אנו עוסקים בייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי ומתמקדים גם בפיתוח מנהלים ועובדים מאז שנת 2006. יש לנו ידע ונסיון מצטבר במגוון רחב של סגמנטים בחברות תעשייתיות וחברות שרות בארץ. שותפי לדרך ואני מעניקים מגוון רחב של תוכניות הכשרה למנהלים ולעובדים. מעבירים סדנאות למנהלים, קורסים למנהלים ומתמקדים בפיתוח מנהלים העצמה והכשרת עובדים ומנהלים במגוון רחב של תחומים בתעשייה בארץ.

מתמקדים בעדכון "ארגז הכלים הניהולי"

אצלנו במסגרת תוכניות פיתוח מנהלים, הכשרת מנהלים, תוכלו למצוא מגוון רחב של תכנים המיועדים למנעד רחב של עובדים ומנהלים שאמורים לעדכן את ארגז הכלים המקצועי והניהולי שלהם. ככלל, מעניקים אסטרטגיות ניהוליות חדשות ומעודכנות יחד עם סט כלים למשתתפים על מנת להשיג את התפוקות הטובות ביותר ממנהלים ומהעובדים שנמצאים תחתיו. הקורסים והסדנאות למנהלים שאנו מציעים מתמקדים בפיתוח מיומנויות ורכישת כלי ניהול חדשים. תוכניות פיתוח והכשרת מנהלים מיועדות למנהלים בדרגי הביניים, מנהלי מחלקות ומנהלי תחומים או לבעלי עסקים ומנכ"לים בתחילת דרכם.

פיתוח מנהלים – קורס מנהלים הכרחיים להמשך הצמיחה

כיום כיזם בעלים ומנכ"ל אתה בטוח מסכים כי ההשקעה בהון האנושי אצלך בחברה – היא השקעה המביאה לערך מדיד רב. כידוע מקצועות הניהול הפכו למורכבים יותר ויותר. ניהול הוא מקצוע רב ענין ורב שחיקה שהמצטיינים בו חייבים לשמור תמיד על עדכנות מקצועית. בטוח כי נסכים גם לאמירה הבאה: "לפני שנצליח לנהל אחרים? נכון כי נדע לנהל את עצמנו".

פיתוח מנהלים באמצעות אימון עסקי ומנטורינג אישי

הקורסים שלנו למנהלים עשויים להתאים גם לך. תוכנית פיתוח מנהלים או קורס מנהלים בפורמט מנטורינג עסקי "אחד על אחד" שאמור להיות מותאם ללוחות הזמנים שלך כמנכ"ל. בסדנאות מנהלים, בקורסי המנהלים ובליווי האישי נתמקד בשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים. נלמד לאתר את הפארטו, ולאחר מכן נלמד את היתרון באיתור הפארטו של הפרטו ככלי ניהולי המפריד בין הטפל לעיקר. המצטיינים שבמנהלים יודעים להאציל סמכויות ובעיקר יודעים להתמקד קודם כל בפעולות גבוהות התגמול שלהם. הם מקצוענים באימוץ מודל ה- 20/80.

למה עסקים מחויבים להשקיע בתוכניות פיתוח מנהלים?

במאה ה- 21 השווקים הופכים ליותר ויותר תחרותיים. הלקוחות הופכים לפחות נאמנים ופחות מוכנים לקבל מוצר או שירות שלא עומד בתחרות? אתם כמנכ"לים וכבעלי חברות ועסקים מחויבים להתמודד בסביבות עבודה ניהוליות מאד תחרותיות. סביבה עסקית מאוד לא יציבה, דינמית. עליכם להתמודד עם משברים, אתגרים ו/או חידושים ושינויים. מתברר מעל לכל ספק כי גם מנהלים מצטיינים ואפילו מנכ"לים נדרשים לעדכונים מקצועיים, השתלמויות וכלים להתפתחות מקצועית הניתנים באמצעות פיתוח מנהלים, סדנאות, קורסי מנהלים ותוכניות ייעודיות לפיתוח מנהלים בהתאמה אישית. זאת ועוד, מנהליך הצעירים זקוקים לזה לא פחות.

שווה כי נכיר

צלצל נקבע פגישת היכרות שבה נתמקד בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בתוכנית פיתוח מנהלים פנים ארגונית. דע כי התרומה השולית של קורס מנהלים פנים ארגוני עשויה להיות חשובה מאד להמשך הצמיחה בפעילות העסקית שלך. כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה בפיתוח ההון האנושי היא השקעה נבונה ונכונה לעת הזאת. אשמח להיות לצידך לאורך כל התהליכים. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל ישירות אלי 0544-814332. לשרותך מספר נוסף 03-9032222.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים