מהי סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית בעולם העסקים? בעולמות הניהול והמנהיגות העסקית? דניאל גולמן היה החוקר האמריקאי, היהודי שהציף את נושא האינטליגנציה הרגשית לכותרות. זה היה באמצע שנות התשעים של המאה הקודמת. זה נראה לפני לא מעט זמן, אבל עולם הניהול והמנהיגות ובעיקר הנעת צוותים ומשימות עבר שינוי ללא הכר עם הלמידה והמודעות לחשיבות הצורך בשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית בעסקים.

תקשורת ואינטליגנציה רגשית כמנוע צמיחה מקצועי

בעולם העסקים היתרונות של השימוש במיומנויות תקשורת מפותחות יחד עם אינטליגנציה רגשית ואמפתיה מפותחים מביאים להמון יתרונות בעולמות הניהול והעסקים. באמצעותם ניתן למנוע מאבקי כוח מיותרים. אפשר להגיע להבנות ולמנוע "קצרים" בתקשורת. ניתן לזהות חוליות חלשות בכל מה שקשור לבעיות רגשיות הנובעות מאי רגישות לצרכים של האחר. בעיקר היא מתמקדת בשיפור התקשורת האפקטיבית בין עובדים ומנהלים בארגון.

התחומים המרכזיים של האינטליגנציה הרגשית

אנו מבקשים להציג במסגרת סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית בעסקים מתווה עדכנית שעשוי להואיל גם לך כמנכ"ל וכבעלים המניע עשרות ואו מאות עובדים אל עבר מטרות ויעדים משתנים. על פי ההגדרה של סלוביי ומאיירס ניתן לקבוע כי אינטליגנציה רגשית מתחברת לארבעה תחומים מרכזיים: הראשון עוסק ביכולת זיהוי רגשות של עצמנו ושל האחרים הסובבים אותנו. השני עוסק ביכולות שלנו לשלב את הרגשות ואת האינטליגנציה הרגשית כפקטור מרכזי בתהליכי קבלת ההחלטות.

 למדו לנהל נכון רגשות

התחומים הבאים עוסקים בשיפור היכולות שלנו לזהות תקשורת ורגשות במרחבים מרובי משתתפים. במרחבים של מפגשים הכוללים הרבה יותר מאשר סוג אחד של משתתפים. משתתפים בעלי רצונות ותחושות שפעמים מאד שונים באחד מהשני. התחום האחרון ואולי החשוב ביותר מתמקד ביכולת שלנו לנהל בצורה נכונה רגשות. זאת תמציתה של האינטליגנציה הרגשית המפותחת.

אפשר לשפר ביצועים גם בתחום האינטליגנציה הרגשית!

כעוסקים בהדרכה ליווי והעצמה של מנהלים ועובדים בתחומים של שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. שיפור יכולות הנעת צוותים ועבודה על פי יעדים. שיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות אנו שמחים לקבוע כי ניתן לשפר ביצועים במסגרת ההשתתפות בסדנה שלנו. הסדנה מתמקדת בשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית למנהלים ולעובדים. עוסקים בשיפור מיומנויות תקשורת אפקטיבית המלווים עם יכולות גבוהות של אינטליגנציה רגשית ואמפתיה עשויות להיות קריטיות להמשך הצמיחה של כל מנהל המבקש להגיע לקצה הפירמידה.

ה- IQ לא משתנה לעולם. ה-  EQ ניתן לשיפור

אנו מבקשים "להרגיע" את כל אלה שחושבים שאין מה לעשות? שבטוחים כי אין באפשרותם לשפר מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית במסגרת סדנאות, או קורסים והשתלמויות? אנו מבקשים לקבוע כי לכל אחד מאיתנו יש יכולות וכישורים מולדים. חלקנו נולדנו עם יכולות טובות, חלקנו נזדקק לעבודה קשה ולתרגול בכדי לשפר ביצועים בתחומי התקשורת והאינטליגנציה הרגשית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אימון תרגול מודעות וסימולציות משפרות ביצועים

בניגוד לרמת המשכל שלא ניתנת לשיפור, רמת האינטליגנציה הרגשית ומיומנויות התקשורת והאמפתיה הממוקדות בצד הרגשי ניתנות לשיפור. את הכושר הרגשי של כל אחד מאיתנו את האינטליגנציה הרגשית -EQ ניתן באמצעות אימון ותרגול לשפר, לטפח ולהעצים. מתברר כי אנו מסוגלים לשפר את הביצועים ככל שאנו צוברים יותר ניסיון חיים.ככל שאנו מוכנים להיחשף לתרגול ואימון של מצבים משתנים כחלק מלמידה והתפתחות.

רוצים לקבל את הסילבוס המלא והתכנים של הסדנה?

היה והנושא מעניין גם אותך כמנכ"ל או כבעלים של חברה או עסק משפחתי? אנו נשמח לשלוח אליך פרטים ותכנים של סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית בעולם העסקים. סדנה הבאה להביא לשיפור מהותי באיכות התקשורת הארגונית. ובעיקר מתמקדת בשיפור האינטליגנציה הארגונית אצל המשתתפים. שיפור בשני המשתנים החשובים האלה מביאות לכך שיכולת הנעת עובדים וצוותים משתפרת.

הסילבוס המלא בדרך אליך

נלמד ונכיר טוב יותר את הכלים העדכניים יותר לשיפור יכולות תקשורת ואינטליגנציה רגשית ככלים ניהוליים היוצרים העצמה והגברת רמת שביעות הרצון של מנהלים ועובדים. לקבלת הסילבוס המלא – שלחו מייל עם הכותרת: "סילבוס סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית".

מה תכלול סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית

קשת רחבה של יכולות ומיומנויות הקשורות באינטליגנציה רגשית ותומכות בעבודת המנהל ניתנות לפיתוח. להלן רשימת היכולות והמיומנויות העיקריות אותן אנו משפרים במסגרת סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית המיועדת לארגונים מנהלים ולעובדים בכירים המבקשים לשפר יכולות.

שיפור ביצועים ומודעות לעצמנו

בתחילה נתמקד בהבנה של המודעות העצמית ורגשית של המשתתפים. כל אחד עם עצמו. נתרגל את היכולות לבצע שיקוף עצמי נטול "פילטרים" וצבעים וורודים מידי לרגשות שלנו.  בהמשך נבצע מיפוי של "האני השלם – גלגל החיים" למיפוי מצב קיים שלנו כבני אדם וכמנהלים על פי 8 תחומי חיים מרכזיים. נבנה מפת מציאות של מודעות עצמית לחוזקות עוצמות וחולשות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


רגשות מאד חשובים להצלחה

כמו בכל תחום, גם כאן אצלנו בסדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית נתמקד בהבנה החשובה של הרגשות כמרכיבים המרכזיים להצלחות ניהוליות. ככלל הרגשות מהווים מרכיב חשוב ומשמעותי ומאד מכריע בניהול עסקי ובהתמודדות עם עובדים צוותים ומנהלים. תקשורת אפקטיבית ואינטליגנציה רגשית ואמפתיה מציעות דרכים מצוינות לשיפור ביצועים בכל מה שקשור להנעת צוותים, הימנעות ממאבקי כוח מיותרים והעצמה אפקטיבית.

שיפור ביצועים ומודעות לסביבה ולאחרים

במסגרת סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית שאנו מעבירים נשים דגש ללמידת ושיפור היכולת להיות מודעים לרגשות של הסובבים אותנו. של עמיתים, עובדים ומנהלים ממונים מעלינו. נלמד הכיצד כל אחד מהם מתפקד במצבים משתנים בעולם העבודה והניהול. בו בזמן נקדיש מאמיץ לשפר את היכולות של המשתתפים לזיהוי צרכים רגשיים ומימוש חלומות של עמיתים, עובדים ומנהלים ממונים מעלינו. נלמד לזהות מה הכפתורים המניעים אותם? מה גורם להם לעצור ולא לשתף פעולה? זאת ועוד נלמד להיות קשובים ודרוכים לקריאת המפה הרגשית של העובדים והצוות כחלק מתפקידנו כמנהלים.

שיפור יכולות לקבל החלטות נכונות

תקשורת אפקטיבית המשולבת עם יכולות אינטליגנציה רגשית גבוהה משלבת השפעה הולכת וגוברת של שימוש בשני הצדדים של המוח בזמן קבלת החלטות. שילוב של הרגש עם הרציונאליות. מתברר כי תמיד ההחלטות היותר אפקטיביות התקבלו בשימוש נכון ומושכל בין שני הצדדים של המוח האנושי. נלמד הכיצד נכון לשלב את הרגשות בצורה נאותה בתהליכי קבלת החלטות עסקיות. נלמד כי אין מה לפחד מביטוי רגשות גם אצל המנהלים. נלמד להיות מסוגלים לזהות מצבים בו נכון לדחות סיפוקים אישיים ולהעניק סביבה תומכת ומוגנת לעובדים ומנהלים שבה יוכלו לממש פוטנציאל ולהשיג הערכה ובעיקר סיפוק מקצועי ואישי. 

שיפור יכולת הנעת צוות והאצלת סמכויות אפקטיבית

עובדים מנהלים וצוותים מחפשים מנהיג עם ערכים, מוסר ובעל יכולות בכדי ללכת אחריו. מנהיגים ניהוליים מצטיינים בעלי יכולות לזיהוי צרכים רגשות ואמפתיה של הסובבים אותם. של הכפיפים, העמיתים ושל המנהלים שמעליהם. הם בעלי אסרטיביות נכונה שלא מוחקת ודורסת בגסות את צרכי "האחר". הם חייבים לשפר את המיומנויות שמתמקדות בהבנה שהנעת צוותים מנצחים מתבצעות באמצעות שימוש נכון ומושכל במנהיגות ניהולית מעצימה המגבירה רגשות ודואגת לצרכים של חברי הצוות. כל זאת באמצעות בניית תקשורת אפקטיבית ובניית סביבת עבודה המאפשרת פתיחות ואמון ברמת הקבוצה.

אמפתיה ושיפור יכולות הקשבה פעילה

מנהלים ברמות השונות הניחנים ביכולות הקשבה ואמפתיה מפותחות מצליחים הרבה יותר בתחום הנעת צוותים לעמידה ולהשגת יעדים. אנו נכיר מהם סוגי ההקשבה הפעילה. נכיר את היכולת להגיע לרמה של הקשבה רגשית תוך זיהוי וויסות רגשות במצבי משבר היוצרים תסכול עצבים וכעסים. נשפר בסדנה את היכולת לשדר ולהעצים רגשות חיוביים ומקדמים ברמת הצוות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הסילבוס המלא והתכנים של הסדנה מחכים לך?

כאן זה המקום לשוב ולהציע לך כבעלים וכמנכ"ל לבקש לקבל את הסילבוס המלא של הסדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית. אנו נשמח לשלוח אליך פרטים ותכנים של סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית בעולם העסקים. הסדנה שלנו באה להביא לשיפור מהותי באיכות התקשורת הארגונית ובעיקר בשיפור האינטליגנציה הארגונית.

הסדנה מתאימה לכולם. לבעלי עסקים קטנים כגדולים ולחברות משפחתיות

כל מי שנמצא בעולם העסקים מבין עד כמה נחוצה תקשורת איכותית ואפקטיבית עם עובדים מנהלים ועם ספקים ולקוחות. זאת ועוד, כולנו כיום מבינים יותר את החשיבות של בניית מערכות יחסים ארוכות טווח תוך שימוש רב יותר ברגשות. אינטליגנציה רגשית מביאה את כולנו להיות הרבה יותר קשובים לאחר. להיות מסוגלים לזהות צרכים קשיים פחדים ורצונות באמצעות אמפתיה ויכולות הקשבה מפותחות. מבלי התכונות הנ"ל יהיה קשה לחברות ולעסקים לבנות מערכות יחסים אורכות טווח עם עובדים ולקוחות.

משפרים את עבודת הצוותים גם אצלך בארגון

שיפור בשני המשתנים החשובים האלה מביאות לכך שיכולת הנעת עובדים וצוותים משתפרת פלאים. מנהליו ועובדיך במסגרת הסדנה יכירו את הכלים העדכניים יותר לשיפור יכולות תקשורת ואינטליגנציה רגשית. נכיר כלים ניהוליים עדכניים היוצרים העצמה והגברת רמת שביעות הרצון של מנהלים ועובדים. לקבלת הסילבוס המלא – שלחו מייל עם הכותרת: "סילבוס הסדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית".

למידע נוסף צלצלו ישירות למשה גרימברג

זה הזמן והמקום להציע לך להתקשר ישירות אלי אל למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנה לשיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית עדכנית ואפקטיבית או סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול צוותים ומנהיגות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים בשיפור מיומנויות תקשורת אפקטיבית. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים