כמנכ"ל החברה, או כבעלים של העסק המשפחתי הגדול אין כל ספק שאתה מכיר את הארגון ואת העסק טוב מאחרים. יחד עם זאת ידוע לך כי לא תמיד קל להוביל את השינויים הנדרשים. הקיבעון וההיצמדות למוכר ולהרגלים הישנים, פוגעים גם במנהלים ובבעלי החברות הכי טובים ומקצועיים. אתם כמו רבים אחרים, עסוקים בין העבודה השוטפת והטרדות היומיומיות לבין הרצון לבצע כל דבר בצורה מושלמת ומקצועית. ההבנה כי עלינו פעמים למצוא דרך להתמודד עם הפרדיגמות המעכבות, עם ההרגלים הישנים, באמצעות איתור גורם מקצועי אובייקטיבי כמו יועץ ארגוני – יועץ אסטרטגי עסקי שאמור להיות השותף הכי נכון בתהליכי שינוי וצמיחה.

מהי הדרך להעצים ולשפר את החברה שלכם?

כל מנכ"ל או בעלים של חברה עסקית או חברה משפחתית גדולה מבין ויודע, כי החובה השנייה הכי חשובה אחרי דאגה לשורת הרווח מתמקדת בהבנה שעליו תמיד להיות אחראי על צמיחה ותהליכים של שיפורים מתמידים הכל ההיבטים של הפעילות העסקית. עליו לבחון וליעל תהליכים ברצפת הייצור, במערכות ההפצה והשיווק, במכירות והעוד לא מעט תחומים. כמנכ"ל וכבעלים עליו להיות בתהליך במוד ניהולי המקדש שיפור תמידי והתחדשות. כאן למעשה נכנסת לתמונה חברה לייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי או יועץ ארגוני מיומן שבא להיות הגורם המקצועי המוביל את תהליכי השינוי והצמיחה בחברה. תהליכי הייעוץ הארגוני האפקטיבי הנו הליך עסקי, ייעוצי משותף של המנכ"ל והבעלים שהחליטו לערב גורם מקצועי רב ידע וניסיון שיכול להניע תהליכים לשינוי וצמיחה - נקיים מדעות קדומות.

היעד המשותף - להוביל תהליכי שינוי והנעה לצמיחה

אנו מאמינים כי המטרה המרכזית בתהליכי ייעוץ ארגוני אפקטיבי היא לגרום לחברה או לעסק לבצע שינוי מערכתי כולל הנוגע בשיפור מערכי השיווק, המכירות ועדכון האסטרטגיה העסקית. התאמת המערכת העסקית הכוללת, לאתגרים החדשים בשוק ומול המתחרים. אנו מבקשים לציין כי שיתוף פעולה עם היועץ הארגוני לאורך כל שלבי התהליך - הוא קריטי להצלחה של השינוי והתנעת הצמיחה כתוצרים המרכזיים של הייעוץ הארגוני. בואו נהפוך יחד לסוכני השינוי. מתברר כי בעלי חברות ומנכ"לים שמצפים שהתהליכים יקרו ללא מעורבותם הצמודה, יופתעו לגלות כי התהליכים יכשלו. יש חובה וצורך כי ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל לאורך כל התהליכים, יהיו "סוכני השינוי" יחד עם היועץ הארגוני וצוותי ההיגוי הפנים ארגוניים.

כיצד ייראה תהליך הייעוץ הארגוני?

בתהליכים, חברת הייעוץ הארגוני, היועצים הארגוניים ימפו וינתחו את תהליכי העבודה והנהלים, יזהו חוליות חלשות ויצביעו על אזורים או נושאים הנדרשים לשינוי ולפיתוח. במהלך העבודה המשותפת באחריותו של היועץ הארגוני או חברת הייעוץ הארגוני להוביל תהליכי הבראה שינוי וצמיחה שבסופו של יום יביאו לשיפור חד ביכולות ובביצועים של החברה או העסק. בתהליכים של הייעוץ הארגוני, יבוצע ייעול ותהליך של קיצוץ בהוצאות והעלאת הרווחיות ובעיקר התהליך, יתאים את המבנה הארגוני לשינויים ולתוכנית האסטרטגית העדכנית.

בתהליך נכון של ייעוץ ארגוני, הבא לקדם את העסק ואו החברה שלך אנו תופסים תפקיד ועמדה של צופה וחוקר מיומן, בשלבים הראשונים. אנו ניפגש נשוחח ונחקור מנהלים ועובדים בכירים בארגון, נראיין ספקים, לקוחות ואפילו מתחרים בכדי להבין לעומק את מצבו האמיתי של הארגון מול המתחרים והשוק. נלמד ונכיר עד כמה שניתן את הארגון, נחקור את היעילות של המבנה הארגוני, את מערכות התקשורת הפנים ארגוניות  ואת התרבות הארגונית כשלב מרכזי וחשוב בבניית ההמלצות לשינוי.

