העולם העסקי בעשורים האחרונים עובר מהפכה. יותר נשים מקבלות הזדמנות להוביל מערכות עסקיות ואף להיות חלק משמעותי בפורומים של הנהלה מצומצמת ומורחבת. ערב השנה החדשה ב- 2020 אחוז הנשים העומדות בראש חברות ותאגידים בישראל ובעיקר בעולם עלה משמעותית. העולם העסקי חייב להמשיך בתהליכי השילוב של הנשים ככוח ניהולי חשוב ואפקטיבי פעמים אף יותר מהמנהלים הגבריים. הרחבת המהפכה הנשית בתחומי הניהול והמנהיגות בתחילת 2020 עוברת טרנספורמציה. רבים מבינים כי לנשים יתרונות רבים וחשובים להצלחה ניהולית ועסקית. בפגישות עבודה עם הנהלות ומנכ"לים, הרבה יותר קל לי כיום לשכנע לקדם נשים לעמדות מפתח בארגון. בעבר הייתי משתמש בשאלות הבאות בכדי לשבור את רף תקרת הזכוכית אצל המנכ"לים וההנהלות.

מי מקבל את ההחלטות בבית?

ביקשתי כי יקדישו מחשבה ויענו על השאלות הבאות: מי באמת מקבל את מירב ההחלטות בבית הפרטי שלהם? מתברר כי הנשים מקבלות את מירב ההחלטות הגדולות בתא המשפחתי. את ההחלטה על קניית הדירה, הרכב, הטיול המשותף ועוד לא מעט החלטות בנושא ריהוט עיצוב ותרבות הפנאי. ארגונים בארץ ובעולם מבינים כיום כי לנשים יתרונות ניהוליים הבנויים על הכישורים המולדים שלהן. רוב החברות כיום אחרי שהבינו מי מקבל את החלטות הקנייה בבית – מדברות בשפה שיווקית ייעודית לנשים. השפה השיווקית העדכנית מדברת במושגים נשיים לא פעם. הכיצד אתם כמנהלים מתמודדים עם הצורך להעצים את נפח המנהלות הבכירות שלכם בארגון

נשים מנהלות הן מוצלחות יותר.

המגמה המוגברת של שילוב נשים בכלכלה ובמגזר העסקים הקטנים והבינוניים בעולם ובארץ היא עובדה ידועה ומתפתחת. המשימה היא חשובה ולפיכך ארגונים ועסקים רבים בישראל הבינו עד כמה ראוי ונכון לקדם נשים לתפקידי ניהול. כיום המגמה היא לתת לנשים הזדמנויות לפתוח עסקים פרטיים ולהצטרף למנוע הצמיחה של המדינה – לכל אותם עשרות אלפי עסקים שמנהלים בים 2-12 עובדים ומהווים למעלה מ- 60% מכלל המועסקים בארץ. אנו עוסקים בפיתוח עסקי וליווי ארגונים ועסקים להצלחות. מתברר כי לנשים יש הרבה יותר אינטליגנציה רגשית. כידוע הכלל המעשי אומר שאינטליגנציה רגשית תורמת כ- 80% עד 90% מהכישורים המבדילים בין מנהל מעולה למנהל ממוצע, ולעיתים אף יותר! נשים מהוות כעת מחצית מכוח העבודה בארה"ב – 49.9%. הן מנהלות חלק מהחברות הגדולות בעולם.

קדמו נשים לתפקידי ניהול בכירים.

בארץ נשים מובילות תעשיות ההיי-טק ומערכות בנקאות גדולות. לא ייקח זמן רב מידי וחלוקת התפקידים בעמדות המפתח הבכירות יתחלקו באופן שווה. צרו קשר היה ותרצו לקבל הרחבה על הדרכים היעילות לעשות את קפיצת המדרגה בהרחבת שדרת הניהול הנשי אצלכם. כאשר יותר נשים יוצאות לעבוד, זוכות לקידום ומגיעות לתפקידי ניהול, כולם מרווחים. כאשר הן מקימות עסק כיזמיות ומצליחות להפעילו לאורך זמן זה תורם להן מבחינה אישית וכלכלית, זה בעיקר מוסיף הכנסות למדינה, יוצר מקומות עבודה ובאופן כללי מצליח לשנות את הפרדיגמה שנשים פוחת מתאימות ליזומות וניהול. שמנו לעצמנו למטרה לתרום ולחזק את התהליך בו נשים מתקדמות ופורצות דרך בעולם הניהול והעסקים.

תוכניות הדרכה פיתוח עסקי וליווי לנשים

לאורך השנים, ליווינו ועזרנו ללא מעט חברות וארגונים להגדיל את מספר הנשים אצלם בתפקידי ניהול בכירים. עבדנו וליווינו יזמיות ומנכ"ליות שזכו למנטורינג עסקי הדרכה וייעוץ בתחום השיווק וניהול ההון האנושי. לקחנו חלק לתרום מהידע והניסיון שלנו לנשים שפתחו עסקים קטנים בתחום הפיתוח העסקי והמיתוג האסטרטגי כך שהיינו בעבורן שותף מקצועי לדרך ולהתלבטויות. יוזמות ותהליכים שלנו בכל הקשור לליווי ויעוץ עסקי, פיתוח מיומנויות ניהול ומכירות לנשים אשר פרשו מקריירה שכירה ועברו לעצמאות – העמיקו את הפערים בין עסקים נשיים שהצליחו לצמוח ולהתפתח לאורך זמן לכאלה שלא שרדו כתוצאה מחוסר בידע וניסיון ניהולי. אתן מוזמנות לסייר ולבחור את התוכנית או הקורס היותר מתאים לכן בדרכן להפוך ליזמיות ואו מנהלות עוד יותר מוצלחות.

 טפחו וקדמו את דור המנהלות הבא

כחברה פרטית המתמחה בייעוץ אירגוני, פיתוח עסקי, הדרכה ואימון למנהלים ולכוחות מכירה שמנו לעצמנו כמטרה להיות יותר זמינים גמישים וממוקדי הצלחה בכל מה שקשור לפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות בקרב נשים. הם נשים בתפקידי ניהול בעולם העסקי כמנהלות שכירות והן כבעלות עסקים חברות ומיזמיים בעולמות ההי טק. החלטנו להעניק פגישות העצמה ראשוניות בעלות מסובסדת לנשים מנהלות ויזמיות. לפרטים והזמנת המפגשים לחץ כאן. אנו ממליצים להנהלות ולמנכ"לים לאתר ולסמן את דור המנהלות הבא בארגון. אנו משכנעים אותם כי טיפול והעצמה נכונה של שדרת הניהול הנשי בחברה אמורה לתת לו תועלות מדידות ובטווח הרבה יותר קצר מטיפוח דור מנהלים בלבד.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה עושה את הנשים ראויות יותר

התרבות הסגנון האסרטיביות ובעיקר היכולת להשתמש בתובנה באינטליגנציה רגשית מביאה את המנהלות לתוצאות מהירות יותר ובעיקר אורך החיים שלהן בארגון ארוך מהותית לעומת המנהלים הגבריים. נשים מנהלות הן מוצלחות יותר. הן הרבה יותר נאמנות לארגון ופחות נוטשות לארגונים מתחרים המציעים לא פעם הצעות הגורמות למנהלים מהצד הגברי לקבל החלטה ולעזוב. שוב מתברר כי לנשים יש הרבה יותר אינטליגנציה רגשית. כידוע הכלל המעשי אומר שאינטליגנציה רגשית תורמת כ- 84% עד 90% מהכישורים המבדילים בין מנהל מעולה למנהל ממוצע, ולעיתים אף יותר! שמנו לעצמנו למטרה לעזור למנהלות להגיע עד כמה שיותר מהר למצב שבו חלוקת התפקידים בעמדות המפתח הבכירות בעולם הניהולי העסקי בישראל יתחלקו באופן שווה.

בואו ונתחיל להעצים את דור המנהלות הבא 

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחור נכון תוכנית מנהלים ראויה המקדמת את הכוח הנשי אצלכם בחברה? לבחור נכון קורס מנהלים או סדנה? שיגרום ליותר נשים מנהלות לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהתקדם במדרג התפקידים הבכיר בארון. האם אתם מעניקים מספיק תשומת לב ניהולית לכך שלנשים יתרונות ניהוליים מהותיים על פני מנהלים גברים. הכיצד יחד נבנה תוכנית העשרה והעצמה למנהלים ומנהלות אצלך בארגון. נגדיל את הגיוון במטה, נגדיל את רמת שביעות רצון המנהלים והמנהלות בארגון. נקטין משמעותית את אחוזי נטישת המנהלים והמנהלות ובעיקר ניצור יחד תרבות ארגונית המתבססת על כישורי אינטליגנציה רגשית הרבה יותר גבוה כתוצאה משילוב הנשים בתפקידי ניהול בכירים.

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית העצמה למנהלים ומנהלות ראויה, קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב- 2020. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. היה ואת כמנהלת או מנכ"לית, מבקשת להוביל תהליכי העצמה וליווי אישי ומקצועי זה הזמן לפנות אלי ויחד נתאם פגישת היכרות להצגת החלופות לעבודה ברמה של "אחד על אחד"

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים