כמנכ"ל או כבעלי חברה בעולם העסקים, וודאי חיפשת קורס מכירות טוב שיעזור לך לגרום לצוות המכירות לסגור כמה שיותר מכירות. חיפשת פיתוח מנהלים בתחום המכירות? חיפשת קורס מנהלים לשיפור ביצועי מכירות מקצועי פנים ארגוני אשר ידגים לצוות המכירות שלך מתודולוגיות וטכניקות מכירה מוכחות המותאמות לאתגרים של השוק התחרותי בעשור השלישי של המאה ה- 21.

המשתתפים בקורס מכירות – משפרים ביצועים ומיומנויות 

ההשתתפות בקורס המכירות שלנו יגרום לצוות המכירות שלך להפוך לסופר מקצועי. הגעת למקום הנכון! ההחלטה שלך לשלוח את צוות המכירות לקורס המכירות הייעודי שלנו, תביא להגדלת היקף המכירות בארגון שלך. כל אחד מהמשתתפים ישפר את ביצועיו האישיים בתום קורס המכירות. כולם יחד ישפרו את אחוזי הסגירה. ואת כמות המכירות ויביאו להגדלת פלח השוק שלך מול המתחרים.

מדובר בהשקעה משתלמת שתחזיר את עצמה בקלות?

דע כי המטרה העיקרית של קורס מכירות או אימון מכירות היא לספק מתודולוגיות, אסטרטגיות וטקטיקות מכירות עדכניות לשינוי החל בשווקים. שיטות הלימוד וההדרכה שלנו שעברו בהצלחה את מבחן השטח בתהליכי מכירה מורכבים והוכחו כיעילות. לכן אימוץ כלי מכירה חדשנים ועדכניים יעזרו למשתתפים ולארגון למכור הרבה יותר. מחקרים אחרונים שבדקו את היעילות של קורס מכירה אפקטיבי המותאם לצרכים של המשתתפים מגלים שבעבור כל 1000 ₪ שהושקע באימון ופיתוח מיומנויות של איש מכירות או מנהל מכירות – הביא לגידול של יותר מ- 3000 ₪ בהכנסה של החברה. קורס המכירות המקצועי שאנו מציעים לצוות המכירות יכול לקחת גם את העסק שלך צעד אחד קדימה מול המתחרים. להביא לגידול במכירות ובפלח השוק מול מתחרים גם אצלך בארגון.

התרומה שיועץ עסקי מקצועי מביא לתהליך

קורס מכירות בהתאמה לצרכים שלך

הדרכת מכירות שלנו באמצעות קורס מכירות המותאם אישית לצרכי הארגון שלך הינו כלי רב ערך לשיפור הביצועים של אנשי המכירות, ראשי הצוותים ומנהלי המכירות. שיפור המכירות בעולם תחרותי, הינו קריטי לשימור הצלחות והמשך צמיחה. אנו משוכנעים כי צוות המכירות והשרות ללקוחות מהווה משאב יקר וחשוב להמשך ההתפתחות העסקית במאה ה- 21. במידה וגם לך דעה כזו כדאי לדעת כי השקעה בפיתוח והדרכת אנשי המכירות גם אצלך בארגון, באמצעות קורס מכירות אקטיבי המביא לשיפור במיומנויות ובביצועים.  ההחלטה שלך עשויה להתגלות כהשקעה מניבה מאין כמוה.

קורס מכירות – משפר ביצועים

קורס מכירות מקצועי המשלב למידה עיונית עם תרגול וביצוע סימולציות ואף יציאה וליווי אנשי המכירות בשטח עשוי לייצר שינוי גדול בתוצאות. אנשי ומנהלי מכירות מקצוענים, שעברו הכשרה והדרכה באמצעות קורס מכירות איכותי שלנו, יביאו לשיפור חד בגרף המכירות. קורס המכירות שאנו מעבירים גורמים לאנשי המכירות הטובים להפוך למצוינים. בתהליך של הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, באמצעות קורס המכירות האפקטיבי שיצרנו בהתאמה אישית לצרכים שלך בעסק, תקבל את התועלות הבאות: ניקח את חברי צוות המכירות המנוסה, הנאמן והמושכל של הארגון, ונהפוך אותם למקצועני מכירות. כאלה המתמודדים בקלות עם כל סוג של לקוח, עם כל התנגדות, כל חסם וכל תירוץ עד לסגירת העסקה.

קורס המכירות הופך את צוות המכירות שלך לטובים הרבה יותר

במידה וחיפשת  קורס מכירות איכותי ומקצועי הגורם לשינוי חד בביצועים של צוות המכירות שלך- הגעת למקום הנכון. בניגוד לסדנת מכירות קצרה, קורס מכירות אינו תהליך קצר או "קליל". הוא מהווה תוכנית למידה מקיפה שמחייבת אותנו – להשקיע זמן ותשומת לב רבים בהיכרות עמוקה עם מאפייני השוק הרלוונטיים לארגון. נבצע פילוח קהל היעד והמאפיינים של הלקוחות הפוטנציאליים שאיתם מדבר צוות המכירות שלך מדי יום. רק לאחר מכן – נוכל לצייד את אנשי המכירות של הארגון בשיטות, טכניקות, "ארגז כלים" וטיפים להשגת יותר מכירות מאותה כמות יומית של מפגשים או שיחות מכירה.

יהפכו למומחים להתגברות על התנגדויות

אנשי המכירות שלך יכירו טוב יותר את המוצרים / השירותים שאותם הם מוכרים. יכירו את היתרונות ובעיקר יכירו את הטכניקות הכי עדכניות בתהליכי המכירה. נשפר אצלם במהלך קורס המכירות שלנו את היכולת להתגבר על ההתנגדויות, כך שידעו להציג בפני כל לקוח פוטנציאלי את היתרונות הרלוונטיים של ביצוע העסקה. הם יתמודדו טוב יותר עם חסמים שכיחים ובסופו של יום – יסגרו עסקה.

מהן התועלות של קורס מכירות אפקטיבי?

פיתוח מיומנויות והדרכת צוות המכירות שלך, הינו תהליך כולל במהלכו לא רק מכשירים ומשפרים את אנשי המכירות הקיימים ואת ראשי הצוותים ומנהלי המכירות. אנו בונים מן המסד לטפחות צוות מכירות וצוות ניהול מכירות מוצלח וטוב יותר. כזה שיבין עד כמה חשוב לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות.

למי קורס מכירות מיועד?

קורס המכירות או התוכנית לפיתוח מיומנויות משא ומתן ומכירות שטח, מיועדות לחברות ותאגידים עסקיים. הוא מתאימים גם לחברות SMB ואף לחברות משפחתיות המבקשות לשפר את הביצועים בתחום המכירות. פעמים רבות אנו נקראים לתת גם מענה בתחום שיפור מערכי המכירות לעסקים במקצועות החופשיים כמו: משרדי רואי חשבון, עורכי דין, אדריכלים, ועוד. קורס מכירות שלנו מאופיין במעורבות פעילה של המשתתפים ופעמים של המנהלים הבכירים בארגון שלוקחים חלק בתהליך.

התועלות של סדנת מכירות למשתתפים ולארגון

לאורך השנים, גילינו כי פיתוח מנהלים באמצעות סדנת מכירות או קורס המכירות שלנו מביא את המשתתפים המגיעים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בתחום ניהול מכירות ומכירות השטח. גילינו כי התוצאות בחודשים שלאחר סיום קורס המכירות עלו לשיאים חדשים. המשתתפים הצליחו לאמץ כלים חדשים ולהביא את עצמם לביצועים גבוהים מאד בהשוואה לעבר. כל אחד ברמה האישית ובמקביל, החברה נהנתה מגידול חד במכירות. קורס המכירות שלנו אינו תיאורטי בלבד. אנו לומדים מתודולוגיות חדשות, עוסקים בניתוח אירועים וסימולציות מעולם התוכן של המשתתפים. בעיקר עוסקים ביישום וליווי המשתתפים באימוץ תהליכי מכירה חדשים ואפקטיביים הרבה יותר.

הנושאים המרכזיים במועברים בקורס המכירות הם:

  • בנייה אישית של תהליך הדרכת מכירות וניהול צוותי מכירות בהתאם למאפייני הארגון, צוות ניהול המכירות, השוק, והצרכים הייחודיים שלו.
  • בניית תסריטי שיחה שיכילו התייחסות לחסמים שכיחים במהלך השיחה בתהליך המכירה.
  • לימוד טכניקות מכירה עדכניות כמו זיהוי הצרכים של הלקוח, ניסוח מנצח של מאפייני מוצר, ועוד.
  • הטמעת חומרי השיווק ושיטות לבקרה ולמעקב אחר הצלחות צוות המכירות של הארגון.

ניהול מכירות הוא מקצוע מאתגר

קורס המכירות שלנו, נועד לתת כלים ייחודיים ולפתח מיומנויות בינאישיות מתקדמות הנדרשות למנהלי המכירות בעבודתם. אנו עוסקים ב- פיתוח מנהלים לעולם המכירות. חשוב להבין כי מקצוע המכירות וניהול צוות מכירות הינו ייעוד מורכב ושונה ממיומנויות ניהול אחרות בארגון. העוסקים במכירות נדרשים להיות גם בעלי יכולות ניהול מתקדמות וגם בעלי כישורי מכירה מתקדמים. נעשה זאת בכדי לעמוד ביעדי המכירה בעבור עצמם ובעבור חברי צוות המכירות שאותם הם מנהלים, לכן נשפר גם את הדברים הבאים.

  • תפיסת תפקיד המנהל של צוות מכירות – אתגרים והזדמנויות למול קשיים והתמודדויות בשווקים תחרותיים.
  • הכרת כל סוגי הלקוחות. ובניית מתודולוגית מכירה לכל טיפוס וטיפוס.
  • שיפור  המיומנויות הבינאישיות בניהול מערך המכירות להנעה לביצועי שיא של צוות המוכרנים – נשפר אצלם את יכולת ההקשבה, את האסרטיביות. נשפר את יכולות האינטליגנציה רגשית והעברת מסרים בצורה נכונה.
  • פיתוח מיומנויות בינאישיות מתקדמות בניהול תהליכי מכירה מתקדמים בשווקים תחרותיים. תוך למידה ואימוץ כלים חדשניים וטכניקות מתקדמות בתחום ניהול המכירות.

כיצד אנחנו מתקדמים מכאן?

האם נראה לך שיהיה נכון לקיים קורס פיתוח מנהלי מכירות גם בארגון שלך? יש לך התלבטות האם זה הקורס המתאים או אולי קורס אחר ומי הם המנהלים שנכון להם לעבור את קורס המכירות? ההתלבטות שלך חשובה לנו. חשוב לנו שהקורס שתבחר יהיה הנחוץ ביותר עבורך ובעל הפוטנציאל הרב ביותר לקידום המנהלים והארגון שלך. נשמח לסייע לך לא להתלבט לבד, ולסייע לך בהחלטה, מתוך הניסיון הרב שלנו בהעברת קורסים וסדנאות למנהלי מכירות ולמוכרנים.

שווה כי נכיר.

נשמח להעניק לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת במתנה. המפגש יעסוק באיתור הדרך היותר נכונה לשפר את ביצועי אנשי ומנהלי המכירות גם אצלך. צוות המקצוענים של משה גרימברג, במסגרת הפעילות של Advance Business Consulting יבנה בעבורך מערך הדרכת מכירות מקיף המותאם על פי הצרכים שלכם. נעשה זאת באמצעות קורס מכירות ייעודי שיותאם לצרכים שלך. בהשארת  הפרטים שלך מטה נשמח לחזור אליך לתאם פגישת/שיחת ייעוץ ללא עלות.  תרגיש חופשי לצלצל 0544-814332 או 03-9032222 tu לשלוח מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il  ואצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת היכרות ובירור צרכים.