אנו עוסקים בייעוץ אירגוני הדרכות וליווי ארגונים ומנהלים בתהליכי שינוי וצמיחה. ניהול ומנהיגות הן הכלים הכי חשובים למנהלים מצטיינים הרואים את עצמם ממשיכים להתקדם אל עבר תפקידי ניהול בכירים יותר. מבקשים לשתף משפטי השראה ותובנות מתחום הניהול והמנהיגות ליישום בעולם העסקים. ככלל כחברה לייעוץ ארגוני העוסקת בהעצמה ופיתוח עסקי ואישי אנו שמנו לעצמנו כמטרה להניע מנהלים וארגונים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. הינשוף מעלה מסמל את אותם מנהלים ומנהיגים עסקיים המקדשים חוכמה ידע ולמידה מתמשכת. אמצו את תכונות הינשוף ברמה הניהולית. זה עשוי מאד לעזור.

ניהול ומנהיגות בעולם העסקי

בתהליכים השונים אנו מתמקדים בשיפור, בליווי ואימון דרגי הניהול הבכירים לשפר מיומנויות ניהול הנעת צוותים ומנהיגות עסקית. אנו מסייעים לארגונים, חברות, מנהלים ובעלי עסקים לעצב את עתידם. אנו מאמינים כי אנשים עושים את ההבדל. אנו מתמקדים בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות. מובילים תהליך בו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר.

ניהול זה מקצוע

מניתוח אירועים והצלחות בעבר אנו מזהים כי מנהלים וארגונים טובים ומצליחים שהחלו בתהליך איתנו, מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם והפכו להיות מנהלים וארגונים טובים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. אין זה סוד כי הבדידות בחוד הפירמידה הניהולית מאד מעיקה. אין משמעות לגודלה של האחריות העסקית. כל מנהל בתחילת דרכו או כשהוא כבר מנהל בדרגי הביניים ואו כמנכ"לים - חש לא פעם את צינת הבדידות שבצמרת. לנהל צוות? לנהל מחלקה או אגף מכירות? או אפילו לנהל ולהנהיג ארגון, זה לא קל כלל.

מנהלים ומנהיגים אף פעם לא מפסיקים ללמוד

אלה מבין המנהלים, המבקשים להתפתח לצמוח ולהתעדכן תמיד. עליהם תמיד להיות בחזית העדכנות המקצועית והניהולית. עליהם להתמקצע ולהשתפר במיומנויות המובילות צוות וארגון להשגת יעדים ראויים. עליהם לעסוק תמידית בפיתוח אישי ומקצועי, בפיתוח והעצמה של הצוות שלהם תוך דאגה אמיתית למנהלים ולאנשים העובדים תחתיו בארגון. ככלל אנו מאמינים כי ניהול ומנהיגות לפעמים היא אחריות לא קלה ואף שוחקת.

שמנו לעצמנו למטרה לאסוף מספר משפטי מפתח והשראה של מנהיגים ומורי דרך לאורך ההיסטוריה - שעוסקים בנושא ועשויים לעניין אך אותך. קריאה מעמיקה במשפטי ההשראה עשויה לתת גם לך חומר למחשבה ואולי אף רצון לאמץ מספר תובנות כדרך חיים ניהולית אישית ומקצועית בדרך אל התפקיד הבכיר הבא.

להלן רשימה איכותית של ניהול ומנהיגות - ציטוטים, משפטי השראה והעצמה ותובנות לאימוץ בעולם העסקים 

 • לוקח עשרים שנה כדי לבנות מוניטין וחמש דקות כדי להרוס אותו. וורן באפט
 • תהילה מהירה תדעך במהרה. הדבר לא פחות נכון בתחום הניהולי והעסקי. ארתור שופנהאואר
 • מסקנות הן המקום שאתה מגיע אליו כשאתה מתעייף מלחשוב. מרטין פישר
 • גיליתי שככל שאני עובד יותר קשה, נוצר רושם שיש לי יותר מזל. תומאס ג'פרסון
 • מזל הוא המפגש בין ההכנה המוקדמת להזדמנות. סנקה
 • כאשר הכול חושבים באורח דומה - איש אינו חושב. וולטר ליפמן
 • הרבה טעויות היינו מונעים מבני אדם, אילו לימדנו אותם כיצד לחשוב ולא מה עליהם לחשוב. גיאורג קי ליכטנברג
 • אם המשפט 'אני חושב משמע אני קיים' היה נכון - הרבה אנשים לא היו איתנו. לא ידוע
 • קל יותר לחשוב לפני ביצוע המעשה מאשר לחזור בתשובה לאחריו. קונפוציוס
 • מוכן לעודד חשיבה מחוץ "לקופסה" כאשר מישהו יוכיח שיש איזושהי מחשבה שמתקיימת בתוכה. טרי פראצ'ט
 • אתה צריך לחשוב בכל מקרה, אז למה לא לחשוב בגדול? דונלד טראמפ
 • המזל ניצב לימין המעזים. פ. טרנטיוס אפר מתוך "פורמיו"
 • כל אדם הוא אדריכל של גורלו. אפיוס קלאודיוס
 • יש שתי צורות של אסון: מזל רע לנו ומזל טוב לאחרים.  אמברוס ביירס מתוך הספר "מילון השטן"
 • מלבד מחשבותינו, אין דבר שנתון לגמרי לשליטתנו. רנה דקארט
 • אין האדם יצור של תנאי חייו, אלא תנאי חייו הם יצורי האדם. בנג'מין ד'ישראלי
 • אין די בשכל טוב, צריך גם לדעת להשתמש בו. רנה דקארט 

העצמה פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות 

חפשו את תוכניות המנהלים המציגים לכם סילבוס מפורט על תחומי הלימוד ובדקו כי התוכן והסימולציות עשויים להתאים ובעיקר ההשתתפות בתוכנית תגרום למשתתפים להפוך למנהלים מקצועיים ומועילים הרבה יותר.  להפוך אותם למנהלים שיש ביכולתם להתקדם אל עבר תפקידי הניהול הבאים בחברה. כחברה המתמחה בתחום של הובלת תוכניות למנהלים, קורסים, סדנאות והעצמה לעובדים ולמנהלים בדרגי הביניים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מנכ"לים מצטיינים לא מפסיקים ללמוד

כעוסקים בהדרכת מנהלים וליווי ומנטורינג למנכ"לים, אנו חושבים שארגונים המבקשים לגדול ולצמוח חייבים להקדיש משאבים לשיפור מתמיד של ההון האנושי והניהולי אצלם. היה תמיד נכון כי תתחילו בכם! כידוע לכולנו, העובדים והמנהלים הם לב ליבו של כל ארגון העסקי. חייבים לשמר אותו תמיד חד מעודכן ומלא אנרגיות. רק כך תבטיחו לעצמכם המשך צמיחה והצלחה.

שווה כי נכיר גם בעולם האמיתי

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחון ולבחור נכון תוכנית לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות? תוכנית מנהלים ראויה? לבחור נכון קורס מנהלים או סדנה? הכיצד תחום חשוב זה מקבל תשומת לב ניהולית נכונה בארגון שאתם מנהלים? מי באמת אחראי על  שיפור המיומנויות בקרב מנהלים ועובדים שלכם בארגון? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לארגון מגדילים רמת שביעות רצון המנהלים והעובדים. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הגיוס של כוח אדם מקצועי.

בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית מנהלים ראויה, או מפגש "סיעור מוחות" ללא עלות או קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב-2022-2021. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים