אנו מאמינים כי תהליכי ייעוץ ארגוני משלבים בתחומם מספר תהליכים החשובים לשיפור הביצועים העסקיים, הניהוליים והארגוניים. אין ייעוץ ארגוני איכותי מבלי שיכנס לתמונה גם תחום, ייעוץ ופיתוח עסקי? אין תהליכים בתחום של ניהול משבר וכניסה לשווקים חדשים מבלי להיכנס לתחומי ליווי, אימון ופיתוח מנהלים בכירים, מנכ"לים ובעלים באמצעות מנטורינג עסקי ותוכניות ליווי בפורמט "אחד על אחד".

שינוי יוצר התנגדות

אנו מבקשים לציין כי תמיד האתגרים הכי גדולים של חברות לייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה מתמקדים בצורך וביכולת ליצור חיבור סינרגטי בין כל התהליכים שאמורים להתחבר ולהשפיע בצורה הוליסטית על הארגון, מנהליו ובעיקר אמורים להשפיע על התוצאות. אנו מתמקדים להגיע ברמת הארגון ובתהליכים השונים, לאיזון והתנהלות אפקטיבית נטולת חיכוכים והתנגדויות לתהליכי השינוי והצמיחה. ככלל אף אחד מאיתנו לא שש לצאת מאזורי הנוחות המוכרים. שינויים יוצרים חששות ופחדים שאיתם אנו מצליחים בתהליכי הליווי והייעוץ הארגוני והאסטרטגי לחברות לעסקים בינויים ולחברות משפחתיות וותיקות

לאמץ תרבות המקדשת שינוי כדרך חיים

כיועצים ארגוניים, יועצים עסקיים, אנו מדריכים חברות וארגונים לשפר ביצועים ולעמוד בממדי ביצוע והצלחה גבוהים יותר מהממוצע באמצעות הדרכה פיתוח וליווי עובדים ומנהלים. בתהליכים שלנו אנו מביאים לכך שארגונים חברות ומנכ"לים ידעו לשפר מהותית את יכולת הפעלת העובדים והמנהלים אצלם בארגון. אנו במקביל מתמקדים בהטמעה של תרבות שינוי ויצירתיות כדרך חיים ניהולית ועסקית הגורמת לארגונים שמרניים ומאד חוששים לשינוי להיות הרבה יותר מעיזים, גמישים ובעיקר בעלי יכולת תגובה הרבה יותר מהירה למצבי משבר. אנו יוצרים תרבות ומתודולוגיה ניהולית וארגונית המאפשרת לחברות ולעסקים להתמודד טוב יותר עם שווקים בלתי יציבים, שווקים המאפיינים את עולם העסקים התחרותי במאה ה- 21.

מהו ייעוץ ארגוני? ייעוץ עסקי אפקטיבי?

ייעוץ לחברות ועסקים וייעוץ ארגוני אפקטיבי מאפשר לחברות לבצע באמצעותו תהליכים של שיפור ביצועים, הבראה והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. בתהליכים שאנו מובילים אנו מעניקים להנהלות למנכ"לים ולמנהלים אפשרויות למידה של מיומנויות ניהוליות עסקיות ומיומנויות העוסקות בפן הפסיכולוגי של היכולת להנהיג ולהניע צוותים ועובדים לביצועים הרבה יותר טובים. העבודה שלנו כיועצים ארגוניים- יועצים עסקיים מתמקדת בלקחת ארגון או חברה עסקית טובה ולהביאה למקום טוב יותר. עושים זאת תוך התמקדות במבנה הארגוני, בתהליכים השונים שבתוכו ולא מתעלמים מהסביבה התחרותית והדינמית, כל זאת בכדי לשפר ביצועים ולהגדיל פלח שוק ואת שורת הרווח.

התרומה של הייעוץ העסקי- הייעוץ הארגוני

היה והייתי צריך לתמצת את תרומתו של הייעוץ העסקי- הייעוץ הארגוני במשפט אחד הייתי מסכם זאת כך: "תפקידנו לסייע להנהלות בעלי חברות ולמנכ"לים למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בארגון במנהליו ועובדיו באמצעות שיפור ביכולת הניהול וההנהגה שלהם, כך שהארגון והם יוכלו לחוות הצלחות לאורך זמן. זאת ועוד, להיות אחראיים לכך שחברות ארגונים מנהלים ועובדים ישפרו את יכולתם לתפקד במצבים של משבר עסקי, משבר ניהולי שמחייבים תהליכים עסקיים בתחום ההבראה ניהול שינויים וצמיחה".

האם גם אתה עשוי ליהנות מקצועית מאיתנו?

היה והגעת עד לכאן בקריאה של המאמר הזה, היה נכון כי תישאל השאלה החשובה והמרכזית הבאה: "מה עשוי ייעוץ ארגוני – ייעוץ עסקי לתרום לחברה שלי? ליכולת ההתמודדות של עם משברים או רצון להניע צמיחה"? אנו מבקשים לקבוע כי כיום תהליכי הליווי והייעוץ העסקי והייעוץ הארגוני מתאימים ונדרשים על ידי מנעד רחב של חברות ועסקים. אנו מביאים ערך לעסקים בינוניים לחברות גדולות ולעסקים משפחתיים הנמצאים בתהליכים המחייבים אותם להתמודד עם מציאות מאתגרת. משברים עסקיים, משברים ניהוליים, מאבקי כוח הגורמים לשחיקה ברווחיות ואיבוד פלחי שוק למתחרים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הבראה שינוי וצמיחה

תהליכים של הבראה שינוי וצמיחה תמיד מתבססים על התוצרים של יועץ ארגוני- יועץ אסטרטגי היודע להניע שיפור בניהול ארגונים בתקופות משבר ואי יציבות. אנו מבינים כי יש לדאוג לשיפור יכולות הניהול של הבעלים המנכ"ל והמנהלים בסביבה עסקית תחרותית ולא יציבה. לשפר את יכולות הביצוע במצבי משבר תוך לימוד המערכת הארגונית והניהולית להגיב טוב יותר לסביבה דינמית ומשתנה הדורשת מהארגון לשפר מהותית את היכולות התמרון והסתגלות למצבים חדשים.

ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי, לא עוסקים בקסמים?

ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי והנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, אף פעם לא היו תהליכים פשוטים וקלים ליישום ברמת השטח ובקרב מנהלים הנהלות ועובדים. התהליכים מורכבים ומחייבים שילוב מספר מתודולוגיות ניהוליות שיווקיות ומתודולוגיות המצליחות ליצור חברות וארגונים שמאמצים תרבות של חדשנות ושינוי כדרך חיים. אנו מוודאים כי חיבור הפתרונות והמתודולוגיות להנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה מותאמות לעולמות התוכן של החברה לאופייה ולשווקים שבה היא פועלת. כדרך חיים, אנו מאמינים שהן כל אחד מאיתנו והן כל גורם עסקי מחויב לאמץ תרבות של שינוי כדרך חיים. השמרנות, הדריכה במקום והפחד מלצאת מאזורי הנוחות, פעמים מלווה במחיר כבד במיוחד.

ההון האנושי – מנוע צמיחה

אנו מביאים לתהליכים סט פתרונות לאתגרים השונים שאתם כמנכ"לים מתמודדים. אנו מבינים כי בשווקים בלתי יציבים יש לבצע התאמה למבנה הארגוני, להתאימו לשינויים. יש חובה וצורך בשיפור ובחיזוק תחום השירות ללקוחות. יש חובה לשפר את ביצועי מערכי המכירות. בעיקר יש חובה להבין כי ההון האנושי תמיד מהווה את מנוע הצמיחה החשוב ביותר לכל חברה או ארגון עסקי. לכן אנו מאמינים כי חובה לבנות בעבורו תוכנית העצמה הדרכה וקורסים למנהלים המביאים לשיפור ביכולות המקצועיות והניהוליות. בתהליכים השונים, אנו חותרים לשפר ביצועים ולהביא חברות וארגונים לשאוף למצוינות בתחומים רבים ככל שניתן.

עבודת צוות – תקשורת פתוחה וחדשנות

ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי תמיד עשוי להתחיל במיפוי מצב קיים של ההנהלה, המנהלים והעובדים בארגון. פעמים, חשוב מאד למפות את התרבות הארגונית ואת דפוסי התקשורת הפנים ארגונית והתקשורת מול הלקוחות והספקים. לאחר שלב חשוב זה כחלק מתהליכי הייעוץ הארגוני אנו מתחילים לבחון האם נכון לבצע עדכון ושיפור לאסטרטגיה של ניהול המשאב האנושי כך שתתעדכן עם האסטרטגיה העסקית המתעדכנת. אנחנו כחלק מרכזי בתהליכים, מסייעים בפיתוח ובשיפור יכולות המנהלים והעובדים בארגון לכדי יתרון תחרותי מקצועי וניהולי על פני המתחרים. אנו מתמקדים בשיפור עבודת צוותים ברמת מנהלים ועובדים.

מיקוד ותיעדוף משימות

משפרים את יכולת קבלת ההחלטות הנכונות, משפרים יכולות ניהול משימות וניהול זמן אפקטיבי עוסקים באימוץ יצירתיות, מצוינות וחדשנות כדרך חיים וכתרבות ארגונית. עושים זאת בכדי לשפר ולמקסם את יכולות המנהלים והעובדים בארגון לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. שיפור ביצועים של מנהלים ועובדים מתחברת היטב בשאר התחומים שאנו מובילים בתהליכי הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי. אנו מבצעים בתהליכים שיפור במבנה הארגוני, משפרים הגדרות תפקיד תחומי אחריות וסמכות בקרב עובדים ומנהלים ובעיקר מבצעים ניתוח עסוקים בקרב מקבץ של אנשי ומנהלי מפתח בכדי לוודא כי הם מתעסקים בעיקר ולא בטפל.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בניית אופק תעסוקתי ארוך טווח

תחום מרכזי נוסף שאנו מטפלים עוסק בבניית תוכניות צמיחה, קידום ובניית אופק תעסוקתי וניהולי ארוך טווח לעובדים ולמנהלים. שימור עובדים ומנהלים טובים לאורך זמן בארגון מביא לערך ולתרומה עסקית גדולה במיוחד. עלות גיוס והחלפת מנהלים עשויה להיות מאד יקרה. התובנה שהייתה שגורה בקרב מנהלים ובעלי חברות ומנכ"לים אמרה בעבר: "עובדים ומנהלים, לא כל כך מעניינים אותנו... כי בקלות ניתן להחליפם" נעלמה מהמפה.

העצמה, הדרכה, סדנאות וקורסים.

התובנה הזאת לא הייתה נכונה אז ולא נכונה היום!! תחום ההון האנושי הפך בשנים האחרונות להיות אחד ממנועי הצמיחה הכי נדרשים. אנחנו מסייעים בפיתוח יכולות מנהלים ועובדים באמצעות הדרכה העצמה וביצוע סדנאות וקורסים ייעודיים כל זאת בכדי להגדיל ולחזק את יתרון התחרותי הזה מול המתחרים. ההמלצה שלנו – תשקיעו משאבים בהדרכות ופיתוח עובדים ומנהלים.

מפגש סיעור מוחות במתנה

לסיכום, החלטנו להעניק לך "מפגש סיעור מוחות במתנה" שיוקדש להיכרות ובדיקת היתכנות למענה לשאלה שסביר להניח כי מטרידה אף אותך? "האם ייעוץ ארגוני- ייעוץ עסקי עשוי להביא לי ערך מדיד וה- ROI יהיה גבוה מספיק"? אני מבטיח להסביר ואף לשכנע כי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי והדרכת מנהלים וצוותי מכירות, תמיד מסייע לחברות וארגונים עסקיים לשפר ביצועים באמצעות הפעלה וניהול נכון יותר של צוותים ומנהלים. היה ותרצה לשוחח תרגיש חופשי לצלצל אלי: 0544814332, למשה גרימברג.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים