בבסיסו של תהליך הדרכת מנהלים- פיתוח מנהלים בא לשפר יכולות ומיומנויות. התהליכים שלנו מביאים למשתתפים בתהליכי הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים "ארגז כלים ניהולי ומקצועי" עדכני לשווקים התחרותיים במאה ה- 21. אנו כיועצים ארגוניים המתמחים בפיתוח ההון האנושי בחברות ועסקים דואגים להקנות סט כלים וכישורים למנהלים המשתתפים בכדי שיוכלו להמשיך לצמוח ולהתפתח הן ברמה המקצועית והניהולית והן ברמה האישית.

הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים

אנו מסיעים למנהלים המשתתפים בקורסים ובסדנאות לפיתוח מנהלים לקבל כלים טובים יותר שבאים לעזור להם לממש את מלא הפוטנציאל הטמון בהם. להגשים חלומות ולבנות קריירת ניהול טובה וצומחת. כיום מנהלים מצטיינים נדרשים לסט יכולות רחב הרבה יותר ממנהלים שפעלו לפני עשור? העולם השתנה, עולמות הניהול עברו שינויים גדולים. הכוח עבר אל הלקוחות. עודף המידע, והתרבות שמשקפת מנהלים, עובדים וארגונים לקדש את "הכאן ועכשיו" על חשבון תוכניות ארוכות טווח מחייבות את המנהלים לאמץ דפוסי מנהיגות וניהול הרבה יותר מוטים לטובת ההון האנושי.

הנעת צוותים והעצמה – התחום החשוב בהדרכה ופיתוח מנהלים

מנהל טוב לא צריך לעשות את כל הדברים לבד? תרומתו והצלחתו נמדדת ביכולות להניע צוותים ועובדים לעמוד במשימות. עליו לוודא כי כמנהיג עסקי וכמנהל העומד מאחורי ההגה יש את כל הכלים להשגת ההצלחה. במאה ה- 21 תפקידו המרכזי של מנהל מצטיין מתבטא ביכולות להניע עובדים ומנהלים לנוע אחריו. עליו להיות דמות מופת הזוכה להערכה ואמון מצד הכפיפים לו. אנו מבקשים לקבוע כי המצטיינים במנהלים יודעים שבאחריותם להנהיג ולהוביל צוות אל מקומות שהם לא חשבו שיוכלו להגיע.

קורסים למנהלים – הדרכה ופיתוח מנהלים בהתאמה אישית

אנו מציעים מגוון תוכניות להדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים, קורסים וסדנאות ייחודיות למנהלים. תוכניות המותאמות לצרכים הייחודיים של כל חברה או עסק. המשתתפים בתהליכים זוכים לקבל כלים המביאים אותם להיות בעמדת זינוק טובה יותר לקראת התפקידים המאתגרים הבאים. למידע נוסף צרו קשר: 039032222. גם לכם מגיע מפגש "סיעור מוחות במתנה". מפגש חשיבה ללא עלות ומחויבות בנושא בדיקת ההיתכנות להתניע תהליכי העצמה ופיתוח מנהלים גם אצלך בארגון.

התועלות והייחודיות שלנו בתחום  הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים?

בתוכניות של הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים אנו שמים דגש ייתר על טיפוח האלמנט האישי שמבקש לצמוח ולהתקדם. כאשר אנו רותמים את המנהלים המשתתפים לתהליכי השיפור והלמידה, התהליך- הקסם מתחיל לקרות. מנהלים הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית מתחילים להבין כי ללא בנייה אישית של חזון, ערכים ותרבות ניהולית אישית ומקצועית יהיה להם קשה להתקדם. זהו השלב החשוב בכל תהליך הדרכה ופיתוח מנהלים. לאחר מכן אנו צוללים לבניית תוכנית עבודה תהליכית הפועלת על פי מפגשי עבודה ולימוד ייחודיים. אנו מתמקדים גם בשיפור יכולות התקשורת הבינאישית והאינטליגנציה הרגשית ככלים קריטיים להמשך ההצלחה הניהולית.

הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים – לבחור את הטובים ביותר לתהליך.

טיפוח והעצמה של מנהלים בדרגות השונות מחייב ידע ונסיון מקצועי מעבר לידע התיאורטי. חשוב כי את התהליכים יובילו יועצים ארגוניים שיש להם ניסיון רב בהדרכה מצד אחד ומנגד יש להם ניסיון כמנהלים מהעבר. כאלה שיכולים לחוש את התחושות והתסכולים של המנהלים הצעירים המשתתפים בתוכנית ההדרכה והסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. אנו מובילים תהליכים מקבילים וסינרגטיים שבאים לשלב בין הידע העיוני לבין ההתנסות בדילמות ניהוליות מהשטח. אנו מקפידים לעבוד בקבוצות קטנות ולבצע סימולציות וניתוחי אירוע כשלבים חשובים בלמידה ובהתפתחות הניהולית. בכל תוכניות ההדרכה ופיתוח מנהלים אנו משלבים מנטורינג אישי בפורמט "אחד על אחד" עם כל אחד מהמשתתפים. לסיכום ההשקעה בפיתוח עובדים ומנהלים היא השקעה מאד כדאית לכל ארגון המבקש לחזור לצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים – יוצרים צמיחה

בואו ונגיע לשלב הסיכומים. הכיצד כמתמחים בשיפור צוותי הניהול השרות והמכירות גם אצלך בארגון? הכיצד אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לטפח ולפתח את דור המנהלים הבא בחברה? לאמץ תרבות של למידה התפתחות וצמיחה בקרב העובדים והמנהלים בארגון. אני מבקש לציין כי: תהליך נכון ומקצועי של הדרכת מנהלים – פיתוח מנהלים מחייב בניית תוכנית מפורטת ומקיפה. אנו מבקשים לקבוע כי כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית חזרה לצמיחה וגידול. אנו שותפים לראויים להוביל יחד תהליכי העצמה ופיתח מיומנויות גם בקרב המנהלים אצלך.

ללמוד יותר על תוכניות להדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים?

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. הדרכת מנהלים - פיתוח מנהלים באמצעות סדנאות קורסים ותוכנית ייעודית המיועדת לטופ טאלנטס אצלכם בארגון. לקבלת מידע ומאמרים על דילמות ניהוליות, על שיווק ופיתוח עסקי. שמחים להציע גם לכם להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות העצמה והכשרה של מנהלים ככלל ומנהלי מכירות ושרות. מידע ומאמרים מקצועיים העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il