בואו ונחשוב יחד מה הופך פעילויות גיבוש צוותים ומנהלים למוצלחות? כשאתם מתכננים פעילויות גיבוש או סדנאות לצוותים, לעובדים ולמנהלים אצלכם בארגון, אתם בדרך כלל מחפשים משהו חדש שיביא לערך מדיד ויהיה שונה מכל שאר הפעילויות המוכרות בחדרי ההרצאות? בשטח? משהו שיגרום למשתתפים לחזור אולי לתקופת הילדות ודרך משחק יוכלו לשפר מיומנויות תקשורת, עבודת צוות, עמידה בלוחות זמנים ויצירה חשיבתית. אני משוכנע כי Dough story – משחקי בצק למנהלים. היא סדנה היצירה האולטימטיבית בעבורכם.

פעילויות גיבוש סדנת יצירה למנהלים – למה דווקא  זה נכון וראוי?

סדנת יצירה המפתחת את הכישורים הנדרשים למנהלים, ראשי צוותים ועובדים בכדי להצליח הרבה יותר. סדנת המנהלים: מנהלים משחקים וחושבים מחוץ לקופסה במסגרת פעילות כיפית ויצירתית באמצעות ערכות המשחק הייחודיות למנהלים ועובדים של . סתיו גררו ומשה גרימברג פיתחו מודל הדרכה המשלב תכנים מעולמות העסקים יחד עם חזרה לילדות. האדם אצלנו כמו גם הילדים תמיד נמצאים במרכז. אנו לקחנו את תובנותיה מריה מונטסורי ועשינו להן התאמה לעולמות העסקים ולמיומנויות החשובות לשיפור מערכות תקשורת בינאישיות, עבודת צוות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה באמצעות פעילות חווייתית.

לחשוב כמו ילדים – לאמץ תקשורת אפקטיבית

כעוסקים בייעוץ והדרכת מנהלים, אנו מאמינים כי ביסודו אדם או מנהל סקרן מטבעו ופעמים רבים מהם לומדים תוך כדי התנסויות בצורה אוטודידקטית. סדנת המנהלים שלנו מעניקה כלים ניהוליים עדכניים המועברים בחלקם במסגרת משחקי יצירה הגורמים למשתתפים לשבור פרדיגמות ולצאת מתוך אזורי הנוחות המוכרים. אנו עושים זאת בשילוב 2 תחומים. מפגש התנעה המחייב את המשתתפים לחזור לימי הילדות. להרגיש חופשיים ליצור להיות יצירתיים ולהבין כי ההצלחה טמונה בעבודת צוות ובתקשורת בינאישית מיטבית. נשמח לשתף אתכם במידע נוסף ובתכנים הנוספים הנלווים לסדנת היצירה למנהלים ועובדים – פנו אלינו,

סדנאות יצירה למנהלים ועובדים

Unique creative workshop, for managers

משפרים את יכולות עבודת הצוות

בתחום פעילויות הגיבוש ועבודת הצוות המשתתפים מחויבים לשפר ולתרגל ניהול משימות וצוותים מחוץ לעולמות התוכן שלהם. בחלק הראשון הכיפי של היצירה והמשחק בערכות הבצק ראינו משתתפים נהנים, מתחרים קבוצה בקבוצה, משתוללים, צוחקים וחולקים ביחד רגעים מיוחדים וכיפיים המזכירים להם את ילדותם. למותר לציין כי היצירתיות הכי גדולה טמונה בין הגילאים 6-12 וככל שאנו מתבגרים היא הולכת וקטנה. הסדנה הייחודית שלנו למנהלים, משפרת המודעות לצורך של שיתוף הפעולה ושיפור מיומנויות התקשורת. זאת ועוד המשתתפים מחויבים ליצור מגע והתקרבות בין החברים בקבוצה, כאן הם נדרשים לבצע תכנון וביצוע משותף – וכל אלה, בצורה אינטואיטיבית דרך משחק המביא להשגת מטרות ותועלות הרבה יותר מעמיקות, ברמה הניהולית.

מה כוללת סדנת היצירה למנהלים?

כל חברה או הנהלה ואו מנכ"ל מייחלים לכך שצוותי הניהול ורמת המנהלים בהנהלה המורחבת ובהנהלה המצומצמת ידעו לעבוד ללא חיכוך ואינטריגות. הם כמו אחרים רוצים שהמנהלים והצוותים יהיו מגובשים יעבדו בשיתוף פעולה. בסדנת היצירה שלנו אנו משלבים למידה והעשרה מסורתית עם מקטע של עבודת יצירתית בקבוצות. לא פעם בתהליכי הייעוץ הארגוני וההדרכות שביצעתי לאורך השנים גילית אינספור חברות מנהלים וצוותים שהתקשו לעבוד יחד בהרמוניה ובשיתוף. זה נבע פעמים מחוסר במיומנויות תקשורת אפקטיבית ותקשורת בינאישית טובה, פעמים לזה הצטרפו אינטריגות, מנהלים כושלים, מתח ותחרות

להלן הנושאים המרכזיים שבאים לידי ביטוי בסדנה היצירה והכוללים הרבה מעבר למשחק בבצק:

  • שיפור ביכולת החשיבה היצירתית. תכנון וקבלת החלטות בצוות כחלק מהתהליך במשימת היצירה המשותפת.
  • שיפור מיומנויות של עבודת הצוות. עמידה בלוחות זמנים ושיתוף פעולה מקדם.
  • שיפור מיומנויות של תקשורת אפקטיבית – שיפור התקשורת הבינאישית כמפתחות להצלחה ניהולית.
  • בחינת היכולת והדינמיקה הקבוצתית להשגת מטרות ויעדים משותפים.
  • שבירת פרדיגמות ופיתוח חשיבה יצירתית.

סדנת מנהלים Dough story – משחקי בצק - למי היא מתאימה? 

לארגונים המבקשים להעצים את המנהלים והעובדים שלהם. הסדנה מתבצעת בקבוצה של בין 9-15 מנהלים או עובדים, או במסגרת הנהלה מצומצמת 6-8 משתתפים ואו הנהלה מורחבת עד ל- 12 משתתפים לכל היותר. התכנים והנושאים שבהם נתמקד, יבחרו לאחר אפיון מצב קיים ואיתור צרכים עם החברה. קיימת אפשרות לביצוע סדנאות יצירה לקבוצות גדולות יותר עובדים ומנהלים. נדרש תכנון מוקדם ובדיקת היתכנות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


  • לכל מנכ"ל של ארגון עסקי המבין עד כמה חשוב להשקיע במנהליו ובעובדיו. כזה המבקש לשפר מיומנויות תקשורת בינאישית, האצלת סמכויות, עבודת צוות ופיתוח החשיבה יצירתית והיציאה מאזורי הנוחות בחברה שהוא מנהל.
  • למנהלות משאבי אנוש והדרכה המבקשות להביא סדנה אחרת המביא לערך המשלב עבודה בקבוצות במסגרת ערכות היצירה למנהלים, עובדים וצוותים של Dough story – משחקי בצק המבקשות לשפר ולשנות את דפוסי התקשורת בין המנהלים והעובדים
  • בכל מקרה החלק היצירתי מהווה "סטרטר" לפעילויות אחרות שבאות להעניק למשתתפים "ארגז כלים עדכני" במגוון רחב של מיומנויות שאנו נתכנן יחד להעניק במסגרת הסדנה הכוללת. ניתן להתאים הסדנה ואת מבחר התכנים המקצועיים לעולם התוכן של הארגון.
סדנת יצירה ייחודית, למנהלים ולעובדים

לחזור לתקופת הילדות. לחזור ולגלות את היצירתיות הטמונה בנו כמנהלים ועובדים.

סדנת יצירה ייחודית למנהלים

בתוך מגוון הרחב של הסדנאות ימי העיון וההרצאות למנהלים ולעובדים אנו מבקשים להציג סדנת יצירה אחרת. סדנת יצירה המשלבת משחק עם ערכות בצק של חברת Dough story – משחקי בצק. סדנת מנהלים המביאה ערך מוסף ייחודי ותהליכי למידה מרעננים בנוף הסדנאות הקיים למנהלים ולעובדים. גם כאן סתיו גררו ואני חושבים ובטוחים כי יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה הן מילות המפתח.

יש לא מעט סדנאות יצירה מצוינות למנהלים

כחברה לייעוץ המעבירה הרצאות, ימי עיון, סדנאות המניעות חשיבה והשראה למנהלים. אנו לא מתביישים להציג את השאלה הכי טריוויאלית שאתם עשויים לשאול את עצמכם? מדוע נכון לבחור בנו להעביר גם אצלכם את סדנת היצירה והעצמה למנהלם המתבסס על "חזרה לילדות". כן מתברר כי תקופת הילדות אצל כולנו, התאפיינה ביצירתיות ובחשיבה מחוץ למסגרות. כילדות למדנו להתנסות, לשתף לתקשר בצורה הרבה יותר טובה מהמיומנויות האלה בבגרותנו. נשמח להציג גם בפניך את רשימת הנושאים המקצועיים המצטרפים כחלק אינטגרלי מסדנת היצירה למנהלים. זאת אנו עושים אחרי אפיון צרכים והתאמה לעולמות התוכן של המשתתפים.

סדנת יצירה למנהלים – חושבים כמו הילדים שלנו

ראשית עם כל הצניעות, אין אנו מכירים סדנה כיפית ויצירתית כמו סדנת היצירה של Dough story – משחקי בצק. סדנת המנהלים הייחודית שלנו משלבת "חזרה לכל הדברים הטובים של הילדות" עם תכנים ומתודולוגיות עדכניות שמועברות בצורה אינטראקטיבית המפעילה את המשתתפים לאורך כל הסדנה. סתיו ואני, מצליחים לשלב בתהליכי הלמידה והעצמה במהלך סדנת היצירה למנהלים, חוויה של למידה והנאה. כל זאת תוך לימוד ואימוץ כלים ומתודולוגיות ניהול, תקשורת ועבודת צוות משופרים. סדנאות העצמה והדרכה למנהלים מאבדות אפקטיביות באם המשתתפים לא נהנים. לימוד ושיפור מיומנויות איכותי חייב להיות מענג. היה ולא חווים הנאה אזי בוודאות, איכות הלמידה קטנה ויותר.

סדנאות יצירה בבצק למנהלים - העצמה שיפור עבודת הצוות והתקשורת הבינאישית

למידה אינטראקטיבית - משתפת

סדנת היצירה הייחודית שלנו למנהלים מועברת על ידי ואני משמש כעוזר האישי שלה בשלב הראשון ועל ידי ואחרים על פי צורך בהמשך הסדנה. אנו מאמינים בעבודה ולמידה באמצעות "קבוצות קטנות" ושיתוף המשתתפים בתהליכי עבודה ולימוד בסדנה. אנו מקפידים לעשות זאת באמצעות סימולציות הפעלה יצירתיות תוך התאמה ייחודית לעולמות התוכן של המשתתפים והארגון.

מתאימים את הסדנה היצירה לצרכים שלכם.

סתיו ואני נשמח לו תבצעו מולנו חשיבה לגבי איתור הנושאים המקצועיים שאמורים להתווסף לסדנת היצירה הייחודית שלנו למנהלים. מצרפים כאן מספר נושאים שעשויים להתאים. כידוע אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים. רצינו כי תדעו, שאנו מציעים מגוון רחב של נושאים מקצועיים שעשויים להתאים גם לצרכים שלכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להלן סקירה קצרה של הנושאים המקצועיים המצטרפים כחלק אינטגרלי בסדנת היצירה שלנו למנהלים:

אני שמח להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה המשולבות בסדנת היצירה החדשנית של מנהלים ועובדים. אנו מתניעים את סדנת היצירה עם הרצאה מעוררת השראה המותאמות למשתתפים. לאחריה כולנו נכנסים לפעילות יצירתית בעבודה בקבוצות קטנות עם ערכות היצירה בבצק של סתיו גררו. הערכות מותאמות לעולמות התוכן של הארגון והמשתתפים והן ייחודיות ומיוצרות על פי התאמה ייעודית לנושאים שנקבעו.

עבודת צוות יצירת סינרגיה וגיבוש צוותים מנצחים

נציג את עקרונות עבודת הצוות. נעניק ונעשיר את המשתתפים בכלים מובנים ועדכניים בתחומי הניהול, התקשורת הבינאישית ויכולות משופרות להנעת צוותים. נציג טכניקות וכלים עדכניים ומובנים לניהול הרבה יותר אפקטיבי של ממשקים מרובים ביתר הצלחה.

חדשנות ויצירתיות דורשות סינרגיה

בחלק השני של סדנת היצירה למנהלים נתמקד בנושא חשיבות "עבודת הצוות" המבקשת לייצר הבנה לתהליכים של יצירתיות וחדשנות וצמיחה היכולים להתקיים בארגונים מצטיינים שיש להם יכולת טובה לעבוד בצוותים. ארגונים המאפשרים למנהלים ולעובדים לקחת אחריות לנסות להיכשל עד להצלחה מבלי לפחד כי ירמסו אותם. הכיצד יוצרים שיתופי פעולה אפקטיביים? הכיצד בונים תקשורת פתוחה ודרכה בונים אמון? היתרונות בעבודת צוות ועוד.

מצוינות אישית וניהולית – כיצד מגיעים?

בחלק השני של סדנת היצירה למנהלים נוכל להתמקד גם בנושא חשוב זה. נציג וננהל דיון לגבי הדרכים הנכונות שעובדים ומנהלים צריכים לנקוט ביה והם מבקשים לצמוח ולהפוך למנהלים מצטיינים. סדנת היצירה למנהלים  יכולה להיות גמישה ומודולרית וניתן לבצע אותן בהיקפים משתנים על פי צורך ורצון הארגון.

מנהיגות מול ניהול ומה שביניהם

הרצאה פרונטלית היוצרת מעורבות המחייבת הקשבה וחשיבה פעילה, נתמקד בקשרים ההדוקים שבין יכולת המנהיגות ויכולת הניהול שטמונים בכל אחד מאיתנו. במסגרת סדנת היצירה למנהלים נדון בנושאים הבאים: מהי מנהיגות? מהי כריזמה? מהם סוגי המנהלים שאנו מכירים? וכיצד מנהיגות מניעה אנשים וצוותים ועוד?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מנהלים מצטיינים מה מאפיין אותם?

הרצאה מעוררת חשיבה ומעורבות של המשתתפים בחלק השני של סדנת היצירה למנהלים. באה להציג מספר שאלות לגבי הדרך לזהות מנהלים מצטיינים? להבין מה עושה אותם כאלה? מצוינות ניהולית ואישית כמפתח להצלחה בעולם תחרותי של המאה ה- 21. מתברר כי הנושאים של מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית חשובים מאד. עבודה על פי יעדים והיכולת לעבודת צוות חשובים לא פחות להצלחה. נציג בהרצאה טכניקות להעצמה ולשיפור עצמי המביאים למצוינות אישית וניהולית.

האם נולדים להיות מנהיגים?

הרצאה מעוררת מחשבה ותגובות מקהל המשתתפים, הבאה לבחון האם מנהיגים נולדים עם סט תכונות וכלים מבטן ולידה? האם מנהיגים נולדים עם מתאר תכונות? האם ניתן לרכוש מיומנויות ניהול ומנהיגות? האם יכולים להפוך למנהלים טובים יותר באמצעות למידה תרגול ורכישת מתודולוגיות ניהול חדשות?

כוחן של הפרדיגמות המעכבות וכיצד לעקוף אותן

הרצאה אקטיבית המערבת את המשתתפים בכל רזי האימון האישי, המנטורינג העסקי המעניק כלים עדכניים וממוקדים להמשך ההצלחה. נכיר את הגדרת המושג הצלחה? נרחיב על חשיבותם של הערכים, החזון האישי והמטרות הראויות להשגה. בהרצאה נציג מספר חלופות לטיפול החוליות החלשות ובפרדיגמות המעכבות של כל אחד מאיתנו – שאותם חייבים לשפר בדרך להמשך ההתפתחות והצמיחה.

מה שפת הגוף משדרת?

ההרצאה האינטראקטיבית הבאה לסכם את החלק הראשון של סדנת היצירה למנהלים. ננתח דפוסי התנהגות ושפת גוף של המשתתפים. נכיר את הנושאים הבאים: הכיצד נכון ליצור מיתוג אישי ומיתוג עסקי? היכולות והכוח של היכרות "שפת הגוף" בתהליכי הניהול ותהליכי המכירה של המשימות לעובדים. להבין את החשיבות של האמפתיה וההקשבה הפעילה בתהליכי הניהול, הנעת צוותים, השרות, והמכירות.

בואו ונכיר כבר השבוע

להזמנת סדנת יצירה ייחודית למנהלים ולעובדים Dough story – משחקי בצק. ואו סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון בנושאי ניהול, מכירות, שיווק, ושיפור מערכי שרות ומכירות טלפוניות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג  -  abc@nihul4u.co.il אנא, כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך נכון ומקצועי "קצת שונה" ומאד יצירתי המתחיל ראשית בפעילות יצירתית בקבוצות קטנות באמצעות . בוא ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מבקשים לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר?

לקבלת הצעת מחיר לארגון שלכם, ניתן להתקשר אל משה גרימברג : 0544814332 או ליצור קשר כאן או לשלוח פנייה ישירה לסתיו גררו דרך טופס צור קשר. מנכ"ל, סמנכ"ל מש"א והדרכה - תנו לעצמכם הזדמנות לחוות סדנת למידה ושיפור מיומנויות לעובדים ולמנהלים אחרת מהמקובל. תרגישו חופשי לפנות ישירות אלי למשה גרימברג במייל: abc@nihul4u.co.il. או לנייד: 0544814332