הצלחתו של כל ארגון גדול או קטן, חברה משפחתית תלויה באיכות אנשי ומנהלי המכירות. מנגד כולנו מבינים שהצלחתו של כל צוות מכירות תלויה מאוד ברמת הניהול המקצועי שמבוצע על ידי מנהלי מכירות בכירים ברמת מנהל אגף ואו סמנכ"ל שמנהיגים את המערך החשוב הזה באמצעות ראשי צוותים מנהלי מחלקות ואנשי מכירות. בחברות קטנות ואו משפחתיות האחריות על המכירות נופלת על המנכ"ל והבעלים. ב- 2020 כמו גם בשנים עברו - ניהול מכירות כולל אוסף גדול מאד ומורכב של מיומנויות וכלים. היכולת להניע צוותים ככלל וצוותי מכירות בפרט מחייבים ידע מקצועי רב. החל ממבנה אירגוני מותאם מהכולל מערך שליטה ובקרה יעילים. השגת מטרות ויעדים עסקיים, בניית תוכניות עבודה ואימוץ עבודה על פי יעדים אותם אנו מטמיעים בתהליכים שלנו. אנו עושים זאת באמצעות מערכי בקרה מעקב ומשוב. באמצעות הדרכה ואימון, אימוץ מתודולוגיות מכירה מתקדמות, הכשרה וגיוס כוח אדם מקצועי. ובעיקר באמצעות חניכה שוטפת.

למכור יותר. למכור מהר.

היכולת להניע צוותי מכירות להשגת יעדים, ללמד אותם לקום ממשברים ואי הצלחות ובעיקר לתת להם כלים להתגבר על התנגדויות חשובים לא פחות להצלחה. זאת ועוד ניהול ישיבות צוות מכירות בצורה יעילה ואפקטיבית, בניית מערכי תגמול תמרוץ ושכר ועוד לא מעט נושאים חשובים נוספים. יש לנו הידע והניסיון להוביל תהליכי הדרכה קורסים וסדנאות מכירה אפקטיביות. יש לנו הידע והיכולת להדריך לנהל ולהעצים צוותי מכירות בשטח במגזרים שונים. התהליכים שלנו העבודה מבוססות על מודלים יישומיים המקנים סט שלם של תרבות, שפה וכלים פרקטיים לשיפור ביצועים בתחום ניהול המכירות והמכירות בפועל. כמו בכל תוכניות אנו מעניקים למשתתפים "ארגז כלים עדכני" לניהול מכירות וצוותי מכירה, כלים מעשיים ויישומיים המביאים לשיפור ביצועים משמעותי.

הכשרת נציגי מכירות שטח

תחום הדרכת המכירות ואנשי מכירות שטח ומכירות טלפוניות הוא תחום רווי פעילות. למשה גרימברג ולשותפיו לדרך התמחות רבת שנים בתחום של פיתוח סדנאות קורסים ותוכניות ליווי והדרכה למנהלי מכירות בכירים. אנו גם פועלים לשיפור מיומנויות והדרכה של ראשי צוותים ואנשי מכירות, נציגי מכירות שטח, נציגי מוקדים טלפונים של מכירות, שימור ושירות.  בהתאם לצרכים שך כל חברה או ארגון, ניתן לקיים סדנאות מכירה קצרות וממוקדות להדרכת אנשי המכירות. מטרת הסדנאות הקורסים ותוכניות המכירה היא להביא לשיפור משמעותי בתוצאות. אנו גם ממליצים לבחור היה ומאמצים תהליכי העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות על בסיס שנתי לבחור אחת לרבעון נושא אחד מוגדר או מיומנות ספציפית מעולם העשייה של מנהלי המכירות ונציגי השטח ועליו נתמקד.

להלן רשימה חלקית של 12 תהליכים ממוקדים:

 • קורס ואו סדנת מכירות לטיפול בהתנגדויות
 • קורס או סדנת ניהול משא ומתן אפקטיבי
 • תוכנית אימון והדרכה בנושא תקשורת מנצחת אצל מנהלי מכירות
 • קורס, תוכנית הדרכה או סדנת מכירות למתקדמים בנושא שיפור מיומנויות שכנוע
 • סדנה, קורס או תוכנית אימון מכירות בנושא איסוף מידע ושימוש אפקטיבי בשאלות "פתוחות"
 • קורס או תוכנית לשיפור מיומנויות שימור וטיפוח לקוחות לאורך זמן.

תבחרו את הקורס או הסדנה המתאימה לכם?

 • סדנה או קורס לאנשי מכירות – לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית.
 • קורסים וסדנה ממוקדת הבאים לטפל בבניית גאוות יחידה של צוותי המכירות.
 • תוכנית מכירות וסדנת ליווי מכירות בשטח.
 • סדנת מכירות המקדשת את התובנה – "שירות כמנוע צמיחה".
 • קורס ממוקד וסדנת מכירות בנושא אימוץ כלים עדכניים יותר לסגירת עסקאות
 • אימון הדרכת מכירות וניהול מכירות לבכירים בפורמט עבודה "אחד על אחד".

אפיון קצר למערכי המכירות והשרות

בכדי לדעת מה הכי נכון בעבורך, אנו מעניקים כחלק מתהליכי הייעוץ הארגוני תהליך קצר וממוקד לאיפיון מצב קיים של מערכי המכירות והשרות אצלך. אנו נעשה זאת במסגרת פגישת היכרות קצרה יחד איתך כמנכ"ל או כבעלים, נלמד ומהניסיון שלך ויהיה לנו הרבה יותר קל להציג בפניך את מגוון הסדנאות והקורסים שעשויים הכי להתאים. הפגישה הראשונה ותהליך האפיון מבוצע על ידנו כשרות והוא ללא תשלום.

אז מתי היה הכי מתאים שניפגש?

דווקא להם היה נכון כי ישמרו על עדכנות בתחום ניהול המכירות והשרות. עליהם ללמוד לצמוח ולהתעדכן בכל מה שקשור למודל מכירות יעיל ואפקטיבי. אני מבקש שוב לקבוע כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים של עסק קטן או בינוני.

אז איפה אתה כבעלים, כמנכ"ל פוגש את הנושאים האלה?

הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות שלך בתחום המכירות. שיפור נוסף ביכולת שלך לנהל ולהפעיל בצורה טובה יותר את מנהלי המכירות ונציגי המכירות שלך? הכיצד יחד נבנה תוכנית הדרכה והעצמה אישית בעבורם. נעשה אותה בפורמט קבוצתי? או בפורמט אינטימי של "אחד על אחד". נוביל יחד תהליך בו תצליח להגדיל מכירות ופלח שוק. תקטין את אחוזי נטישה ובעיקר תגיע לגידול משמעותי של אחוזי הסגירה אחרי השתתפות מנהלי המכירות שלך ואתה בתוכניות העשרה בתחום המכירות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בטוח כי הנושא החשוב הזה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך בחברה ואתה מבקש לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.