שמנו לעצמנו למטרה מאז 2006 לעזור ולהעניק שירותים מקצועיים לחברות ארגונים ועסקים בכדי לעזור להם להיות עסקים טובים יותר. אנו עוזרים לבעלי מחברות, הנהלות ומנכ"לים לעדכן את יכולות הניהול והמנהיגות בכדי לשמור על רלוונטיות עסקית וניהולית גם מול התחרות הגוברת ומול משברים שאותם חווים כולם. אנו כחברה לייעוץ ארגוני שמים דגש על מיפוי ואיתור מהיר של הבעיות והחוליות החלשות שפוגעות בתפקוד העסקי והארגוני.

מהו הייעוץ הארגוני?

היה והיינו צריכים לפשט את המושג "ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי" היינו אומרים כי: שני התחומים הינם מרכזיים בתחומי הניהול העסקי בכל תחום או סגמנט. הן הייעוץ הארגוני והן הייעוץ האסטרטגי, נוגעים בלב ליבו של העשייה העסקית. נוגעים במבנה ומערכי התפעול והתקשורת, נוגעים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית ובשאר התהליכים הפנימיים בארגון וגם בסביבה החיצונית לו. שני התחומים מתמקדים ברצון להביא לשיפור תפקוד הארגון, מנהליו ובעיקר להביא לבעלים רווח. בתחום של הייעוץ הארגוני מתברר לא אחת כי המבנה הארגוני של חברות ועסקים רבים – מסדרי גודל שונים, ולא פעם גם עסקים משפחתיים ונותני שירותים – נוצרו מתוך האינרציה של העשייה.

עדכון המבנה הארגוני

בדרך כלל, לא מתוך מחשבה ותהליכי תכנון מוקדם. האילוצים, הריצה המטורפת, והרצון להתקדם בכל מחיר הביא רבים מהם לנוע מבלי לתת את הדעת כי נכון ורצוי לבצע עדכון למבנה הארגוני. לייצר מבנה ארגוני יעיל ונכון יותר. לבצע עדכון לתוכנית העסקיות ולתוכנית האסטרטגית בכדי להיות עדכניים לכל האתגרים והשינויים בשווקים התחרותיים. פעמים אנו כיועצים ארגוניים נתקלים בחברות ועסקים אשר פועלים על פי מבנה ארגוני שמתאים אך ורק למנכ"ל או לבעלים? לא מתוך הבנה כי זה המבנה הכי נכון ויעיל? אלא מתוך קבעון מחשבתי שזה היה מתאים להם לפני שנים.. ואין שום סיבה לשנותו.

כיצד נגדיר ייעוץ ארגוני אפקטיבי?

ייעוץ ארגוני אפקטיבי בא להביא לשיפורים מדידים של מספר מדדים עסקיים. מדד הגדלת כמות המכירות, הקטנת אחוזי הנטישה, הגדלת הרווחיות ועוד לא מעט משתנים. לפיכך אנו כיועצים ארגוניים מאמינים שיש צורך הכרחי בכל ארגון לבחון האם המבנה הארגוני הקיים מבטיח ועוזר לכלל המערכות לעבוד בצורה סינרגטית, ללא איבוד אנרגיות ומשאבים מיותרים וללא חיכוך ומאבקי אגו וכוח מיותרים. מבנה ארגוני יעיל ומותאם לצרכים מביא לפעילות תקינה של כל החלקות בארגון. מבנה ארגוני יעיל מביא  לשיפור בתהליכים ולהתייעלות.

להגשים חזון ויעדים

ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי לעסקים בא להעניק לחברות ולארגונים כלים ומתודולוגיות ניהוליות ועסקיות עדכניות בתחומים הבאים: ניהול נכון יותר של המשאב האנושי. ניהול נכון יותר של מערכי המכירות והשירות. הגדלת היעילות והאפקטיביות בכדי להביא את הארגון או החברה להגשמת החזון והיעדים. זאת ועוד, תפקידו של יועץ ארגוני מנוסה להיות פרטנר לחשיבה ולהתלבטות ברמת ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל בכדי להוביל יחד איתם תהליכים של שינוי הבראה וצמיחה. תהליכים של  ייעוץ ארגוני - ייעוץ אסטרטגי לחברות ולעסקים משפחתיים, עשוי להימשך מספר שבועות או מספר חודשים, תלוי במורכבות האתגרים שמבקשים לטפל.

כיצד מאתרים ומזהים יועץ ארגוני איכותי?

כאן אנו מבקשים להיכנס לתחום מאד מורכב. אין אנו מבקשים בפוסט הזה להאדיר את יכולותינו, ואו לקבוע כי אנו היועצים הארגוניים הכי טובים ומקצועיים? אז מיהו היועץ הארגוני הכי מתאים לכם? הכיצד תאתרו יועץ ארגוני, אשר מומחיותו המקצועית רחבה ומגוונת הן בתחומי הייעוץ ופיתוח ארגוני, הן בתחומי הייעוץ האסטרטגי והן בתחום הדרכה ופיתוח מיומנויות של מנהלים עובדים וצוותי מכירות ושירות. חפשו תמיד יועץ ארגוני שהגיע לתחום אחרי ניסיון רב כמנהל, מנכ"ל המכיר היטב את עולמות המכירה, השירות השיווק והפיתוח העסקי בשוק האמיתי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חפשו יועצים שיש להם ניסיון ניהולי מוכח.

חפשו יועץ ארגוני שהתנסה בחוויות של בעלים, מנכ"לים בשטח ולא רק שחווה את העולמות העסקיים והניהוליים ברמת התיאוריה ממגדל השן בלבד. אנו מסוגלים להביט אל תוך הארגון מבחוץ – ללא פרדיגמות ועדשות וורודות מידי. אנו בוחנים את כל ההיבטים העסקיים מחד ומנגד בוחנים את מגוון המנהלים והעובדים הפועלים בארגון. אנו כיועצים ארגוניים מביאים סט גדול ועדכני של הכלים, ידע וניסיון חוץ ארגוני מעולמות תחרותיים ומשיקים, כל זאת בכדי לסייע ולהניע תהליכים של ייעול ושיפור בביצועים. אנו במסגרת הייעוץ הארגוני- הייעוץ האסטרטגי מציידים את הארגון את מנהליו ועובדיו בארגז כלים עדכני שיאפשר להם להוביל תהליכים לשינוי ולצמיחה עסקית ואישית.

ייעוץ ארגוני פועל בשני מישורים

נדמה לי כי גם אתם תסכמו איתי כי יועצים ארגוניים בעולמות העסקיים חייבים להיות עם ידע וניסיון מוכח כמנהלים מהשטח. ברור לכולנו כי גורם ייעוצי בכיר מלומד ומקצועי לא יכול להיות מספיק אפקטיבי מבלי שיהיה לו ידע וניסיון של מנהלים בדרגות השונות יחד עם ידע השכלה ויכולת ניתוח מוכחת. יועץ ארגוני חייב להשתמש בכלים יישומים אותם רכש בשטח כמנהל או כמנכ"ל, בהשכלתו המקצועית הייעודית ובניסיונו במגוון נושאים הקשורים לעולמות הניהול, המכירות והנעת צוותים. אמיתי מהשטח. החיבור הכי מומלץ לעניות דעתי מתבסס על הכרות מעמיקה של התחושות ההתלבטויות והלחצים

התהליכים המרכזיים בכל תהליך של ייעוץ ארגוני

יועץ ארגוני- יועץ אסטרטגי חייב להתמקד בתחומים הבאים: עליו להיות מאד מיומן ומוכשר במיפוי ואבחון מצב קיים, שוק ומתחרים. עליו להכיר היטב את סודות הלמידה ארגונית והעצמת עובדים ומנהלים. עליו להיות מקצוען במעבר בין ההמלצות לבין שלבי היישום וההטמעה בשטח. זאת ועוד, עליו להכיר את האסטרטגיות המרכזיות בעולמות העסקיים. להכיר את חשיבות עדכון התוכנית העסקית, עדכון האסטרטגיה השיווקית, להכיר את חשיבותה של התרבות הארגונית להצלחה העסקית.

מנטורינג עסקי

יועץ ארגוני מתמקד אף בשיפור הביצועים של מערכי התקשורת וניהול הידע בארגון. פועל עם המנכ"ל וההנהלה לאתר מנועי צמיחה חדשנים, לשפר ביצועים של יצירתיות חדשנות ויצירתיות בחברה. פעמים לא מעטות משמש הייעוץ הארגוני – מנטור ומאמן עסקי ואישי למנכ"ל או לאחד או יותר מהסמנכ"לים. פעמים אנו עוסקים בהדרכות ופיתוח עובדים ומנהלים באמצעות קורסים וסדנאות ייעודיות. כיועצים ארגוניים תפקידנו להניע הבראה שינוי וצמיחה כחלק מתהליכים נדרשים בעולמות העסקיים התחרותיים.

בואו ותכירו אותנו?

כחברת ייעוץ מובילה, Advanced Business Consulting אנו מסייעים למנהלים בכל הדרגות, לארגונים גדולים ובינוניים, לאנשי עסקים ולבעלי מקצועות חופשיים, לממש את חזונם ומטרותיהם באמצעות יעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי, ניהול שינויים וצמיחה באמצעות ליווי הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות. יחד אנו מצליחים לגרום לשיפור בתוצאות העסקיות. אנו מתמקדים בתהליכי השינוי האירגוני בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות, כדרך לצמיחה ויצירת שינוי. בתהליכי הייעוץ הארגוני אנו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. אנו פועלים  להקניית מיומנויות ניהול מתקדמות, דרכים לשיפור צמיחה עסקית ואישית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה מניעה אותנו?

כחברה לייעוץ ארגוני הערכים המשקפים את המתווה הארגוני של העשייה מיוצגים ומשקפים אותנו במשפט "Effective, Smart & Simple" אנו מקדשים את הפשטות ושואפים למקסם את התוצאות. אנו דוגלים בהובלה מתמדת כדרך חיים, במקום להיות אלה המובלים והנגררים. זאת התכונה הבולטת, המבדילה חברות ומנהלים מצטיינים בהשוואה לאחרים. אלו המיטיבים להיצמד לעקרונות נכונים של אימוץ הפרו אקטיביות כדרך חיים, מצליחים הרבה יותר.

היצירתיות

אנו מאד מאמינים שכדי ליצור ערך מוסף  (Added Value)ויתרון יחסי מתמשך - Sustainable Competitive Advantage - בתהליכי הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה, הדרכה ופיתוח מנהלים, אימון וליווי מנהלי מכירות, אנו תמיד משתמשים בכל הכלים העדכניים ובניסיון רב השנים שצברנו. נחישות יצירתיות ואופטימיות הן מילות מפתח. כמו גם היכולת להצליח תמידית לראות הזדמנויות חדשות במקומות שאחרים רואים בהם רק בעיות וקשיים. אנו מאמינים כי פעמים רבות משברים מהווים מנוע צמיחה. תרגישו חופשי לפנות אלי בכל שאלה או התחבטות. משה גרימברג 0544814332 או פנו ישירות אלי במייל abc@nihul4u.co.il

ההכרות עם העולמות העסקיים - יתרון!

אחד מהיתרונות המרכזיים שלנו הינו היכולת לעמוד מאחורי האמירה: "היינו במקום שאתם כמנהלים נמצאים בו כעת". חווינו את התחושות והקשיים, לא כיועצים או כאנשי אקדמיה. אנו מכירים היטב את תחושות השטח כי עסקנו אישית בניהול ישיר של מערכות מורכבות. עשינו זאת בעבר כמנהלים ומנהיגים של ארגונים גדולים. לניסיוננו האישי יש חשיבות כפולה לערך האחריות, הידע המעשי והמוכנות למעורבות אישית. אנו לא אוהבים להסתפק אל ורק במתן עצות. אנו מבצעים את היישום וההטמעה בהנאה גדולה ולא בורחים מעבודה קשה. כל אלה מבדלים אותנו מיועצים ארגוניים ועסקיים שבחיים לא קיבלו החלטה ניהולית עצמאית אחת בעולם העסקי האמיתי.

השמיים הם הגבול לכל אדם שכל אדם

אנו מאמינים שכל אדם או ארגון הינם יצירת מופת מופלאה אותה עלינו ללמוד ולהכיר כשלב ראשוני מרכזי ועיקרי בכל תהליך ותוכנית של ייעוץ ארגוני הדרכה ופיתוח מיומנויות. תהליכי ייעוץ ארגוני איכותי מורכב מלא מעט פרטים אבל בעיקר עוסק באינטראקציה שבין האנשים השונים שבארגון. אנו כיועצים ארגוניים, לא נפסיק לחקור ולהרים כל אבן בכדי לאתר את הפתרון האפקטיבי ביותר לארגון ולהנהלה, ויחד נבנה את הצלחתכם העתידית לשנים הבאות. החלטנו להעניק לכם במתנה – מפגש סיעור מוחות שיתמקד בחשיבות פיתוח עובדים ומנהלים בתהליכי ייעוץ ארגוני איכותי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים