כל מי שבחור בניהול כמקצוע ודרך חיים מבין מהר מאד כי כל חייו חייב הוא להמשיך ללמוד לשפר מיומנויות ולהיות צעד אחד גדול לפני האחרים המתמודדים יחד איתו על התפקיד הניהולי הבכיר הבא. בוגרי תואר ראשון בכלכלה מנהל עסקים, או בוגרי תואר שני בהצטיינות יגלו כי עם כניסתם לעולמות הניהול, המרוץ רק מתחיל. סיום הלימודים ואיסוף התארים הוא רק שלב הכרחי ונדרש בהמשך ההתפתחות והלמידה בתחומי הניהול והמנהיגות. מנהלים בעשור השלישי של המאה ה- 21 חיים בעולם תחרותי מורכב ותחרותי. מנהלים בדרגות השונות בארץ ובעולם חיים בעולם המאופיין במציאות עסקית וניהולית משתנה בקצב מאד מהיר.

קורס פיתוח מנהלים – לרוצים לשפר ביצועים

מנהלים הסובבים אותנו לא פחות חכמים? הם לא פחות נחושים מאיתנו להגיע לפסגה. הם מיומנים חדורי משימה ומגיבים מהר למציאות עסקית משתנה. הדבר מציב בפנינו כמנהלים אתגר – לשמור על קצב ההתקדמות בכדי לא להישאר מאחור. בעולמות הניהול והמנהיגות מי שדורך במקום – סופו להעלם. לכן מנהלים המבקשים להצטיין מחויבים לאמץ תרבות של שינוי וצמיחה כדרך חיים. מנהלים בדרגות השונות שלא ידעו להתאים את עצמם לשינויים ולאתגרים של עולמות הניהול התחרותיים עשויים להידחק מחוץ למשחק. לכן קורס פיתוח מנהלים, או סדנת מנהלים חשובה לכל ארגון המבקש לשמר עדכנות ניהולית ולגרום לביצועים של המנהלים לפרוח.

קורס פיתוח מנהלים – שינוי כדרך חיים

קורס פיתוח מנהלים – שלנו ב-  Advanced Business Consulting מעניק למשתתפים הזדמנות ראויה לשפר יכולות מיומנויות ניהול ומנהיגות. קורס פיתוח המנהלים יאפשר למשתתפים לעבור בייתר קלות את הקשיים והאתגרים. יאפשר למשתתפים להמשיך בתהליכי ההתקדמות המקצועית והניהולית תוך השגת מטרות ויעדים שנקבעו להם. חשוב מכך המשתתפים בקרוס פיתוח מנהלים זוכים לשפר מיומנויות להתמודדות עם משברים ושינויים תוך אימוץ תרבות ניהולית המראה כי בכל קושי ומשבר יש הזדמנות אמיתית לצמיחה. מנהלים מצטיינים כיום מחויבים להיות מסוגלים להתמודד בקלות עם שינויים. שינוי הוא דרך חייו של מנהל במאה ה- 21. חובה ללמוד כיצד מתמודדים טוב יותר עם שינויים. ללמוד לא להתנגד לשינויים ובעיקר ללמוד ולשפר מיומנויות ניהול והנעת צוותים.

קורס פיתוח מנהלים – לעדכון "ארגז הכלים" הניהולי.

קורס פיתוח מנהלים, אותו אנו מעבירים כולל בתוכו מודולים עדכניים ומעניק מענה מלאה לעולם רחב של דילמות ניהוליות בעולם התחרותי כיום. אנו מעניקים סט מלא של פתרונות וכלים לפיתוח מנהלים בדרגות השונות ברמה האישית וברמה הניהולית. המנהלים המסיימים קורס פיתוח מנהלים משנים "דיסקט" במקום להיות מגיבים הם הופכים ליוזמים ולפרואקטיביים. זה מאפשר להם להישאר במרוץ אל עבר הפסגה ולא לדרוך במקום. העולמות העסקיים כיום פועלים על פי חוק מרכזי אחד. חוק המאפיין חברות ומנהלים מצטיינים המבקשים לנוע קדימה. החוק אומר כי מי שדורך במקום בעלמות התחרותיים – בפועל נסוג והולך לאחור ובסופו של תהליך נעלם.

קורס פיתוח מנהלים – עדכון מיומנויות 

אין זה סוד כי כל יום בחייו של מנהל מצטיין בימים האלה, מאתגר יותר מהאתמול. יום פעילות ניהולית אצל מנהלים בדרגות השונות עמוס באתגרים, דילמות ומשברים. מנהלים מחויבים להיות מסוגלים לקבל החלטות נכונות. החלטות לגבי צמצום בכוח אדם? את מי לפטר? את מי לקדם? לאשר תקציבים, לדאוג לעדכון תוכנית שיווקית חדשה ובעיקר להתמודד עם עובדים ומנהלים הכפופים לו. עודף המידע חוסר במשאבים ובעיקר אי יכולת מספיק טובה לנהל משימות וזמן לא פעם יוצרות עומס שטיפול לא מקצועי יכול להביא אפילו לפגיעה בריאותית תחת הכותרת: "מחלות מנהלים".

קורס מנהלים – משפר ביצועים

מנהלים מצטיינים חייבים להיות מסוגלים להניע צוותים, לצקת בהם מוטיבציה ולהביא אותם לעמוד ביעדים. חייו של מנהל מצטיין ממוצע לא קלים כלל. כאן אנו נכנסים לתמונה ובאמצעות קורס מנהלים, סדנת מנהלים אנו מאפשרים למשתתפים לשפר ביצועים ולקבל כלים ומתודולוגיות ניהוליות יעילות ועדכניות. אנו עושים זאת באמצעות העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים. כיועצים ארגוניים העוסקים בהדרכה ופיתוח ההון האנושי בחברות ועסקים אנו מבקשים לקבוע כי פיתוח מנהלים בא לעדכן ולספק למנהלים בדרגות השונות סט עדכני של פתרונות וכלים ניהוליים ומקצועיים בכל הצמתים החשובים שמנהל חווה בחייו המקצועיים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה זה פיתוח מנהלים – מה זה קורס מנהלים?

פיתוח מנהלים או קורס מנהלים עוסקים על פי ההגדרה הרחבה במספר תחומים שכל מטרתם להביא לשיפור בביצועים הניהוליים והמנהיגותיים של כל מנהל בדרגות השונות. במסגרת קורס מנהלים – קורס פיתוח מנהלים ילמדו המשתתפים כיצד לשפר מיומנויות וביצועים. הם ילמדו לנהל משימות וזמן טוב יותר. לנהל טוב יותר את עובדיו ומנהליו. ללמוד לשפר יכולות בתחום האצלת סמכויות ובעיקר ילמדו הכיצד עליהם לדאוג להתפתחותם המקצועית והאישית של העובדים והמנהלים שלידם.

פיתוח מנהלים – קורס פיתוח מנהלים בהתאמה אישית

כעוסקים בייעוץ ארגוני ופיתוח ההון אנו מבקשים לקבוע כי פיתוח מנהלים הינו תהליך ממוקד הכולל הכשרה וליווי מנהלים בתהליכי שיפור מיומנויות וביצועים. קורס המנהלים עוסק בלמידה חווייתית בקבוצה ובקבוצות משנה קטנות ומותאם לעולמות התוכן של המשתתפים והארגון. המשתתפים לומדים מיומנויות ניהול חדשות ומגדילים את ארגז הכלים הניהוליים שלהם כמנהלים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון קורסים, סדנאות, ותוכניות לפיתוח מנהלים שאותן אנו מעבירים בהצלחה רבה במגוון חברות ועסקים.

סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים

מהי סדנת מנהלים מומלצת? מהו קורס למנהלים הכי אפקטיבי? ננסה כאן במסגרת "מפגש סיעור מוחות במתנה" לתת לכם כבעלים ואו כמנכ"לים את התועלות שאתם עשויים להפיק מההחלטה להניע במסגרת סדנאות מנהלים,  קורסי מנהלים ובתוכנית הדגל שלנו – "כור היתוך למנהלים" המועברת בפורמט של "אחד על אחד" הכולל מנטורינג ולמידה אישית ופרטנית.

סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים - משפרים את עבודת הצוות

חשוב כי תבינו שסדנאות למנהלים, קורסים למנהלים ולצוותי ניהול ומנהלים בדרגי ביניים מביא לערך רב. הם הופכים להיות העתודה הניהולית, אצלכם בארגון. ההשתתפות בסדנת מנהלים- בקרוס מנהלים בונה מנהלים ומנהיגות טובים יותר. הם הופכים למקצועיים יותר. מאמצים הישגיות, ותחרותית, כדרך חיים, לצד יצירת סינרגיה ארגונית אקטיבית ויעילה, המתאפיינת בשיתוף אינטרסים, תקשורת בינאישית טובה יותר היוצרת עבודת צוות מיטבית בארגון.

סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים – יוצרים צמיחה

היה והגעתם עד כאן, אני מבקש להגיד לכם כי גם אתם שוקלים את היתרונות הרבים שעשויים להינתן לכם מההחלטה להיכנס לתהליכי העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים. זה הזמן לשאול - הכיצד אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לטפח ולפתח את דור המנהלים הבא בחברה? לאמץ תרבות של למידה התפתחות וצמיחה בקרב העובדים והמנהלים בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חובה להשקיע בשיפור מיומנויות ניהול

אני מבקש לציין כי: תהליך נכון ומקצועי של התנעת סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים מחייב בניית תוכנית מפורטת ומקיפה. ברור לחלוטין כי כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית חזרה לצמיחה וגידול. אנו שותפים לראויים להוביל יחד סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים ותהליכי העצמה ופיתח מיומנויות גם בקרב המנהלים אצלך.

ללמוד יותר על סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים?

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. פיתוח מנהלים באמצעות סדנאות קורסים ותוכנית ייעודית המיועדת לטופ טאלנטס אצלכם בארגון. לקבלת מידע ומאמרים על דילמות ניהוליות, על שיווק ופיתוח עסקי כנסו לבלוג. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות העצמה והכשרה של מנהלים ככלל ומנהלי מכירות ושרות.

זמינים לתת מענה על כל שאלה בנושא סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים

מידע ומאמרים מקצועיים בנושא סדנאות למנהלים – קורסים למנהלים, העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, תוכניות פיתוח מנהלים, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים