אלה זולגים בשנים האחרונות גם לחברות בינוניות וקטנות וגם לחברות משפחתיות גדולות. חובה למצוא דרך להתמודד באופן ראוי עם הסתירה הטבעית שבין הרצון למקסם רווחים לבין הרצון והחובה לא להצטייר כ"חברה חזירית" ודורסנית.

חשוב מאד להבין עד כמה תרבות ארגונית יחד עם ערכי החברה ואחריות תאגידית ראויה מתקיימת בכפוף לאחריות חברתית ואחריות סביבתית לסביבה, למדינה ואף לעולם. הקוד האתי המבוסס על החזון התרבות והערכים של הארגון העסקי הוא הבסיס היחידי המציג את האחריות התאגידית. חברות ועסקים בינוניים וגדולים מבינים שעליהם לאמץ אחריות תאגידית לסביבה לארץ ואף ברמה הגלובלית.

אבחון ארגוני - מיפוי מצב קיים

תהליך האבחון הארגוני ה- Gap analysis מתמקד בניתוח הפערים בין המצב הקיים של החברה העסק או הארגון לבין המצב הרצוי על פי העמידה ביעדים, בתוכניות העסקיות ואו על פי מדדים נוספים. ניתוח הפערים ברוב המקרים משמש ליצירת בסיס העבודה בכל תהליך של שינוי וייעוץ ארגוני המבקש להוביל הבראה שינוי וצמיחה. אנו תמיד ממליצים להתחיל בביצוע MRI לעסקים ואו מיפוי מצב קיים הבאים להיות השלב הראשון ההכרחי, לכל תהליך מקצועי בעולם הייעוץ הארגוני.

אנו מגלים כי הנהלות בעלי חברות ועסקים נחשפים לביצועים לא מספיק טובים? הרווחיות נשחקת, הלקוחות עוזבים, פעמים הן הם מצליחים לזהות בברור את שורש הבעיה? כאן אנו כיועצים ארגוניים נכנסים לתמונה. מבצעים תהליך קצר של ראיונות עומק בארגון ניתוח חוזקות וחולשות זיהוי איומים והזדמנויות ולאחר מכן מציגים תמונת מציאות ותוכנית פעולה.

שיפור מערכי השירות ללקוחות

השרות במאה ה- 21 מבדיל בין החברות הטובות לכאלה שבאמת חברות יוצאות מהכלל ומצטיינות לאורך שנים. שירות יוצא מהכלל מהווה כיום מנוע צמיחה מרכזי וחשוב לכל חברה המבקשת לצמוח. ללא שיפור במערכי השירות ללקוחות חברות עשויות לדרוך במקום ואף לאבד פלחי שוק ואף להיעלם. נושא שיפור מערכי השירות הינו תחום חשוב ומרכזי בעבודתנו כיועצים ארגוניים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אנו כיועצים ארגוניים, מניעים תהליכים המניעים מהפך בכל מה שקשור לשיפור ממשקי המגע של הלקוחות השונים מול הארגון בכל אחד מהנקודות ההשקה. אנו מתאימים את תפיסת השירות לארגון ומבצעים תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית כוללת בארגון שבסופו של תהליך הלקוח ממוקם במקום הראשון.

ניהול זמן וישיבות אפקטיבי

זמן הינו משאב שלא ניתן לשמר אותו? לא ניתן לאחסן אותו בכספות ולהוציאו בזמן ובמקום הנכון. זמן הוא משאב שמתכלה ואינו זמין רגע אחרי שעבר. בתהליכים של הייעוץ הארגוני ועבודה מול מנכ"לים ומנהלים אנו מטפלים בנושא החשוב הזה. אנו מעניקים ידע ומתודולוגיה ניהולית לניהול זמן אפקטיבי ובעיקר לניהול ישיבות ממוקדות ויעילות. היה וישיבות הן לא מנוהלות נכון בטוח תבינו כי מעבר לבזבוז משאב הזמן במכפלה של כל המשתתפים, יש בזבוז ניהולי נוסף העוסק באי יכולת הארגון לבצע תהליכים סינרגטיים המשלבים עבודת צוות אחריות סמכות ועמידה ביעדים.

ישיבות קצרות ואפקטיביות

עולמות הניהול מחייבות ארגונים ומנהלים להיות מאד ממוקדים ואפקטיביים הן בניהול הזמן האישי והן בניהול ישיבות מכל הסוגים. אנו מלמדים לנהל ישיבות קצרות, אפקטיביות הכוללות אך ורק את האנשים הרלוונטיים. מנסים לשנות את התרבות הארגונית ולהציע כי חלק גדול מהשיבות יכולות להתבטל ולבצע תיאומים קצרים בשיחת טלפון במייל? או אפילו בפינת הקפה. היה והישיבות נחוצות נלמד הכיצד עושים ומנהלים אותן נכון.

עדכון התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית

כיועצים ארגוניים אנו נקראים לדגל בכדי לבחון את הצורך לבצע שיפורים באסטרטגיה הארגונית. לעדכן פעמים את התוכנית העסקית. ובמקביל לבצע עדכון לתוכנית השיווקית ולאסטרטגיה העסקית ועדכון מערכי ההפצה והמכירות. בתהליכים אנו מבצעים ראיונות עומק, מיפוי מצב קיים וסיכונים, אל מול ההזדמנויות כך שנוכל להציג תוכנית עדכנית לגיבוש תהליכים שאמורים להביא את הארגון להמשיך ולהיות תחרותי ורלוונטי בשווקים התחרותיים. זאת נעשה בהתאמה לעדכון החזון והיעדים החדשים של הארגון.

אמצו את הפרטו של הפרטו

אנו ממליצים לכל הארגונים וההנהלות שאיתם אנו עובדים לאמץ בחום את שיטת הניהול המתבססת על תיעדוף המשימות. לאמץ את שיטת ה- 20/80. כולנו מכירים כי 20 אחוז מהפעולות שלנו אחראיות ל- 80 אחוז מהתוצאות. זהו השלב הראשוני בניהול אפקטיבי. למבקשים להגיע להתמקצעות נוספת אני ממליץ לאתר את הפרטו של הפרטו. להגיע למיקוד על ובעיקר לדעת לשחרר ולהאציל סמכויות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חפשו תמיד כמנהלים להיות ממוקדים יותר בחשוב ובלא דחוף במקום לרוץ כמטורפים ולכבות שרפות מהבוקר עד הערב. ניהול משימות וניהול זמן הם מיומנויות קריטיות להצלחה ניהולית ועסקית. מניח כי כעוסקים בניהול ובעסקים גם אתם תרצו להצליח יותר? ולכן קבלו את המלצתי ללמוד להשתמש נכון עם חוק "הפרטו של הפרטו".

"סיעור מוחות" אפקטיבי כדרך להניע עבודת צוות

אנו מקדשים שיפור במערכי התקשורת הפנים ארגונית והתקשורת הארגונית החוצה כלפי לקוחות, ספקים ואחרים. תקשורת אפקטיבית ואינטליגנציה רגשית כחלק מתרבות ארגונית מאפיינת חברות מצטיינות. חלק מרכזי בשיפור תהליכי התקשורת הארגונית מתבצע באמצעות לימוד ואימוץ פורמט נכון של ביצוע "סיעור מוחות" יעיל ואפקטיבי שבא לבנות צוותי עבודה יעילים. ללא שיפור ביכולת התקשורת הפתוחה והאפקטיבית בארגון אין כל סיכוי להצליח ליהנות מהיתרונות הגדולים של השימוש בסיעור מוחות כחלק מרכזי בארגון.

 סיעור מוחות במתנה

סיעור מוחות אפקטיבי המתקיים בארגון שבו מערכת התקשורת והאינטליגנציה הרגשית הארגונית טובה מאפשר להפיק מקבוצת המשתתפים, ומהדיון תוצרים מדהימים. בקבוצה עולים רעיונות חדשים ויצירתיים לפתרון בעיות אתגרים וסוגיות ארגוניות איתן הארגון מתמודד בשוטף. פעמים לא נמצאו הפתרונות הנכונים. סיעור מוחות עשוי לתת מענה חכם יצירתי וחדשני לאותם האתגרים והבעיות. בוא לקבל ללא עלות סיעור מוחות ברמת ההנהלה גם אצלך.

אוהבים לחלוק ידע

כיועצים ארגוניים אנו פועלים תמיד להיות "פרטנרים לחשיבה ולהתלבטויות" בקרב מנהלים, הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים המבקשים לפרוץ ולהגדיל את חותם ההצלחה. אנו כעוסקים בייעוץ אירגוני כבר משנת 2006 מבינים כי שינוי וצמיחה נוצרים בנקודת החיבור שבין החזון, אסטרטגיה העסקית והיעדים העדכניים להשגה. אנחנו לא מסתפקים אך ורק במתן עצות. אנו מובילים תהליכים ובעיקר יודעים איך לגרום לזה לקרות בפועל. קבל מתנה ובוא להיפגש עוד השבוע.

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים