קחו נשימה ארוכה ותחשבו למי הייתם הולכים לקבל ייעוץ רפואי? האם הייתם מסתפקים ברופא המשפחה בקופת החולים? או שהייתם מחפשים רופא מומחה שמתמחה בדיוק בבעיה רפואית שאתם מבקשים לקבל עליה ייעוץ מקצועי? גם בעולמות הייעוץ העסקי והארגוני, נכון כי תמיד תחפשו את היועצים העסקיים שיש להם ידע וניסיון מוכח. אנו שמחים לשתף אותכם בטיפים הנכונים לבחירת יעוץ עסקי מקצועי ב- 2020.

תפקידו של יועץ עסקי מקצועי?

יועץ עסקי – יועצים ארגוניים שלהם ידע השכלה וניסיון מוכח בתחומי ניהול, פיתוח עסקי, שיווק ומכירות. פעמים רבות תמצאו יועצים כאלה ואחרים שכל חייהם עסקו רק בתעשייה של "נתינת עצות". מעולם הם לא חוו את התחושות שמנהלים במשבר חשו? אנשי מכירות מתוסכלים? או מנגד בעלי חברות ועסקים שפעמים עמדו על סף התהום. האם חשוב כי תלמדו את כל הדברים שנכון לעשות לפני בחירת יועץ עסקי איכותי? מצורף מטה בהמשכו של המאמר: ריכוז הטיפים הנכונים לבחירת יעוץ עסקי מקצועי ב- 2020

בקשו לשוחח עם ממליצים

בחרו תמיד יועץ עסקי שיש לו ניסיון מוכח כמנהל שכיר או כעצמאי שמכיר את התחושות והפחדים. חפשו תמיד יועצים עסקיים שיש להם ניסיון בתחומים מגוונים כמו למשל: ניהול ומנהיגות עסקית, מכיר את עולמות השיווק, פיתוח עסקי ואת עולמות הפרסום ובניית אסטרטגיות שוק מנצחות. חפשו כאלה שיש להם ניסיון וידע בעולמות התוכן שלכם. היה נכון כי היועץ העסקי – היועץ הארגוני שתבחרו, יהיה עם לפחות בעל 10 שנות ניסיון במתן ייעוץ עסקי ויעוץ ארגוני לפחות. חפשו יועץ עסקי המסוגל להציג הצלחות לאורך ההיסטוריה המקצועית שלו.

מהו הצורך שיועץ עסקי מביא לך כמנכ"ל או כבעלים?

ייעוץ עסקי- ייעוץ ארגוני הוא שירות נדרש מזה שנים רבות. תחילה פרץ דווקא בקרב החברות הגדולות ובשנים האחרונות חדר גם אל עולם העסקים של החברות הבינוניות והקטנות ובקרב עסקים משפחתיים ונותני שירותים איכותיים. אז מהו הצורך שיועץ עסקי מביא לך כמנכ"ל או כבעלים? האם להתמודד עם מצוקת אשראי? האם לעשות "סדר" ולנסות לבנות אסטרטגיה עסקית עדכנית, לאור השינויים בשווקים? פעמים חברות בינוניות וקטנות מחפשות ריענון ומנועי צמיחה חדשים. הם מחפשים לחזור לצמיחה ולאתר שווקים משלימים ורדומים. פעמים הדרישה בשימוש ביועץ עסקי – יועץ ארגוני מגיעה דווקא מהצד של עסקים משפחתיים המבקשים להעביר את "המקל" הניהולי לדור הבא במינימום חיכוך וריב בתוך המשפחה. פעמים העסק שגדל מחייב שינוי והתאמה תפעולית וארגונית.

ייעוץ עסקי וייעוץ אסטרטגי למגוון רחב של חברות ועסקים

אין זה סוד כי לא ניתן לתת ייעוץ עסקי או כל ייעוץ ארגוני אחר מבלי להכיר לעומק את השוק את המתחרים ואת החברה שמבקשת להיעזר ביועץ עסקי? לכן, כל מהלך של ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני המניע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, מחייב היכרות מעמיקה לפיכך אנו בתחילתו של כל תהליך מיישמים שלב לו אנו קוראים "מיפוי מצב קיים". אנו חייבים להבין יחד מהי "תמונת המציאות" האמיתית. עלינו להבין באופן מעמיק את התחום של הפעילות העסקית ורק אחר כך לבחון מהי הדרך היותר נכונה להניע שינוי וצמיחה. אחרי השלב הראשון, רק אז אנו כיועצים עסקיים, מניעים חשיבה לגבי הצורך בעדכון התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית. יחד נבצע עדכון לתכנית האסטרטגית השיווקית זאת בכדי ולהגדיר בצורה סופר מדויקת, את השוק הלקוחות והמתחרים כחלק מבניית הצעת ערך חדשה ועדכנית בעבור המוצרים והשירותים שהחברה או העסק מספקים ללקוחות.

למי עשוי להתאים ייעוץ עסקי? ייעוץ ארגוני מקצועי?

ייעוץ עסקי- ייעוץ ארגוני הוא שירות נדרש מזה שנים רבות. כיום אין אנו מכירים חברות ואו עסקים בינוניים וקטנים שלא נעזרו בעבר בשירותי ייעוץ עסקי או ארגוני? השימוש ביועצים חדר לכל תחום בעולם העסקי ולפיכך תוכלו למצוא ייעוץ עסקי וארגוני לחברות בינוניות וקטנות. לבעלי חברות ולהנהלות. עולם העסקים הקטנים והחברות המשפחתיות הבינו כבר מזמן את הערך האמיתי של שימוש ביועצים עסקיים מיומנים. פעמים הם מקבלים ייעוץ עסקי בפורמט של "מיקור חוץ". בחלק מהמקרים יועצים עסקיים וארגוניים נקראים למשימה כאשר חברות ועסקים נמצאים על סף קריסה כתוצאה ממשבר פיננסי, ניהולי, או ממשברים של שינוי בשוק ובמתחרים. כאן אנו מתמקדים בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. פעמים אנו כיועצים עסקיים נקראים לעזור לחברות הזנק וליזמים בתחילת דרכם.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


יועצים עסקיים - משמשים כפרטנר לחשיבה ולהתלבטות.

כיועץ עסקי לעסקים בינוניים ולחברות משפחתיות – באחריותי להביא פתרונות ולהניע תהליכים הבאים להניע תהליכי הבראה במידת הצורך, שינוי וצמיחה. אנו כיועצים עסקיים משמשים בעבור הלקוחות – בעלי החברה, המנכ"ל או ההנהלה, פרטנרים לחשיבה ולהתלבטויות בכל מה שקשור להחלטות עסקיות, ניהוליות ואסטרטגיות. יש לנו ניסיון רב שנים שהחל כבר מ- 2006. עשרות רבות של חברות עסקים משפחתיים ומאות מנהלים ועובדים עברו איתנו תהליכים עסקיים ותהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות ניהול ומכירות. בפועל, יעוץ עסקי - יעוץ ארגוני אפקטיבי הינו תהליך הוליסטי שבמסגרתו אנו כיועצים עסקיים מסייעים להנהלות ומנהלים לקבל החלטות יותר נכונות בהיבט של ניהול שיווק פיתוח עסקי ואסטרטגיה.

מטרת העל שלנו כיועצים עסקיים – וארגוניים

המטרה המרכזית שמובילה אותנו כבר מהיום הראשון כיועצים עסקיים המובילים תהליכי שינוי וצמיחה – מתמקדת בהבאת ערך ותועלת מדידים כך שנוכל לספק עזרה ומענה לרצון של החברה ובעליה למימוש והשגת המטרות העסקיות. כיועצים עסקיים, עושים זאת באמצעות עדכון הכלים הניהוליים, בניית תוכניות עבודה, עדכון התוכנית העסקית והאסטרטגית ובעיקר באמצעות קורסים והדרכות למנהלים, עובדים ולאנשי המכירות והשירות. ככלל אנו יכולים להעניק ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, שוטף במסגרת מיקור חוץ. אנו יכולים להעניק לכם שירותי הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים, ייעוץ אסטרטגי ושיפור מערכי מכירות ושירות.

יעוץ עסקי וייעוץ ארגוני המניע צמיחה – השלבים המרכזיים:

היה נכון כי תהיו מודעים לשלבים הנכונים של אימוץ תהליכי ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני כבר משלב הראשון. השלב הראשון מחייב ביצוע מעמיק של מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. בשלב החשוב הזה אנו כיועצים עסקיים נציג לכם את תמונת המציאות נקייה מפילטרים וורודים ופרדיגמות שכל אחד מאיתנו מפעיל בשוטף. אחרי השלב החשוב הזה נציג תמצית מנהלים לתובנות ונציע ברמת הכותרות תוכנית עבודה מסודרת. היה ואנו מסכימים על המסקנות הראשוניות נתקדם שלב נוסף ונאשר תהליך ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני במסגרת ריטיינר לשישה או 12 חודשים.

תיעדוף משימות ובקרה בתהליך

אנו נציע תוכנית עבודה מסודרת שכוללת יעדים להשגה ולוחות זמנים שבמרכזה תוצג אסטרטגיית שינוי וצמיחה. השלב החשוב ביותר בתהליך הינו שלב היישום וההטמעה. כאן אנו כיועצים עסקיים ויועצים ארגוניים לוקחים חלק פעיל בהובלת תהליכי השינוי והצמיחה ברמת הארגון ביום יום. אנו נבצע את כל השינויים הנדרשים בתהליכים כמו למשל טיוב כוח האדם, שינוי והתאמת המבנה הארגוני, צמצום הוצאות ובעיקר ביצוע הגדרות תפקיד הכוללות אחריות וסמכות לשדרת המנהלים בחברה. לאורך כל התהליכים נבצע התאמות של סדרי עדיפויות בניהול השינוי וזאת באמצעות בניית מנגנוני דיווח, שליטה ובקרה.

הייעוץ העסקי והייעוץ הארגוני כוללים את התחומים הבאים:

כיועץ עסקי – יועץ ארגוני, שעבר במהלך השנים האחרונות עשרות רבות של חברות עסקים ומנכ"לים, אני מבקש לקבוע בצורה חד משמעית כי ייעוץ עסקי מקצועי היא ההשקעה בעלת התשואה הגדולה ביותר. כבעלים של חברה או עסק, או כמנכ"ל גם אתה תבין עד כמה ההשקעה בייעוץ עסקי עשויה להיות חשובה להמשך הצמיחה העסקית והאישית. אין זה סוד כי  ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי- פיתוח ועדכון אסטרטגיה עסקית מביא לרוב ערך מוסף מהיר ומדיד. אנו מתמקדים בתחומים הבאים: שיפור מערכי המבנה הארגוני וניצול טוב יותר של כוח האדם המקצועי והניהולי. מיפוי שוק ומתחרים ועדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית. איתור "חוליות חלשות" בארגון וטיפול בהן. עוסקים בשיפור הביצועים בקרב אנשי המכירות ואנשי שירות הלקוחות, ועוד בלא מעט תחומים.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


חפשו תמיד את היועצים העסקיים הטובים ביותר

שוק היועצים העסקיים מוצף במאות ואולי באלפים של נותני שירות. חלקם הגדול, בתחילת דרכם? חלקם באים לתחום ללא "ארגז כלים" מספיק רחב ועם ניסיון מוכח? בשנים האחרונות, תחומי הייעוץ העסקי עברו "אביוז" נכנסו אליהם אלפי מאמנים – קואצ'רים שאחרי קבלת התעודה מרגישים ביטחון לייעץ לחברות הנהלות ומנכ"לים. היה נכון כי תדעו לבחור יועץ עסקי- יועץ ארגוני בעל ניסיון והצלחות מוכחות. חפשו כאלה שיש להם היסטוריה בשוק של למעלה מ- 10 שנים לפחות. כאלה שתוכלו לשוחח עם לקוחות ומנכ"לים שחוו תהליכים ומסוגלים לתת לכם המלצות. יועצים עסקיים ויועצים ארגוניים איכותיים יכולים להיות בעבורכם מובילי שינוי וצמיחה בהיבטים הבאים: לשפר רווחיות, לחשוב על צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות? לבחון ולאתר מנועי צמיחה חדשים, להגדיל רווחיות ולהשביח את המנהלים והעובדים.

לבחור נכון  יועץ עסקי – לבחור במשה גרימברג

לא פשוט לבחור יועץ עסקי ראוי ומקצועי? תרגישו חופשי לשאול מבלי לפחד כל חברה לייעוץ עסקי – יעוץ ארגוני את כל השאלות החשובות שהוצגו במאמר זה. כל יועץ עסקי וארגוני חייב לתת לכם תשובות ראויות. תבדקו לעומק את הניסיון וההמלצות. אנו כיועצים עסקיים ויועצים ארגוניים יכולים להציג הצלחות רבות לאורך השנים. לכן אצלנו ב- Advanced Business Consulting תוכלו לקבל שירות מקצועי מחברת ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני שהיא חברת בוטיק ששמה לעצמה להיות תמיד בחזית המקצועית ולהתעדכן בצורה שוטפת בכל מה שקשור לשירותי יעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי וארגוני, הדרכות מנהלים, כוחות מכירה ואנשי שירות לקוחות. אנו עושים זאת בהצלחה לחברות בינוניות ולעסקים בינוניים וקטנים ולחברות משפחתיות במגוון תחומים.

משפרים ביצועים ניהוליים

כיועצים עסקיים אנו גאים ושמחים לשתף את" סיפורי הצלחה" בהן עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים, לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות ולשפר את מערכי שירות הלקוחות. לאורך השנים ומול מגוון רחב של לקוחות ומנכ"לים אנו, שיפרנו מבנה ארגוני, התאמנו את כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים ועסקנו רבות בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. הובלנו יחד תהליכים לייעול ושיפור מערכי התפעול והייצור בכדי לשפר את שורת הרווח. למדנו כי במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה.

ייעוץ עסקי מניע צמיחה

עשינו זאת גם בעזרת עדכון התוכניות העסקיות, עדכון תוכנית שיווק ואסטרטגיה, שיפור תהליכי העבודה ואימוץ ניהול על פי יעדים. בכל תהליכי הייעוץ העסקי- הייעוץ הארגוני, אנו פועלים יד ביד עם ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל בכדי להצליח עד כמה שניתן יותר בהטמעת תכניות עבודה ארגוניות העדכניות, ליווי של הדרג הניהולי הבכיר ובהם כלל ההנהלה המצומצמת ברמת מנכ"ל וסמנכ"לים בשילוב חכם של שאר הדרגים בארגון לטובת הטמעת מהלכי השינוי והצמיחה.

יועץ עסקי - במיקור חוץ

מניח כי גם אתה עשוי להיות מופתע מזה שרבים כמוך לא מחכים למשבר בכדי להיעזר ביועץ עסקי אפקטיבי? תופתע להבין שייעוץ עסקי וארגוני - לא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? מניח כי אצליח לשכנע אותך בקלות כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי, הם חברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה באמצעות מומחים היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם לקבל את הידע המקצועי והעדכני הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


שווה כי ניפגש.

מתברר כי רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי, הם חברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין. הם מבינים כי נכון לא לחכות למשבר העסקי ומחליטים להיעזר בנו דווקא בתקופות רגיעה. הם מבינים עד כמה חשוב להיערך למשברים.. רגע לפני שהם נוחתים ללא התראה ובהפתעה. הם לא מחכים למשבר! בואו ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לכם? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות אצלך בעסק. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל ישירות למשה גרימברג: .abc@nihul4u.co.il