אנו מבקשים כאן להציג את מתווה העבודה המאפיין אותנו בכל התהליכים שאנו מובלים בתחום הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי. כחברת ייעוץ ארגוני מובילה אנו ב: Advanced Business Consulting מסייעים לחברות גדולות בינוניות ולחברות משפחתיות ועסקים קטינים ולבעלי מקצועות חופשיים, לממש את חזונם ומטרותיהם באמצאותינו. בתהליכים המקצועיים שאנו מעניקים בהצלחה מאז 2006 בתחומי הייעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי, ניהול שינויים וצמיחה. אנו עושים זאת באמצעות ליווי הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות. בעבודה תהליכית ומשותפת להנהלה ולנו - יחד אנו מצליחים לגרום לשיפור בתוצאות העסקיות.

MRI לארגון לשווקים ולמתחרים

השלב הראשון והחשוב בכל תהליך מתחיל בביצוע מיפוי ואבחון מצב קיים – ניתוח שוק ומתחרים. שלב מיפוי מצב קיים וביצוע תהליך מעמיק של אבחון הארגון הן פנימה והן החוצה כלפי השוק הלקוחות והמתחרים קריטי להצלחת התהליכים. בשלב זה אנו נקיים מספר ראיונות עומק בפורמט "אחד על אחד" עם מנהלים בדרגות השונות, עם מנהלים בכירים ברמת ההנהלה, עם עובדים, ספקים ואף עם מגוון לקוחות בכדי שנצליח ללמוד את מצבו האמיתי של הארגון העסקי מבלי שנושפע מדעות קדומות ופילטרים של הבעלים, ההנהלה או המנכ"ל.

מבקשים להכיר את תמונת המציאות

אנו מחפשים לאתר את תמונת המציאות האמיתית. אנו נשאף בתהליכים ללמוד עד כמה שיותר על התהליכים הניהוליים והתקשורת הארגונית, על המבנה הארגוני ועל דרך קבלת ההחלטות, על התרבות הארגונית החשובה מאד להמשך התהליכים. אנו מבקשים בתחילתו של התהליך החשוב הזה לקבל את כל המידע הגולמי והמידע המעובד בתחומי המכירות, הניהול הפיננסי, השיווק, התפעול ומערכות הייצור.

מתודולוגיה ייחודית לשלב האבחון הארגוני

אנו פיתחנו מתודולוגיה ייחודית המשתמשת מעבר לשיחות וראיונות העומק גם בסט שאלונים, סקרים ובנוסף במקרים מסוימים אנו משתמשים באיסוף מודיעין עסקי באמצעות שימוש בכלים מקצועיים חיצוניים. עם תום השלב החשוב הזה, אנו מציגים ברמת הבעלים, ההנהלה והמנכ"ל תמצית מנהלים המציגה את התובנות והממצאים הראשונים. בשלב הראשון שבו אין אנו מציגים מסקנות והמלצות - נבצע הליך חשוב נוסף שהוא מפגש חשיבה וסיעור מוחות אקטיבי ברמת ההנהלה.

הצגת ממצאים ראשוניים וביצוע "סיעור מוחות" ברמת ההנהלה

אנו מאד מאמינים בחוכמת ההמונים. מאמינים כי שיתוף ועבודת צוות עשויה תמיד להביא להרבה יותר תוצאות וערך. לפיכך אנו מביאים לדיון ראשוני את תמצית המנהלים שאליה הגענו בתהליכי המיפוי והאבחון הראשוני שעשינו בתוך הארגון ומול המתחרים והשוק. תמיד אני מאמין כי אפשר להגיע לאפקטיביות גדולה יותר בסיעור מוחות אינטראקטיבי, ברמת הנהלה בעלים ומנכ"ל.

תהליך שבו כל המשתתפים לוקחים חלק אקטיבי פעיל ומשמעותי בניתוח הממצאים הראשוניים. סיעור מוחות יעיל תורם להקניית מיומנויות רחבות יותר לחברי הארגון השונים על ידי יצירת נגישות גבוהה למקורות ידע נוספים ובעיקר לחיבור המשתתפים להמשכו של התהליך. רק בסיומו של שלב שני חשוב זה נציג תוכנית עבודה תהליכית לשיפור הביצועים ולהובלת תהליכי שינוי וצמיחה נדרשים.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


הכנת דו"ח כולל להתנעת התהליכים לשינוי ארגוני ולצמיחה

השלב החשוב הבאה אחרי סיום הדיון על תמצית המנהלים שהוצגה אחרי השלב של ביצוע השלב של ה- MRI לארגון לשווקים ולמתחרים. ניהול נכון של "סיעור המוחות" עשוי להיות מועיל במיוחד להמשך התהליך.  מהניסיון הרב שצברנו כיועצים ארגוניים, ובניגוד לאחרים שהתייאשו מליישם נכון תהליכים חשובים אלה אנו מאמינים כי אפשר להגיע לאפקטיביות גדולה יותר בסיעור מוחות אינטראקטיבי, בו כל המשתתפים לוקחים חלק פעיל ומשמעותי. תרומתם של המנהלים הבכירים לתמצית התוצאות עשוי להיות קריטי להכנת תוכנית הפעולה הכוללת. שימוש נכון בסיעור מוחות מעצים עשוי להביא רווחים לחברות ולארגונים ברבדים שונים ומשמעותיים בתוך תהליכי שינוי וצמיחה.

שלבי היישום ההטמעה והבקרה חשובים להצלחה

כיועצים ארגוניים המתמקדים גם בפיתוח עסקי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה אנו מבקשים לקבוע בצורה חד חד ערכית כי שלבי היישום ההטמעה והבקרה חשובים להצלחה. זהו השלב המרכזי והחשוב בעבודתו של יועץ ארגוני- פיתוח עסקי מיומן ומקצועי. בשלב הזה מוצגת תוכנית העבודה המפורטת שאושרה לביצוע ויישום על ידי הבעלים, המנכ"ל וההנהלה. התוכנית מורדת לרמת המחלקות השונות בחברה ומתחיל תהליך היישום וההטמעה. בשלב זה אנו כחברה לייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי מלווים את התהליכים ועוזרים לרמת ההנהלה והמנהלים בארגון להשיג את המטרות והיעדים שהוצגו בתוכנית העבודה.

תוכנית פשוטה וקלה ליישום

תפקידנו לעזור למנהלים בארגון ליישם ולאמץ את התוכנית שהתגבשה אחרי ביצוע תהליכי המיפוי השונים ולאחריהם בוצע תהליך נכון ומקצועי של "סיעור מוחות" ברמת המנהלים. אנו קובעים כי ללא מעורבות מלאה וישירה ושיתוף פעולה הדוק של ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל איתנו לאורך התהליך יש סיכוי כי התוצאות יהיו פחות טובות. אנו גם ממליצים כי בתהליכי שינוי הבראה וצמיחה ימונו "מנהלי שינוי וצמיחה" ברמת המחלקות השונות בארגון שכולם יהיו כפופים למנהל בכיר שקיבל על עצמו לנהל את התהליך.

מנהלי שינוי וצמיחה חשובים לתהליך

תפקידו של מנהל הפרויקט הבכיר שימונה שעשוי להיות פעמים, המנכ"ל או יו"ר הדירקטוריון? או סמנכ"ל בכיר – להשגיח כי המצפן הארגוני יכוון למקום הנכון בתהליך. זאת ועוד, באחריותו לוודא התקדמות והשגת יעדים ומטרות ובעיקר יהיה זמין למענה על שאלות, פתרון בעיות שעשויים להתעורר בתהליך. מהניסיון המקצועי שצברנו ומניתוח ההצלחות שלנו בעבר, למדנו לזהות בוודאות כי לתהליכים שלנו יש ערך.

זיהינו כי מנהלים וארגונים טובים המתחילים אתנו בתהליך, מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם והופכים להיות מנהלים וארגונים ממוקדים, חכמים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר גם בתקופות של הגברת התחרות ואפילו בתקופות משבר. כלל, מאד אוהבים להניע מנהלים וארגונים לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. אנו מובילים תהליכים המרכזיים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ממוקד תוצאות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


תפקידיו ואחריותו של היועץ הארגוני?

עולמו של יועץ ארגוני רחב במיוחד. כיום יועצים ארגוניים העוסקים גם בפיתוח עסקי, ייעוץ אסטרטגי ושיפור מערכי שיווק ומכירות חייבים להיות בעלי יכולות וידע רחב ככל שניתן. לפיכך אנו יכולים בהכללה לציין כי תחומי העיסוק המרכזיים הנכללים בתחום ייעוץ ארגוני לחברות ועסקים בינוניים ועסקים משפחתיים כוללים את התחומים הבאים:

 • מיפוי ואבחון ארגוני
 • פיתוח וייעוץ ארגוני
 • הדרכה ופיתוח מערכי למידה והכשרה למנהלים
 • הדרכה ומנטורינג עסקי ואישי למנכ"לים ולבעלי חברות ועסקים.
 • הובלת תהליכי שינוי הבראה וצמיחה עסקית
 • עדכון המיתוג וחיזוק הבידול כחלק משיפור הנראות
 • עדכון ובניית אסטרטגיה עסקית – אסטרטגיה שיווקית
 • ייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי בכל מה שקשור לעדכון הגדרת החזון, התרבות והערכים בארגון
 • שיפור במערכי המכירות והשירות ללקוחות
 • הדרכת צוותי עבודה בתחומי המכירות והשירות להגדלת הביצועים בתחומים השונים.
 • ליווי תהליכי התייעלות וצמצום, פיתוח מיומנות ניהול של מנהלים, ועוד.

כיצד בוחרים נכון יועץ ארגוני?

האמת שלא פשוט לבחור חברה לייעוץ ארגוני איכותית ומקצועית? לבחור נכון יועץ ארגוני המתמחה גם בפיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה? חובה להבין כי לא כל אחד המציג את עצמו כמומחה עשוי להביא לך ערך. לא כל יועץ ארגוני מתאים לפרופיל העסקי שלך? מתאים לפתור את האתגרים של העסק בשוק הייחודי שאתה מתמודד. לכן אנו ממליצים כי נכון לבחון ולבדוק מראש והיטב את תחום ההתמחות המרכזי של היועץ הארגוני.

לבדוק ולחקור באם יש לו היכרות ידע וניסיון בעבודה עם עסקים קרובים ודומים לך. לא פחות חשוב לבצע תחקיר קצר בקרב לקוחות מהעבר ולדרוש לקבל המלצות חברות מנכ"לים ומנהלים אשר השתמשו בשירותיו של היועץ הארגוני – יועץ אסטרטגי והיו מרוצים מהעבודה המשותפת. תמיד מומלץ לבחור בחברה לייעוץ ארגוני שהשותפים בה בעלי ניסיון מוכח כמנהלים בעולם העסקי התחרותי ולא הגיעו לתחום רק עם ניסיון אקדמי תיאורטי.

האם יועץ ארגוני – ייעוץ ארגוני מביא ערך לכולם?

יועץ ארגוני המתמחה בהובלת תהליכי שינוי הבראה וצמיחה באמצעות עדכון תוכנית עסקית ועדכון אסטרטגיות שיווק ומכירות עשויים תמיד להביא לערך מדיד וגדול לחברות מהסוגים השונים. חברות גדולות, תאגידים, הנהלות ומנכ"לים עשויים להיעזר ביכולות המקצועיות שלנו במתן מענה למשברים ואו לבעיות אירגוניות שונות שמאפיינות ארגונים בצמיחה, ארגונים הנאבקים במשברים עסקיים קשים, או ארגונים בצמיחה המבקשים לייעל את התהליכים. פעמים ייעוץ ארגוני עשוי להציל חברות ועסקים שנמצאים במשבר ועל סף התרסקות כלכלית וניהולית. אנו מבקשים לקבוע כי לכל אתגר ניהולי יש פתרון יעיל ופשוט ליישום.

החברות והעסקים שייעוץ ארגוני עשוי לעזור גם להם?

תהליך נכון ומקצועי של ייעוץ ארגוני – פיתוח מעסקי בא להניע תהליכים חשובים בתחום הניהול, הייעול והתפעול ברמת הארגון וצוותי המנהלים והעובדים. שיפורים ושינויים ארגוניים העשויים להגדיל את היעילות ולהשפיע על השורה התחתונה גם אצלך בארגון. אנו מבקשים לציין כי בחירה נכונה של החברה לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי או היועץ הארגוני בשילוב ההבנה כי רק באמצעות פתיחות ושיתוף פעולה הדוק לאורך כל התהליכים עשוי להביא להצלחה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מעורבותך כמנכ"ל או כבעלים קריטית לאורך כל התהליכים. אנו כיועצים ארגוניים באים לידי ביטוי במצבי משבר: כאשר החברה או העסק דורכים במקום, מאבדים פלחי שוק ולקוחות עוזבים ואין כל צמיחה. פעמים התרומה שלנו נחוצה כאשר ארגונים והנהלות מבקשות לקבל תמונת מציאות הנקייה מדעות קדומות והטעיות. לקבל תמונת מציאות אובייקטיבית ומקצועית שלאחריה נוכל יחד להציג תוכנית צמיחה עדכנית ומתאימה יותר.

בואו ותכירו אותנו?

אנו כחברה לייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי המתמחה בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה בקרב חברות וארגונים במצבי משבר או ככאלה המבקשים לצמוח בלגדול הן בתקופות שפע ואפילו דווקא בתקופות של משבר ששם בדרך כלל המחירים לרכישה ולמיזוג חברות מתחרות עשוי להיות זול וכדאי במיוחד. כחברת ייעוץ מובילה אנו ב- Advanced Business Consulting עוזרים למנהלים בכל הדרגות, לארגונים גדולים ובינוניים, לאנשי עסקים ולבעלי מקצועות חופשיים, לממש את חזונם ומטרותיהם באמצעות יעוץ ארגוני.

אנו מעניקים גם ייעוץ אסטרטגי, ניהול שינויים וצמיחה באמצעות ליווי הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות. יחד אנו מצליחים לגרום לשיפור בתוצאות העסקיות. כיועצים ארגוניים, מתמקדים בתהליכי השינוי האירגוני בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות, כדרך לצמיחה ויצירת שינוי. כל אלה נוטלים חלק במערך כולל של בניית תהליכים המביאים לשיפורים מרכזיים בתוצאות שמנהלים וארגונים מגיעים אליהן.

מה מניע אותנו בעשייה המקצועית כיועצים ארגוניים?

שמנו לעצמנו כמטרה כבר מהשנה הראשונה שהחלטנו להתמקד בייעוץ ופיתוח ארגוני ובעבודה מול הנהלות וארגונים בתהליכי הבראה שינוי וצמיחה עסקית להעניק ללקוחות שלנו את כל הידע והניסיון רב השנים שצברו בתפקידי ניהול בכירים פיתוח עסקי ומכירות בחברות הכי תחרותיות בארץ. שמנו כבר מהתחלה מטרה להגיע לכך שיש באפשרותנו לבצע איתור מהיר של בעיות בתפקוד הניהולי, והארגוני.

זיהוי מוקדם של התחומים לשיפור מביא אותנו להציע מגוון רחב של פתרונות בכדי לגרום לארגונים ולחברות לשפר ביצועים. התמחינו לזהות את הכשלים הארגוניים המרכזיים בחברות ובארגונים עסקיים גדולים ובינוניים, לטפל בהם בצורה מקצועית ומדויקת ולשפר בכך את תפקוד הארגון כולו ובעיקר לשפר את ביצועי שורת הרווח. שיפרנו לאורך השנים התנהלות תפעולית ניהולית ושיפור במערכי המכירות והשירות ללקוחות בגוון רחב של עסקים וחברות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


שווה כי ניפגש בהקדם

למשה גרימברג – ניהול אפקטיבי ולצוות היועצים שמופעל על ידו ניסיון רב שנים. הצלחות מוצלחות בקרב עשרות הנהלות ומנהלים בתחום שירותי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות לחברות ולעסקים במגוון רחב של תחומים וצרכים.  אנו מתמקדים בתהליכי השינוי האירגוני בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות, כדרך לצמיחה ויצירת שינוי. בתהליכי הייעוץ הארגוני אנו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. פועלים  להקניית מיומנויות ניהול מתקדמות בקרב מנכ"לים הנהלות ובעלי חברות. עוסקים בהדרכה ובקורסים וסדנאות למנהלים ולאנשי מכירות ושירות ללקוחות. אנו מכוונים להגיע לניהול משאבים אפקטיבי. קבע פגישה.

פגישת סיעור מוחות במתנה

היה ואתם מחפשים חברה לפיתוח עסקיחברה לייעוץ ארגוני היודעת להתמודד היטב עם אתגרים ועם משברים עסקיים בקרב חברות גדולות, בינוניות וחברות משפחתיות מבוססות, נדמה כי הגעתם למקום הנכון. היה ועד עכשיו נמנעת להשקיע בחשיבה על הדרכים להתמודד נכון יותר עם משברים חיצוניים? עם משברים ניהוליים בתוך הארגון?

או בתוך המשפחה ומול השותפים? בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שיש ביכולתכם להתמודד לבד עם האתגר? או בגלל שחשבת שאתם ארגון קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי  לא מספיק מקצועי - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים