העולם העסקי מעריך ומעניק שפע של הזדמנויות לצמיחה והצלחה לכאלה היודעים לנהל היטב את זמנם. סדנת ניהול זמן ומנהיגות משפרת את התוצאות של אלה היודעים להתנהל נכון עם משאב הזמן. ניהול נכון ויעיל הן של הזמן האישי בקרב הבית המשפחה והחברים והן של הזמן בעולמות העסקים והקריירה. אנו מבקשים ללמד במסגרת סדנת ניהול זמן ומנהיגות את המשתתפים לקחת אחריות על המשאב הכי יקר שלהם. לקחת אחריות על ניהול הזמן.

האם אנו טובים בניהול הזמן שלנו?

בתחילה נתחיל לשאול מספר שאלות ונאפיין אצל המשתתפים בסדנת ניהול זמן ומנהיגות? מה באמת מתכוונים כששואלים האם אנחנו יודעים לנהל את משאב הזמן שלנו בצורה אפקטיבית? האם כמנהלים וכמנהיגים עסקיים אנו יודעים לתעדף משימות להניע צוותים להשיג מטרות? ובעיקר ננסה ללמוד הכיצד מאמצים את "חוק הפארטו".

ניהול זמן – הדור ה- 5

נכיר ונאמץ גם את דור 5 של "חוק הפארטו". נלמד על האימאימא של המיקוד האפקטיבי תוך אימוץ התובנה של "הפארטו של הפארטו". בעבורי המודל של סטיבן קובי המציג בספרו את 7 ההרגלים של האנשים היותר אפקטיביים, חייב להיות מוכר ומיושם על ידי אנשים ומנהלים המבקשים להיות הרבה יותר יעילים וממוקדי מטרה. תיעדוף משימות והכרת שיטות ומתודולוגיות עדכניות לניהול זמן ומשימות יהוו חלק מרכזי מסדנת ניהול זמן ומנהיגות שלנו.

סדנת ניהול זמן אפקטיבית

אנו מאמינים בלמידה חווייתית כחלק מדרך העצמה ופיתוח מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים. נשקיע מאמצים ביישום העקרונות החדשים ונבצע תרגול וסימולציות כחלק מתהליכי הלמידה והשינוי. המשתתפים בסדנאות לניהול זמן ושיפור מיומנויות מנהיגות והנעת צוותים זוכים לשיפור ניכר בביצועים. הם בעיקר רוכשים מיומנויות חדשות ויעילות בכל מה שקשור לניהול זמן ומנהיגות עסקית.

פורמט הסדנאות והתכנים

נושא ניהול הזמן בעולם העסקי הינו חשוב ורב ערך. לכן פעמים ארגונים בוחרים להתניע תהליכי שינוי הדרכה והעצמה בנושא חשוב זה במסגרת הרצאה מעוררת השראה או חשיבה! פעמים היא עשויה להיות המנה הראשונה של תוכנית העצמה וסדנה הרבה יותר מעמיקה ומורחבת. באפשרותכם לשקול לרכוש תוכנית העשרה והדרכה בנושא שיפור מיומנויות בניהול הזמן ומנהיגות עסקית המניעה עובדים וצוותים על פי 3 חלופות:

  • חלופה ראשונה - סדנא של חצי יום

3 שעות של הרצאה פרונטלית כולל עבודה בקבוצות בנושא אחד או יותר שמזוהה "כגזלן" מספר 1 הזמן הניהולי של המשתתפים. החלוקה לקבוצות יביאו את המשתתפים למודעות על "גזלני הזמן" השונים ואחרי הצגתם הסדנה תעסוק ברעיונות של המשתתפים לשיפור.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


  • חלופה שניה - סדנה יומית

מפגש יומי של עבודה והרצאות בנושא ניהול זמן אפקטיבי, הנעת צוותים ומנהיגות עסקית. סדנה הכוללת הרצאות אינטראקטיביות ועבודה במסגרת קבוצות בנושאים שקשורים לעולמות התוכן של הארגון והמשתתפים. לסדנה היומית, יקבעו יעדים ותוצרים שהמשתתפים יצטרכו להשיג ולהציג בחלק השלישי של הסדנה במסגרת התוצרים והרעיונות שכל קבוצה אמורה להציג לכלל הפורום.

  • חלופה שלישית מורחבת - בתוכנית העשרה ולמידה רבעונית

תוכנית תהליכית של אחת לשבועיים או חודש. מפגשי למידה של כ- 3 שעות, סדר גודל של 6-9 מפגשים המתואמים לרמת המשתתפים ולצרכי הארגון. תוכנית הדגל הכוללת עבודה תהליכית מול הממשקים השונים בחברה תוך איתור "החוליות החלשות" בכל מה שקשור לניהול זמן ואי תיעדוף נכון של משימות. מפגשי למידה אקטיביים הכוללים עבודת כיתה, ועובדת בית שתוצג בכל מפגש על ידי המשתתפים. התוכנית הנ"ל, תאפשר יישום ובקרה של התובנות ברמת השטח ומול העובדים והמנהלים במהלך עבודתם השוטפת.

סדנת ניהול זמן ומנהיגות - המטרות

ככלל אנו שמים לעצמנו למטרה להביא לשיפור של הביצועים שנושא ניהול זמן ומשימות. בסדנה הקצרה הבינונית והארוכה נכיר ונלמד הכיצד נכון להגדיר נכון את המטרות האישיות והארגוניות. נתמקד בהיכרות השיטות להקצות זמן למשימות החשובות והמביאות הכי הרבה ערך. נכיר את חוק הפארטו ואת המיקוד הנוסף של "הפארטו של הפארטו". נאתר מי הם "גזלני הזמן" שמסתובבים סביבנו ונלמד להתמודד איתם נכון. נלמד על החשיבות להשתמש במושג "לא"  "ולא עכשיו" בכדי להגן על הזמן הניהולי. ובעיקר נשפר את יכולת האצלת הסמכויות של המשתתפים. נלמד כי ללא היכולת להאציל סמכויות לא נצליח להביא לידי ביטוי את מלוא יכולותינו כמנהלים ומנהיגים.

סדנת ניהול זמן ומנהיגות – התועלות

את המשתתפים המגיעים מהעולמות העסקיים ומנותני שירות, אנו מבקשים ללמד במסגרת סדנת ניהול זמן ומנהיגות לקחת אחריות על המשאב הכי יקר שלהם. לקחת אחריות על ניהול הזמן. כי התמקצעות בתחום ניהול זמן מביא לשיפור בתוצאות העסקיות ובתוצאות האישיות היה ואנו מדברים לכאלה מחוץ לעולם העסקי. ברמה הארגונית שיפור בביצועים מביא. לחסכון כספי רב כתוצאה ממיקוד והתייעלות. הסדנה מגדילה משמעותית את אחוזי ההצלחה בעמידה ביעדים ובביצוע המשימות. פעמים רבות אנו מצליחים למנוע ולהקטין שחיקה ולנהל טוב הרבה יותר את האנרגיה האישית והניהולית של המשתתפים.

סדנת ניהול זמן ומנהיגות – מי עשוי להיות קהל יעד המועדף?

גם בקרב מנהלים והעובדים בעלי ידע ניסיון יש לפעמים צורך לבצע העשרה והעצמה בכל הנושאים הקשורים לניהול זמן משימות ומנהיגות עסקית. נושאים אלה יחד עם  שיפור מתמיד ביכולת האצלת סמכויות והנעת צוותים לעמידה ביעדים מביאה לתוצאות. מתברר, כי מנהלים ועובדים רבים חשים כי הם זקוקים לריענון בכל מה שקשור לשיפור מיומנויות בתחום ניהול הזמן האישי והזמן הניהולי שלהם. במהלך הסדנה מגיעים המנהלים והעובדים לתובנות חדשות ועדכניות ובעיקר רוכשים כלים עדכניים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


סדנת ניהול זמן ומנהיגות מתאימה לארגונים בינוניים קטנים ולחברות משפחתיות. בעבור מנהלים ועובדים שנכון כי ישפרו את הביצועים בנושא של ניהול זמן אפקטיבי. המנהלים והעובדים שמשתתפים בסדנה לניהול זמן, רוכשים כלים יישומיים ומעדכנים את מאגר הידע בנושא ניהול זמן ומשימות אפקטיבי הרבה יותר.

סדנת ניהול זמן ומנהיגות - נושאים מרכזיים

בעולם עסקי ותחרותי בעשור השלישי של המאה ה- 21 נדרשים מנהלים בכירים, מנהלים זוטרים, מנכ"לים ואף עובדים מן השורה לאמץ תרבות של ניהול זמן ומשימות אפקטיבי הרבה יותר. עליהם - עלינו לנהל את המשאב הכי יקר לנו באפקטיביות וביעילות עד כמה שיותר קרובה לשלמות.  בסדנה לניהול זמן ומנהיגות נתמקד בהיכרות מעמיקה של היתרונות ביכולת קביעה של סדרי עדיפויות נכונים. נלמד לברוח מתרבות ניהול המקדשת "כיבוי שרפות". נלמד לאתר את אותם 20% מהפעולות שלנו שאחראיות ל – 80% מהתוצאות. נלמד לבנות תיעדוף על פי טווחי זמן ובעיקר נשפר את יכולת ניהול צוותים משימות באמצעות האצלת סמכויות אפקטיבית.

מנהלים אפקטיביים עושים את ההבדל

ככלל, אנו מאמינים כי אנשים עושים את ההבדל. אנו מתמקדים בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות. בכל מה שקשור לניהול זמן ומנהיגות. באמצעות הסדנאות והקורסים לשיפור ניהול זמן משימות ומנהיגות עסקית ואישית אנו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. לכן קורס ניהול זמן או סדנת ניהול זמן ומנהיגות נועדו להעניק גם לכם את עקרונות המפתח הכי עדכניים בכל מה שקשור לניהול זמן אפקטיבי.

נכיר את הטעויות שאנו עושים

נכיר ונסביר ונציג את מירב הטעויות שכולנו כמעט עושים? נלמד הכיצד מטפלים בהם בכדי שנצליח לעזור גם לכם כמנהלים וכעובדים לשפר את מיומנויות ניהול הזמן והמשימות. למי מתאים לקחת חלק בסדנה? סדנת ניהול זמן ומנהיגות עשויה להתאים למנעד רחב של חברות ועסקים. היא מותאמת גם לעצמאיים, שכירים וארגונים משפחתיים. היה והגעתם למצב שבו אתם לא יודעים במה להתחיל? היומן צועק "הצילו" ואין לכם זמן לנשום ומרגישים פעמים "לחץ בחזה" זה המקום שבו עליכם לקבל החלטה. ולהניע שינוי בכל מה שקשור לניהול זמן ומשימות.

להלן סקירה קצרה של סדנאות קצרות וממוקדות, ימי עיון והרצאות בנושא ניהול זמן מנהיגות והנעת צוותים:

כמו בכל תחום אחר הזקוק לשיפור אנו בראשונה אנו מתמקדים בלימוד ובאיתור צרכי הלקוח. עובדים יחד, ומאתרים את הפעילויות הנדרשות. אנו מתאימים את מערכי ההדרכה והסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול זמן ומנהיגות אפקטיבית לארגון ולמנהליו. ככלל, אנו משמשים לכם "כשותף לחשיבה ולהתלבטות" וכקבלן ביצוע בדרך לחיזוק, העשרה והדרכה של צוות המנהלים העובדים וההנהלה אצלכם בכל מה שקשור לשיפור הביצועים בניהול זמן ומשימות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 "מהותה של הצלחה. פרודוקטיביות תפעולית ואישית."

הרצאה\ סדנה שתעסוק בנושאים הבאים: מהי הצלחה? מהי פרודוקטיביות? זיהוי פעולות גבוהות התגמול שלנו? נכיר ונלמד על מטריצת ניהול הזמן? נעסוק במוטיבציית השינוי? ונלמד על חשיבותו של גיליון תכנון יעדים.

"ניהול הזמן כמפתח להצלחה ניהולית ואישית."

הרצאה\ סדנה שתעסוק בא נתמקד ללמוד על "גישות", הרגלים ודפוסי ההתנהגות המובילים אותנו. נלמד הכיצד ניתן לרכוש הרגלי עבודה טובים ואפקטיביים יותר. נעסוק בהבנה של הרביע השני – וחשיבותו. נאתר עד כמה מסוכן ולא יעיל העיסוק ברביע של "החשוב והדחוף", נלמד עד כמה חשוב השימוש בדמיון המודרך, המחשה ויצירת מחויבות פנימית להצלחה אישית ועסקית.

"קביעת הקדימויות – כמפתח לשיפור הפרודוקטיביות וההצלחה בניהול האישי והעסקי".

הרצאה\ סדנה שתעסוק בחשיבותה של התקשורת ועל מיפוי מיומנויות חשובות ונדרשות למנהל עסק מצטיין. נעסוק ונלמד לאתר את פעולות נמוכות התגמול שלנו. ניהול סיכונים ככלי ניהולי כיצד משפרים ומתמקצעים בתחום.

"הצוות" כמתכון הסודי להשגת מטרות והגדלת הפרודוקטיביות בארגון ובמחלקה".

הרצאה\ סדנה המתמקדת בחשיבות של יצירת סביבה תומכת המעודדת לימוד והתמקצעות. נכיר מקרוב מה באמת חשוב לעובדים? האם שכר? או דברים אחרים?

בואו לבחור יחד את מועד ואת התכנים?

אני מבקש שוב לקבוע כי סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בתחום ניהול זמן ומנהיגות יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים. הם גם חשובים להצלחה עסקית לאורך זמן. סדנאות ומפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. התהליך משדר למנהלים ולעובדים כי הארגון גם אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה בתחום הכי קריטי להצלחה. בתחום של ניהול זמן ומנהיגות אפקטיבית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אתם כבעלים, כמנכ"לים בטוח מבינים שחשוב לשפר ביצועים בתחום ניהול זמן ומשימות

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול זמן ומנהיגות אפקטיבית. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.