כיועצים ארגוניים המובילים תהליכי שינוי הבראה וצמיחה אנו מציעים לכם מערך מקצועי כולל שבא לסייע ולעזור לכם בכל ההיבטים של ניהול חברה ארגון בינוי או קטן וחברות משפחתיות. היה ואתם פועלים בתחום האדריכלות והעיצוב, פועלים כעורכי דין בשוק מאד רווי ותחרותי או מצליחות כנשים להפעיל חברה עסק או סטארט אפ מוצלח? לעדכנכם כי במקום אחד יש לכם מרכז ידע, הכולל את כל התחומים הרלוונטיים בניהול שיווק פיתוח עסקי אסטרטגיה ומכירות.

אנו בחברת ב- Advanced Business Consulting  יודעים להנגיש בעבורכם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מעניקים לכם ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לאדריכלים, עורכי דין ולנשים יזמיות בעולמות העסקיים.

תהליך הייעוץ והליווי לעסקים כולל את הנושאים המרכזיים הבאים:

ייעוץ אסטרטגי וייעוץ שיווקי תוך עדכון מערכי הפרסום השונים. ייעוץ ארגוני המתמקד בהבראה שינוי וצמיחה. הדרכה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים, אנשי מכירות ומוקדי שירות. בתוך כלל התהליכים השונים אנו מטפלים בהתאמת מבנה ארגוני לשינויים הנדרשים, עוסקים באיתור בנייה ויישום המתודולוגיה ניהולית-ארגונית בכי עדכנית ומתאימה. מעדכנים את החזון ולוקחים חלק מרכזי בגיבוש תרבות ארגונית המקדשת צמיחה ויצירתיות.

עובדים ומשפרים את מערכי התקשורת הפנים והחוץ ארגונית. מובילים תהליכי טרנספורמציה עסקית השמה את הלקוחות במקום הראשון. אנו מאמינים כי לא משנה גודלו של הארגון בכדי להבין עד כמה יכולה להיות תרומתו של ייעוץ עסקי קריטי להצלחה. לפיכך נשמח להיות אלה שיעזרו לך להתאים את הביצועים שלכם בעולמות העסקיים שבו אתם פעילים לשינויים בשוק ומול המתחרים.

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לאדריכלים

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי לאדריכלים מעצבים ולחברות מתחום העיצוב לבית, מתמקד בשיפור התנהלותה ותפקודה של החברה או המשרד הפרטי המעסיק בין 5 ל- 20 עובדים. כיום לא פשוט לשרוד בתחום העיצוב והתכנון האדריכלי.  להיות אדריכל- מעצב- מפקח- או נותן שירות בתחום עיצוב הבית לא תמיד מספיק להיות מקצוען ויצירתי? אתם חייבים במקביל להצטיין גם בתחומי השיווק המכירות הפיתוח העסקי והניהול. פעם אחור פעם, מתברר כי ניהול עסק או פירמה בתחומי האדריכלות ועיצוב הבית כרוך בהרבה יותר משתנים מאשר הידע המקצועי הטהור.

לא מספיק להיות אדריכל יצירתי?

הצלחה תלויה בלא מעט משתנים שהם מחוץ לעולם הידע שלכם. עסקי בתחום האדריכלות כרוך במשתנים רבים שלא תמיד תלויים בכם. בהיעדר הידע והניסיון המתאימים, קל ליפול בהערכות חסר או יתר. הדבר דומה לכל אותם חברות ועסקים מתחומי הריהוט ועיצוב הבית, או מכירת ריצוף שיש, אביזרי אמבטיה תאורה ואקססוריז. כולם מתחבטים עם המשימה להוביל את החברה או העסק להיות עדכני שירותי ובעיקר רווחי. המשימה היא מאתגרת לכן במקרים כאלה, פנו אלינו – לאתי מהלב, אדריכלית וותיקה ובעלת ידע וניסיון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


לקבל ייעוץ מחברה המכירה היטב, את עולמות התוכן שלכם

אנו בטוחים כי תסכימו לתובנה האומרת שרק מי שמבין באדריכלות, לא תמיד יכול לתת ייעוץ גם בתחום הייעוץ העסקי בניית אסטרטגיה מנצחת וליווי תהליכי שינוי מיתוג וצמיחה. לנו מאד ברור כי לא כל מה שנכון למפעלי מתכת, מתאים לאדריכלים ומעצבים? אנו מעניקים ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי המותאם אישית לעולם התוכן שלך כאדריכל, מעצב, או חברה למכירת ריהוט או תאורה. לפיכך מי שמנהלת ומובילה את התהליכים – אתי מהלב, שהיא אדריכלית בנשמתה ועוסקת בתחום למעלה מ- 30 שנה.

בואו ונקבע פגישה

לפיכך, אנו מניעים תהליכים סדורים. ראשית מתמקדים במיפוי מצב קיים זיהוי הצרכים ומיפוי החוליות החלשות בכדי שנוכל להציג תוכנית פעולה סדורה שבאה להוביל לשינוי וצמיחה. אתי מהלב, ואחרים יודעים לבנות תוכנית ייחודית שבאה להציג יעדים וכלים להשגתם. היה והנושא מעניין אותכם? הייתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין במה זה כרוך- היה נכון כי תצרו קשר ישיר עוד היום. שלחו מייל abc@nihul4u.co.il או פניה ישירה לאתי מהלב Etimealev@gmail.com ובקשו כי נקבע פגישת היכרות ללא כל מחויבות. למידע נוסף תוכלו לצלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או לאתי מהלב 0544-211412

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לעורכי דין

כפירמה לעריכת דין המתחילה במסע או כעורך דין צעיר ומקצועי שמבקש להשאיר חותם הן מקצועי והן עסקי אתם בטח מבינים שחייבים הרבה יותר מידע מקצועי בתחומי המשפטים בכדי להצליח לנהל משרד עריכת דין מצליח? פירמה של עשרות עורכי דין או אפילו פעילות עצמאית של משרד עורך דין צעיר שמבקש לצאת לעצמאות ולא להיות שכיר במשרד של מישהו אחר – תמיד דורשים ידע ניהולי עסקי ושיווקי מאד ייעודי שנמצא ברוב המקרים מחוץ למעגלי הידע הקיימים אצל עורכי הדין.

שוק עורכי הדין כמו שווקים אחרים עבר בשנים האחרונות תהליכים של שחיקה. רבים נכנסו לתחום, חלקם אחרי התנסות קצרה פרשו מהמקצוע או לחילופין החליטו להתפרנס בכל מחיר והביאו להורדת מחירים דרסטית. התחרות על כל לקוח ולקוח הלכה ונעשתה קשה יותר ויותר. מתברר כי ניהול פירמת עורכי דין מצליחה או משרד עריכת דין שבו למעלה מ- 10 עורכי דין היא משימה לא פשוטה כלל.

לנהל בהצלחה פירמה של 10 עד 20 עורכי דין

לא מספיק לדעת את רזי המקצוע בכדי להפוך לעסק מרוויח. כעורך דין המנהל משרד שבו עובדים ושותפים – אליך להיות מסוגל גם להיות מנהל ומנהיג עסקי היודע להפיק מהשותפים והעובדים את המיטב. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מעניקים לך שירותי ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי הבאים לתת לך סיכוי גבוה יותר להצלחה עסקית וניהולית. כך עושים זאת המשרדים והפירמות הכי גדולות בארץ ובעולם. הם הפרידו את הנושא המקצועי הטהור מהנושאים הניהוליים והתפעוליים. אנו בחברת ב-Advanced Business Consulting יודעים להנגיש בעבורכם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


צמיחה מקצועית ועסקית בעולם עריכת הדין

אנו מתמקדים בהתאמה וביישום הידע הניהולי והאסטרטגי לכם כעוסקים בתחום ערכית הדין וניהול פירמה הכוללת עשרות עובדים ועורכי דין שכל אחד מהם חייב להיות מנוהל ומבוקר בכדי שבסוף השנה יצברו רווחים לחלוקה. ההתמחות שלנו מאפשרת לך לקבל תמיכה עזרה וייעוץ בתחומים הקשורים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי. מתמחים בייעוץ אסטרטגי ובמיתוג ובידול  לעורכי דין ולפירמות המבקשות להתקדם במדרג ולהיכנס ל- Top 20.  אנו מבקשים לציין כי פורמט העבודה שלנו עם תחום העסקים של עולם עריכת הדין מתמקד בליווי ותמיכה ארוכת טווח. שינויים לא קורים בפורמט של "זבנג וגמרנו".

הצגת התהליכים לייעוץ עסקי לעורכי דין

בתחילה אנו מציעים לקיים מפגש היכרות ללא עלות ומחויבות לבחינה של ההיתכנות לתחילת העבודה המשותפת ובעיקר לבחון האם יש באפשרותנו להביא לכם ערך ותועלת מדיד. היה וצלחנו את השלב החשוב הזה נציע תהליך קצר וממוקד ולא יקר, של איפיון מצב קיים ומיפוי חוזקות וחולשות של הפירמה או המשרד. תהליך הכולל ראיונות עומק עם עובדים במשרד וניתוח שוק ומתחרים בתחום ההתמקצעות שלכם.

מסמך קצר יוצג בסיומו של התהליך ויכלול גם הצעה להמשך תהליכי הליווי. היה ומתניעים את התהליך אזי השלב של האפיון יהיה חלק מהעלויות השוטפות. התהליך המומלץ על ידינו כולל ליווי בריטיינר שנתי על פי תוכנית עבודה שנתית הכוללת משימות ויעדים להשגה. בתחילת התהליכים אנו נבצע מפגשים שבועיים ברמת הנהלת המשרד ולאחר מכן נעבור למפגשי עבודה והעשרה אחת לשבועיים.

בואו ונקבע פגישה

לפיכך, אנו מניעים תהליכים סדורים. ראשית מתמקדים במיפוי מצב קיים זיהוי הצרכים ומיפוי החוליות החלשות בכדי שנוכל להציג תוכנית פעולה סדורה שבאה להוביל אותך כעורך דין בתחילת הדרך? או את המשרד שמתחיל לגדול? או את פירמת עריכת הדין שבנית בשנים האחרונות וכיום זקוקה לרענון ולהתחדשות ניהולית ותפעולית. לשינוי וצמיחה. זאת ועוד אנו גם לוקחים חלק בשיפור מערכי המכירות והשירות.

אנו גם מתמקדים בשיפור המיתוג והנראות ובעיקר בונים תרבות של מצוינות בקרב העובדים בחברה. היה והנושא מעניין אותכם? הייתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין במה זה כרוך- היה נכון כי תצרו קשר ישיר עוד היום. למידע נוסף תוכלו לצלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלחו מיילabc@nihul4u.co.il  ובקשו כי נקבע פגישת היכרות ללא כל מחויבות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - למנוהלות עסקים ויזמיות

אחוז הנשים בעולם עולה על 50%. אחוז הנשים מקרב בעלי החברות והעסקים נמוך משמעותית מיחסם באוכלוסייה. המספרים הולכים ומשתנים והרבה יותר נשים הופכות ליזמיות ולבעלות חברות ועסקים בארץ ובעולם. הכוח הנשי, מתחיל להפוך למשמעותי הרבה יותר גם בעולמות העסקיים. כיום בתחילת 2020 עוד ועוד נשים דורשות עצמאות ובוחרות להפוך ליזמיות ולבעלות עסקים קטנים. בהצלחה רבה הן כבשו לא מעט מעוזים שנשלטו בעבר על ידי המין הגברי בלבד. העידן שבו נשים היו נמצאות במטבח ואחריות לטיפול בילדים ובמשפחה תם.

נשים מנהלות טובות יותר

נשים כיום מניעות תהליכים של שוויון מלא ושל יצירתיות ועצמאות בכל מה שקשור לעולם העסקים כיזמיות עצמאיות. הן מוכנות לקחת את האחריות ולהיות בעלות עסקים וחברות. כחברה לייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני המובילה תהליכי שינוי צמיחה והדרכה – אנו נשמח לסייע לכן הנשים היזמיות בכל נושא או תחום בכדי שתמשיכו להצליח ולהתרחב. נוכל לסייע לכן בתחומים הבאים: עדכון התוכנית העסקית. בניה של האסטרטגיה השיווקית והפרסומית. הדרכה והעצמה לכן כמנהלות ולצוות העובדים. ותחומים נוספים הקשורים לניהול השוטף של הפעילות העסקית והיזמות שהתחלתן.

כאשת עסקים מדוע נכון כי היעזר בייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי?

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי לנשים מנהלות ויזמיות נועד בעיקר עבור אותן הנשים שקפצו כבר למים ומנהלות עסקים וארגונים עצמאיות ומבינות כי פעמים הן כמו המנהלים והמנכ"לים חייבות אף הן להיעזר מקצועית באנשי מקצוע מתחומי הייעוץ השונים. ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי המלווה עם תהליכים הבאים למפות כשלים ולבנות תוכניות עבודה להתגברות עליהם וזאת כתהליך הבא להניע התמקצעות, שיפור מתמיד המובילים להמשך הצמיחה.

אנו יודעים כי בעשור השלישי של המאה ה- 21 תפקידי ניהול רבים יותר ויותר מאוישים על ידי נשים בתפקידי מפתח במגוון רחב של עסקים ותעשיות. נשים הרבה יותר טובות בתקשורת. טובות הרבה יותר ביכולת הנעת צוותים ויצירת אווירת עבודה חיובית. הן יודעות טוב יותר מאיתנו הגברים לזהות, אתגרים והזדמנויות ובעיקר להתמודד איתן בצורה הרבה יותר טובה מאיתנו המנהלים.

יחד מניעים צמיחה

מתברר כי בדיוק כמו אצל מנהלים גברים וללא כל הבדל, גם מנהלות זקוקות לסיוע ולאיש מקצוע או איש סוד אשר ינועו לידן לאורך המסע. היה ואת כמנכ"לית או בעלים של חברה או עסק תרגישי צורך לקבל סיוע של יועץ עסקי – יועץ ארגוני אשר יעזרו לך להמשיך בדרך אל עבר הצלחה כלכלית גדולה אף יותר? אנו נשמח להיות להיקרא לדגל. נוכל לסייע לך בשיפור מבנה הארגון והתאמתו לשינויים במשק, נתמקד בהקטנת עלויות תפעול רכש וכוח אדם בכדי להגדיל את הרווחיות. ככלל נהיה בעבורכן פרטנר מקצועי להובלת תהליכי שינוי וצמיחה והתלבטות ברמת מנכ"ל או בעלים לגבי העדכון של התוכניות האסטרטגיות ואיתור מנועי הצמיחה הבאים. אנו מביאים לערך מדיד ולעלות תועלת מאד גבוה בעבור תהליכי הליווי והעצמה שאנו מובילים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בואי ותכירי אותנו

כמנכ"לית או בעלת עסק הנך מוזמנת לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006.

פגישה וייעוץ ראשוני ללא עלות

משה גרימברג וצוותו מתמחים בתחומי  הייעוץ העסקי – הייעוץ האסטרטגי לעסקים ולחברות המנוהלות על ידי נשים. אנו מציעים מגון רחב של שירותים שאת רובם ניתן לקבל במסגרת שירות מיקור חוץ. החל משיפורים בתוכנית העסקית והאסטרטגית, ניהול והעצמת עובדים, הדרכה וליווי מערכי מכירות ושירות לקוחות ועוד לא מעט תחומים אחרים. אנו בחברה מאמינים כי יש באפשרותנו גם אצלך להוביל שינוי וצמיחה. תרגישי חופשי לפנות עוד היום ישירות למשה גרימברג במייל abc@nuhul4u.co.il  או באמצעות הטלפון הישיר: 0544-814332. הפגישה והייעוץ הראשוני ללא כל עלות וללא כל התחייבות.