אנו מבקשים לקבוע כי ב- סדנאות מנהלים, קורסים למנהלים, תוכניות פיתוח מנהלים אנו מעדכנים את "ארגז הכלים הניהולי" של המשתתפים. בעבר כל אימא חלמה כי ילדיה יהיו רופאים? עורכי דין? כיום הורים רבים, כמו גם הילדים של שנות ה-2000 שבגרו מחזיקים בחלום חדש. הם מעדיפים לעסוק בתחומי היזמות העסקית, חולמים לפתוח חברות הזנק או לחילופין מייחלים לקריירה איכות בתחום הניהול המקצועי בעולמות התחרותיים ביותר שקיימים. כיום שוק התעסוקה מוצף בעשרות אלפי צעירים שסיימו את הלימודים ואינם מוצאים את מקומם.

האם כל אחד יכול להיות מנהל?

כיום למילים יש פחות ערך. כל בוגר תעשיה וניהול או כלכלה ומנהל עסקים מבקש להשאיר חותם כמנהל. מתברר כי במציאות של היום בו כל צעיר מבקש להפוך למנהל – אינה פשוטה כלל ליישום והשגה. בכדי להצליח ולפתח קריירה של מנהל לאורך זמן יש חובה להציג בידול וערך מוסף בר מדידה. בכדי להתבלט ולהיות טוב מאחרים עליכם כמנהלים בתחילת הדרך להשקיע בלימוד, העצמה ותרגול בשטח בכדי ליצור תהליך של התקדמות מקצועית וניהולית בארגון שאתה מועסק.

מיתוג ובידול מקצועי ואישי

כעוסקים בפיתוח והדרכת מיומנויות, פעמים נכון לשקול להיכנס לתחום של העשרה ולמידה באמצעות מנטורינג ואימון אישי ועסקי במסגרת הקורסים והסדנאות מנהלים שיכולות להתבצע בפורמט "אחד על אחד" בכדי לשפר ולהרחיב את "ארגז הכלים" הניהולי והמקצועי שלך. כמנהלים המבקשים לאמץ את תחום הניהול כדרך חיים ומקצוע אתם  בטח מודעים לכך שההתפתחות שלכם כמנהלים קריטית להמשך הקריירה.

עוזרים להגשים חלומות

בקורסים ובסדנאות מנהלים אנו מאפשרים למשתתפים לשפר מיומנויות ולהגשים בקלות רבה יותר את החלום. אנו מגדילים בעבורך את הסיכוי להיות המנהל/ת שתמיד חלמת ורצית להיות. יחד נעזור לך לשפר את יכולת הנעת עובדים – הובלת אנשים וצוותים להשגת מטרות ראויות. נשפר את הסיכוי שתשאירו חותם ותהיו ראויים לקידום. בקורסים ובסדנאות למנהלים ובתהליכי פיתוח מנהלים אנו שמים דגש רב בנושא שיפור מיומנויות הניהול והמנהיגות של המשתתפים.

משפרים ביצועי ניהול מנהיגות ותקשורת

אנו בטוחים כי גם אתם חושבים שנכון להשקיע בהדרכה ושיפור מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים.  מבקשים לקבל את הרשימה המורחבת של כל סדנאות מנהלים | קורסים למנהלים | תוכניות פיתוח מנהלים?  שלחו מייל עם הכותרת: " סדנאות מנהלים - קורסים למנהלים - תוכניות פיתוח מנהלים" והיא תשלח אליכם אחרי התאמה לעולמות התוכן שלכם. אנו מבקשים לקבוע שוב כי הסדנאות והקורסים למנהלים שלנו מסוגלים לתת גם לכם מענה איכותי. היה ואתם נמצאים בקטגוריה של חברות ועסקים המבקשים לשמר ולפתח את דור המנהלים הצעיר בחברה. חשוב כי תדעו שהסדנאות והקורסים למנהלים מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ואו תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח.

בונים אופק ניהולי ארוך טווח

מנהל טוב חייב להיות בעל יכולות מנהיגות, יכולת לסחוף אחריו עובדים ומנהלים, בעל יכולת הנעה, משוב ובקרה, ובעיקר תקשורת בינאישית מפותחת ואינטליגנציה רגשית. בניית תוכנית פעולה יישומית אישית לכל משתתף – במהלך קורס המנהלים, סדנת המנהלים,  יצטרכו המשתתפים להכיר לעומק את חשיבות החזון להצלחה, ילמדו על תרבות וערכים המניעים להצטיינות עסקית ואישית. במהלך ההדרכות, יצטרכו המשתתפים לקבוע לעצמם חזון, מטרות ויעדים ולבנות תוכנית פעולה יישומית אישית המשולבת עם אופק תעסוקתי ארוך טווח בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בסדנאות פיתוח והקורסים למנהלים:

כלל התוכניות לשיפור מיומנויות והעצמה של מנהלים ועובדים צעירים וכאלה שהגיעו לדרגות הביניים תמיד נבנות על פי צרכי הלקוח. בקורסים ובסדנאות מנהלים מעדכנים את "ארגז הכלים הניהולי" ונותנים למשתתפים כלים להמשך התמקצעתם הניהולית. כל התנעת תהליך ברמה ארגונית מחייבת פגישת עבודה לשם מיפוי מצב קיים וצרכים. אך ורק לאחר פגישה זו, אנו מציגים לך כמנכ"ל, מספר חלופות ורעיונות לביצוע. הסדנאות והקורסים למנהלים מסוגלים לתת מענה איכותי לחברות ולעסקים המבקשים לשמר ולפתח את דור המנהלים הצעיר בחברה. חשוב כי תבינו שיש מספר חלופות. אתם בוחרים את הפורמט הנוח לכם ביותר: חלק הסדנאות והקורסים למנהלים מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ואו תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח.

פגישת סיעור מוחות במתנה?

נשמח להכיר, כך גם אתה כמו רבים אחרים פגישת ייעוץ- "סיעור מוחות" בנושא חשוב זה ללא עלות. יחד נכיר ונבין את הצרכים וניקח על עצמנו את המשימה לייעץ ולבנות בעבורך ההדרכות – סדנאות וקורסים למנהלים שיתאימו בדיוק לצרכיך. במסגרת ההדרכות והקורסים למנהלים נטפל בנושאים הבאים: התמודדות עם הצורך לאמץ חדשנות ויצירתיות כדרך חיים. נכיר ונשפר את העבודה על פי יעדים. שיפור מיומנויות ניהול זמן וניהול עצמי. שיפור יכולות וידע בהנעת צוותים ותהליכים ברמת הארגון. נשפר את יכולות התקשורת, נרחיב בחשיבות האינטליגנציה הרגשית, ונשפר את יכולות הניהול והתפקוד במצבי משבר.

בואו ונתאים גם לך קורס או סדנת מנהלים עדכנית ואפקטיבית.

לאורך השנים, בנינו מגוון רחב של סדנאות וקורסים למנהלים במגוון סגמנטים בשוק העסקים הישראלי. תוכניות מנהלים וסדנאות לעולמות התעשייה וההייטק. תוכניות מנהלים, קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות מכירה. תוכניות מנהלים וסדנאות לשיפור מערכי שרות לקוחות ומוקדי שרות ומכירות. לאחרונה צירפנו שותפה בכירה לדרך שלוקחת יחד איתי אחריות על ביצוע תוכניות וקורסים למנהלים בתחומי הסחר והקמעונאות.

בתאל גולדמן ואני נשמח לעמוד לשירותך. לאחרונה הוספנו לארסנל ההדרכות והסדנאות סדנת יצירה מדהימה למנהלים. אנו מחזירים את המנהלים והעובדים לגיל הילדות לחשיבה יצירתית מדהימה. בואו להכיר את סדנת היצירה למנהלים שלנו. לא מצאת את ההרצאה שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך הרצאה או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או שלח כבר עכשיו מייל אישי אלי:  abc@nuhul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים