משה גרימברג, בעלים ומנכ"ל של  Advance Business Consulting ניסיון רב בתחומי הדרכה פיתוח עסקי וליווי צוותי מכירות להשגת יעדים הרבה יותר טובים ואגרסיביים. ככלל אנו נבצע אפיון עומק לכל הנושא של המכירות והשרות בחברה, נעריך חוזקות, נאתר חולשות ורק לאחר מכן נשב ונחליט מה יהיה פורמט ההדרכה והעצמה הנכון והראוי למנהלי ונציגי המכירות והשרות. תוצג לארגון ולך כמנכ"ל ובעלים מספר חלופות לבחירת קורס המכירות, סדנת המכירות הכי מתאימה לצרכים שלכם. זאת כתהליך מובנה ושנתי שבא לטפל בשיפור מיומנויות המכירה והשרות. ההחלטה שלכם להשקיע בהון האנושי ובעיקר בהון האנושי האחראי על יצירת תזרים המזומנים החיובי- ראוי להערכה. השקעה בהדרכה העצמה ופיתוח צוותי המכירות והשירות אצלכם תתברר כמוצלחת ביותר. ה- ROI כאן יהיה גבוה משמעותית מכל סוג הדרכה אחר.

נשמח להוביל בעבורך – מכירות גדולות יותר.

פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד נוכל – ונשמח  – לסייע לכם להגדיל מכירות, כבר ממחר. משה גרימברג, הינו מומחה להדרכה והעצמה של צוותי מכירות המבקשים לשבור את "תקרת הזכוכית" ולהגיע להרבה יותר מכירות ישירות ומכירות המשך. במהלך ה- 15 השנים האחרונות תחת הכובע של יועץ ארגוני ולפני זה כמנכ"ל וכמנהל מכירות ופיתוח עסקי בשווקים תחרותיים מאד בתחום העיתונות והפרסום ובתחום הסלולר. לאורך השנים, אנו מלווים חברות, עסקים פרטיים וארגונים ועוזרים להם לבנות כלים ומתודולוגיה עסקית אפקטיבית, המובילה להגדלת היקף המכירות והרווחיות. אנו עושים זאת באמצעות תהליכי ייעוץ אירגוני ופיתוח עסקי מצד אחד ומנגד באמצעות קורסים, סדנאות, תוכניות למנהלים, ותוכניות לשיפור מיומנויות מכירה ושרות. להלן רשימה קצרה של הרצאות ממוקדות היכולות להפוך לסדנה קצרה בתחומים הבאים:

להלן רשימה חלקית של 12 הרצאות קורסים וסדנאות:

 • סדנה או קורס לאנשי מכירות – לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית.
 • קורסים וסדנה ממוקדת הבאים לטפל בבניית גאוות יחידה של צוותי המכירות.
 • תוכנית מכירות וסדנת ליווי מכירות בשטח.
 • סדנת מכירות המקדשת את התובנה – "שירות כמנוע צמיחה".
 • קורס ממוקד וסדנת מכירות בנושא אימוץ כלים עדכניים יותר לסגירת עסקאות
 • אימון הדרכת מכירות וניהול מכירות לבכירים בפורמט עבודה "אחד על אחד".

מהו הקורס או הסדנה המתאימה לכם ביותר?

 • קורס ואו סדנת מכירות לטיפול בהתנגדויות
 • קורס או סדנת ניהול משא ומתן אפקטיבי
 • תוכנית אימון והדרכה בנושא תקשורת מנצחת אצל מנהלי מכירות
 • קורס, תוכנית הדרכה או סדנת מכירות למתקדמים בנושא שיפור מיומנויות שכנוע
 • סדנה, קורס או תוכנית אימון מכירות בנושא איסוף מידע ושימוש אפקטיבי בשאלות "פתוחות"
 • קורס או תוכנית לשיפור מיומנויות שימור וטיפוח לקוחות לאורך זמן.

הדרכות וסדנאות לשיפור מיומנויות מכירה

סדנאות לפיתוח מיומנויות מכירה וקורסים ותוכניות לאנשי מכירות הפכו למחזה נפוץ למדי בארגונים בארץ. כולם מבינים שניהול מכירות, או מכירות שטח הוא מקצוע חשוב ולא קל כלל. מקצוע חשוב זה, הדורש הכשרה וטיפוח שוטף של העוסקים בו. רמת השחיקה של אנשי ומנהלי מכירות גבוהה הרבה מעבר לממוצע. חובה לטפח גאוות יחידה ולייצר פעילויות הגורמות לאוורור והתחדשות בקרבם. דבר לא פחות חשוב מתמקד בהחלטת הארגון ללמד להדריך ולפתח באופן שותף את המיומנויות של אנשי ומנהלי המכירות. כיום, רכישה של ידע ומיומנויות ייחודיים, מחלחלת בקרב העוסקים בניהול כללי ככלל ובניהול מכירות בפרט. חובה לנהל את המשאב האנושי החשוב הזה בצורה יעילה וטובה.

ליווי ותמיכה שנתיים לתהליכים

לאור מגוון האפשרויות בהזמנת תוכנית, סדנה או קורס בתחום שיפור מיומנויות מכירה ושירות – חובה על מקבלי ההחלטות בארגון לעשות את הבחירה הנכונה אחרי איסוף מידע וניתוח המלצות. על מנת להפוך תכנית הדרכה סדנה או קורס מכירות אפקטיבי ברמת הארגון – לא תמיד זה מספיק לבחור את האחת הכי "טרנדית". דווקא פעמים חברות חייבות להתחיל מהבסיס. להתחיל מהשלב הראשון שבא לתת כלים עדכניים יותר להצלחתם של העוסקים במכירות ב- 2020.

לכן, לדעתנו, על מנת להפוך קורס מכירות, סדנת מכירות או תכנית מכירות לאפקטיבי במיוחד, נדרשת גישה כוללת רב מערכתית השמה את נושא הדרכת המכירות כמשימה שנתית, או רב שנתית. ביצוע ההדרכות ללא ליווי והטמעה לאורך חודשים מהר מאד יביאו את המשתתפים לחזור אל הרגליהם הישנים. אנו דואגים למניעת מצב זה באמצעות ליווי היישום בפועל לאורך זמן ודואגים לבצע שינויים מבניים וארגוניים שיתמכו בהצלחת התהליכים.

מתי נפגש?

אני מבקש שוב לקבוע כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים של עסק קטן או בינוני. הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות שלך בתחום המכירות. שיפור נוסף ביכולת שלך לנהל ולהפעיל בצורה טובה יותר את מנהלי המכירות ונציגי המכירות שלך? הכיצד יחד נבנה תוכנית הדרכה והעצמה אישית בעבורם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אז איפה אתה כבעלים, כמנכ"ל פוגש את הנושאים האלה?

האחריות עלי. אדאג להציג לך את הפורמט הכי נכון ומתאים לצרכיך. נבחר האם לעשות את ההדרכות והסדנאות בפורמט קבוצתי? או בפורמט אינטימי של "אחד על אחד". נוביל יחד תהליך בו תצליח כמנכ"ל וכבעלים, להגדיל מכירות ופלח שוק. תקטין את אחוזי נטישה ובעיקר תגיע לגידול משמעותי של אחוזי הסגירה אחרי השתתפות מנהלי המכירות שלך ואתה בתוכניות העשרה בתחום המכירות.

זה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך בחברה ואתה מבקש לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 03-9032222 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים, המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.