עסקים בינוניים וחברות משפחתיות – מרוויחים מייעוץ ארגוני אפקטיבי.

המציאות העסקית בתחילת העשור השלישי של המאה ה- 21 מראה בוודאות כי גם לחברות בינוניות וקטנות, ולחברות משפחתיות, נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי. הן שואלות כיום, כיצד יעוץ ארגוני יכול לקדם את העסק הפרטי אותם הם מנהלים? תהליכי הייעוץ הארגוני – ייעוץ אסטרטגי והליווי המקצועי עם חברה לייעוץ ארגוני מוכרת ובעלת ניסיון תמיד מביאה לתוצאות. המלצתי קובעת, כי תמיד נכון לבחור בחברת ייעוץ אירגוני שלה ידע וניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית בשטח בתפקידי ניהול ופיתוח עסקי ולא רק בעלת ידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי מהשטח. שוב אני מבקש לקבוע בצורה חד משמעית: כי המלצות ללא הובלת תהליכי יישום והטמעה ברמת הארגון והשטח עשויות בדרך כלל לא להספיק להצלחת השינוי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כמנכ"ל וכבעלים אתה חייב  להיות ערוך לבצע שינויים

תפקידו של היועץ הארגוני, לאבחן את המציאות העסקית מבחוץ, נקייה מדעות קדומות. עליו להיות מקצועי ומיומן בזיהוי חוליות חלשות וכשלים שאין אתם כמנהלים וכבעלים מצליחים לזהות למרות שהן נמצאות ממש מול עיניכם? יעוץ אירגוני אפקטיבי בא לעזור לך כמנכ"ל וכבעלים לקדם את העסק שלך ולהביאו למקומות הרבה יותר טובים. עליו להוביל תהליך של ייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות. ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי הכולל עדכון האסטרטגיה והתאמת המבנה הארגוני לשינויים בשוק ומול המתחרים.

למרות שלך יש יתרון התחלתי מובהק על פני כל חברת ייעוץ אירגוני, יועץ ארגוני מקצועי בנקודת ההתחלה של כל הליך ייעוץ ארגוני – עליך להבין כי ללא תקשורת פתוחה ונכונות לקבל ביקורת בונה ובעיקר להיות נכון לבצע שינויים ארגוניים ואסטרטגיים – התהליכים לשינוי וצמיחה בעסק שלך - יתקלו בקשיים מיותרים. זאת ועוד – כמנכ"ל וכבעלים, עליך להקצות זמן ניהולי ללקיחת אחריות ומעורבות בתהליכים. יש לנו הידע הניסיון והיכולת להסביר לך הכיצד יעוץ ארגוני יכול לקדם את העסק שלך אותו אתה מנהל.

שלב יישום וההטמעה – החשוב והקריטי להצלחה.

ההמלצה הכי ראויה אמיתית וכנה. השתדלו לא להתקדם עם חברות ייעוץ ארגוני או יועצים אשר מעדיפים להסתפק רק במתן עצות, ונעלמים לאחר השלב הזה משאירות מאחור מנהלים הנהלות וחברות אשר לא מצליחות לעבור לשלב הבא – לשלב היישום שהוא החשוב ביותר. בדקו פעם אחר פעם האם החברה או היועץ הארגוני מוכן לקחת אחריות גם על שלבי היישום וההטמעה? לא פשוט כלל לזהות חברות ויועצים כאלה, אבל נכון להיזהר. לדבר זה קל. לעשות זה כבר הרבה יותר קשה. כולנו יודעים שההמלצות "עפות ברוח" ובעיקר המלצות בתחום של הייעוץ הארגוני – הייעוץ האסטרטגי. הן נעלמות כלא היו אחרי זמן קצר. אנו מובילים את יישום ההמלצות בשטח.

כל התשובות לכל השאלות – בתחום הייעוץ הארגוני האפקטיבי.

נשמח לעמוד לשירותך ולתת לך מענה לשאלות המטרידות אותך כבעלים ואו כמנכ"ל. מניח כי עדיין יש לך לא מעט תהיות? שאלות פתוחות וחששות? ננסה לתת לך מענה אמיתי והגיוני לכל השאלות והספקות. זה לא בגלל שאנו יותר מנוסים או חכמים ממך? אנו פשוט חווינו עשרות רבות של מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים במצבך. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.

ייעוץ אירגוני ועדכון אסטרטגיה – יוצרים צמיחה

מי אנחנו? אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והתאמת האסטרטגיה העסקית לשווקים משתנים. מאמינים כי שינוי אירגוני ואסטרטגי – יוצר צמיחה. עושים זאת בהצלחה רבה שנת 2006. ככלל, אנו אוהבים את העבודה שלנו ועושים אותה בקפידה רבה תוך הבנה כי השלב הכי חשוב בתהליך הוא שלב היישום וההטמעה בשטח. רק כך אנו מבטיחים לך הצלחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.