מה ההבדל בין סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית במיוחד? לבין קורס או תוכנית מנהלים מורחבת? העוסקים במכלול רחב של מיומנויות ניהול ומנהיגות. שם נושא ניהול צוותים הנעת משימות ומנהיגות עסקית אפקטיבית מהווה רק חלק אחד ונכבד מכלל הנושאים הנלמדים? אנו כאן ננסה לזכך את היתרונות של סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית כפתרון איכותי ממוקד וחברות ולעסקים המבקשים לשפר ביצועים של מנהלים בדרגות השונות המסומנים כפוטנציאל לקידום.

הצוות כמתכון להצלחה

הצוות הוא המתכון להצלחה בכל תחום והרבה יותר במגזר העסקים. לבד היכולת לייצר ערך מוגבלת. המהות האמיתית והטהורה של "עבודת צוות" להשגת יעדים ומטרות חייבת להיות ב- DNA של כל מנכ"ל ושל כל חברה המבקשת לצמוח ולגדול על חשבון המתחרים. עבודת צוות מיטבית הינה חייבת להתבסס על סינרגטיות כמעט מושלמת. לכן על כל מנהל צעיר או מנוסה לדעת להעניק את מרחב פעולה מוגן לעבודת צוות מסונכרנת ויעילה.

האם יש לך את התכונות להפוך למנהיג עסקי?

סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית מתמקדת בהדרכה ופיתוח מיומנויות של מנהלי צוותים צעירים וותיקים. אנו מבקשים לשאול גם אותך, מהי הדרך הכי נכונה להפוך למנהל צוות עובדים או צוות מכירות מעולה? בואו ונחשוב יחד מה עשוי להידרש מראשי צוותים סופר איכותיים ומקצועיים? מה התכונות העושות מנהלים צעירים וותיקים למקצוענים בהנעת צוותים להשגת מטרות שנה אחר שנה. איך אתה יכול להיות ראש צוות נהדר? להיות מנהל מצטיין? מה נדרש כדי לעורר את הסובבים אותך? כל זאת נלמד ונרחיב במסגרת סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית.

שפרו מיומנויות ניהול ומנהיגות

סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית דור 5 מתאימה לארגונים ומנהלים המבקשים לשפר ביצועים בכל מה שקשור לניהול צוותים ומשימות הן בעולמות הרגילים והן בעולמות המכירה והשרות ללקוחות. היה ואתם מבקשים לשפר מיומנויות ניהול ומנהיגות. מבקשים להפוך ממנהלים טובים למנהלים מצטיינים היה נכון כי תתעמקו בקריאת הפוסט החשוב הזה. סדנאות ניהול צוותים ומנהיגות עסקית עשויות להתאים גם בעבורכם, היה ואתם בעלי חברה או מנכ"ל המבקשים לשפר את יכולות העבודה בצוותים במחלקות השונות.

ניהול צוותים ומנהיגות עסקית דור 5

סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית דור 5 מתאימה לחברות בינוניות, חברות קטנות ולעסקים משפחתיים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה עסקית וניהולית. אתם בטוח מסכימים כי העובדים והמנהלים שלכם עשויים להיות מנוע הצמיחה החדש שלכם. מנהלים היודעים להפיק הרבה יותר תוצרים מהעובדים והמנהלים שבאחריותם הישירה עשויים לייצר הרבה יותר רווחים בשורה התחתונה. היה נכון כי אתה ואו שדרת הניהול הבכירה ברמת סמנכ"לים ומנהלי אגפים ומנהלי הצוותים שלך ייקחו חלק בסדנה ניהל צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית.

מהי ההגדרה למנהיג ומנהל צוות איכותי?

מהי ההגדרה להיותנו מנהלים ומנהיגים טובים של צוות רחב של עובדים ומנהלים? האם יש קשר ליכולתנו להיות מנהיגים בעלי ערכים כריזמה והשראה? האם זה אומר כי עלינו לתת דוגמה אישית ולהיות מסוגלים להעצים ולפתח עובדים ומנהלים שבאחריותנו? בסדנת ניהול צוותים ומנהיגות אפקטיבית אנו נלמד ונפתח את הכישורים והמיומנויות שעשויות לגרום לך להפוך למנהיג עסקי ומנהל צוות מעולה ומצטיין. בסדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית מאד אפקטיבית, נכיר מתודולוגיות חדשות ועדכניות. נאתר יחד את התחומים שבהם עליך כמנהל צוות לבצע מקצה שיפורים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


למידה מעשית המלווה בסימולציות ועבודת צוות

אנו ככלל, מקפידים לבצע בכל סדנה ובעיקר בסדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית הרבה מעבר ללמידה הפרונטלית הרגילה. אנו מקפידים לבצע סימולציות ועבודה בקבוצות על פי עולם התוכן והצרכים של הארגון והמשתתפים. סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית מעניקה למנהלים המשתתפים ידע ניסיון וכלים. בסיומה של הסדנה, אנו דואגים ומבטיחים כי הצוות ישפר מיומנויות וירכוש כלים עדכניים. זאת ועוד, תפקידו של המנהל להעצים את העובדים והמנהלים שמתחתיו ובעיקר עליו להתוות את הדרך הנכונה להשגת המטרות והיעדים. צוות איכותי הממוקד בהשגת מטרות ראויות רבעון אחרי רבעון הוא תמונת הראי של המנהל העומד בראשו.

המודל של פיטר דרוקר

נלמד את מודל 5 השלבים של פיטר דרוקר. הראשון מתמקד באיתור ואו קביעת המטרות והיעדים להשגה ברמת האסטרטגיה העסקית והארגונית. השלב השני בתאוריה של דרוקר מתמקד ביכולת שלנו כמנהלים להמיר את היעדים הגדולים ברמת החברה ליעדים מותאמים וברי השגה ברמת עובדים ומנהלים בארגון. נכיר את מודל ה-  SMART. נלמד הכיצד מנהלים איכותיים מצליחים לשלב בתהליך את הכפיפים שלהם בדרך לקביעת יעדים עסקיים ברמה האישית להשגה. נלמד ונשפר את יכולת האצלת סמכויות ומשימות ובסוף נשפר את היכולת למעקב ומשוב. ולבסוף נכיר מודלים עדכניים של מערכות תגמול חכמות לעובדים ולמנהלים.

מה לומדים בסדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית?

ברמת הכותרות אנו נעסוק גם בלמידה של תחומים נוספים חשובים לא פחות שביניהם ניתן לציין את הדברים הבאים: שיפור ביכולת הזיהוי של מנהלים ועובדים שלא ממשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. הכוונה לשימוש נכון והרבה יותר ממצה מהיכולות של המשאב האנושי​. נלמד ונשפר את היכולות ליצירת מוטיבציה אישית ומוטיבציה ברמת הקבוצה. נכיר את חשיבותו של המנהל העסקי המקצועי כמנהיג שאנשיו רוכשים לו כבוד והערכה מקצועית ואישית. היה נכון כי נעמיק יחד בתכנים הכי מותאמים לצרכים שלכם בבניית סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית גם אצלך בארגון.

בקשו לקבל את הסילבוס המלא

נלמד ונכיר טוב יותר את הכלים והשלבים להנהגת צוותים מנצחים. נלמד הכיצד יוצרים עבודת צוות הרבה יותר מוצלחת וסינרגטית. לבסוף נתמקד בבניית סביבת עבודה לצוות ולקבוצה המקדשת נכונות ליצירתיות חדשנות ונכונות להיכשל בדרך להשגת מטרות ראויות. אנו שמחים להציג מטה נושאים שיבואו לידי ביטוי בסדנת ניהול צוותים ומנהיגות שאנו מציעים גם לכם. בכדי לקבל את הסילבוס המלא – שלחו מייל עם הכותרת: "סילבוס סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית". זאת ועוד, כחברה לייעוץ ארגוני המובילה תהליכי הדרכה וקורסים לעובדים ולמנהלים אנו שמחים להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה בסדנאות קצרות וממוקדות בימי עיון והרצאות גם אצלכם בארגון.

כיצד מניעים צוותים מנצחים ויוצרים מוטיבציה לעמידה ביעדים.

מנהלים צעירים ומנהלים וותיקים בואו וננסה להבין מה באמת גורם לעובדים בצוות שלך לשמור על מוטיבציה גבוה ונחישות? הכיצד אתם כמנהלים צוותים יודעים להפיח השראה מוטיבציה ותחושת שייכות לצוות ולמשימות אותן הוא מתוכנן להשיג. הכיצד אתם כמנהלים משפרים את היכולות לחזק לשפר ולהעצים את רמת המוטיבציה בקרב כל חבר בצוות ובעיקר ליצור בעוברם השראה ומערכות תמיכה ותגמול ראוי? במהלך סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית אנו נלמד הכיצד מצליחים ליצור תהליכי האצלת סמכויות לתת אחריות וסמכות לכל אחד מהחברים בצוות כך שהוא ברמה האישית ירגיש חלק חשוב בתהליכים. לתת להם את הכלים להתפתח ולצמוח ברמה מקצועית כחלק מעבודת הצוות שבניהולכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תפקידנו לשפר אותך כראש צוות וכמנהיג עסקי

כמנהיג עליך להוות דוגמה ומופת בהתנהגותך האישית והמקצועית. הצוות רואה בך דמות לחיקוי ועליך לא לאבד את אמונם. דעו לכם כי ככל שתשפרו את מיומנויות התקשורת והאינטליגנציה הרגשית כך תשפרו את יכולותיכם להנהיג ולנהל צוותים מנצחים. נשפר את יכולות המשתתפים לבצע האצלת סמכויות נכונה הרבה יותר. ללמוד לתת משוב ולבצע בקרה ותיקון מבלי שהצד השני יפגע.

נלמד מהי הדרך היותר נכונה שבה מנהיג ומנהל צוות משתמש נכון ביכולותיו להקצות משימות ברמה הצוות וברמת הפרט. הדבר הכי חשוב שנלמד ונפתח עוסק בתובנה האומרת: "אנשיך בצוות מתנהגים ופועלים בדיוק על פי האופן שאתה כמנהל צוות מתייחס אליהם ומתנהג ברמה האישית". המחקרים בתחום ניהול ומנהיגות מגלים כי ראשי צוותים טובים הופכים למנהלים ולמנכ"לים איכותיים ומבוקשים.

ניהול נכון של צוותים ומשימות מביא ל- ROI  גבוה במיוחד.

אני מבקש שוב לקבוע כי סדנת ניהול צוותים ומנהיגות דור 5 עדכנית ואפקטיבית, כמו גם הרצאות השראה קצרות וממוקדות ימי עיון בתחום ניהול ומנהיגות יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים. כיום אחרי היציאה מתקופת משבר קשה ולאור התחרות ההולכת וגוברת בעולמות העסקיים שווה להבין כי העשרה ופיתוח עובדים ומנהלים בשיפור יכולות עבודה בצוות חשובים מאד להצלחה עסקית. השיפור ביצועי עבודת הצוות מביא להחזרי השקעה גבוהים במיוחד. כמנכ"ל או כבעלים חשוב כי תפנימו השקעה בפיתוח עובדים ומנהלים יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. חייבים לבנות להם תוכניות הדרכה העשרה והעצמה. הפתרון שאנו מציעים גם לכם הוא – סדנת ניהול צוותים ומנהיגות עסקית אפקטיבית!

למידע נוסף והרחבות – אשמח כי ניפגש בהקדם.

היה והנושא של קיום סדנת ניהול ומנהיגות דור 5 נמצאת על סדר היום הניהולי גם אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... על היתרונות שאתם עשויים לקבל.. בואו ניפגש ונרחיב הנושא על כוס קפה. זה הזמן והמקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנת ניהול ומנהיגות עדכנית ואפקטיבית או סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול  צוותים ומנהיגות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים