פיתוח מנהלים – העצמת מנהלים - הדור הבא

 

מנהלים ועובדים הם המשאב המרכזי והחשוב בכל ארגון. פעמים הלקוחות חייבים להיות במקום הראשון. פעמים נכון יותר לשים את המנהלים והעובדים שם ואת הלקוחות במקום השני. כיום בשוק התחרותי של המאה ה- 21 המתאפיין במיוחד בתקופות של משבר ותחרות הולכת וגוברת. העולם העסקי הפך לתחרותי יותר ויותר. פיתוח מנהלים אפקטיבי מביא לכך שחברות ועסקים מחויבים להתאים את עצמם לשינויים בסביבה, בטכנולוגיות, לשינויים המופעלים על ידי המתחרים הלקוחות ובעיקר על ידי שינוי דפוסי ההתנהגות המוכרים של כל השחקנים בעולמות העסקיים. לפיכך חיבור עמוק יותר וזהות בין מנהלים ועובדים לארגון יכתיבו את ההצלחה, או הכישלון. כיום דריכה במקום, או עצירה אפילו קצרה היא לא אופציה להנהלות ומנכ"לים המבקשים להמשיך לצמוח על חשבון המתחרים.

יותר תקשורת – פחות שליטה – יותר האצלת סמכויות

העולם העסקי והניהולי משתנה. מנהלים ועובדים מגלים פחות ופחות סבלנות ונאמנות לארגונים שלא מאפשרים להם לפתח קריירה לאורך זמן. לפתח מסלול קידום ובעיקר מצליח לחבר אותם לחזון משותף. כיום האינטראקציה הניהולית מושתתת הרבה יותר על תקשורת פתוחה ופחות על היררכיה. לכן פיתוח מנהלים – הדור הבא בתקופה מאתגרת כזו מחייב את הארגון וההנהלה לבצע תכנון מסלול מחדש. תפקידם המרכזי של מנהלים בכל אחת מהדרגות הופך מתפקידי בקרה ומקור ידע בלעדי לתפקיד שמעצים מדריך ומפתח כישורים ויכולות בקרב העובדים והמנהלים שבתחום אחריותם. פעם מנהלים ידעו את כל התשובות לכל השאלות. שמרו את הידע צמוד לחזה ופחדו לגייס לידם עובדים ומנהלים מוכשרים מהם.

פיתוח מנהלים – החזר השקעה גבוה

כיום מנהלים מצטיינים מחויבים להבין כי הצלחתם תלויה באיכות המנהלים והעובדים שלידם. זאת ועוד, מנהלים מצטיינים נותנים דוגמה אישית מסמנים את המטרות ונותנים אחריות וסמכות לאחרים לממש ולהשיג אותן. מנהלים מצטיינים מאופיינים ביכולתם לשאול שאלות פתוחות ולאפשר לאחרים להביא לידי ביטוי את מלוא יכולתם וכישוריהם. פיתוח מנהלים – הדור הבא מאפשר למצטיינים לאמץ גישה שנכון לאפשר לעובדים ומנהלים מוכשרים מהם לקחת הובלה. לשאול שאלות להציג פתרונות לא פחות טובים. אנו מתמקדים בפיתוח מנהלים באמצעות קורסים סדנאות ותוכניות מנהלים ייעודיות הגורמים למשתתפים ולהנהלה להרגיש את עקומת השיפור.

ניהול היררכי פחות מומלץ בארגונים המבקשים ליצור חדשנות וצמיחה

כיום, אין מקום בחברות ועסקים למנהלים שפועלים על פי מתודות ניהול צבאיות. ממקום של סמכות ושליטה אבסולוטית, משהו בנוסח “תעשו את זה כי אני אמרתי” חייב להיעלם ומהר היה ואתם מבקשים למצות את מלוא הפוטנציאל של ההון האנושי והניהולי. הפורמט של בואו תלמדו ממני, הולך ונעלם, וטוב שכך. פורמטים של ניהול מהדור הבא אינם מאפשרים לעובדים וצוותים להרגיש מוערכים במקום העבודה. מתברר כי הגישה הצבאית לא מאפשרות למנהלים, לצוותים ולעובדים להביא את עצמם לידי ביטוי באופן מלא. וכעובדים, לא מאפשר להם לצמוח ברמה האישית, להרגיש שהם מוערכים ומשפיעים. רק כך תוכלו להניע באמצעות עובדים ומנהלים יצירתיות חדשנות וצמיחה.

ארגז כלים אפקטיבי יותר למנהלים מהדור החדש

לא מספיק לגייס בוגרי מנהל עסקים או כלכלה? לא מספיק לגייס בוגרי תואר שני ולא לשנות את מודל ההכשרה והעצמה שלהם בתוך הארגון. לכם פיתוח מנהלים – הדור הבא עוסק בשיפור ביצועים בקרב מנהלים ועובדים פעמים מחייב יציאה מהעולמות האקדמיים אל עולם המציאות והשטח. המציאות בעולם העסקי מלמדת שאין די בתעודות ממוסדות יוקרתיים בכדי לנבא יכולות ניהולית ברמת השטח. הפתרון האופטימלי בנסיבות הללו הוא השקעה בשיפור מיומנויות בקרב דור המנהלים הבא. פיתוח מצוינות ניהולית ואישית באה להקנות למשתתפים "ארגז כלים" אפקטיבי ועדכני לצרכים הניהוליים בעולם עסקים תזזיתי ותחרותי. הנושאים הנלמדים במסגרת קורס המנהלים שלנו, סדנאות ייחודיות ותוכנית מנהלים אנו עוסקים בתחומים הבאים:

  • ניהול כמקצוע לחיים
  • עיצוב ומיתוג הזהות הניהולית
  • שיפור מיומנויות ניהול זמן ומשימות
  • הנעת צוותים והאצלת סמכויות אפקטיבית
  • שיפור מיומנויות בתחומי התקשורת והאינטליגנציה הרגשית
  • ניהול ופתרון משברים

חפשו את המתנה באתר

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


פיתוח מנהלים – הדור הבא משקף את החזון שלנו בא להביא ללקוחותינו את הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים. להביא  לשימושם של מנהלים בדרגות השונות תובנות וכלים שימושיים וישימים בעבודתם השוטפת. אנו יוצרים תכניות, קורסים וסדנאות למנהלים מאתגרות ומלהיבות. ליצירת קשר עם חברת Advanced Business Consulting המתמחה בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים וצוותי מכירות אנא לחץ/י כאן,  לקבל מפגש סיעור מוחות במתנה - או צלצלי/י עכשיו 03-9032222. כיום חברות וארגונים חייבים לאמץ מודלים חדשים להכשרה ולפיתוח מנהלים ועובדים באמצעות סדנאות קורסים ותוכניות מנהלים.

מנהלים - היו מנהיגים ומורי דרך לכפיפים לכם

כיום מנהלים בדרגות השונות בעולם העסקים הקיים משפיעים רבות על התרבות הארגונית והניהולית בארגון ובין העובדים והמנהלים שבאחריותם. יש להם תפקיד רב חשיבות ומאד משמעותי ביצירת האווירה החברתית והתעסוקתית וכן אחראים על החיבור של הכפיפים להם לחזון וליעדי החברה. כיום מנהלים ועובדים מחפשים יציבות. מחפשים אתגרים תעסוקתיים ומחפשים בעיקר מקומות עבודה שמאפשרים להם לצמוח ולהתפתח מקצועית ואישית כאחד. אחריות סמכות, הגדרת תפקיד וקבלת משאבים להצלחה הם פקטורים חשובים מאד בקרב דור המנהלים והעובדים בכל חברה. המאבק על גיוס "כוכבים" הופך קשה מיום ליום. חברות ותאגידים נלחמים אחרי הגיוס לשמר את אותם "הכוכבים" לטווח ארוך בארגון.

בנו תוכניות התקדמות, אופק תעסוקתי וניהולי למנהלים הצעירים שלכם

החלום של כל מנכ"ל ואו סמנכ"ל משאבי אנוש לראות לידם עובדים צעירים צומחים ומתפתחים. לראות אותם עוברים מתפקיד לתפקיד, מסופקים ומלאי אנרגיה. הנהלות מנכ"לים מאושרים לגלות כי עובדים ומנהלים צעירים צומחים בתוך הארגון ומתקדמים אל עבר תפקידי ניהול ברמת המטה ואו החטיבה. לכן תוכניות הכשרה והעצמה של מנהלים ועובדים מבטיח כי גם אצלכם בארגון יצמחו דור מנהלים צעיר. פיתוח מנהלים ברמה תאגידית יגדיל מאד את הסיכויים לשמר מנהלים ועובדים לאורך זמן גם אצלכם בארגון.

להפוך מנהלים טובים למנהלים מצטיינים

נשאלת השאלה הכיצד אתם ברמת הנהלה ואו כבעלים מצליחים להפוך את העובדים והמנהלים הטובים שלכם למנהלים ועובדים מצטיינים? הכיצד אתם מצליחים למנוע נטישה של מנהלים ועובדים טובים למתחרים? פיתוח מנהלים – הדור הבא - מה לומדים אצלנו בסדנאות פיתוח מנהלים? בסדנאות פיתוח מנהלים או בקורסים למנהלים בימים אלה אנו מתחייבים לתת למנהלים כלים עדכניים הנדרשים לחבר אנשים בקבוצה לעבודה וארגונים ולהניע אותם לעשייה משמעותית. כעוסקים בהדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים הן בתחומי הניהול הכללי והן בתחומי המכירות והשרות לקוחות אנו מבקשים לקבוע כי השיקולים המרכזיים של עובדים ומנהלים בעולם התעסוקה החדש, מתמקדים בהבנתם כי הארגון מעריך אותם כבני אדם ומאפשר להם להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות והכישורים. זאת ועוד, מקשיבים לדעתם, מאפשרים להם ליזום להעז ואף להיכשל מבלי לחוש בפחד המשתק.

מיקור חוץ לתחום השבחת ההון האנושי – פיתוח מנהלים – הדור הבא

מידע ומאמרים מקצועיים בתחומי פיתוח מנהלים, סדנאות וקורסים למנהלים, עשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הדרכה ופיתוח מנהלים, שיפור מיומנויות הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ".  בואו להבין את היתרונות בשימוש בשירותי מיקור חוץ לחברות בינוניות ולעסקים משפחתיים. תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים