מנהלים ועובדים בעולמות העסקיים סובלים מקשיים בכל מה שקשור לניהול זמן אפקטיבי. במסגרת סדנאות וקורסים עדכניים למנהלים בתחומי ניהול זמן אפקטיבי אנו מביאים לשיפור משמועתי בביצועים. מנהלים ועובדים טובים הופכים להרבה יותר טובים ואפקטיביים אחרי שלמדו שיטות לניהול זמן ומשימות.

מנהלים מצטיינים יודעים לנהל זמן ומשימות

מחקרים בעולם העסקי קובעים כי מי שיודע לנהל בצורה אפקטיבית ויעילה את זמנו ואת המשימות מגיע לתפקידים הרבה יותר בכירים מאחרים. ניהול זמן הינה מיומנות שניתנת ללמידה ולשיפור. אנו עוסקים בהדרכה העצמה ושינוי הרגלי עבודה בכל מה שקשור לניהול זמן אפקטיבי ומשימות.

כמה חבל שלא מלמדים אותנו בבתי הספר לנהל זמן ומשימות?

לאורך השנים כיועצים ארגוניים שעוסקים בהדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים. גילינו כי רוב הקושי והכשלים בניהול זמן אפקטיבי נובעים מאי יגיעה ויכולת של ניהול ותיעדוף משימות. לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון. לעשות את אותן פעולות האחראיות ל- 80% מהתוצאות. לאורך השנים בכל המסגרות לימדו אותנו תנ"ך, מולדת חינוך גופני מדעים ועוד. אבל אף אחד לא לימד אותנו כילדים וכתלמידים לנהל את משאב הזמן בצורה מיטבית?

הדרכה והעצמה פעמים נופלים בין הכיסאות?

גיליתי כי לאורך השנים, פעמים לקחו אחריות על טיפוח והשבחת ההון האנושי, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים עוד לפני שהנושא עלה לדיון באמצעות מחלקת משאבי האנוש בחברה. פעמים מנכ"לים בתפיסתם אחראיים על ניהול ההון האנושי ועל ההדרכות והנושאים הזקוקים לשיפור. פעמים העבודה מתבצעת בהרמוניה מעוררת קינאה. פעמים מחלקת משאבי האנוש משמשת כקבלן ביצוע בלבד?

המנהלים שלי "קורסים" האם סדנת ניהול זמן ומשימות עשויה לעזור?

לפני מספר חודשים טרום משבר הקורונה פנה אלי מנכ"ל ובעלים של חברה ואמר: "משה, החברה אצלי עומדים בפני קריסה.. המנהלים שלי והעובדים לא מפסיקים לקטר על העומסים הנוראיים? דברים לא מתבצעים בזמן.. כולם מאשימים את כולם באי העמידה ביעדים".. מה עושים"? המשיך המנכ"ל והבעלים במונולוג האישי שהציג לחץ ומצב משברי גם מצידו כמנכ"ל וכבעלים. נדמה לי כי חייבים לעשות משהו? מה אתה מציע? "אנחנו חייבים סדנת ניהול זמן ומשימות" אומר ומסכם המנכ"ל והבעלים?

אפיון מצב קיים – זהו השלב הראשון בהתאמת קורס או סדנה לניהול זמן ומשימות

האמת שמצבים אלה מוכרים לכולנו. אבל אין אני מתרשם מהתיאור ולפני כל פעולה אני מבקש ללמוד את המצב האמיתי בארגון ומול המנהלים והעובדים. לראות ולזהות את אותן "החוליות החלשות"? לראות ולזהות כשלים בתהליכי העבודה היוצרים את העומסים? לראות הכיצד הארגון עובדיו ומנהלים מנהלים את משאב הזמן ואת המשימות? בכל תהליך של הדרכה העצמה או ביצוע סדנה או קורס של ניהול זמן אפקטיבי למנהלים ולעובדים אנו מבצעים הליך קצר של אפיון מצב קיים וראיונות עומק עם חלק מהמשתתפים המיועדים. אנו עושים זאת כחלק מתהליכים האחראיים להצלחה ארוכת טווח בתהליכי הדרכה העצמה ושיפור מיומנויות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


ניהול זמן אפקטיבי מונע שחיקה ותסכול

מתברר כי מחלות מנהלים, שחיקה ואי יציבות תעסוקתית נובעים מכשל ביכולת שלנו לנהל זמן ומשימות. רמות התסכול עולות. השחיקה והכעסים גוברים למרות שיש ביכולתנו עם הדרכה מתאימה לגרוס את ההרגלים הישנים בתחום של ניהול זמן אפקטיבי ולרכוש הרגלים חדשים מקדמים ומאד יעילים. זאת מטרת העל שלנו במסגרת הסדנאות והקורסים למנהלים ולעובדים שמתמקדים בשיפור הביצועים של ניהול זמן אפקטיבי. אנו יוצרים שינוי ומעניקים כלים מעשיים לשיפור דרסטי בביצועים.

ניהול זמן אפקטיבי – תוצרים, כלים וידע ניהולי  שתקבלו מהשתתפות בסדנאות ובקורסים למנהלים

אנו מבקשים לציין מטה, במסגרת של בולטים את כל אותם התוצרים שהמשתתפים בסדנאות ובקורסים לניהול זמן אפקטיבי מקבלים. בגדול מטרת העל שלנו במסגרת הסדנאות והקורסים למנהלים ולעובדים שמתמקדים בשיפור הביצועים של ניהול זמן אפקטיבי עוסקים בשינוי הרגלי עבודה. אנו יוצרים שינוי ומעניקים כלים מעשיים לשיפור דרסטי בביצועים העוסקים בתחומים הבאים:

  • מי שמתקשה לנהל את הזמן והמשימות שלו.. יתקשה לנהל זמן משימות וצוותים
  • דחיינות כמחסום לשיפור ביצועים בניהול זמן אפקטיבי ומשימות.
  • השיטה לניהול זמן סופר אפקטיבי – אמצו את "הפארטו של הפארטו."
  • ניהול זמן ומשימות של אתגרי המאה ה- 21.
  • כיצד מקטינים עומס מורידים משימות ומשפרים את יכולת האצלת הסמכויות.
  • לבחור מתסמונת הניהול המדמה "כיבוי שרפות" כדרך חיים ניהולית שגויה ורעה.
  • מהי הדרך להימנע "ממחלות מנהלים"?
  • ללמוד להגן על הזמן הניהולי- ללמוד להגיד "לא" .
  • בניית תוכנית עבודה המקדשת מיקוד והקצאת חלונות זמן לביצוע משימות בתיעדוף גבוה.

נושאים מרכזיים המטופלים בסדנה ובקורס לניהול זמן אפקטיבי

בעולם עסקי ותחרותי של העשור השלישי במאה ה- 21 אין מקום לארגונים מנהלים ועובדים שמתקשים בניהול זמן אפקטיבי. התחרות בעולם העסקים מחייבת כי מנהלים ועובדים ידעו לבצע בצורה כמעט מושלמת את תחומי ניהול זמן והמשימות כך שהם יהיו מסוגלים לנהל את המשאב היקר ביותר של עצמם – את משאב הזמן ביעילות ואפקטיביות מקסימאלית. נתמקד בהבנת המכלול הניהולי והאישי האומר כי "ניהול זמן אפקטיבי מהווה את המפתח המרכזי להצלחה ניהולית ואישית. נכיר את החשיבות של תיעדוף משימות, קביעת הקדימויות – כמפתח לשיפור הפרודוקטיביות וההצלחה בניהול זמן ומשימות.

בואו לבחור את מועד ואת התכנים?

אני מבקש שוב לקבוע כי סדנאות קצרות וקורסים ממוקדים לניהול זמן אפקטיבי עשויים להביא גם לכם ערך רב. ימי עיון והרצאות בתחום ניהול זמן ומנהיגות יכולות להיות "המנה הראשונה" בתהליך הדרכה שנתי שיכלול עוד נושאים שיביא לשיפור והעצמה של מנהלים ועובדים מעבר לנושא ניהול זמן ומשימות. סדנאות, הקורסים ומפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. זה תמיד משדר למנהלים ולעובדים כי הארגון אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. אנו ממליצים כי נכון יהיה לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה בתחום הכי קריטי להצלחה. בתחום של ניהול זמן אפקטיבי.

חשוב לשפר ביצועים בתחום ניהול זמן אפקטיבי ומשימות

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להכרות עם הסדנאות והקורסים, עם  ימי עיון והרצאות בנושא ניהול זמן אפקטיבי. ניהול משימות ומנהיגות המניעה צוותים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים