בואו ונחשוב יחד מהם סדנאות מנהלים? קורסי מנהלים? הטובים ביותר לשיפור ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות ובו בזמן משפרות את הביצועים  הניהוליים  ואת ביצועי ניהול משא ומתן והנעת צוותים. הכיצד בחירה נכונה של הדרכות מנהלים עדכניות עשויות להביא לך את הערך הגדול ביותר?

המירו את מקומכם על כף המאזניים של המנהיגות המעצימה

במבט מדעי, במשך עשרות שנים ניסו לפצח את הרכיבים המביאים אדם להיות מנהיג לעומת הכלל היושבים בקטגורית המונהגים. בתחילת המאה ה-20 רוב המחקרים התמקדו בניסיונות  זיהוי תכונות אופי של מנהיגים מצטיינים. תכונות הניתנות לצפייה? סט תכונות שמנבאות האם יש לך את 'זה' או שאין לך את 'זה' להיות מנהל או מנהיג איכותי ומצטיין. מתברר כי רוב  המחקרים בנושא לא הציגו עקביות כמהימנות ובהתאם, אי הצלחה ביכולת הניבוי לתכונות ההופכות אדם מהשורה למנהל? ולמנהיג בעולמות העסקיים ומחוץ להם? להפוך להיות מנהיג ומנהל היודע להניע ולסחוף אחריו עובדים ומנהלים צעירים.

אפיון סוגי המנהיגות העסקית

בתאל גולדמן ואני כעוסקים בהדרכות וליווי מנהלים והנהלות מבקשים לקבוע כי תחום המחקר הפסיכולוגי על מנהיגות הפך להיות תחום שאינו מפוענח עד הסוף. אנו מתמקדים בביצוע סדנת מנהלים, מתמקדים ב-פיתוח מנהלים ומבצעים כדרך חיים הדרכות מנהלים ואימון עסקי. תחום אפיון וזיהוי מנהיגות מעצימה כולל עדיין לא מעט "חורים שחורים". המחקרים החלו  לקבל זרועות רבות של ניתוח ואפיון סוגי המנהיגות הן בעולמות העסקיים והן בעולמות אחרים.

אנו בתהליכי ההדרכה ואימון מנהלים מבצעים תהליכי העצמה ושיפור ביכולות הניהול והמנהיגות של דור המנהלים הבא בחברות ובעסקים. פעמים לא מספיק ללמוד מתוך צפייה וחיקוי של מנהיגות כריזמטית שפגשתם לאורך הדרך. פעמים צריך ללמוד ולאמץ מתודולוגיות עדכניות של ניהול אפקטיבי ומנהיגות מעצימה.

האם גם לך יש את התכונות הראויות?

בואו ונבחן יחד האם יש לכם את הכישורים המספיקים להפוך למנהיגים עסקיים איכותיים? ניהול ומנהיגות ניתנים לשיפור ולמידה. נכון להיום, הנוגעים בתחומי מחקר של מנהיגות, טוענים שיש 'למחוק' תכונות שסומנו כתשתית לניבוי אדם מנהיג אי שם לפני שנים רבות, תכונות כגון יציבות רגשית, ביטחון עצמי, מוחצנות, פתיחות להתנסויות, מוכנות להסכים עם דעות האחר ועוד.

הרבה השתנה כאן בשני עשורים האחרונים, ואילו הדבר המשמעותי ביותר והמשפיע ביותר על כל פן בחיינו הוא אינו תכונה – אלא מיומנות מעשית מחשבתית ורגשית שיש לפתח בכדי להפוך ממונהג מן השורה למנהיג סוחף – והיא התפיסה של מושג המנהיגות העסקית המעצימה. הכוונה לערך הנתפס של העשייה הניהולית והמנהיגותית שלנו מול כפיפים ומול הדרגים שמעלינו.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מה עדיף לך? להוביל? או להיות מובל או מונהג?

אין זה סוד כי ניתן לזהות שני סוגים של אנשים. טייפ האנשים המורגלים לקחת הובלה להניע צוותים ולהיות תמיד בראש המחנה. הטייפ השני פחות מונע על ידי הצורך להוביל ולהנהיג. הם יכולים סופר איכותיים ומקצועיים המסתפקים בעבודה איכותית מאחורי הקלעים. ההבדל הגדול שנמצא שוב ושוב בין מונהג למנהיג, הוא אופן התפיסה של מצבים, המתרחשים מולנו הן בעולם העסקי והן בעולם שכולנו חיים בו.

השוני בין הטיפוסים השונים מתבטא בהתייחסותם  להזדמנויות  קשיים, משברים ואיומים. מנהלים ומנהיגים מצטיינים המגלים יכולות התמודדות עם מצבי משבר הופכים לאורך השנים להיות מנהלים ומנהיגים מצטיינים. ההבנה וחיזוק של המיומנות המנהיגותיות תביא גם אחרים הנמצאים בתחילת דרכם להפוך ממונהגים למנהיגים.

סדנת מנהלים – פיתוח מנהלים – הדרכות ומנטורינג למנהלים

בתוכניות הדרכה ובקורסים למנהלים אנו משפרים יכולות ומיומנויות בתחומי תפיסת החשיבות של תקשורתית אפקטיבית, תפיסה של מיומנויות ניהוליות עדכניות. זאת ועוד, אנו משפרים ביצועים בתחומי עמידה ביעדים ועבודה מול משימות. משפרים עבודת צוות ומקפידים לאמץ תרבות של חדשנות ויצירתיות ניהולית כדרך חיים. תחומים אלה שאותם אנו מחזקים בכל סדנת מנהלים – פיתוח מנהלים – הדרכות מנהלים יאפשרו למשתתפים להתחזק ולהפוך למנהיג עסקי, למנהל מצטיין. בתוכניות הדרכה ובקורסים למנהלים אנו עובדים  על בסיס התנסויות, פיצוח והסקת מסקנות של סיטואציות ניהוליות ותהליכי קבלת החלטות ארגוניות ועסקיות מעולם התוכן של כל ארגון וחברה.

תשקיעו בהעצמה והדרכת מנהלים

בתחרות הקשה על כל לקוח ולקוח, ובעולמות העסקיים העוברים שינויים כתוצאה משינוי טכנולוגי או כתוצאה ממשברים היוצרים מציאות משתנה כדרך חיים ניהולית – ארגונים ועסקים מחויבים להשקיע בהעצמה ופיתוח עובדים ומנהלים. אנו עושים זאת בהצלחה באמצעות סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים לפיתוח מיומנויות ולשיפור ביצועים. שימור עובדים ומנהלים לאורך זמן תוך כדי העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות מהווים כיום את אחד האתגרים היותר חשובים בכל חברה עסקית.

מנהלים ועובדים מועצמים – אפקטיביים יותר.

תהליכים ראויים להכשרת מנהלים ועובדים באמצעות קורסי מנהלים, סדנאות ייחודיות לפיתוח כישורי ניהול ומנהיגות משפיעות רבות על היכולת של הצוותים הניהוליים לבצע את המשימות שלהם באמצעות ניהול עדכני ויעיל של עובדים וצוותים שבאחריותם להשיג ולממש את המטרות והיעדים העסקיים שנקבעו על ידי ההנהלה. בואו לבחור את סדנת מנהלים – פיתוח מנהלים – הדרכות מנהלים הכי נכונה בעבורכם.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


אתגרי הניהול במאה ה- 21 דורשים עדכון תמידי

אנו כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה בפיתוח המשאב האנושי והניהולי קובעים חד משמעית שחברות וארגונים המשקיעים בפיתוח המשאב האנושי ככלל ובעיקר בפיתוח והכשרה של דור המנהלים הבא מצליחים להתמודד טוב יותר עם אתגרי הניהול במאה ה- 21. הם מצליחים הרבה יותר טוב להתמודד עם מצבי קיצון ומשברים. אנו בטוחים כי גם אתם חושבים שנכון להשקיע בהדרכה ושיפור מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים.  מבקשים לקבל את הרשימה המורחבת של כל סדנאות מנהלים | קורסים למנהלים | תוכניות פיתוח מנהלים?  שלחו מייל עם הכותרת: " סדנאות מנהלים - קורסים למנהלים - תוכניות פיתוח מנהלים" והיא תשלח אליכם אחרי התאמה לעולמות התוכן שלכם.

לחשוב מחוץ לקופסה

אנו מאמינים כי באמצעות קורסים וסדנאות מנהלים להקניית מיומנויות ניהול ושיפור הביצועים אותם אנו מעברים באמצעות קבוצתית או בפורמט של מנטורינג ואימון עסקי ואישי – אנו מצליחים למנהלים ולעובדים טובים להיות טובים יותר. להפוך אותם למיומנים להתמודד טוב יותר עם סביבות משתנות, ולגרום להם לאמץ תרבות של חדשנות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כדרך חיים. בתוכניות הדרכה שלנו אנו מעניקים סיבה תומכת להתפתחות והעשרה מקצועית אישית ובעיקר ניהולית.

שיפור ביצועי ניהול במשבר ובתהליכי שינוי 

כחברה לייעוץ ארגוני, והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מתמקדים בשיפור הביצועים של עובדים ומנהלים בסביבות משבריות ואו בסביבות מורכבות ודינמיות. סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים לפיתוח מיומנויות ולשיפור ביצועים שאנו מעבירים בחברות ובארגונים עסקיים מתמקדות הרבה מעבר לשיפור תחושת המסוגלות של עובדים ומנהלים להתמודד הרבה יותר טוב עם משברים ושינויים. אנו מאמינים כי התהליכים שלנו מביאים לשיפור ולשכלול יכולת התפקוד בסביבות עסקיות מורכבות ולכאלה שנמצאים בתוך משבר ואו הבראה.

היתרונות שלנו

אנו מאמינים שפיתוח הדרכה והעצמה בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות לא מסתיים עם תום הסדנא או תוכנית המנהלים. תהליך נכון מקצועי וראוי שאותו אנו ממליצים ליישם כולל הן בתוך התוכנית והן כליווי ויישום ברמת השטח בקרב המשתתפים – ניתוח אירועים ומשברים, התמודדות עם דילמות ברמת המנהלים בשטח ובעיקר עוסקים ביישום בקרה והפקת לקחים. פעמים אנו ממליצים ללמוד ולחקור הצלחות ולשכפל אותן מאשר כל הזמן להתמודד בתיקון הכישלונות. אנו מאמינים שנכון ללמוד ולהבין מה עובד, לשפר את הביצועים ובשוליים להקטין את הפעילויות הפחות מוצלחות.

"חזרה בהפוגות" כדרך לשינוי

אין קסמים בתהליכי השינוי ורכישת מיומנויות וכישורים מקדמים ומעצימים. בכדי לאמץ הרגלים חדשים יש לוודא כי אנו חוזרים על אותן הפעולות מספיק פעמים בכדי שיהפכו להרגלים מקדמים במקום אותם הרגלים מעכבים. אנו בוודאות אומרים כי  משמעותה של למידה ניהולית – דורשת תרגול. דורשת עבודת שטח ופעילות אקטיבית בתוך העולם העסקי המוכר. אנו מאמינים כי למידה מחייבת מעורבות רגשית הן של המשתתפים והן של המדריכים. חלק מרכזי בסדנאות ובקורסים למנהלים מוקדש ללמידה חווייתית ורגשית המתבססת על ניתוח אירוע וסימולציות מעולם התוכן המוכר.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


תקשורת אפקטיבית מאפיינת מנהלים מצטיינים

אנו דואגים לשפר ולרכוש תקשורת אקטיבית הרבה יותר ובעיקר מתמקדים בפיתוח היצירתיות ובעיקר הגמישות המחשבתית כחלק מתהליכי העצמה הניהולית שאמורים להביא דפוסי פעולה ניהוליים חדשים ועדכניים הרבה יותר. טרום כל תהליך אנו ממליצים לבצע כבר בשלב הראשון אבחון ומיפוי ארגוני הבא להציג את תהליכי הניהול, המנהיגות והתקשורת הקיימים, זאת לצורך איתור התחומים והפערים שבין המצוי לרצוי.

התכנים וההרצאות בתוכניות המנהלים, מותאמות לאופי הארגון

רק אחרי שלב חשוב זה, אנו ממליצים להגדיר בתהליך העצמה ופיתוח עובדים ומנהלים את המטרות שמבקשים להשיג. כל תהליכי ההדרכה הסדנאות וקורסי המנהלים מותאמות אצלנו באופן מוחלט לצרכים ולמאפיינים של כל חברה או תאגיד. מותאם לעולמות התוכן, לשפה לחזון ולתרבות הארגונית הקיימת. אנו מבקשים לקבוע שוב כי הסדנאות והקורסים למנהלים שלנו מסוגלים לתת גם לכם מענה איכותי. היה ואתם נמצאים בקטגוריה של חברות ועסקים המבקשים לשמר ולפתח את דור המנהלים הצעיר בחברה. חשוב כי תדעו שהסדנאות והקורסים למנהלים מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ואו תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח.

פגישת היכרות ללא עלות

אנו נותנים פתרונות למגוון רחב של חברות ועסקים. היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק משפחתי קטן המעסיק בין 25-80 עובדים ועד עכשיו נמנעת להשקיע בפיתוח והעצמה שלך כבעלים ואו כמנכ"ל? בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שאתה ארגון קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכים לא מספיק מקצועיים - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה. מפגש שינסה להציג לך את התועלות הגדולות שעשויות לבוא אחרי שגם אתה תתנסה בתוכנית מנהלים ייחודית בפורמט "אחד על אחד" שתותאם במיוחד בעבורך.

הגיע הזמן שנכיר?

מציע לך מפגש שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בתוכנית העצמה אישית. להשקיע בפעם הראשונה בך כמנכ"ל או כבעלים. תופתע לגלות כי התרומה השולית עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. אנו כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה בפיתוח והעצמה למנהלים בכירים, בעלי חברות ועסקים ולמנכ"לים היא השקעה מאד נבונה. אשמח להיות לצידך לאורך תהליכי העצמה והמנטורינג העסקי. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים