ייעוץ וליווי שיווקי, וייעוץ אסטרטגי מקצועי, מסייע לחברות ולעסקים לבצע עדכון מערכות כולל. מאפשר להם לעצב את האסטרטגיה השיווקית והעסקית לשינויים בשווקים. חברות ועסקים נאלצים לבצע התאמה אחת לכמה שנים בכדי להישאר רלוונטיים. לשווקים במצבי משבר? או בשווקים דינמיים ומתפתחים? אנחנו כחברה לייעוץ ארגוני, המניעה תהליכי שינוי הבראה וצמיחה, מציעים לכם עדכון מהיר ומקצועי לתוכנית השיווקית, לאסטרטגיה העסקית.

מתיחת פנים למותג

נלווה ונוביל, תהליכים המתמקדים בביצוע מתיחת פנים לשפה הגרפית ולמותג. נבצע את התהליכים הנדרשים לעדכון המערכות החשובות בתחומי האסטרטגיה, השיווק והמכירות, יד ביד עם ההנהלה, הבעלים המנכ"ל וצוות המנהלים והעובדים. יחד נעדכן וניצור תוכנית עסקית עדכנית. תוכנית שיווק עדכנית ואיכותית שתיתנו מענה מיטבי מול המתחרים וצרכי הלקוחות. לכן אנו מאמינים כי ייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי מקצועי לחברות ועסקים עשוי מאד לעזור בהתמודדות עם משברים ורצון לצמוח.

בחרו יועץ שיווקי איכותי

לרבות מהחברות הבינוניות ומהעסקים המשפחתיים גדולים, פעמים אין את היכולת המקצועית המספקת או את משאבי הזמן והניהול הנדרשים בכדי להתמודד מהר ונכון עם האתגרים המשתנים בשווקים במאה ה- 21. בעיקר מתקשים להתמודד עם התחרות ההולכת וגוברת שהשוק והמתחרים מציבים להם. תסמונת המנהל הישראלי הממוצע, היודע את כל התשובות לכל השאלות, פעמים נתקל בחומה הקשה למעבר? פעמים ארגונים חברות ועסקים משפחתיים יעדיפו לחשוב כי ביכולתם להתמודד עם האתגרים והקשיים לבד? פעמים התוצאות לא מספיק טובות. פעמים ההשקעה או החיסכון, מול התמורה לא כדאית כלל? הבחירה להיעזר ביועצים מיומנים, המכירים את עולמות השיווק האסטרטגיה והמכירות נכונה וזולה יותר.

מדוע נכון להשתמש בייעוץ אסטרטגי?

ייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי ובעיקר העדכון של האסטרטגיה השיווקית והעסקית נדרשים לחברות עסקים וארגונים המבקשים לשמור על עדכנות, רעננות ועל המשך היכולת להיות רלוונטיים בשווקים משתנים. התהליכים שאנו מובילים מהווים למעשה תכנית ליווי ופעולה המוצגת ברמת הנהלה ובעלים כפועל יוצא של מיפוי עדכני יותר לשוק למתחרים ולשינוי בקרב הלקוחות. אנו מציגים תוכנית הוליסטית, מובנת ובעלת יכולת יישום פרקטית הבאה לשרת ולעדכן את הצרכים החדשים והמטרות המעודכנות של החברה או העסק המשפחתי. חלק חשוב ומרכזי בתחומי הייעוץ האסטרטגי, עדכון האסטרטגיה השיווקית והעסקית מתבסס על מחקרים יישומיים הבאים לאושש ואו לתמוך בתובנות קיימות ואו חדשות שיש לאמץ.

בכניסה לשווקים חדשים נדרש ייעוץ וליווי אסטרטגי

בואו נחשוב יחד מתי נדרש ייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי מקצועי לחברות ועסקים? האם כאשר חברות, עסקים בינוניים וקטנים מבקשות להרחיב את פלחי השוק שלהם? להיכנס עם מוצרים ואו שירותים חדשים? רוצות להתרחב לפרוץ לשווקים משיקים? לגדול ולצמוח על חשבון המתחרים? בכל המצבים האלה וברבים אחרים, יהיה נכון להיעזר באנשי מקצועי איכותיים מעולמות הייעוץ האסטרטגי והייעוץ העסקי והשיווקי. ההשקעה בייעוץ מקצועי תמיד מתבררת ככדאית. מרווחי הטעות קטנים משמעותית והתהליכים השונים מבוצעים בצורה הרבה יותר מקצועית, מדויקת ונכונה מההיבטים העסקיים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בתקופות משבר חשיבות השימוש בייעוץ מקצועי גוברת

לאור הניסיון רב השנים, אנו מגלים כי עסקים וחברות בעתות משבר בתקופות של שווקים בלתי יציבים ותזזיתיים - זקוקים לעזרה וליווי מקצועי וניהולי ברמת המנכ"ל הבעלים וההנהלה. שיפור במערכי התפעול, האסטרטגיה העסקית והשיווקית במצבי קיצון מחייבת תכנון ושינוי ההתנהלות בסביבה המאתגרת את כל התובנות העסקיות. זאת תקופה המעמידה אתגרים ניהוליים ועסקיים לחברות ועסקים. ניהול לא מספיק מקצועי בתקופות משבר, עשוי להיות קטלני בקרב חברות ועסקים שלא ידעו להתאים את עצמם לשינויים ולאיומים של השוק והמתחרים. בשפה יותר פשוטה אנו מצטרפים להנהלה בתהליכי ניהול המשבר. פעמים רבות משברים יכולים להפוך למנוע צמיחה.

למה בכלל ליווי וייעוץ אסטרטגי וייעוץ שיווקי?

כחברה מקצועית לייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנחנו מציעים לחברות ועסקים ייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי עסקי המותאם לאופי הארגון, המותאם לצוות הניהולי ובעיקר מותאם לשינויים בשוק ומול המתחרים. אנו פועלים בצורה הוליסטית, מתקדמים צעד אחר צעד, נעים קדימה יד ביד ומציגים פתרונות עדכניים לבעיות ולאתגרים עסקיים ושיווקיים משתנים. עושים זאת בכדי לחזק את יכולת השרידות ואת יכולת הצמיחה. יחד נגרום לתהליכים לקרום עור וגידים. ניצור עדכון לאסטרטגיה השיווקית נתקדם יחד איתכם יד ביד לאורך הדרך, ונגרום לדברים לקרות ביחד איתכם!

מהו אורך הליווי האסטרטגי והשיווקי? האם יש תהליכים קצרים?

התהליכים המקצועיים שלנו יכולים לבוא לידי ביטוי בשני אופנים: הראשון- ליווי ועזרה ממוקדת לרמת הנהלה ובעלים שעשוי להימשך פרק זמן של 3-6 חודשים. מעורבות נקודתית אינטנסיבית שבאה לטפל בנושא אחד או שנים שזקוקים לשינוי. השני -תהליכים יותר מורכבים של עדכון האסטרטגיה העסקית, התאמת הנראות המיתוג והבידול של החברה לשינויים בשוק ומול המתחרים, עדכון המבנה הארגוני והתאמתו לשינויים.

זאת ועוד, עדכון האסטרטגיה השיווקית ושיפור יכולות המכירה והשרות ללקוחות מחייבים תהליכים ארוכים הרבה יותר. ליווי שנתי לפחות. פעמים מומלץ להיעזר בשירותי מיקור חוץ כחלק מהחלטה ניהולית להרחיב את היכולות המקצועיות. במצבים רבים תהליכים של ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי המלווה בתהליכים של ניהול משברים הבראה וצמיחה עשויים להיות אפילו ארוכים יותר.

המענה שלנו לשאלות החשובות הבאות?

העולם כיום מוצף במסרים סיסמאות ופרסומים. תשומת הלב של הלקוחות מפוזרת בין עשרות ערוצים שונים? האפשרויות העומדות כיום בפני הלקוחות כמעט בלתי מוגבלות? בהינף מקלדת הם יכולים לעזוב אותכם, לבחור בספק חליפי? לטנף עליכם ברשתות החברתיות, היה וחוו שירות גרוע. העולם עבר שינוי. הכוח עבר ללקוחות. אתם כבעלי חברות ועסקים מבינים שהגיע השעה להשתנות? לאמץ אסטרטגיה המקדשת את צרכי הלקוחות ושמה אותם במקום הראשון. מורכבות הניהול והאתגרים בעשור השלישי של ה- 121 יוצרים לא אחת בלבול? יש לא מעט אפשרויות ואסטרטגיות עסקיות, ומרוב אפשרויות והתחרות העזה פעמים אתם הולכים לאיבוד ומרגישים שדורכים במקום.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שפרו את הצעות הערך ללקוחות

מנגד המאבק והתחרות בשוק הולכת וגוברת המלחמה על כל לקוח ולקוח הופכת קשה יותר ויותר. המיתוג נשחק, הבידול נשחק אף מהר יותר וכפועל יוצא אתם מאבדים פלחי שווק. מתברר כי הלקוחות שלכם והלקוחות הפוטנציאלים חשופים לעשרות רבות של מסרים והצעות פרסומיות מפתות מצד המתחרים, כך שיכולתם לשמור אמונים לכם הולכת ונשחקת? הם חשופים מכבש לחצים לבחון אלטרנטיבות? תשומת הלב שלהם הולכת ומתמעטת ולכן עליכם לשפר את היכולת השיווקית והפרסומית היה ואין אתם מבקשים לאבד אותם למתחרים.

מניעת נטישה – חיזוק נאמנות הלקוחות

כידוע היכולת להניע תהליכים ושינויים בקרב צרכנים מתבצעת במסגרת 10 השניות הראשונות, שבו חברה מצליחה ליצור חיזוק לנאמנות הלקוח הקיים שלהם? או מנגד ליצור ענין בקרב לקוחות פוטנציאליים לנסות את המוצר ואו השירות שהם או אתם מציעים? חובה לשפר את  היכולת שלכם לזכות בתשומת ליבם ובעיקר לחזק נאמנות ולהניע גיוס של לקוחות מקרב המתחרים.

זאת הסיבה שנכון לבצע עדכון לתוכנית השיווקית ועדכון לערוצי הפרסום. זאת ועוד, יהיה נכון לחזק את הבידול, הצעות הערך ואת המיתוג של החברה מוצריה והשירותים שלה דרך עיני הלקוחות. ככלל, תמיד הליווי השיווקי והאסטרטגי שלנו כיועצים ארגוניים ב- Advance Business Consulting נועד לייצר לחברה שלכם תוכנית פעולה איכותית וממוקדת להמשך ההצלחה

הייעוץ השיווקי ועדכון האסטרטגיה עוסק בדברים המרכזיים הבאים:

 • איתור הדרכים להשיג את המטרות העסקיות, השיווקיות העדכניות שעודכנו לאור השינויים בשווקים?
 • הקטינו את מרווחי הטעויות הקריטיות באי עדכון התוכניות השיווקיות, העסקיות ובעיקר תתמקדו בשיפור השירות ללקוחות.
 • מתמקד באיתור מנועי צמיחה חדשים? איתור "אוקיינוסים כחולים" חדשים.
 • בטיפול יעיל יותר בלקוחות טובים. בגיוס לקוחות חדשים ובעיקר בניית תוכנית מכירות אגרסיבית יותר.
 • אנו מתמקדים בהמשך הצמיחה העסקית והניהולית. מפסיקים לדרוך במקום. בוחרים להיות חדשנים יצירתיים ופרו אקטיביים.
 • משפרים מיתוג, בידול ואת הצעות הערך כך שהלקוחות ישמרו אמונים ולקוחות חדשים יבחרו דווקא לקנות מוצר או שירות מכם.

מדוע נדרש ליווי שיווקי ואסטרטגי עדכני?

כאשר אתם נזקקים לשיפור במערכי בשיווק? בעדכון אסטרטגיות שיווק כתוצאה ממשברים ואו שינויים בשווקים ומול המתחרים? כאשר אתם מבינים שפעמים נכון להיעזר במקצוענים במסגרת רכישת שירותים מקצועיים בתחומי השיווק השונים באמצעות מיקור חוץ? אנחנו עשויים להתאים לכם "ככפפה ליד" משום שחש לנו ניסיון רב שנים משני הצדדים של המתרס: הן כמנהלים בכירים בתחומי המכירות, השיווק והפיתוח העסקי והן כיועצים שליוו חברות וארגונים בתהליכי שינוי הבראה וצמיחה ובעיקר בגלל שיש ביכולתנו להביא תועלות וערך מדיד בעבורכם.

אנחנו מקצועיים, טובים וראויים למשימה כי:

 • אכפת לנו מכל לקוח שלנו. לא משנה גודלו? ולא משנה נפח הפעילות וכמות העובדים שלו?
 • כי אנו פועלים תמיד מתוך הבנה שזה העסק שלנו? ולפיכך מתמקדים בתהליכים ולא מסתפקים במתן עצות.
 • כי אנו אוהבים שיווק, נושמים שיווק ומתעוררים לחיים מתחושות הנוצרות מאימוץ תהליכים המניעים צמיחה.
 • יש לנו ניסיון רב שנים ומגוון בליווי וייעוץ עסקי, שיווקי ואסטרטגי במגוון רחב של תעשיות שירותים ותחומים וענפים.
 • מניעים תהליכי שינוי וצמיחה הן פנימה אל תוך הארגון והן החוצה כלפי הלקוחות והשוק. כי זאת הדרך הנכונה.
 • אנחנו אוהבים לחלוק ידע, אוהבים לשפר ולהצמיח מנהלים, עובדים ומנכ"לים בתהליכים שאנו מובילים.
 • אנו מקדשים פרו אקטיביות חדשנות ויצירתיות כדרך חיים. מייצרים פתרונות גדולים לבעיות ולקשיים.

משבר המנוהל נכון – פעמים, מניע צמיחה  

 • מאמינים כי בכל קושי ואו משבר טמונים הזדמנויות לצמיחה ולשינוי.
 • אנו מאמינים בחיזוק הבידול והרחבת תמורת הערך ללקוחות כדרך חיים המחייבת עדכון והתאמה מפעם לפעם.
 • בדרך כלל יחד אנו מצליחים להביא פתרונות קטנים, ייחודיים ויצירתיים לבעיות ולאתגרים קשים?
 • יש פעמים יתרונות רבים להיעזר ביועצים ארגוניים המבינים בייעוץ אסטרטגי ועסקי פעמים לניסיון יש חשיבות רבה בתהליכי השינוי והצמיחה ובנושא עדכון האסטרטגיה השיווקית העונים להגדרה הבאה:"No hair or gray hair"
 • אנו מאמינים בעבודה תהליכית. לא עוסקים בקסמים. לפיכך תהליכי הייעוץ והליווי שלנו מובנים, הוליסטיים ומכווני מטרה. לאורך כל התהליכים אתם שותפים מרכזיים להצלחות.
 • לאורך התהליכים נושא חיזוק המיתוג והבידול והמיצוב מקבלים משקל רב והתייחסות מקצועית רבה.

שינוי כמנוע צמיחה

היה ונצטרך לסכם את המאמר הזה העוסק בעדכון אסטרטגיות שיווק ובביצוע מתיחת פנים למותג תוך הערכות ראויה ונכונה יותר לשווקים משתנים ולשווקים בתקופות משבר – נוכל להגיד בפשטות את המשפט הבא: "היה ואתם תמשיכו לעשות את הדברים שאתם עושים.. סביר מאד להניח כי תישארו באותו מקום שאתם נמצאים. בכדי להניע שינוי הבראה וצמיחה חייבים לעשות דברים אחרת"!!

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


במילים אחרות? היה ואתם עדיין מאמינים ביכולת שלכם להשאיר חותם בקרב לקוחות קיימים וחדשים? עדיין מאמינים ביכולות העסקיות והניהולית שהביאו אותכם להצלחות משמעותיות בעבר? אנחנו – משה גרימברג וצוותו, כיועצים ארגוניים המניעים שינוי הבראה וצמיחה נגרום לכם להדליק את הלפיד שוב.. והפעם עם להבה גדולה ועדכנית יותר מתמיד.

מפגש סיעור מוחות במתנה.

מאז 2006 אנו ב- Advance Business Consulting ממשיכים ללוות חברות ארגונים ועסקים משפחתיים בתחומי הייעוץ השונים. ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, ייעוץ שיווקי, הדרכות מנהלים ועובדים, הכשרה ופיתוח צוותי מכירות ושיפור מערכי השירות ללקוחות. אנו מספקים הכוונה, כלים ומנגנונים עדכניים להגשמת המטרות העדכניות שלהם. לכן אנו מאמינים כי ייעוץ שיווקי וייעוץ אסטרטגי מקצועי לחברות ועסקים עשוי מאד לעזור בהתמודדות עם משברים ורצון לצמוח.

מתמקדים להשגת יתרון תחרותי ולהצלחתם העסקית המתמשכת מול השינויים בשווקים ובעיקר מול הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים. אנחנו מזמינים אתכם להכיר אתנו מקרוב ולפיכך אנו מבקשים להעניק לכם מפגש סיעור מוחות – במתנה! נבצע חשיבה משותפת לאיתור הדרכים לבצע עדכון לתוכנית השיווקית שלכם. צלצלו ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או שלחו לו מייל ישיר: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים