כחברה לייעוץ ארגוני - פיתוח עסקי, אנו עוזרים למנכ"לים ולבעלי חברות בינוניות וקטנות לשפר ביצועים עסקיים. רוצים לשמוע עוד על שירותי הדרכה ליווי והאימון העסקי שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם. נקיים פגישה ראשונית ללא עלות ומחויבות שבה נסביר ונציג הכיצד אימון עסקי הדרכה ופיתוח מיומנויות עשוי לעזור לך ולמנהליך להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות.

בתהליכי הייעוץ הארגוני – פיתוח עסקי ואימון עסקי למנהלים, לבעלי עסקים וליזמים בתחילת דרכם, אנו יוצרים שינוי התנהגותי בכל מה שקשור לניהול עצמי ועבודה מול יעדים. אנו מאמינים כי אין כל סיכוי להצלחה עסקית לכאלה שאין ביכולתם לנהל את עצמם קודם כול. תעדוף משימות, אימוץ העבודה על פי חוק הפרטו או עבודה על פי הפרטו של הפרטו שמציג דרגה הרבה יותר גבוה להצלחה עסקית וניהולית.

לומדים מהכישלונות בדרך להצלחה

כיועצים עסקיים ובמסגרת תוכניות ההדרכה והאימון העסקי בפורמט "אחד על אחד" אנו מעניקים לכם "ארגז כלים ניהולי" עדכני. יחד נעבור ששינו תפיסתי של עולם העסקים, נלמד הכיצד יש ביכולתך להפוך מצב משבר להזדמנות עסקית. נשנה דפוסי חשיבה והתייחסות למצבים של משבר ותסכול על חוסר הצלחה למנועי צמיחה עסקיים. נשכנע אותך כי הגדולים שבמנהלים המצטיינים חוו לא מעט כישלונות בדרך.

אנו נעבוד יחד על שיפור הדימוי העצמי שלך כמנכ"ל או כבעלים, ובעיקר נרכוש יחד מיומנויות ניהול העצמת עובדים ומנהיגות עסקית. אנו מבטיחים שהשינוי יתבטא גם בשורת הרווח. השינוי בידיים שלכם – מלאו את הפרטים ומיד אפשר להתניע תהליך בו אנו כיועצים עסקיים מביאים לערך מדיד לך ולעסק שלך. בואו ונתחיל יחד, תהליך הדרכה ואימון עסקי ואישי ממוקד, חווייתי, ומאד אפקטיבי.

יועצים עסקיים מביאים לשיפור בביצועים

ייעוץ עסקי, הדרכה, אימון וליווי עסקי לבעלי חברת ומנכ"לים, מבוצע ככלל על ידי חברות ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי או על ידי יועצים ארגונים המתמחים בהובלת שינוי וצמיחה ועדכון אסטרטגיות ותוכניות עסקיות. השירות מומלץ לכל אותם עסקים וחברות ברמת ה- SMB אשר הבעלים ואו המנכ"לים וההנהלות הגיעו לתובנה כי הייעוץ העסקי הכרחי. הם הבינו לאור השינויים בשוק ולאור שחיקה ברווחיות כי עליהם להוביל לשינוי. הם כמנהלים וכבעלים חשים  כי משהו אצלם בחברה או בעסק, אינו מתנהל כשורה. בתחושות הפנימיות למרות הקושי הם מבינים שעליהם להוביל תהליכי שינוי וצמיחה. הם מבינים שעליהם האחריות לעדכן את האסטרטגיה והתוכנית העסקית.

השירותים שניתנים על ידי יועצים עסקיים

כיועצים עסקיים וכמומחים בייעוץ ארגוני מיומנים ובעלי ניסיון של למעלה מ- 15 שנים, אנו מתניעים כל תהליך בביצוע איפיון מצב קיים ומיפוי שוק ומתחרים. זאת אנו עושים באמצעות ראיונות חתך ועומק עם מגוון מנהלים ועובדים בארגון. ראיונות עם חברי הנהלה ומנכ"ל וכן ראיונות עם לקוחות ספקים ואף מתחרים. בסיומו של תהליך חשוב זה נציג את הממצאים והתובנות בכדי להמשיך לשלבים הבאים. השלב השני מתמקד בעדכון החזון העסקי של החברה ובעליה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בדרך כלל אנו מזהים כי החזון שהניע את החברה בעשר השנים האחרונות, פעמים כבר לא רלוונטי לאור השינויים בשוק ואצל הלקוחות. לאחר השלבים החשובים האלה נעבור לבצע סריקה של כלל תשתיות החברה אשר תבדוק את התאמת המבנה הארגוני, איכות כוח האדם, תהליכי התפעול והיצור, תבדוק את מערכי המכירות השיווק. כיועצים ארגוניים ויועצים עסקיים אנו מתמקדים בתפוקות.

כיצד יועצים עסקיים מביאים לשינוי וצמיחה

בסיום שלב זה יוגש להנהלה – דוח, תמצית מנהלים, המציג דגשים מרכזיים לשינויים. רק לאחר הסכמה על הממצאים ניתן להניע תהליך שבו אנו כיועצים עסקיים מובילים לשינוי וצמיחה. בתהליכים אנו מעניקים כלים לעבודה אפקטיבית יותר ברמת הנהלה, מנהלים ועובדים ברצפת הייצור. מתמקדים בשיפור יכולת ניהול זמן והעבודה מול יעדים. נתמקד בביצוע תהליכי חיסכון בעלויות הרכש ובמשאבי כוח האדם בכדי להגדיל את מרווחי הרווחים.

נתמקד בהובלת תהליכי הדרכה ואימון לאנשי המכירות ולאנשי שירות הלקוחות. מנהלים ועובדים בכירים במהלך התהליכים יזכו לעבור סדנאות וקורסים לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת עובדים. נעניק לרמת מנכ"ל והנהלה סט כלים עדכני המותאם הרבה יותר טוב לאתגרי העולם העסקי ב- 2020. ככלל אנו משתדלים לגרום לכם כחברה או כעסק לרכוש מיומנויות שיאפשרו לכם בעתיד להצליח גם ללא עזרת יועצים עסקיים כאלה ואחרים.

כיצד יועצים עסקיים מביאים לשינוי וצמיחה

יועצים עסקיים, ייעוץ עסקי המתלווה באימון אישי ועסקי יכול לסייע לחברות בינוניות עסקים משפחתיים במנעד רחב של תחומים. מנכ"לים, בעלי חברות ומנהלים בכירים עשויים לקבל ערך מוסף גבוה מהשתתפות בתהליכים. הדרכות מנהלים, קורסים וסדנאות ברמת קבוצה או ברמת עבודה הוליסטית בפורמט "אחד על אחד" הם כלים אפקטיביים ומומלצים למנהלים, עובדים בכירים, בעלי עסקים ועצמאיים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ניהולית ואישית. לשפר מיומנויות ולהיות מסוגלים לעדכן את ארגז הכלים הניהולי שלהם.

אפקטיביות ניהולית

בחברות ובארגונים עסקיים פרטיים ומשפחתיים הבינו בשנים האחרונות עד כמה חשוב מעורבותו של יועץ עסקי – יועץ ארגוני בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה. אנו מתמקדים בשיפור ובהגברה של היעילות האישית, האפקטיביות הניהולית בכל מה שקשור בשיפור יכולת קבלת ההחלטות היותר נכונות, שיפור יכולת התקשורת הבינאישית, ובעיקר בשיפור יכולת הנעת עובדים וצוותים. בתהליכים העוסקים בייעוץ עסקי הדרכת מנהלים ואימון ומנטורינג עסקי אנו מניעים פתרונות בכלל התחומים הפעילים בחברה או בעסק.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


השימוש ביועצים עסקיים - למי זה מיועד?

בעולם העסקי, או בעולם החברות המשפחתיות ובעלי המקצועות החופשיים המתעניינים שימוש יעיל וראו ביועצים עסקיים או בשירותי הדרכה אימון ומנטורינג למנהלים ולחברות יש ראשית לעשות מיון קפדני ואיתור הגורם הכי מקצועי ומתאים להוביל את התהליכים בעבורך? כיועצים עסקיים וכחברה לייעוץ ארגוני המניעה תהליכי שינוי וצמיחה באמצעות הדרכה קורסים וסדנאות ייעודיות למנהלים אנו משוכנעים שיש לנו הידע המקצועי והיכולת לקחת גם אותך למסע.

בוא ונצעד יחד בתהליך של שינוי וצמיחה עסקית ואישית. נעזור לך לשפר את הביצועים העסקיים בחברה או בעסק אותו אתה מנהל. יחד נרחיב, להרחיב את נפח הפעילות וכמובן להגדיל את הרווחיות של העסק שלהם. יועץ עסקי מנוסה, מנטור או מאמן עסקי יצליח תמיד להתחבר לצרכים של הארגון, ההנהלה או המנכ"ל. בוא ונראה האם יש באפשרותנו להניע תהליך חשוב זה יחד.

התועלות מהשימוש ביועצים עסקיים מיומנים.

כיועצים עסקיים, אנו לא מאמינים "בקסמים" ובמתן "תרופות" לפתרון מחלות עסקיות וניהוליות. רבים מאמינים כי הפניה אל יועצים עסקיים – יועצים ארגוניים, תביא לפתרון אינסטנט באמצעות "אימוץ" או "גנבה" של תשובה מבריקה ונכונה. חברות מנכ"לים ובעלי עסקים חייבים להפנים כי שינוי כרוך בעבודה קשה ותהליכית. אין גם כאן כל "קיצורי דרך". אנו מאמינים בפורמט היחידי המביא לתוצאות. שינוי מבני ותהליכי המלווה באימוץ דפוסי ניהול ועבודה חדשים.

כיועצים עסקיים, אנו לא אמונים על מתן התשובות. אנו אמונים ללמד ולהדריך את המשתתפים לקחת אחריות על תהליכים. אנו מעניקים ללקוחות שלנו חכות ומלמדים אותם להשתמש בהן נכון במגוון רחב מקומות. אנו לא אוהבים להביא להם רק את הדגים? להביא להם את הפתרונות. אנו מובילים תהליכי התמקצעות ניהולית למדרגים שונים בחברה או בעסק היוצרים שינוי וצמיחה.

ייעוץ עסקי במסגרת מיקור חוץ

הכיצד אנו כיועצים עסקיים יכולים לעזור לחברה או לעסק שלך? בנסגרת תהליכי מיקור חוץ? מעניין אותי ברמה האישית מה עשוי לגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי במסגרת שירות מיקור חוץ? - עשוי להתאים גם לך? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי ומשירותי הדרכה קורסים ואימון מנהלים ואנשי מכירות כבר עכשיו.

האם נפגש השבוע?

השירותים שלנו כיועצים עסקיים, במסגרת שירותי מיקור חוץ שלנו מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול, פיתוח עסקי, שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד, בעלות הגיונית ולא גבוה כלל. רבים מהלקוחות התואמים לפרופיל העסקי שלך, נעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר.

הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים