משה גרימברג

מייסד ומנכ"ל ובעליה של החברה – Advanced Business Consulting. משה גרימברג – יחד עם שותפים לדרך, אנשי מקצוע ויועצים מהטובים בשוק הישראלי, מובילים תהליכים המצליחים להשאיר חותם בקרב ארגונים ומנהלים.

אנו מאמינים בעבודה תהליכית ומניעים מנהלים וארגונים לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. 16 ויותר שנות ניסיון בליווי תהליכי ייעוץ ארגוני וצמיחה ועבודה מול הנהלות מנהלים וכוחות מכירה. לפעילות מביא עימו ניסיון של יותר מ- 25 שנים בתחומי הניהול הבכיר, השיווק והמכירות בחברות מהמובילות בארץ. ארגז הכלים של משה ושותפיו לדרך, כולל מיומנויות רבות ומגוונות שנרכשו בתחומי ההדרכה, האימון וליווי ארגונים ומנהלים בכירים לאורך השנים.

סמדר ישראל

סמדר ישראל – שותפה בכירה לדרך ומובילה את תחום בניית אתרי סחר מורכבים ואתרי וורד פרס מיוחדים. אתרים המניעים לפעולה. בוגרת MCSD של נס טכנולוגיות ושל MCITP במכללת סלע. סמדר, לומדת ומתעדכנת בכל הטכנולוגיות החדשות המייצרות ערך תנועה ובידול בעבור הלקוחות.

שולטת בעולמות התכנות בשפות html 5 ,JS ,PHP ,CSS. אל עולמות המיתוג, בנייה ועיצוב בוורד פרס מאהבת ילדות ראשונה. מהתשוקה ליצור להביא ערך ובעיקר להיות יצירתית. יחד, אנו הופכים חלומות למציאות. בעלת ניסיון מוכח של 12 שנים בהצלחה מרובה. יחד עם השותפים האחרים פועלים בסינרגיה מלאה, כך שהלקוחות מקבלים מעטפת שיווקית אסטרטגית וייעוצית מושלמת

אוסנת גור

אוסנת גור – שותפה לדרך בחברת – Advanced Business Consulting.  מביאה ניסיון ניהולי רב שנים בתפקידי מפתח בכירים.

כיהנה כמנכ"לית ודירקטורית במספר חברות מובילות. מכירה את עולמות ה- HR. בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחומי הניהול, הייצור, השיווק ופיתוח עסקי בשוק הבינלאומי.

השכלה אקדמית תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מבר אילן.

MA בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת ת"א. אסנת  מצטרפת לצוות השותפים הבכיר ותתרום מנסיונה הניהולי והמקצועי ללקוחותינו.

בתאל גולדמן

בתאל גולדמן – שותפה בכירה לדרך ומובילה את תחום הפעילות הסחר השיווק והמכירות במרחב הקמעוני. בוגרת BA פסיכולוגיה ומנהל.

בתאל, מובילה תהליכים מתקדמים המתבססים על פסיכולוגיה צרכנית והתנהגותית המביאה לחיבור רצפת המכירה אל לקוח הקצה וצרכיו, מתוך שימוש והבנת מסע וחווית הלקוח, נאמנות והתנהגות צרכנית והתפתחות השוק.

בעלת ניסיון מוכח של 13 שנים בהצלחה בהצבת והשגת יעדי צמיחה עסקית ורווחית בהיקף מחזורי מכירות גדולים.

יחד אנו מתמקדים בטרנספורמציה בכל מה שקשור להובלת תהליכי שינוי וצמיחה באמצעות בניית תכניות התייעלות לוגיסטיות ומנהלתיות, גיבוש תרבות ושפה ובניית יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות.

ראובן מתוקי
 
שותף בכיר לדרך. מוביל את תחום הייעוץ בעולמות ה- ERP של מערכות חוצות ארגון. מתמחה גם: רצפת ייצור. Len  .Managementניהול ותפעול רצפת יצור. לראובן, ניסיון תעסוקתי רב שנים בתעשיות מסורתיות באפיון תהליכי עבודה וייעול. 

מהנדס תעשייה וניהול בוגר הטכניון עם ידע נרחב בתוכנות התומכות ניהול מלאי ומערכות רכש ויצור, טיפול בניהול מלאי מחסנים ושליטה על הפריטים שמועברים לייצור. ניסיון בפיתוח כלים ושיטות לשליטה מלאה על מערך רצפת הייצור, תוך זיהוי וניהול חכם של צווארי בקבוק. 

כחלק מצוות השותפים של משה גרימברג, מצטרף כמומחה בכיר במקטעים בהם אנו נזקקים למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב. ב- https://www.nihul4u.co.il/moshe-grimberg/our-co-partners/

ראובן מתוקי

ראובן מתוקי, שותף בכיר לדרך. מוביל את תחום הייעוץ בעולמות ה- ERP של מערכות חוצות ארגון. מתמחה גם: בניהול ותפעול מערכי רצפת ייצור. וב- Lean Management .

לראובן, ניסיון תעסוקתי רב שנים בתעשיות מסורתיות באפיון תהליכי עבודה וייעול. מהנדס תעשייה וניהול בוגר הטכניון עם ידע נרחב בתוכנות התומכות ניהול מלאי ומערכות רכש ויצור. 

מומחה בטיפול בניהול מלאי מחסנים ושליטה על הפריטים שמועברים לייצור. ניסיון בפיתוח כלים ושיטות לשליטה מלאה על מערך רצפת הייצור, תוך זיהוי וניהול חכם של צווארי בקבוק.

כחלק מצוות השותפים של משה גרימברג, מצטרף ראובן מתוקי כמומחה בכיר במקטעים בהם אנו נזקקים למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב.

גלעד קרונר

גלעד קרונר – שותף בכיר לדרך. בעל ניסיון עשיר במגוון תפקידי ניהול בארץ ובעולם. 25 שנות ניסיון ניהולי בכיר כיהן כמנכ"ל H&M בישראל, כסמנכ"ל שיווק ב-Mars-Wrigley בארץ ובמטה החברה באירופה וכסמנכ"ל שיווק ב-Toyota ישראל.

גלעד בעל תואר שני במנהל עסקים בינלאומי (MBA} מטעםRotterdam School of Management בהולנד ותואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

כשותף בכיר בצוות היועצים שלנו ייקח גלעד אחריות על כל נושא הפיתוח העסקי והגדלת הערך שאנו נותנים ללקוחותינו וישמש כמומחה ניהולי בכיר.

גלעד, מצטרף לצוות כמומחה ניהולי וייעוצי בכיר בכל המקטעים המקצועיים בהם הלקוחות שלנו ואנו נזדקק למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב.

ירון כהן

ירון כהן – שותף בכיר לדרך. ומשמש כסמנכ"ל שיווק ומכירות אצלנו בחברה. ניסיון מקצועי רב שנים בחברות מהמובילות בארץ בתחומי ניהול והתמחות במותגים בינלאומיים. ניהול מכירות שיווק פיתוח עסקי ועוד.

לירון תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה שניהם מהאוניברסיטה העברית. ירון יחד עם אחרים יוביל את כל הנושא של הייעוץ האסטרטגי והייעוץ למערכות מכירה ושיווק בעבור לקוחותינו.

ירון, כחלק מצוות השותפים הבכיר וכסמנכ"ל שיווק ומכירות ב – Advanced Business Consulting מצטרף לצוות השותפים של משה גרימברג, כמומחה בכיר בכל המקטעים המקצועיים בהם הלקוחות שלנו ואנו נזדקק למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב.

יואל מלי

ראש תחום ניהול ההון האנושי. 30 שנות ניסיון בתחום ניהול משאבי אנוש בארגונים וגופי תעשייה גדולים וגופים ציבוריים. אחרי תפקידים בכירים מאד בתנובה, פלאפון, מכון התקנים ואוניברסיטת תל אביב החליט להצטרף אלינו.

כחלק מצוות השותפים הבכיר, וכמומחה לניהול המשאב האנושי ב –Advanced Business Consulting מצטרף אל משה גרימברג והשותפים האחרים בכל המקטעים המקצועיים בהם הלקוחות שלנו ואנו נזדקק למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב.

התמחותו מתמקדת: בבנייה והקמה של גופי משאבי אנוש, שיפור תהליכים, גיבוש והובלת אסטרטגיות ניהוליות חדשות. יואל, בן 60 יליד וחבר קיבוץ גבעת חיים איחוד, בעל תואר ראשון ושני במנהל והתמחות בניהול משאבי אנוש.

איתי רותם

שותף בכיר לדרך. מוביל את תחום הייעוץ של מערכות חוצות ארגון בתחום הבאים: ניהול ותפעול, פיתוח חומרה/תוכנה, שירות, מכירה, לוגיסטיקה ופרויקטים חוצי ארגון – ERP .

מתמקד בייעוץ אסטרטגי ממוקד ליזמות עסקית וטכנולוגית. ניסיון רב שנים בתעשייה כסמנכ"ל משאבי אנוש בקבוצת חברות גלובלית בנילית, במקביל לאחריות ניהולית על מערך המחשוב התאגידי וניהול פרויקטים.

בוגר M.B.A במנהל עסקים, התמחות במשאבי אנוש ,תואר ראשון B.Sc. במערכות מידע. איתי רותם, כחלק מצוות השותפים של משה גרימברג, מצטרף כמומחה בכיר במקטעים בהם אנו נזקקים למקצועיותו, ליכולותיו ולניסיונו הרב.

מיכאל פנחס

מיכאל פנחס – שותף בכיר לדרך וראש תחום טרנספורמציה דיגיטלית ותקשורת. יחד אנו מתמקדים בטרנספורמציה דיגיטלית כל מה שקשור למערכי תקשורת תמיכה וגיבוי.

מיכאל, חובר למשה גרימברג לשאר השותפים לדרך בכדי להעניק מעטפת מושלמת לצרכי הלקוחות בהיבטים הטכנולוגיים.

מהנדס תקשורת המתמחה בהובלת תהליכים לשיפור מערכי התקשורת והמחשוב בארגונים ומול מערכי השרות והתמיכה.

למיכאל ניסיון של למעלה מ- 20 בתחומי ייעוץ תקשורת ומיחשוב לעסקים הגדולים במשק כולל למשרדי ממשלה, משרד הביטחון, צה"ל, בנקים, ומגוון רחב של חברות תעשייה ושירותים בתחומי מערכות התקשורת והמחשוב.

סיגל רוזנפלד

סיגל רוזנפלד – שותפה בכירה ומנהלת תחום ההדרכה והייעוץ לאדריכלים, מעצבים וקבלנים.

לסיגל תואר ראשון באדריכלות מביה"ס UP1 בפריז, תואר שני MA מאוניברסיטת בן-גוריון בתחום בנייה מודעת, אנרגיה ותכנון בר קיימה, ובמסגרת סיום לימודי הדוקטורט באוניברסיטה היא חוקרת את תחום הבריאות וה – (wellbeing) בבניינים.

סיגל, המכירה את עולם התכנון והקיימות, לרבות התקינה הרלוונטית, מעניקה לאדריכלים, למעצבי פנים ולעסקים הפעילים בתחום כלים עדכניים ועזרי תוכנה לשילוב תקינה בתחום איכות הביצוע של בנייה ירוקה, לייעול ולשיפור העבודה.

אם אתם עדיין דורכים במקום אחרי שנים של פעילות ולא מצליחים לפרוץ – זה הזמן שבו סיגל רוזנפלד וצוות היועצים העסקיים נכנסים לתמונה.

שותף בכיר לדרך ומנהל את תחום העיצוב הגרפי והשפה החזותית. מתמחה בחוויית משתמש בעולם הדיגיטלי ובכל מה שקשור למיתוג ובידול באמצעות שיפור חוויות המשתמש, עדכון המיתוג והעיצוב ושימוש נכון בפסיכולוגית הגולשים הבאה לידי ביטוי ב - UI  ו - UX.

אלי פאר

אלי פאר, שותף בכיר לדרך ומנהל את תחום העיצוב הגרפי והשפה החזותית. מתמחה בחוויית משתמש בעולם הדיגיטלי ובכל מה שקשור למיתוג ובידול באמצעות שיפור חוויות המשתמש, עדכון המיתוג והעיצוב ושימוש נכון בפסיכולוגית הגולשים הבאה לידי ביטוי ב – UI  ו – UX.

אלי ושותפו לפעילות, מתמחים מזה 15 שנים, ביצירת שפה חזותית קונספטואלית וניו מדיה עדכנית. הם כמונו פועלים מתוך תפיסה הוליסטית ייחודית היודעת לברוא את התמונה הגדולה ולהלך קסם בפרטים הקטנים.

ניסיונו המקצועי ועבודתו של אלי מאופיינת בגישה יצירתית, אמנותית ומקצוענית וברמה אסתטית גבוהה. ליווה עשרות רבות של חברות ותאגידים בעולם העסקים בארץ ובעולם. מצטרף כמומחה בכיר במקטעים בהם אנו נזקקים למקצועיותו, ליכולות

דניאל זריהן

דניאל זריהן – שותף בכיר לדרך ומוביל במקצועיות רבה את תחום הקידום הארגוני והאסטרטגיה השיווקית באינטרנט. 

בעל ניסיון בתחום ה-SEO (קידום אורגני) משנת 2010. יחד אנו מתמקדים בטרנספורמציה בכל מה שקשור לשיפור עמדות ברחבי הרשת.

 

דניאל חובר למשה גרימברג לשאר השותפים לדרך בכדי להעניק מעטפת מושלמת ללקוחות. אסטרטגיה שיווקית ודיגיטלית הכוללת אופטימיזציה, שיפור תכנים וכתיבה המניעה לפעולה כך שגוגל יקדם גם אותכם. 

קידום אורגני איכותי באתרי תדמית או בחנויות און ליין, הוא כזה שמצליח להכניס מספר גבוה ככל האפשר של כניסות לאתר, אשר הופכות במהרה ללקוחות משלמים או קונים.

רקפת פרא

רקפת פרא

שותפה לדרך ומתמחה בניהול אתרי סחר, כתיבה שיווקית ותדמיתית, שכתוב ועריכה של חומרים לשימושים מגוונים. מקצוענית ומומחית בניהול וייעוץ לחברות ולתאגידים בתחום הצרכנות החברתית. רקפת פרא, כחלק מצוות השותפים ב  Advanced Business Consulting – מצטרפת לתהליכים שידרשו את המומחיות המקצועית שלה.

עיתונאית לשעבר בערוצי תקשורת מובילים ועורכת אתר החדשות הטובות thepositiv.com.  בוגרת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים במכללה למנהל. רקפת מקצוענית בתחומה ועושה "קסמים" עם מילים ניסוחים וכתיבה שיווקית.

זאת ועוד, מלווה חברות וארגונים גדולים באימוץ תרבות "צרכנות החברתית", ושמירה על קיימות כחלק ממיתוג ונכון עדכני למאה ה- 21.

כל אחד מהשותפים לדרך חווה את "העולם האמיתי" ולא רק את עולמות הייעוץ ומגדל השן. כל אחד ואחד מאיתנו יכול להישיר מבט אל כל מנכ"ל או ארגון ולהגיד את המשפט הבא: "אני מבין את התחושות שלך … ישבתי לא אחת בצד השני של השולחן ואני מכיר את תחושות הבטן הכי אינטימיות".. אין רבים בשוק חברות הייעוץ הארגוני ו- היועצים העסקיים בישראל המסוגלים לספק את "הערך המוסף" המרכזי והחשוב הזה.

תודות לשותפי המקצוענים לדרך

שותפיי הבכירים ואני פעילים גם בתחומים הבאים: חניכה ניהולית ועסקית, ימי עיון, הרצאות, Team building ופעילויות Out door מאתגרות. אנו משתמשים בכלים רבים ובמגוון דיסציפלינות בתהליכי הליווי של מנהלים והנהלות בתהליכי צמיחה ושינוי. אנו פעילים בחברות גדולות וגם בחברות בינוניות חברות משפחתיות ועסקים קטנים.

יוצרים שינוי מובילים הצלחות

בכל המסגרות והפעילויות השונות לאורך השנים, אנו מביאים לתוצאות מרשימות. מצליחים להשאיר חותם משמעותי גם בקרב בעלי עסקים ומפעלים קטנים, חברות משפחתיות, עצמאיים ובעלי מקצועות חופשיים כרואי חשבון, עורכי דין ונוספים. כל הרואה עצמו זקוק לידע לשיפור מצוינות אישית, פיתוח עסקי וצמיחה אישית, מוזמן להיעזר בניסיוננו המשותף. אנו מתמקדים בתהליכים ומביאים לתוצאות מדידות.

לפניה ישירה למשה גרימברג לשם הובלת תהליך שינוי וצמיחה.