גם בתחילת העשור השלישי של המאה ה- 21, ב- 2025 -2023, תכנון מוקדם ונכון של העצמת המשאב הניהולי מבטיח למעלה מ- 80% מההצלחה. אנחנו לא ניתן לך להיכשל עם עזיבת מנהלים טובים למתחרים. בתוכנית פיתוח מנהלים שלנו, נלמד וניישם את מה שהמנהלים האפקטיביים ביותר עושים בכדי לא להיכשל. נלמד במסגרת תוכניות אימון מנהלים, קורס מנהלים ובמסגרת תוכניות פיתוח מנהלים מיומנויות ניהוליות עדכניות. בתוכניות לשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן מה צריך לעשות בכדי להימנע מכישלון בעולמות המכירה והשרות ללקוחות. נלמד להיות מנהלים הרבה יותר פרודוקטיביים.

פיתוח מנהלים ועובדים בהתאמה אישית

עובדים ומנהלים צעירים וותיקים ומנוסים. נשים וגברים, חברי הנהלה בכירים וזוטרים מהווים כיום את שדרת הניהול שמניעה את גלגלי ההצלחה בכל חברה או ארגון. אין משמעות לגודל, כיום לאור השינויים המואצים בטכנולוגיות ובתחרות מתברר כי איכות ההון האנושי והניהול הוא המפתח המרכזי להישרדות ולצמיחה. כעוסקים בייעוץ ארגוני המתמקד בהעצמה ופיתוח מנהלים ועובדים ומאמינים כי כיום תוכנית פיתוח מנהלים מקצועית ומותאמת לצרכי העשייה חייבת לחזק את התרבות וערכי החברה בקרב המשתתפים.

מהו תהליך נכון של פיתוח מנהלים?

כעוסקים בהדרכה העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים באמצעות קורס מנהלים, סדנאות מנהלים ועובדים אני מבקש לקבוע כי תהליכי פיתוח מנהלים ועובדים חייבים תמיד להתמקד בהעצמת המשתתפים. בתהליכים, אחרי מיפוי חוזקות וחולשות נתמקד בשיפור ביצועים בכך התחומים החלשים. זאת ועוד, פרק מרכזי בתהליך פיתוח מנהלים שאנו מבצעים מתמקד בעבודה אישית ופרטנית מול כל אחד מהמשתתפים. אימון אישי ועסקי שבא לטייב ולהדק את החזון האישי והעסקי ובעיקר לבנות תוכנית עבודה אישית להשגת מטרות ראויות. אנו מבטיחים כי תהליך נכון של פיתוח מנהלים יאפשר גם לדור המנהלים הבא שלך להעשיר ידע מקצועי, ניהולי ומנהיגותי ובכך ישפרו את הביצועים שלהם.

פיתוח מנהלים - להרגיש חלק מקבוצה מנצחת

כיום בעולם הניהול והמנהיגות במאה ה- 21 פורמט הניהול שמקדש מעמד, שליטה וסמכות כמו במערכות צבאיות הולך ונעלם. מנהלים צעירים ועובדים פחות אוהבים שאומרים להם את הדבר הבא: "מה ההתלבטות.. עשו זאת כי אני מצווה לעשות זאת מהר". רבים מדור המנהלים המוכשר והצעיר לא אוהב מנהלים בכירים אשר מתנהגים באדוניות ואומרים: "תלמדו מימני.. יש לי את הכי הרבה ניסיון וידע". דור העובדים והמנהלים בעשור השלישי של המאה ה- 21 מחפש חברות ומקומות תעסוקה אשר מאפשרים להם לצמוח ולבטא את מלוא יכולותיהם וכישרונותיהם. הם מבקשים להרגיש מחוברים לתרבות חזון וערכים. להרגיש חלק מקבוצה מנצחת שנגד עיניה לא רק הרווח הכספי. חברה בעלת אחריות תאגידית וסביבתית המבינה שיש לשמור על ערכי הטבע.

דעו כי תוכנית פיתוח מנהלים - קורס מנהלים שלנו מביאים לתוצאות

מאז 2006 עוסקים בהצלחה בהובלת תהליכי העצמה ופיתוח אישי ומקצועי בנושאי ניהול מנהיגות. עוסקים גם בשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית בקרב מנכ"לים. עושים זאת גם מול בעלי עסקים, חברות משפחתיות ומנהלים בכירים. יש לנו התמחות בתוכניות מנהלים, פיתוח מנהלים בכירים ייעודיות. אנו גם מעבירים קורסי מנהלים, סדנאות למנהלים והרצאות השראה לצוותי הנהלה מצומצמת ומורחבת. אנו מעניקים שירות מקצועי בפריסה ארצית למרות שיש לנו פינה חמה בלב לחברות ועסקים באזור חיפה והקריות הזקוקות לתהליכי פיתוח מנהלים ועובדים.

תוכנית מנהלים מעצימה ומקדת בעבורכם

כמובילים תהליכי העצמה למנהלים בכירים, הנהגה ארגונית כוללת, ולצוותי הנהלה בכירה. אנו מעניקים שרות מקצועי בפריסה ארצית ובאזור חיפה קריות והצפון. בתהליך בשלב הראשון עוסקים באיתור חוליות חלשות באמצעות מתן פתרונות ישימים לעדכון ויצירת תרבות שפה וחזון משותף. בפעילויות שלנו אנו יוצרים תוכניות פיתוח מנהלים המשולבות בתוך מארג העשייה הניהולי. עושים זאת בכדי בכדי לבנות תרבות חזון ומערכי שיתופי פעולה אפקטיביים בין המנהלים ויחידות המטה בשוטף. כלל, אנו עובדים עם חברות ושותפויות, עם עסקים משפחתיים רב דוריים. מעניקים שרות גם לחברות גדולות ובינוניות המשלבים פעילות שבין חברת אם לחברות בנות ולחברות אחריות. במסגרת תוכניות המנהלים והסדנאות למנהלים, אותם אנו מובילים המותאמות לחברות וארגונים הנמצאים בתוך תהליכי הבראה מצד אחד. או לכאלה הנמצאים בשלבי שינוי וצמיחה מואצת.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שיפור עבודת הצוות בין הנהלה למנכ"ל

העבודה והמעורבות שלנו עשויה לעזור גם לחברות שבהקמה, הנמצאות לקראת או לאחר מיזוג. תוכנית המנהלים גם מתאימה לחברות הזנק הנמצאות בתהליכי מיתוג ובניית שפה תקשורתית חדשה. לכאלה המבקשים לעבור שינוי ארגוני ועדכון האסטרטגיה העסקית ככלים נדרשים לצמיחה רב שנתית. ארגון מצטיין תמיד נמדד ביכולת עבודת הצוות שבין רמת ההנהלה לרמת המנכ"ל והמנהלים בשוטף. לאיכות עבודת הצוות ולאיכות התקשורת יש השפעה מהותית. לפיכך להנהלה ולמנהלים בארגון עסקי יש השפעה קריטית על ההצלחה העסקית. כידוע, אנשים ומנהלים בעיקר, מונעים פעמים על ידי אגו. אגו – לא פעם הורס יחסים. לפיכך ניהול יחסי הנהלה מנכ"ל ומנהלים בינם לבין עצמם והם כלפי העובדים, מהווים לא פעם אתגר לא קל ליישום.

הנהלה מול מנכ"ל

ארגונים בעלי מודעות לצורך בשיפור מערכי התקשורת וקבלת ההחלטות ברמה שבין הנהלה למנהלים מצליחים ברוב המקרים להיות "צעד וחצי" לפני המתחרים והשוק. תמיד נכון להיעזר בשירותי כאיש מקצוע שלאורך שנים מצליח לקחת ארגונים ומנהלים טובים ולהביאם להיות טובים יותר. זאת באמצעות עבודה תהליכית מול פורום המנכ"ל והמנהלים ומנגד בעבודה פרטנית בין המנכ"ל להנהלה שלו. הנושא החשוב הזה, מחייב התייחסות תהליכית. אין כאן יכולת לבצע "קסמים" יש צורך בעבודה מתמשכת תוך יצירת תרבות של למידה ויישום. אנו מאמינים שגם אתם מבינים עד כמה חשוב המונח "חזרה בהפוגות" בכדי לאמץ הרגלים ניהוליים חדשים. בתוכניות פיתוח המנהלים שלנו אנו מעניקים את  הכלים הניהוליים העדכניים. יוצרים ומעדכנים תרבות ארגונית מקדמת, מחייבת את המנהלים הבכירים לאמץ וליישם אותם בעבודה השוטפת.

מחקר ניתוח ואפיון מצב קיים

לשם כך שותפי הבכירים לדרך ואני נביא לידי ביטוי את הניסיון רב יחד אתכם נעשה ככל שיידרש ללמוד ולהכיר את הצרכים המיוחדים שלכם. נעשה זאת בכדי שנוכל להציג לפניכם תוכניות מהמצליחות בעולם בתחום הניהול והשגת מטרות עסקיות ראויות.  לפני הכול תמיד אנו ממליצים לבצע הליך ממוקד וקצר של ראיונות עומק עם מנהלים בכדי להכיר טוב יותר אותם ואת החברה. מבקשים לקבוע כי הכלים לתכנון מהווים רק חלק ממערך הנושאים במסגרת תוכנית המנהלים שלנו, בתוכנית הליווי וההדרכה לארגונים, מנהלים ולכוחות מכירה בכירים. בקורס המנהלים, או סדנת מנהלים אקטיבית אנו מלמדים כי תכנון נכון בדרך כלל מהווה 80% מההצלחה. לפרטים על התועלות שתוכלו לקבל מתוכניות פיתוח המנהלים - קורסי מנהלים המותאמות אישית,  054-4814332 או צרו קשר

לחץ כאן

לקבלת מידע נוסף

קבלו פגישת עבודה ראשונית ללא כל התחייבות עם משה גרימברג לבדיקת ההיתכנות לבניית אסטרטגיה מנצחת בכל מה שקשור לפיתוח ההון האנושי והניהולי באמצעות "קורס מנהלים אקטיבי".

לחץ כאן