מהי הדרך הכי מהירה להכשיר מנהלים שרק לפני שנתיים או שלוש סיימו את הלימודים האקדמיים ועברו כבר תפקיד אחד או יותר כעובדים ואו כמנהלים זוטרים בחברות ובעסקים שדומים לפרופיל שלכם? הכיצד חברות וארגונים מקצועיים מבצעים הכשרה והדרכה למנהלים ועובדים צעירים שבתחילת דרכם, אף כאלה שסומנו כפוטנציאל לתפקידי ניהול בכירים יותר.

סדנאות מנהלים מומלצות

מהי הדרך היותר נכונה לבצע סדנאות ותוכניות הכשרה למנהלים אפקטיביים. מהי הדרך היותר נכונה, להביא את המשתתפים, לנוע כמנהלים וכעובדים, קדימה לכיוון של הצלחות ניהוליות ובצורה מאד אפקטיבית? סדנאות ותוכניות הכשרה למנהלים אפקטיביים שאותן אנו מעבירים מתמקדות בלמידה וברכישת כלים לאימוץ עבודה על פי יעדים, כלים המאפשרים למנהלים הצעירים לפרוח בשווקים של אי יציבות ופעמים במצבי משבר. כיום במאה ה- 21 היום, זקוקים העבדים והמנהלים הצעירים והיותר וותיקים להעשרה העצמה ופיתוח כישורים ומיומנויות.

התחומים שמטופלים בסדנאות מנהלים

תחום הניהול, הנעת צוותים, שיפור מערכות הידע בתחום המשא ומתן והשרות ללקוחות. כחברה לייעוץ ארגוני המתמקדת בהדרכות ואימון מנהלים אנו מציעים סדנאות ותוכניות הכשרה מגוונות למנהלים אפקטיביים המותאמות על פי הצרכים ועולם התוכן של הארגון ורמת המשתתפים. פיתחנו תוכנית מנהלים המיועדת לדור המנהלים הבא בארגון. תוכנית המשלבת למידה סימולציות וליווי שטח למשתתפים.

הדרכות – סדנאות וקורסים למנהלים

שמנו לעצמנו למטרה להשביח מיומנויות של ההון הניהולי בחברות ובעסקים משפחתיים. הקורסים למנהלים, ימי העיון, סדנאות פיתוח למנהלים, או השבחת צוותי ניהול ומנהלים בדרגי ביניים , ברמת ראשי צוותים, ראשי תחומים, מנהלי מחלקות ואגפים. אנו מאמינים כי כל חברה מקצועית המבקשת לשמר את יכולתה לצמוח ולשגשג חובה עליה לטפל ולהשביח את העתודה הניהולית לשנים הבאות. אנו ממליצים כי תוכניות ההכשרה, הסדנאות והקורסים הייעודיים למנהלים בתחילת דרכם עשוי להיות הכלי היותר מומלץ בתהליך.

העצמה ופיתוח מנהלים - זה ב- DNA שלנו

האם ידעתם כי עדיין אף אחד לא נולד עם כישורי ניהול ומנהיגות מיום היוולדו. אנו בוודאות מסוגלים לקבוע כי ניהול ומנהיגות הם כישורים שניתנים לשיפור. יחד עם זאת הניהול והמנהיגות לא מתאימים לכולם. ישנם רבים וטובים החסרים את היכולות הבסיסיות להתפתח למנהל ואו למנהיג בכל תחום ולא רק בעולמות הניהול והעסקים. לכן אנו בסדנאות, בקורסים ובתוכניות הכשרה ופיתוח למנהלים שלנו מתמקדים בפיתוח מיומנויות ניהול ובהעצמת מנהלים בדרגות השונות העוסקים בניהול צוותים ומשימות.

בכל תפקיד ניהול חדש יש ללמוד מיומנויות חדשות

כולנו מכירים את מהלך ההתקדמות של מנהלים ועובדים. בשנים הראשונות מקבלים אחריות על צוות. בהמשך היה ומוכיחים כישורי ניהול בסיסיים ומוטיבציה מקבלים אחריות על ניהול צוות או מחלקה. הטובים שבהם מסומנים "כדור המנהלים הבא" ומקבלים אחריות על אגף או חטיבה. רבים מהמנהלים שמתקדמים לתפקיד הבכיר הבא מגיעים אליו עם התמחויות מהעבר. פעמים הם נדרשים לארגז כלים ניהולי ומקצועי חדש ומעודכן. מנהלים רבים הנמצאים בעמדות מפתח בארגון הם אנשי מקצוע המגיעים מתחום התמחות מסוים. רבים מהם נדרשים לסט חדש של מיומנויות ותפקודים חדשים, לא מוכרים, שלא התנסו בהם קודם לכן בפקידי הניהול הזוטרים. זיהנו צורך ופיתחנו בעבורכם סדנאות, קורסים ותוכניות הכשרה ופיתוח למנהלים ייחודיות ועדכניות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מהמאפיין מנהלים מצטיינים?

היה ואנו מבקשים לפשט את המושג ניהול הנעת צוותים ומנהיגות עסקית אזי ניהול אפקטיבי מורכב ממספר לא קטן של מרכיבים. אחרי שלב האפיון ומיפוי מצב קיים בארגון כחלק ראשוני וחשוב להתאמת סוג הסדנה ואו תוכנית המנהלים לעולמות התוכן של הארגון ולרמת המשתתפים. אנו כחברה לייעוץ ארגוני פיתוח עסקי והדרכות מנהלים וכוחות מכירה שמים את המיקוד על מספר נושאים חשובים וביניהם את הדברים הבאים:

רוצים לשמוע עוד על סדנאות הכשרת המנהלים שלנו?

במסגרת מפגשי הלמידה אנו מבצעים סימולציות ורוכשים ידע ניהולי עדכני. עושים זאת באמצעות למידה פרונטלית, ביצוע מגוון משימות ותרגילים הקשורים לחוויות הניהול השוטף של המשתתפים. הלמידה מאפשרת לכל מנהל משתתף לזהות פערים ולהשלימם כל זאת בכדי שיהפוך למנהל טוב ומיומן יותר. במפגשי העבודה ובכל אחת מהפעילויות שאנו מבצעים בתוכניות ובסדנאות המשתתפים משפרים ומכירם את דפוסי מנהיגות המעצימה ומקדמת. משפרים ביצועים ביכולת לנהל צוות ומשימות. אנו מקפידים כי בסיומו של כל מפגש יבוצע שיחת סיכום שבה יוצגו התובנות והתועלות שהמשתתפים רכשו מהמפגש. אנו שמחים לעדכנכם כי המשתתפים - המנהלים חוזרים לעבודתם השוטפת עם כלים ניהוליים עדכניים וחשובים לו ולארגון. כך שכל הצדדים מרוויחים. המנהל המשתתף שמרגיש כי הארגון משקיע בהתפתחותו והן הארגון משפר את כישורי הניהול של צוות עובדיו ומנהליו.

במה מתמקדים בסדנאות פיתוח והקורסים למנהלים:

כלל התוכניות לשיפור מיומנויות והעצמה של מנהלים ועובדים צעירים וכאלה שהגיעו לדרגות הביניים תמיד נבנות על פי צרכי הלקוח. אנו מבצעים פגישת עבודה לשם מיפוי מצב קיים וצרכים ורק לאחר פגישה זו, אנו מציגים מספר חלופות ורעיונות לביצוע. הסדנאות והקורסים למנהלים מסוגלות לתת פתרונות והעצמה במספר נושאים והם מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ואו תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח. רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי.

מגיע גם לך פגישת סיעור מוחות במתנה?

נשמח להכיר, בוא וקבל פגישת ייעוץ- סיעור מוחות בנושא חשוב זה ללא עלות. נכיר נבין את הצרכים וניקח את המשימה לייעץ ולבנות עבורך את ההדרכות – הסדנאות והקורסים למנהלים שיתאימו בדיוק לצרכיך. בתוך ההדרכות והקורסים למנהלים נטפל בנושאים הבאים: עבודה על פי יעדים. שיפור מיומנויות ניהול זמן וניהול עצמי. שיפור יכולות וידע בהנעת צוותים ותהליכים ברמת הארגון. נשפר את יכולות התקשורת, נרחיב בחשיבות האינטליגנציה הרגשית, ונשפר את יכולות הניהול והתפקוד במצבי משבר.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים