הכיצד העולם העסקי צריך להתמודד עם היציאה ממשבר הקורונה. מהי הדרך היותר נכונה לבנות תוכנית הדרכה, פיתוח והעצמה לעובדים ולמנהלים לטווח של 3 שנים קדימה. לבנות מגוון תוכניות העשרה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות בקרב פורום המנהלים. להשקיע בהדרכה והעצמה של אנשי ומנהלי המכירות ושל מחלקת השרות ללקוחות. 2021-2024 עשויות קריטיות להמשך החזרה לצמיחה בקרב חברות ועסקים שמבינות עד כמה ההשקעה בטיפוח ההון האנושי היא בעל  ROIגבוה במיוחד. חברות ועסקים בינוניים וקטנים שלא יאמצו תוכניות מובנות לטיפוח עובדים ומנהלים עשויים לגלות כי הטובים שבעובדים עברו אל המתחרים, אל החברות הגדולות המשקיעות בבניית אופק תעסוקתי והכשרה כחלק מהתרבות הארגונית.

משפטי השראה, ציטוטים ותובנות שכדאי לאמץ

אני שמח לעדכנכם כי לאורך השנים אספתי בעבורי ובעבור הלקוחות שלי: חברות, הנהלות ומנכ"לים ממגוון תחומים במשק הישראלי תובנות של מנהיגים עסקיים, פילוסופים ואנשי רוח מהארץ ומהעולם אשר יצרו משפטים מעוררי השראה הקשורים להדרכה, פיתוח והעצמה למנהלים ולעובדים. כחברה שהובילה עשרות רבות של תוכניות מנהלים, קורסים לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות ומכירות אני שמח מאד לשתף אותכם במידע.

מהי תוכנית הדרכה רב שנתית ראויה?

בוא וננסה למקד מספר תשובות לשאלות הבאות: מהי תוכנית הדרכה רב שנתית ראויה? מהי הדרך היותר נכונה לבצע העשרה ופיתוח והעצמה לעובדים ולמנהלים? את התשובות לגבי השאלות הבאות: מה הכוונה כאשר אנו משתמשים במושגים חדשנות? יצירתיות? חשיבה מחוץ לקופסה? ההשקעה בבניית מערכות הדרכה פנים ארגוניות המנוהלות באמצעות "מיקור חוץ" עשויות להיות פתרון מועדף בקרב חברות בינוניות וקטנות. כולם בעולמות העסקיים מבינים עד כמה נכון וחשוב לאמץ תרבות למידה ופיתוח מיומנויות באמצעות סדנאות, קורסים והרצאות השראה כדרך חיים ניהולית ועסקית.

המשיכו לפתח ולהעצים את ההון האנושי

רגע לפני סיום משבר הקורונה שגרם לנזק עצום בחברות העסקיות בארץ ובעולם, נדרשים מנהלים ובעלי עסקים וחברות לוודא כי כוח האדם המקצועי והניהולי מיומן מספיק בכדי להתמודד עם האתגרים של החזרה לפעילות שתאופיין בתחרותיות ייתר, אי יציבות ותנודתיות בכוח האדם האיכותי. רבים מהמנהלים והעובדים יבקשו למצוא לעצמם אתגרים חדשים. למצוא חברות מבוססות שמבטיחות להם אופק תעסוקתי וניהולי ארוך טווח המלווה עם יציבות. כיום כולם בעולם העסקי התחרותי מחויבים ונדרשים לשלוט ולהפעיל מיומנויות מקצועיות וניהוליות רבות ומגוונות.

מעדכנים את "ארגז הכלים" הניהולי והמקצועי

תוכנית מנהלים, סדנאות פיתוח מנהלים, או קורסים למנהלים אשר אנו מעבירים מטרתו אחת: להביא לשיפור הביצועים והיכולות של המנהלים והעובדים שמשתתפים בתהליך. שמנו לעצמנו כמטרה לעדכן את ארגז הכלים המקצועי והניהולי כך שהמשתתפים יקבלו כלים עדכניים יותר שיבטיחו הצלחה הרבה יותר טובה תוך שיפור בביצועים האישיים והארגוניים. התכנים והנושאים המועברים בסדנאות ובתוכניות המנהלים מותאמות לעולם התוכן של החברה. ככלל כל תוכניות המנהלים, סדנאות פיתוח מנהלים, או קורסים למנהלים מתבצעות באמצעות הרצאות אינטראקטיביות ובמסגרת עבודה בקבוצות המחייבת ביצוע מטלות ודפי עבודה.

תוכניות הדרכה רב שנתיות

חשוב כי נבין שבתחילת 2021 ובשנים הבאות עולמות הניהול והמכירות יהיו הרבה יותר מאתגרים. חברות ועסקים מבינות כי "דריכה במקום" דינה, הליכה אחורה ואפילו היעלמות ממפת העסקים. אין זה סוד כי השינויים שהעולמות העסקיים חייבים להתמודד בתחומי הנעת עובדים, ניהול משופר על פי יעדים, ניהול צוותים, הפעלת מערכי מכירות ושירות לקוחות דורש כיום לעדכנות מתמדת ולמידה מתמשכת. המנהלים, בעלי החברות והעסקים והמנכ"לים מחויבים גם כן, לרכוש מיומנויות ניהול שיווק פיתוח עסקי ומכירות עדכניות בכדי לצלוח את העמידה ביעדים של התוכניות העבודה הרב שנתיות לשנים 2020 – 2025.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


התאמה כירורגית לצרכים שלך

התוכניות הייעודיות שפיתחנו אנו מציעים סדנאות, קורסים ותוכניות למנהלים עדכניות לעשור השלישי של המאה ה- 21. אנו מעניקים למשתתפים כלים ניהוליים עדכניים המותאמים ככפפה ליד למשתתפים. קיימת אפשרות לקיים תוכנית מנהלים, סדנה ואו קורס מנהלים בפורמט של מנטורינג אישי. במסגרת הסדנה, הקורס או תוכנית המנהלים המשתתפים נכנסים למסגרת למידה ופיתוח עצמי. המערכת שאנו מפעילים, המעניקה "אזור מוגן" ללמידה מחוץ לפעילות השוטפת. המשתתפים זוכים להעצמה אישית רוכשים כלי ניהול ומנהיגות נוספים ומעודכנים יותר ובעיקר זוכים לשיפור הביצועים וההישגים של צוות המנהלים הלוקח חלק בתוכנית או בסדנה למנהלים.

הנושאים המרכזיים המטופלים בסדנה, בקורס ובתוכנית המנהלים

תוכנית מנהלים, סדנה ואו קורס מנהלים מתמקד באימוץ ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות. ככלל, אנו מקפידים במסגרת התוכנית להתמקד בפיתוח יכולות הנעת צוות וניהול. משפרים את מנעד הידע בכל מה שקשור להרחבת דרכי פעולה וחיזוק תחושת מסוגלות של המנהלים המשתתפים. כל זאת בהתאמה למציאות השוטפת והמורכבת של כל אחד מהם בעולם העסקי התחרותי. בעסקים הקטנים ובחברות משפחתיות, לא פעם יזמים ובעלי חברות מרגישים כי עליהם לפרוץ את "תקרת הזכוכית" האישית שעוצרת את ההתקדמות והצמיחה. שחיקה ואיבוד הדרייב מחייב את הטובים שבהם לעשות מעשה. להחליט לעצור את המרוץ ולהשקיע באדם הכי חשוב בעסק. להשקיע בעצמם. זה הזמן הנכון בעבורך כמנכ"ל או כבעלים, לשפר מיומנויות, לחדש ידע ולעשות משהו אישי בעבורך.

כמנהל, מה הייתה רוצה לשפר אצלך?

אנו מבקשים לקבוע כי בכל סדנאות הניהול והקורסים ובתוכניות הדרכה והעצמה למנהלים בעולם העסקים ובחברות משפחתיות ואל מול מנכ"לים ובעלים של חברות קטנות ובינוניות - אנו מתמקדים במתן הזדמנות אמיתית למשתתפים להקצות זמן לשם חקר העשייה הניהולית שלהם. לבחון חוזקות. לאתר חולשות ובעיקר להבין מה עליהם לעשות וללמוד בכדי לשפר את התוצאות. התהליך המאפשר למנהלים לבחון באזור מוגן ולא ביקורתי את התמונה האישית שלהם כמנהלים ויזמים. לאחר שלב ראשוני זה ולאורך כל תהליכי הלמידה אנו מעניקים סט כלים עדכני וחדש למשתתפים, הבא להביא שיפור מהותי בתוצאות.  

משפטי השראה, ציטוטים, העצמה ותובנות - הדרכה, פיתוח והעצמה למנהלים - משפטי השראה ותובנות

 

לאורך השנים אספתי בעבורי ובעבור הלקוחות שלי: חברות, הנהלות ומנכ"לים ממגוון תחומים במשק הישראלי תובנות של מנהיגים עסקיים, פילוסופים ואנשי רוח מהארץ ומהעולם אשר יצרו משפטים מעוררי השראה הקשורים להדרכה, פיתוח והעצמה למנהלים ולעובדים. כחברה שהובילה עשרות רבות של תוכניות מנהלים, קורסים לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות ומכירות אני שמח מאד לשתף אותכם במידע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 • בכל רגע נתון יש לנו שתי אפשרויות: לנוע קדימה בכיוון גדילה או לנוע אחורה אל חוף מבטחים. אברהם מאסלו
 • תמיד אומרים שהזמן משנה דברים, אבל אתה בעצם צריך לשנות אותם בעצמך. אנדי וורהול
 • הגילוי הגדול ביותר בכל הזמנים הוא שאדם יכול לשנות את עתידו בכך שהוא משנה את הגישה שלו. אופרה ווינפרי
 • כולם חושבים על לשנות את העולם, אבל אף אחד לא חושב על לשנות את עצמו. לב טולסטוי
 • להשתפר משמע להשתנות, להיות מושלם משמע להשתנות לעיתים קרובות. וינסטון צ'רצ'יל
 • חינוך הוא כלי הנשק החזק ביותר בו אתה יכול להשתמש כדי לשנות את העולם. נלסון מנדלה
 • יש לפחד רק מהפחד עצמו. תאודור רוזוולט
 • אני אסיר תודה לכל מי שאמר לי ‘לא’ – הם הסיבה שעשיתי זאת בעצמי. אלברט איינשטיין

ללמוד על חשיבות ההדרכה, הפיתוח והעצמה למנהלים - משפטי השראה, ציטוטים, העצמה ותובנות של: ג'ף בזוס? וינס לומברד? מפיטר דרוקר?

 • בנה את החלומות שלך, או מישהו אחר יעסיק אותך כדי לבנות את שלו. פארה גריי
 • אני יודע שאם הייתי נכשל לא הייתי מתחרט על כך, אבל אני יודע שאם לא הייתי עושה, זה היה הדבר היחיד שהייתי מתחרט עליו. ג'ף בזוס
 • הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה. ג’ורדן בלפורט
 • בני אדם, שכמעט מיוחדים בזה שיש להם את היכולת ללמוד מניסיון של אחרים, יוצאי דופן גם בחוסר הרצון הבולט שלהם לעשות כך. דאגלס אדמס
 • אני לא יכולה לתת לכם נוסחה להצלחה, אבל אני יכול לתת לכם את הנוסחה לכישלון: נסו לרצות את כולם. הרברט בייארד סוופ
 • הזמן הטוב ביותר לנטוע עץ הוא לפני 20 שנה, הזמן השני הטוב ביותר הוא עכשיו. פתגם סיני
 • כשנסגרת דלת אחת – נפתחת אחרת. אלכסנדר גרהם בל
 • אנו חייבים להתרגל לזאת: בחשובות שצמתי הדרכים של חיינו, אין אנו מוצאים תמרורים. ארנסט המינגווי
 • לא נכשלתי. פשוט מצאתי 10,000 דרכים שבהן זה לא עובד. תומס אדיסון
 • המקום היחיד שבו הצלחה מגיעה לפני עבודה הוא במילון. עבודה קשה הוא המחיר שאנחנו צריכים לשלם כדי להצליח. אני מאמין שאדם יכול להשיג הכול, רק אם הוא מוכן לשלם את מחיר ההשקעה. וינס לומברד

משפטי השראה, ציטוטים, העצמה ותובנות - ללמוד על חשיבות ההדרכה, הפיתוח והעצמה למנהלים על פי: מייקל ג'ורדן? נפוליון היל? ומרק טווין?

 • הסוד להשגת יתרון הוא קודם כול להתחיל... מארק טווין
 • הרצון לנצח, התשוקה להצלחה, הדחף למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם: אלא המפתחות שישחררו את דלתות ההצלחה האישית שלכם. קונפוציוס
 • אני נכשלתי שוב ושוב בחיים שלי, וזוהי הסיבה שבגללה הצלחתי. מייקל ג’ורדן
 • אל תלכו להיכן שהדרך מובילה. לכו היכן שאין דרך, ותשאירו עקבות. ראלף וולדו אמרסון
 • רוב הלחץ שבני אדם מרגישים הוא לא כי יש להם יותר מדי מה לעשות, אלא כי הם לא סיימו את מה שהם התחילו. דיוויד אלן
 • כשאתה קם בבוקר, עליך להחליט: מה עיקר ומה טפל. מומלץ כי את הטפל – אל תעשה! דוד בן גוריון
 • לעולם לא תמצא קשת בענן אם תביט כל החיים רק מטה. צ’רלי צ’פלין
 • תחבקו את חוסר הידע שלכם, במיוחד בהתחלה, כי מה שאתם לא יודעים.. עשוי להיות הנכס הכי גדול שלכם. הוא מבטיח שבוודאות תעשו דברים באופן שונה מכל השאר. שרה בלייקלי
 • אם אתה לא יכול לעשות דברים גדולים, תעשה דברים קטנים בדרך גדולה. נפוליון היל

מאמין בסינרגיה ובשיתוף ידע

כפי שציינתי בתחילתו של פוסט זה:  לאורך השנים אספתי בעבורי ובעבור הלקוחות שלי חברות, הנהלות ומנכ"לים ממגוון תחומים במשק הישראלי תובנות של מנהיגים עסקיים, פילוסופים ואנשי רוח מהארץ ומהעולם אשר יצרו משפטים מעוררי השראה הקשורים להדרכה, פיתוח והעצמה למנהלים ולעובדים. משפטים המציגים בשפה פשוטה את החשיבות של ההתחדשות והלמידה המתמשכת. ההחלטה להתפתח ולהתקדם נתונה בידיך. כחברה ייעוץ ארגוני שמתמחה בהדרכות והעצמה של עובדים ומנהלים מאז 2006. כחברה הובלנו עשרות רבות של תוכניות מנהלים, קורסים לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות ומכירות אני שמח מאד לשתף אותכם במידע.

מפגש "סיעור מוחות" והיכרות חינם

היה ונושא העצמה ופיתוח מיומנויות נמצא גם אצלך במקום גבוה ברשימה הניהולית – נכון כי ניפגש. היה ותרצה נוביל יחד, מפגש חשיבה ההיכרות הראשוני בנושא החשוב הזה: הדרכה, פיתוח והעצמה למנהלים. מפגש "סיעור מוחות" ללא מחויבות ועלות! נכיר ונחשוב יחד באם יהיה נכון לעבור לתכנון מפגש מנהלים רחב יותר שיהווה ירית הפתיחה להנעת תהליך סדור והוליסטי לבניה ולביצוע תוכנית הדרכה רב שנתית גם אצלך בארגון במסגרת שירותי הדרכה "במיקור חוץ". היה ונתקדם, נציע לכם לקחת אותנו לבצע סקר מנהלים קצר באמצעות סריקת  MRI מהירה של הארגון ומנהליו בהיבטים של ניהול ופיתוח המשאב בחברה.

"מיקור חוץ " למערכי ההדרכה וליווי מכירות

אז מה אנחנו מציעים – מפגש פרו אקטיבי של כ- 3 שעות בקבוצה (שותפים/ חברי הנהלה) או אחד על אחד. בתהליך של "סיעור מוחות" למנהלים ולהנהלה נתמקד יחד באיתור וחשיבה על פיתוח כלים יעילים יותר ברמת המנהלים והעובדים להתמודדות עם סביבה עסקית משתנה בכדי להמשיך ולהשיג תוצאות הרבה יותר טובות כמנהלים וכארגונים מצטיינים גם בעתיד. נלמד ונכיר את התרומה מערכות למידה והעצמה פנים ארגוניות המניעות חדשנות ויצירתיות ברמת הארגון ואף מבטיחות המשך צמיחה לצמיחה והגדלת פלחי שוק גם בתקופות של יציאה ממשברים ואו תקופות של אי יציבות עסקית ותחרות עזה.

בואו ונכיר בעולם האמיתי

אני קורא לכם להצטרף לעשרות רבות של עסקים קטנים בינוניים וגדולים שזכו ליהנות מהניסיון שלנו בתחום ההדרכה והעצמה למנהלים. זה הזמן לקבוע פגישה לא מחייבת. להבין הכיצד ייעוץ ארגוני עשוי להביא גם בעבורך ערך רב. נבין עד כמה חשובה התרומה שלנו בשיפור הטיפול בהון הניהולי והמקצועי בחברה שלך. נציג מספר כיווני חשיבה לגבי סדנאות וקורסים למנהלים ולצוותי מכירות. לשיחה איתנו, ולקביעת פגישה. פנייה ישירה למשה גרימברג במייל : abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים