מזה 15 שנים ויותר אנו עוסקים בייעוץ אירגוני הדרכות וליווי ארגונים ומנהלים בתהליכי שינוי וצמיחה. ככלל אנו מניעים מנהלים וארגונים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנו עוסקים בייעוץ וליווי ובבניית אסטרטגיה עסקית עבור ארגונים המבקשים לעבור תהליכי שינוי וצמיחה. בתהליכים השונים אנו מתמקדים בשיפור, בליווי ואימון דרגי הניהול השונים. אנו מסייעים לארגונים, חברות, מנהלים ובעלי עסקים לעצב את עתידם.

 החזון שלנו.

ככלל, אנו מאמינים כי אנשים עושים את ההבדל. אנו מתמקדים בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות. מובילים תהליך בו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. מניתוח אירועים והצלחות בעבר אנו מזהים כי מנהלים וארגונים טובים ומצליחים שהחלו בתהליך איתנו, מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם והפכו להיות מנהלים וארגונים טובים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. בראשונה אנו מתמקדים בלימוד ובאיתור צרכי הלקוח. עובדים יחד, ומאתרים את הפעילויות הנדרשות. אנו מתאימים את מערכי ההדרכה והסדנאות לארגון ולמנהליו. תמיד אנו משמשים לכם "כשותף לחשיבה ולהתלבטות" וכקבלן ביצוע בדרך לחיזוק, העשרה והדרכה של צוות המנהלים העובדים וההנהלה אצלכם.

 להלן סקירה קצרה של סדנאות קצרות וממוקדות, ימי עיון והרצאות:

כחברה לייעוץ ארגוני המובילה תהליכי הדרכה וקורסים לעובדים ולמנהלים אנו שמחים להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה בסדנאות קצרות וממוקדות בימי עיון והרצאות למשתתפים אצלכם בארגון. הצעה זו יכולה לתת לכם "טעימה" של מגוון אפשרויות לביצוע ימי עיון הדרכה וסדנאות כחלק מהפעילות השנתית השוטפת של החברה או הארגון שאתם מנהלים הפרוסה לאורך השנה.

 "מהותה של הצלחה. פרודוקטיביות תפעולית ואישית."

הרצאה\ סדנה שתעסוק בנושאים הבאים: מהי הצלחה? מהי פרודוקטיביות? זיהוי פעולות גבוהות התגמול שלנו? נכיר ונלמד על מטריצת ניהול הזמן? נעסוק במוטיבציית השינוי? ונלמד על חשיבותו של גיליון תכנון יעדים.

"ניהול הזמן כמפתח להצלחה ניהולית ואישית."

הרצאה\ סדנה שתעסוק בא נתמקד ללמוד על "גישות", הרגלים ודפוסי ההתנהגות המובילים אותנו. נלמד הכיצד ניתן לרכוש הרגלי עבודה טובים ואפקטיביים יותר. נעסוק בהבנה של הרביע השני – וחשיבותו. נאתר עד כמה מסוכן ולא יעיל העיסוק ברביע של "החשוב והדחוף", נלמד עד כמה חשוב השימוש בדמיון המודרך, המחשה ויצירת מחויבות פנימית להצלחה אישית ועסקית.

"קביעת הקדימויות – כמפתח לשיפור הפרודוקטיביות וההצלחה בניהול האישי והעסקי".

הרצאה\ סדנה שתעסוק בחשיבותה של התקשורת ועל מיפוי מיומנויות חשובות ונדרשות למנהל עסק מצטיין. נעסוק ונלמד לאתר את פעולות נמוכות התגמול שלנו. ניהול סיכונים ככלי ניהולי כיצד משפרים ומתמקצעים בתחום.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


"התקשורת ככלי לשיפור הפרודוקטיביות האישית והניהולית".

הרצאה\ סדנה אינטראקטיבית שתעסוק בלימוד ויישום "בקרת קדימויות". אינטליגנציה רגשית והיכולת שלה להשפיע על התוצאות הניהוליות. נכיר ונבין את  4 סגנונות התקשורת נלמד עד כמה חשוב להכיר ולאתר את ההיגיון שבשימוש בסגנון מנצח \ מנצח.

 "העצמה אישית ומקצועית – מתבצעת באמצעותם של אנשים".

הרצאה\ סדנה שעוסקת בהכרת יתרונות הסינרגיה וכיצד ניתן להשיגה. נבין עד כמה חשובה היכולת להקשיב ולתת לצד השני הרגשה שהוא "בורג " חשוב בהצלחה. נכיר את מושגי היסוד בנושא האצלת סמכויות והעצמה של כפיפים ועמיתים.

"הצוות" כמתכון הסודי להשגת מטרות והגדלת הפרודוקטיביות בארגון ובמחלקה".

הרצאה\ סדנה המתמקדת בחשיבות של יצירת סביבה תומכת המעודדת לימוד והתמקצעות. נכיר מקרוב מה באמת חשוב לעובדים? האם שכר? או דברים אחרים?

 "חדשנות בידול ומיתוג עסקי"-

הרצאה\ סדנה שתעסוק בחשיבות היצירתיות והחדשנות ככלי להצלחה עסקית\ניהולית\משטרתית. נבצע תהליך מובנה של סיעור מוחות על פי חלוקה ל- 2 או יותר סגמנטים שיותאמו לקהל ואו לצרכי המשתתפים .

בואו לבחור את מועד ואת התכנים?

אני מבקש שוב לקבוע כי סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בתחום ניהול ומנהיגות יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים. הם גם חשובים להצלחה עסקית לאורך זמן. מפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. זה משדר למנהלים ולעובדים כי הארגון גם אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול ומנהיגות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.