אנו אוהבים להיות מאד יצירתיים וממוקדים בתהליכי הייעוץ שלנו. מזה שנים אנו מעניקים שירותי ליווי עסקי וייעוץ אסטרטגי לחברות ולעסקים משפחתיים. יצירתיות יוזמה ופרואקטיביות גם בתחומי הייעוץ השונים חשובים מאד לתהליכים. ייעוץ אסטרטגי לחברות ועסקים בינוניים ולעסקים משפחתיים פעמים רבות מחייב חשיבה מחוץ לקופסה. מחייב חשיבה יצירתית, הלוקחת יוזמות וסיכונים בכדי לבצע עדכון לתוכנית העסקית לטווח הבינוני והארוך. בתהליכים אנו בודקים באם נכון לעדכן את הגדרות החזון המטרות והיעדים להשגה כתוצאה מהשינויים בשוק.

ייעוץ אסטרטגי לחברות משפחתיות

אנו עושים זאת אחרי ניתוח שוק ומתחרים ומציגים תוכנית הכוללת בחירת דרכי פעולה ומתן כלים ליישום ברמת השטח. תוכנית הפעולה והיעדים להשגה בדרך אל היעד הם לב ליבו של כל עדכון לתוכנית האסטרטגית ולתוכנית העסקית שחייבת התאמה כך שתהיה מסוגלת להוביל בייתר הצלחה את הארגון לחזור למסלול של צמיחה ושגשוג. אנו כיועצים אסטרטגיים וכיועצים ארגונים יכולים להיות בעבורכם הגורם המניע ומוביל את התהליכים. אנו לא אוהבים לתת עצות בלבד. אנו מתמקדים ביישום ובתהליכי השינוי בשטח. אנו מאד אוהבים להתחבר לאתגרים של העסקים המשפחתיים ולעזור להם לבצע קפיצת מדרגה ניהולית ועסקית במעבר הבן דורי.

תרומת הערך החשובה ביותר?

תרומתו החשובה ביותר של יועץ אסטרטגי, יועץ עסקי לחברה או לעסק המשפחתי אותה הוא מביא לתהליכים מתמקדת ביכולות שלו לנתח מצב קיים מבלי להיות מסונוור על ידי דעות קדומות ופרדיגמות. זאת ועוד תרומתנו כיועצים אסטרטגיים מנוסים באה גם לייצר בעבור ההנהלה והבעלים והמנכ"ל יכולת חשיבה פורצת דרך וגבולות. חשיבה המשחררת מקיבעון וסטגנציה ותניע תהליכים פרו אקטיביים הן בתוך החברה והן מול השוק והמתחרים. אנו מאמינים כי רבות מהחברות והעסקים המשפחתיים התחילו עם אסטרטגיה עסקית ואסטרטגיה שיווקית ראויה ונכונה לזמנה אבל היא תמיד חייבת עדכון והתאמה.

תנודתיות וחוסר יציבות מחייבים תגובה

בשנים האחרונות השווקים הופכים לתחרותיים יותר ויותר. חוסר יציבות ותנודתיות הופכים לדרך חיים עסקית וניהולית. חברות ועסקים חייבים לבצע התאמות גם למצבים שוטפים. על אחת כמה וכמה בתקופות משבר ושינויים טכנולוגיים? אז מחויבים מהר להיכנס לתהליכי עדכון ושינוי האסטרטגיה העסקית והאסטרטגיה השיווקית. כיום, רובן המכריע של החברות, הוותיקות ופעמים החברות הצעירות או לחילופין חברות הזנק צעירות חייבות להיות דרוכות לשינויים הקורים בשווקים.

כאן כיועצים אסטרטגיים, אנו חוברים אליכם כפרטנרים לחשיבה ולהתלבטויות. הופכים להיות בעבורכם סוכן שינוי והגורם המקצועי המניע שינוי וצמיחה באמצעות ניתוח מצב קיים, שיקוף המציאות השוק והמתחרים, הדרכה, כיוון, ומיקוד ההנהלה ואותך כמנכ"ל שאמור להוביל בהצלחה את החברה אל עבר יעדים ושווקים חדשים.

חיבור המשולש הוליסטי

אנו מאמינים כי תהליכי ייעוץ וליווי עסקי המשולבים עם ייעוץ אסטרטגיה והובלת תהליכי שינוי וצמיחה חייבות לתת מענה לשלושת הפינות במשולש שווה צלעות של ההצלחה העסקי. בבסיסו של המשולש נמצאים מצד אחד התוכנית העסקית. מהצד השני המבנה הארגוני ותהליכי קבלת ההחלטות בארגון. ובשפיץ של המשולש נמצאת החזון ערכי הליבה והתרבות של החברה ומנהליה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ברוב המקרים רק שילוב נכון בין שלושת פינות המשולש עשויים להניע תהליכים אסטרטגיים נכונים המצליחים להחזיר חברות וארגונים אל עבר מסלולי שינוי וצמיחה מחודשים. רק בעבודה משותפת ובליווי צמוד ואישי להנהלה לבעלים למנכ"ל ולצוות העובדים נוכל להבטיח שתהליכי שינוי ועדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית תצליח. בעבודה המתואמת נוכל להבטיח התמודדות הרבה יותר טובה עם התנגדויות וכיסי התנגדות לשינויים.

מתאימים את הפתרון לארגון

אנו לעולם לא מבצעים תהליכי "העתק הדבק" בכל מה שקשור לליווי וייעוץ אסטרטגי. כל חברה, כל הנהלה ומנכ"ל מהווים בעבורנו, עולם ומלואו. אנו מניעים תהליכים ייחודיים אחרי שמשקיעים משאבים וזמן בניתוח ומיפוי שוק ומתחרים. אין אנו מעגלים פינות בעבודתנו. אבן היסוד המרכזית היא אמון ומקצועיות מוחלטת. אנו תמיד מחפשים לבצע בחינה מעמיקה של צרכי הארגון ואו החברה המשפחתית ולהתאים את מודל העבודה והייעוץ שעשוי להיות הכי מתאים להם. יש לא מעט שיטות ותהליכים לא כולם מתאימים לכולם.

אנו כיועצים אסטרטגיים וכיועצים ארגוניים מנוסים מתאימים את הפתרונות לעולמות התוכן ולשווקים הרלוונטיים. אנו מתעמקים להבין את העולמות התחרותיים והעסקיים של לקוחותינו. מאתרים את המתחרים החזקים, מחפשים שווקים משיקים, בודקים מגמות ומעריכים כיווני התפתחות וצמיחה חדשים. כל זאת בכדי להיות מסוגלים יחד לבצע עדכון לתוכנית האסטרטגית ולזהות מנועי צמיחה חדשים.

קחו יוזמה היו פורצי דרך

כשאנו מתחילים תהליך משימת העל המניעה אותנו מתמקדת בהפיכת החברות והעסקים למובילי שוק. אנו שואפים להטמיע תרבות ניהולית וארגונית המקדשת יצירתיות חדשנות ויוזמה. אנו מאד מעריכים ארגונים שאימצו את הפרו אקטיביות כדרך חיים. אנו מניעים תהליכי ייעוץ אסטרטגי וייעוץ עסקי הבאים לגרום לחברות ועסקים להיות הראשונים שמסוגלים לזהות טרנדים ומגמות חדשות בשווקים. לגלות שווקים חדשים ולאמץ מתודולוגיה של חיפוש "אוקיינוסים כחולים".

אנו מאמינים כי מי שמוביל את העדר, עשוי לזכות בכרי המרעה הטובים ביותר. אנו גם מאמינים שחייבים לאורך הדרך לבצע עדכונים והתאמות כמעט בכל אחד מהתחומים. החל מהאסטרטגיה העסקית והשיווקית, עדכון ושיפור מיתוג ונראות ובעיקר אנו מאמינים שנכון לאמץ תכנון עסקי ותכנון אסטרטגי לטווחים של 2-5 שנים קדימה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


יישום והטמעת תהליכים ומדדי בקרה

שינוי וצמיחה לא מתבצעים לבד אחרי כתיבת תוכנית הפעולה האסטרטגית. היישום בשטח הוא הדבר החשוב ביותר. ההטמעה ברמת המחלקות השונות, ברמת העובדים והמנהלים בצורה נכונה מבטיחה הצלחה. אנו עושים זאת באמצעות תוכנית תהליכית המתבססת על אימוץ יעדים ומטרות ראויות ומדידות, לוחות זמנים להשגתם ובעיקר כוללת אבני דרך, לביצוע בקרה והתאמות ושינויים נדרשים.

עדכון התוכנית האסטרטגית מחייבת שיתוף פעולה מלא והדוק ברמת ההנהלה הבעלים והמנכ"ל. אין אנו כיועצים יכולים להיות קבלני ביצוע ללא עזרתכם. מהניסיון שצברנו יש ביכולתנו לקבוע כי עסקים וחברות משפחתיות שהשכילו לבצע תהליכים סדורים ללא קיצורי דרך ובנו תוכנית ארוכת טווח להשגת יעדים הגדילו לאין שיעור את אחוזי ההצלחה ובעיקר הגדילו את מרווחי הרווח ויכולת הצמיחה העסקית.

היו גמישים בחשיבה העסקית. היו מודעים לחשיבות השינוי

אין זה סוד כי בכל תהליך של שינוי צמיחה והבראה לליווי העסקי ולייעוץ האסטרטגי חשיבות גדולה ורבה בהצלחה שיפור המיתוג וחיזוק הבידול יוצרים שינוי ובעיקר מותאמים נכון יותר לשינויים בשוק ומול צרכי הלקוחות. פעמים אנו כיועצים אסטרטגיים פוגשים חברות וותיקות ואו חברות הזנק שגילו לפתע שהשוק "נעלם" להם. הם מגלים אולי באיחור כי הטכנולוגיה ישנה ולא מצליחה לענות לצורכים החדשים של הלקוחות? הם מתחילים להבין כי השוק הגיע לרוויה ומרווחי הרווח נשחקים?

במצבים כאלה הנהלות מנכ"לים ובעלים חייבים לגלות גמישות מחשבתית ולהיות מסוגלים "להמציא" את עצמם מחדש. הם חייבים לאתר שווקים חדשים, ליצור מנועי צמיחה עם שירותים וטכנולוגיות עדכניות בכדי להמשיך לשרוד ואף לצמוח. מצד אחד חברות חייבות לשמור על מיקוד ומנגד הן תמיד חייבות להיות גמישות ויצירתיות בכל מה שקשור במגע מול השוק והלקוחות. להיות פורצי הדרך ולא המשתרכים מאחור.

בצעו עדכון לתוכנית האסטרטגית ולתוכנית העסקית

כיועצים עסקיים וכיועצים אסטרטגיים מיומנים לחברות ולעסקים משפחתיים אנו תמיד נמצאים צמוד לבעלים למנכ"ל ולהנהלה, כאשר תפקידנו המרכזי מתמקד בהתאמת המודלים היותר נכונים לארגון שנמצא בתהליכי הבראה שינוי וצמיחה, כך שנוביל יחד להצלחות עסקיות חדשות. במאה ה- 21 ובעיקר בעשורים הבאים התחרות תלך ותגבר. המאבק על כל לקוח ולקוח יגבה מחיר כבד מחברות שלא יתכוננו ויתאימו את התוכנית העסקית והאסטרטגית לשינויים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אנו תמיד מציגים את התובנה האומרת כי  עולם העסקים הוא דינמי תזזיתי ומלא באתגרים וסכנות. לשרוד בו ואף לצמוח מחייב מוד עסקי המקדש ומאמץ תרבות של שינויים חדשנות ולקיחת סיכונים מושכלים כדרך חיים. רק החברות מהסוג הזה עשויות להישאר רלוונטיות ועשויות לצמוח על חשבון חברות שיעדיפו שמרנות ודריכה במקום.

ליווי עסקי וייעוץ אסטרטגי ושיווקי מניעים צמיחה

אנו כיועצים ארגוניים מתמקדים בעשייה ניהולית ועסקית. מתמחים בייעוץ אסטרטגיה ובליווי עסקים בתהליכי הבראה שינוי וצמיחה.  אנו עושים  זאת גם בעזרת עדכון התוכניות העסקיות, עדכון תוכנית שיווק ואסטרטגיה, שיפור תהליכי העבודה ואימוץ ניהול על פי יעדים. בכל תהליכי הייעוץ העסקי- הייעוץ השיווקי והייעוץ הארגוני, אנו פועלים יד ביד עם ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל.

אין זה סוד כי בכדי להצליח יש לוודא כי תוכנית ההטמעה והיישום מתבצעת בצורה נכונה. אנו מקפידים להוריד לרמת השטח תכניות עבודה ארגוניות עדכניות. אנו  מתמקדים ב- ליווי של הדרג הניהולי הבכיר ובהם כלל ההנהלה המצומצמת ברמת מנכ"ל וסמנכ"לים בשילוב חכם של שאר הדרגים בארגון לטובת הטמעת מהלכי השינוי והצמיחה.

ייעוץ אסטרטגי לחברות ולעסקים משפחתיים

לסיכום, באו למצוא את הדרך לאתר יועץ אסטרטגיה - יועץ עסקי המתאים לצרכים הארגוניים שלך. פעמים רבות מתברר כי חלק מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי.  הם כהנהלה וכבעלים של חברות ועסקים טובים ובריאים, מבינים כי נכון לא לחכות למשבר העסקי ומחליטים להיעזר ביועצים אסטרטגיים מנוסים דווקא בתקופות שפע ורגיעה. אז הם מחליטים ברוב המקרים להיעזר בנו במסגרת ליווי ארוך טווח באמצעות מיקור חוץ המביא לערך רב לחברות ולעסקים בינוניים וקטנים.

שווה כי נקבע פגישה

הנהלות בעלים ומנכ"לים מבינים עד כמה חשוב להיערך מראש למשברים. רגע לפני שהם נוחתים ללא התראה ובהפתעה. הם לא מחכים למשבר! בואו ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ ארגוני ייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי עשוי להתאים גם לכם? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות אצלך בעסק. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל ישירות למשה גרימברג:  .abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים