מזה  שנים ארוכות, אנו עוסקים בייעוץ אירגוני הדרכות וליווי ארגונים ומנהלים בתהליכי שינוי וצמיחה. ככלל אנו מניעים מנהלים וארגונים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנו עוסקים בייעוץ וליווי ובבניית אסטרטגיה עסקית עבור ארגונים המבקשים לעבור תהליכי שינוי וצמיחה. בתחום ניהול שירות לקוחות אפקטיבי ויעיל אנו מתמקדים בשיפור, בליווי ואימון דרגי הניהול השונים. אנו מסייעים לארגונים, חברות, מנהלים ובעלי עסקים לאמץ דרכים עדכניות יותר לניהול מערך שירות הלקוחות ובעיקר לעצב את עתידם טוב יותר.

החזון שלנו.

אנו מאמינים כי אנשים עושים את ההבדל. מתמקדים בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות בתחום ניהול שרות לקוחות יעיל ואפקטיבי. מובילים תהליך בו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר. מניתוח אירועים והצלחות בעבר אנו מזהים כי מנהלים וארגונים טובים מתחום שרות הלקוחות שהחלו בתהליך איתנו, מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם והפכו להיות מנהלים וארגונים טובים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר בתחום שירות הלקוחות.

בתחום שיפור מיומנויות ניהול שרות הלקוחות, בראשונה אנו מתמקדים בלימוד ובאיתור צרכי הלקוח. עובדים יחד, ומאתרים את הפעילויות הנדרשות. ומתאימים את מערכי ההדרכה והסדנאות לארגון ולמנהליו. תמיד אנו משמשים לכם "כשותף לחשיבה ולהתלבטות" וכקבלן ביצוע בדרך לחיזוק העשרה והדרכה של צוות המנהלים העובדים וההנהלה אצלכם העוסקים בשרות לקוחות.

להלן סקירה קצרה של סדנאות קצרות וממוקדות, ימי עיון והרצאות:

אני שמח להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה בסדנאות קצרות וממוקדות בימי עיון והרצאות למשתתפים אצלכם בארגון. הצעה זו יכולה לתת לכם "טעימה" של מגוון אפשרויות לביצוע ימי עיון הדרכה וסדנאות בתחום ניהול מערכי השרות - כחלק מהפעילות השנתית השוטפת של החברה או הארגון שאתם מנהלים.

"מהו שרות? מי הלקוחות שלנו?"

סדנה ואו יום עיון המתמקד בהתמודדות עם השאלה - אם אנחנו היינו מסתפקים אישית  ברמת השרות שאנו מעניקים ללקוחות? הרצאה אינטראקטיבית, הבונה קשר ישיר בין מכירה, רווחיות שימור ומניעת נטישה.

"מי הלקוחות שלנו? ובמה נרצה להתמקד בכדי לשפר את חווית השרות ללקוח"

סדנה ואו יום עיון המתמקדים בשאלה שכל ארגון המבקש לגדול ולצמוח חייב להתמודד. נשאל שאלות קשות פנימה ונראה מה קורה אצל המתחרים?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


"מה מאפיין חברות מופת בתחום השרות"

סדנה הרצאה ואו יום עיון המתמקדים בשאלה הכיצד מגיעים ליצור חווית  שרות רגשית ללקוח כדרך לחזק את נאמנותו... ולהגדיל את אחוז הרכישות החוזרות. נתח ונבחן את מאפיינים של חברות המופת בתחום השרות וכיצד הן מגיעות ליצור חווית שרות רגשית ללקוח כדרך לחזק  את נאמנותו ולגרום בכך להגדלת סך הקניות החוזרות. נבחן הכיצד בונים קשר ישיר בין מכירה, רווחיות  שימור  ומניעת נטישה.

 "לשרת עם חיוך"

סדנה הרצאה ואו יום עיון המתמקד בחשיבות האינטליגנציה הרגשית בשרות לקוחות.

 "דיאלוג באפלה- מנהלים בחשכה"

סדנה, הרצאה ואו יום עיון המתמקדים בתקשורת אפקטיבית בשרות ללקוחות. מנתחים את התמורות שארגונים זוכים מעצם שיפור מיומנויות בתחום התקשורת אל מול הלקוחות

 "מהו מושג ההצלחה – בשרות לקוחות".

הרצאה, סדנה ואו יום עיון המתמקדים בתובנות שמתקבלות מעצם היכולת והרצון של ארגונים ליצור כמה שיותר חוויות WOW ללקוחות שלהם. מה זה עושה ללקוחות והכיצד ניתן לעשות זאת גם אצלכם בעלות שולית המביאה לערך ענק...

בואו לבחור את מועד ואת התכנים?

לסיכום, אני מבקש שוב לקבוע כי סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בתחום ניהול שרות לקוחות, יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים מהתחום. מפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. זה משדר למנהלים ולעובדים מתחום השרות כי הארגון גם אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. מעבר לרצונו כי יעמדו תמיד ביעדים של הקטנת אחוזי הנטישה והגדלת רמת שביעות הרצון של הלקוחות. גם כאן, חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול שיפור מערכי שרות ומכירות טלפוניות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il אנא, כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.