מהם התחומים המרכזיים של ייעוץ עסקי? פיתוח עסקי לחברות ולעסקים? מה תפקידיו המרכזיים של מנהל פיתוח עסקי מיומן וסופר מקצועי? אנו מבקשים לקבוע כי היה והגעתם למסקנה המתבקשת כי נכון להתחיל בתהליכי פיתוח עסקי יש בשלב הראשון לבצע הליך מהיר של אבחון מצב קיים כחלק מתהליך חשוב לעדכון או בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית הרבה יותר עדכנית ומתאימה לעולמות עסקיים תחרותיים במיוחד ולכאלה הנמצאים בתקופות משבר.

ייעוץ אסטרטגי שידגיש את רוב היתרונות הכי מודגשים ותחרותיים של החברה או העסק שלכם. נעשה זאת באמצעות שיפור הנראות, המיתוג ובעיקר מיצוב עדכני וחדש המציג בצורה בוררה את היתרונות ואת הצעות הערך הגדולים והייחודיים רק לכם שאתם מעניקים ללקוחות. אנו מתמחים בייעוץ עסקי - פיתוח עסקי לחברות ולעסקים משפחתיים המבקשים לצמוח.

פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות

כיועצים ארגוניים וכיועצים אסטרטגיים, אנו מתמחים בתחום של שיפור ביצועים עסקיים בשווקים תחרותיים ובהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. עושים זאת באמצעות עדכון תוכנית עסקית ועדכון אסטרטגיות שיווק ומכירות היה ונדרש. המשימה שלנו בתהליכים מתמקדת בשורה התחתונה: מתמקדת להביא שיפור התפוקות ובהתייעלות ארגונית וניהולית. אנו מובילים לשיפור בשורת הרווח שנובעת מהגדלת כמות הלקוחות, הגדלת הביצועים של מערכי המכירות והשירות.  מי כמוכם יודע כי ניהול חברה או עסק משפחתי גדול אינו קל כלל. ניהול עסקי בעשור השלישי של המאה ה- 21 מחייב התמקצעות ולימוד מיומנויות חדשות באופן קבוע וסדיר.

לרוץ אולטרה מרתון גם בעסקים

עסק או חברה אמורות לפעול ולצמוח לשנים ארוכות. עדיין לא יצא לי להכיר יזם או בעלים שהשקיע בהקמת עסק ומראש ידע כי אחרי שנתיים הוא יפרוש? גם אלה המבצעים אקזיט אחרי שנים מעטות, לא נפרדים בקלות מ -"הבייבי" שיצרו בעשר אצבעות. לכן אנו מבקשים כיועצים ארגוניים לקבוע כי ניהול ואו בעלות על חברה או עסק בינוני או קטן מדומה למרוץ אולטרה מרתון. ולא מדומה לריצות קצרות של 100 או 200 מטר. ניהול עסקי איכותי ומקצועי מחייב אותנו כמנהלים וכבעלים להתמודד עם משברים עסקיים ואו כלל עולמיים ומציאות עסקית משתנה ותזזיתית.

פיתוח עסקי באמצעות "מיקור חוץ"

פעמים מאבקי כוח בתוך החברה או העסק המשפחתי, עשויים לגרום לאי יציבות ניהולית ועסקית שפעמים טיפול לא נכון עשוי לגרום לפגיעה אנושה בחברה או בעסק. לכן פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות לשינויים בשווקים ואו בתוך החברה מחייבת שימוש באנשי מקצוע. פעמים חברות מסוגלות לממן את עלותו היקרה של מנהל פיתוח עסקי? פעמים המנכ"ל ואו הבעלים מחויבים להתמודד עם האתגר הלא פשוט כלל. פעמים חברות בחוכמה מבינות כי נכון לשקול להיעזר במקצוענים בתחומי הפיתוח העסקי באמצעות שימוש בשירותי פיתוח עסקי בניתנים על ידינו במסגרת "מיקור חוץ".

עדכון וסנכרון מערכות ואסטרטגיות

אחת למספר שנים או במהלכים של שינוי ואו בתקופות משבר חובה לבצע עדכון או סנכרון לתוכניות העסקיות ולשאר האסטרטגיות שהחברה או העסק שבבעלותך פועלת מאז הקמתה. עדכון התוכנית העסקית ובחינה וביצוע היה ויידרש שינויים ועדכונים בתוכנית האסטרטגית ואו בתוכניות השיווקיות ותוכניות הפרסום באמצעותנו עשוי להביא לך ערך רב ומדיד. אנו נדאג לבצע את ההתאמות הנדרשות  בכדי שהחברה או העסק שאתה ממנכ"ל ואו אתה הבעלים ינוהל ויפעל בצורה יעילה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


ללא בזבוז מיותר של משאבים כך שלך ולחברה יהיו חלופות עסקיות לאימוץ לכל מיני תרחישים עסקיים היכולים לצוץ כתוצאה ממשברים בלתי צפויים, כתוצאה משינוי טכנולוגי או הגברת התחרות שבעקבותיה יש ירידה משמעותית ברווחיות. אנו בונים יחד תרבות המקדשת פרו אקטיביות ותכנון לעומת ארגון המאופיין בפסיביות ואו תגובה המדמה "גרירת" רגליים אחרי תהליכים שאחרים מובילים.

התהליכים המרכזיים בעולם הפיתוח העסקי

פיתוח עסקי מקצועי מאפיין חברות הנהלות ומנכ"לים שמבקשים ליזום לחדש ולהוביל שוק. חברות כאלה מתאפיינות בצמיחה קבועה ומתמדת לבין עסקים וחברות שנמצאות במצבי מגננה אשר גורמים להם לדרוך במקום ואף לסגת ולבסוף אפילו להעלם. תכנון העתיד ומתן פתח לאפשרויות נוספות של פיתוח מהווה את ההבדל בין עסק שהוא מוביל ונמצא בצמיחה מתמדת לבין עסק הדורך במקום ולא מתקדם מבחינה כלכלית או מבחינת ההישגים המקצועיים שלו. אנו מבקשים לקבוע, כי בדגש של תחום הפיתוח העסקי ועדכון אסטרטגיות לצמיחה והתרחבות אנו מזהים את התהליכים המרכזיים הבאים:

שדרוג התאמה ועדכון אסטרטגיות

  • מיפוי שוק מתחרים ואיתור מגמות וטרנדים כחלק מחשיבה לפיתוח מוצרים ושירותים חדשים.
  • ביצוע סקרים לאיתור טכנולוגיות פורצות דרך בשווקים הקיימים ובשווקים משיקים
  • שדרוג ועדכון שירותים או מוצרים קיימים בכדי לשמור על עדכנות או לחילופין לאתר מנועי צמיחה חדשים.
  • בחינת הצורך בעדכון ואו שיפור מערכי שיווק, פרסום ואיתור ערוצי מכירה חדשים.
  • חיפשו זיהוי איתור ופיתוח של שווקים וקהל חדש, לנסות ולאתר "אוקיאנוסים כחולים" ולבנות נישות חדשות.
  • ייעוץ ארגוני - פיתוח ארגוני, הבא לבצע את כל ההתאמות הנדרשות במבנה ארגוני עדכני ויעיל יותר? שיפור וטיוב כוח אדם ניהולי? ולהניע תהליכים של התייעלות ארגונית ותפעולית בכל התחומים.

מהי הצלחה ניהולית ועסקית?

הכיצד אנו כיועצים ארגוניים המניעים תהליכי שינוי וצמיחה ומתמחים בעדכון אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות יכולים להגדיר בפשטות מהי הצלחה עסקית? מהי הצלחה ניהולית? התשובה היא מאד פשוטה וקלה לזכירה: אנו מאמינים כי מהותה של הצלחה בעולמות העסקים השונים מתמקדת אך ורק ביכולת החברה או הארגון העסקי לצמוח לגדול ולהתפתח הן בשווקים העיקריים שלה והן באיתור שווקים חדשים לצמיחה. אנו כעוסקים בפיתוח עסקי עוזרים לחברות עסקים, למנכ"לים ולבעלים לבצע קפיצת מדרגה עסקית וניהולית וליצור צמיחה מתמשכת ויציבה לאורך שנים.

מתי "פיתוח עסקי" משאיר חותם?

פיתוח עסקי המלווה בתהליכים מעולמות הייעוץ הארגוני, מעולמות השיווק, המכירות ותחומי השירות ללקוחות בא לעזור לחברות ולעסקים להמשיך ולהיות רלוונטיים ובעיקר עוזר להם להמשיך לגדול ולצמוח. כאשר משבר תוקף את שווקי המטרה שלכם או לחילופין השוק נמצא בתקופות שפע וצמיחה אבל אתם, בשני המצבים מרגישים שבאפשרותכם לעשות דברים אחרת? לעשות דברים בצורה יותר מקצועית שעשויים להשפיע על השיפור בתוצאות – זה הזמן לפנות ולחשוב להיעזר ביועץ ארגוני שלו ניסיון מוכח בתחום הפיתוח העסקי.

מפגש סיעור מוחות במתנה

להלן רשימה של תחומים שבם מעורבותם של מקצוענים בתחומי הפיתוח העסקי והנעת תהליכי שינוי וצמיחה מאד נכונה ונדרשת. כאשר חברות ועסקים מבקשים לצמוח באמצעות מיזוגים ורכישות? כאשר נכון לבדוק אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים שאמורים לייצר סינרגיה וערך לשני הצדדים. ייעוץ ופיתוח עסקי מאד נחוץ במצבים שנדרש לחפש את מנועי הצמיחה החדשים? לחפש שווקים משיקים להמשך הצמיחה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


פיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי עשוי להידרש במצבים בו החברה או ההנהלה והמנכ"ל מבקשים לבדוק כניסה לשווקים בינלאומיים. זאת רשימה חלקית. אנו כדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים לביצוע שיפורים ועדכונים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית? שווה כי נשוחח- צלצל 0544814332 ישירות למשה גרימברג