ערב חג החרות חג הפסח, הטיפ החודשי עוסק הפעם בהרחבת מהפכה הנשית בתחומי הניהול והמנהיגות. אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני פיתוח עסקי ובניית אסטרטגיות מבינים כי הנשים בתחומי הניהול מקופחות. לא פעם אני מנסה לשכנע מנהלים בכירים לחשוב לרגע ולענות על השאלות הבאות? מי מקבל את מירב ההחלטות בבית הפרטי שלהם?

מתברר כי הנשים מקבלות את מירב ההחלטות הגדולות בתא המשפחתי. את ההחלטה על קניית הדירה, הרכב, הטיול המשותף ועוד לא מעט החלטות בנושא ריהוט עיצוב ותרבות הפנאי. ארגונים בארץ ובעולם הבינו זאת והשפה השיווקית מדברת במושגים נשיים לא פעם.  הכיצד אתם כמנהלים מתמודדים עם הצורך להעצים את נפח המנהלות הבכירות שלכם בארגון

נשים מנהלות הן מוצלחות יותר.

מתברר כי לנשים יש הרבה יותר אינטליגנציה רגשית. כידוע הכלל המעשי אומר שאינטליגנציה רגשית תורמת כ- 80% עד 90% מהכישורים המבדילים בין מנהל מעולה למנהל ממוצע, ולעיתים אף יותר! נשים מהוות כעת מחצית מכוח העבודה בארה"ב - 49.9%. הן מנהלות חלק מהחברות הגדולות בעולם. בארץ נשים מובילות תעשיות ההיי-טק ומערכות בנקאות גדולות. לא ייקח זמן רב מידי וחלוקת התפקידים בעמדות המפתח הבכירות יתחלקו באופן שווה. צרו קשר היה ותרצו לקבל הרחבה על הדרכים היעילות לעשות את קפיצת המדרגה בהרחבת שדרת הניהול הנשי אצלכם.

הכוח הנשי - חייב לקבל יותר הזדמנויות

כמו בכל חודש, משפטי המפתח - הציטוטים שהשאירו בי חותם קשורים לנושא ומחזקים את התובנה עד כמה חשוב להרחיב את מעורבותן של הנשים בשדרות הניהול שלך. המשפט הראשון הוא של אלינור רוזוולט האומרת: •"העתיד שייך לאלו המאמינים ביופיים של חלומותיהם". אלינור רוזוולט. לנשים יש יכולת לחלום אבל מתברר כי הן השגיות לא פחות מגברים. המשפט השני של אנה פרויד מתחבר ככפפה ליד לנושא תקציר מנהלים זה וקובע כי הדרך להצלחה עם מנהלות תלוי אך ורק בנו המנהלים: • "מוחות יצירתיים ידועים בכך ששרדו כל סוג של אימון גרוע.". אנה פרויד. אני מוסיף בעיקר מצד המנהלים שלא הצליחו לזהות את הערכים המוספים של ניהול בידי נשים .

לטפח את דור המנהלים הבא

כחברה העוסקת בתחום הייעוץ התאגידי ובעולמות העסקים ובתחומי התעשייה וההייטק - אנו לא פעם ממליצים להנהלות ולמנכ"לים לאתר ולסמן את דור המנהלות הבא בארגון. אנו משכנעים אותם כי טיפול והעצמה נכונה של שדרת הניהול הנשי בחברה אמורה לתת לו תועלות מדידות ובטווח הרבה יותר קצר מטיפוח דור מנהלים בלבד. התרבות הסגנון האסרטיביות ובעיקר היכולת להשתמש בתובנה באינטליגנציה רגשית מביאה את המנהלות לתוצאות מהירות יותר ובעיקר אורך החיים שלהן בארגון ארוך מהותית לעומת המנהלים הגבריים.

לקדם נשים לתפקידי ניהול

אימצנו את התובנה האומרת כי התמחינו ליצור פתרונות גדולים יותר לבעיות ניהול ומנהיגות בארגונים ובתאגידים ובו בזמן אנו מובילים תהלכי העצמה לשדרות ניהול נשיות. אנו יוצרים תועלות מוחשיות וערך ללקוחות הזקוקים להדרכה וליווי בתחום העצמה והדרכה למנהלים . לקבלת מידע נוסף על שמירה של המובילות בתחום העצמת מנהלים ובעיקר מנהלות בארגון. אשמח לתת לך אפשרות לקרוא המלצות של מנהלות שעברו תהליכי העצמה אצלנו.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים