לכל אלה המבקשים להיות מנהלים עוד יותר מקצועיים וממוקדים. להיות מנהלים מצטיינים להיות מנהלים היודעים לעמוד ביעדים, להניע צוותים ולהיות ממוקדי מטרה. לכל החברות והעסקים המבקשים להעצים ולשפר ביצועי ניהול ומנהיגות בקרב מנהלים ועובדים בכירים. אנו מעניקים קורס מנהלים, מומלץ ועדכני המתמקד בשיפור יכולות ניהול על פי יעדים. אנו מציגים לכם מגוון רחב של קורסים למנהלים, סדנאות ותוכניות למנהלים לבחירתכם ולהתאמה מדויקת לצרכים שלכם.

מנהלים טובים אף פעם לא מפסיקים ללמוד

היה והייתי צריך כיועץ ארגוני שהעביר עשרות סדנאות וקורסים לעובדים ולמנהלים במגוון רחב של סגמנטים בתעשייה ובעולמות העסקיים האחרים הייתי יכול להציג מתווה ומתודולוגיה המתבססים על 7 תחומים מרכזיים שזוהו על ידי כקריטיים להתפתחותם של מנהלים טובים. מנהלים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה באמצעות השתתפות בקורס מנהלים. כאלה המבקשים להיות מנהלים טובים הרבה יותר. כאלה המבקשים להיות מנהלים מצטיינים שלא מפסיקים ללמוד להתפתח ובעיקר לצמוח.

תחומים מרכזיים שאותם אנו משפרים במסגרת קורס המנהלים – סדנאות מנהלים ייעודיות שלנו

בואו יחד וננסה לענות על השאלה הבאה: איך אפשר לפתח ולהעצים מנהלים ועובדים טובים להפוך למצטיינים? אנו שמחים לשתף את התחומים המרכזיים בקורס מנהלים שלנו שמתמקד בפיתוחם של מנהלים מצטיינים – לצמיחתם של מנהיגים עסקיים כריזמטיים.

  • היה נכון לעודד את המנהלים והעובדים הצעירים לקחת אחריות ולהוביל תהליכים פשוטים בארגון. העצימו אותם ותנו להם אחריות כבר מהשלב הראשון להניע צוות ולהיות אחראי לפעילות קבוצתית איכותית. זהו שלב חשוב בצמיחה ובהתפתחות הניהולית והמקצועית.
  • כמנכ"לים וכמנהלים בכירים, דאגו כי העובדים והמנהלים הצעירים בארגון יאמצו כלים ותרבות של התמדה וחתירה לעמידה ביעדים. אנו בתוכניות מנהלים ובסדנאות עובדים על שיפור היכולות להתמודד עם קשיים וסביבה ארגונית לא יציבה.

תרבות המאפשרת התנסות וכישלונות

  • אנו מבקשים וממליצים כי ארגונים וחברות יאמצו תרבות האומרת שמותר להיכשל. מותר לקחת סיכונים מושכלים מותר לצאת מגבולות המגרש ולנסות להיות יצירתיים וחדשניים. אנו כחברה לייעוץ ארגוני ועבודה מול הנהלות ומנהלים אומרים כי נכון לאמץ את המנטרה הבאה: "בכדי ללמוד ולצמוח – חשוב להיכשל. היה ולא חווים כישלונות סביר להניח כי לא לומדים"... כיועצים עסקיים אנו מאמינים כי כישלונות ואכזבות בתחומי הניהול והעשייה הם חלק מאד חשוב בתהליכי הצמיחה של מנהלים ועובדים בתחילת דרכם.
  • בתוכניות מנהלים ובקורסים למנהלים אנו מחזקים תמיד את האומץ לנסות דברים חדשים, לא לפחד מכישלונות ובעיקר לשפר את היכולת לקום ממשברים ומצבים פחות נעימים, כמנהלים תמיד עלינו להפיק לקחים ולתכנן מסלול מחדש בכדי להשיג את היעד. קורס מנהלים שאנו מעבירים מזה שנים בחברות וארגונים מביא לערך רב.

עוסקים בהעצמה ופיתוח מיומנויות

  • ככלל אנו משפרים את יכולות המו"מ ואת יכולות המכירה מול לקוחות, עמיתים. משפרים את יכולת ההתמודדות עם משברים וקונפליקטים בארגון. מלמדים אותם בקורס מנהלים ובסדנאות מכירה לשאוף להגיע למצב של בניית פתרונות המציגים לשני הצדדים את פורמט ה-  win/win המוכר.
  • משפרים את יכולתם של המשתתפים בקורס המנהלים, לקבל החלטות מושכלות. להגדיל את אחוז ההחלטות הנכונות, מלמדים אותם עד כמה חשוב איסוף מידע ומודיעין עסקי איכותי לשם קבלת החלטות יותר נכונות.
  • אנו תמיד שואפים לשפר ולחזק את יכולות התקשורת והאינטליגנציה הרגשית ככלי מאד חשוב להצלחה ניהולית ועסקית.

לבסוף, בתוכניות הדרכה ובסדנאות והקורסים למנהלים ולעובדים אנו מטפלים בחיזוק הדימוי העצמי. משפרים את יכולתם להאמין בעצמם. עוזרים להם לבסס ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי כמנהלים וכעובדים צעירים. זהו אחד התפקידים המרכזיים שלנו כמנכ"לים וכבעלי חברות ועסקים.

אתגרי הניהול דורשים עדכון תמידי

אנו מתמחים בפיתוח המשאב האנושי והניהולי קובעים חד משמעית שחברות וארגונים המשקיעים בפיתוח המשאב האנושי ככלל ובעיקר בפיתוח והכשרה של דור המנהלים הבא מצליחים להתמודד טוב יותר עם אתגרי הניהול במאה ה- 21. הם מצליחים הרבה יותר טוב להתמודד עם מצבי קיצון ומשברים. כבעלי עסקים כמנכ"לים אנו בטוחים כי גם אתם חושבים שנכון להשקיע בהדרכה ושיפור מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים.  מבקשים לקבל את הרשימה המורחבת של כל סדנאות מנהלים | קורסים למנהלים | תוכניות פיתוח מנהלים?  שלחו מייל עם הכותרת: " סדנאות מנהלים - קורסים למנהלים - תוכניות פיתוח מנהלים" והיא תשלח אליכם אחרי התאמה לעולמות התוכן שלכם.

לחשוב יצירתי לחשוב מחוץ לקופסה

חברים, היה נכון כי תבינו שבאמצעות קורסים וסדנאות מנהלים להקניית מיומנויות ניהול ושיפור הביצועים אותם אנו מעברים באמצעות עבודה בקבוצה? או בפורמט של מנטורינג ואימון עסקי ואישי – אנו מצליחים לגרום למנהלים ולעובדים טובים להיות הרבה יותר טובים. להפוך אותם למיומנים הרבה יותר. להתמודד טוב יותר עם סביבות משתנות, ולגרום להם לאמץ תרבות של חדשנות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כדרך חיים. בתוכניות הדרכה שלנו למנהלים בדרגות השונות, בקורס מנהלים, אנו מעניקים סיבה תומכת להתפתחות והעשרה מקצועית אישית ובעיקר ניהולית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שיפור ביצועי ניהול ומנהיגות בתהליכי שינוי 

כחברה לייעוץ ארגוני, והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מתמקדים בשיפור הביצועים של עובדים ומנהלים בסביבות משבריות ואו בסביבות מורכבות ודינמיות. סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים לפיתוח מיומנויות ולשיפור ביצועים שאנו מעבירים בחברות ובארגונים עסקיים מתמקדות הרבה מעבר לשיפור תחושת המסוגלות של עובדים ומנהלים להתמודד הרבה יותר טוב עם משברים ושינויים. אנו כיועצים ארגוניים העוסקים בהדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים, מאמינים כי התהליכים שלנו מביאים לשיפור ולשכלול יכולת התפקוד בסביבות עסקיות מורכבות ולכאלה שנמצאים בתוך משבר ואו הבראה.

היתרונות שלנו בתחום ביצוע קורס מנהלים אפקטיבי

בתאל ואני, מאמינים שפיתוח הדרכה והעצמה בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות לא מסתיים עם תום הסדנה או תוכנית המנהלים. תהליך נכון מקצועי וראוי שאותו אנו ממליצים ליישם כולל הן בתוך התוכנית והן כליווי ויישום ברמת השטח בקרב המשתתפים – ניתוח אירועים ומשברים, התמודדות עם דילמות ברמת המנהלים בשטח ובעיקר עוסקים ביישום בקרה והפקת לקחים. פעמים אנו ממליצים ללמוד ולחקור הצלחות ולשכפל אותן מאשר כל הזמן להתמודד בתיקון הכישלונות. אנו מאמינים שנכון ללמוד ולהבין מה עובד, לשפר את הביצועים ובשוליים להקטין את הפעילויות הפחות מוצלחות.

קסמים אין לנו? "חזרה בהפוגות" כדרך לשינוי

אין קסמים בתהליכי השינוי ורכישת מיומנויות וכישורים מקדמים ומעצימים. בכדי לאמץ הרגלים חדשים יש לוודא כי אנו חוזרים על אותן הפעולות מספיק פעמים בכדי שיהפכו להרגלים מקדמים במקום אותם הרגלים מעכבים. אנו בוודאות אומרים כי  משמעותה של למידה ניהולית – דורשת תרגול. דורשת עבודת שטח ופעילות אקטיבית בתוך העולם העסקי המוכר. אנו מאמינים כי למידה מחייבת מעורבות רגשית הן של המשתתפים והן של המדריכים. חלק מרכזי בסדנאות ובקורסים למנהלים מוקדש ללמידה חווייתית ורגשית המתבססת על ניתוח אירוע וסימולציות מעולם התוכן המוכר.

תקשורת אפקטיבית מאפיינת מנהלים מצטיינים

אנו דואגים לשפר ולרכוש תקשורת אקטיבית הרבה יותר ובעיקר מתמקדים בפיתוח היצירתיות ובעיקר הגמישות המחשבתית. עושים זאת כחלק מתהליכי העצמה הניהולית שאמורים להביא דפוסי פעולה ניהוליים חדשים ועדכניים הרבה יותר. טרום כל תהליך אנו ממליצים לבצע כבר בשלב הראשון אבחון ומיפוי ארגוני הבא להציג את תהליכי הניהול, המנהיגות והתקשורת הקיימים, זאת לצורך איתור התחומים והפערים שבין המצוי לרצוי. שוב אנו מבקשים לציין כי אנו מעניקים קורס מנהלים, מומלץ ועדכני במתמקד בשיפור יכולות ניהול על פי יעדים. אנו מציגים לכם מגוון רחב  של קורסים סדנאות ותוכניות למנהלים לבחירתכם ולהתאמה מדויקת לצרכים שלכם.

התכנים וההרצאות בקורס המנהלים מותאמות לצרכי הארגון.

רק אחרי שלב חשוב זה, אנו ממליצים להגדיר בתהליך העצמה ופיתוח עובדים ומנהלים את המטרות שמבקשים להשיג. כל תהליכי ההדרכה הסדנאות וקורסי המנהלים מותאמות אצלנו באופן מוחלט לצרכים ולמאפיינים של כל חברה או תאגיד. מותאם לעולמות התוכן, לשפה לחזון ולתרבות הארגונית הקיימת. אנו מבקשים לקבוע שוב כי הסדנאות והקורסים למנהלים שלנו מסוגלים לתת גם לכם מענה איכותי. היה ואתם נמצאים בקטגוריה של חברות ועסקים המבקשים לשמר ולפתח את דור המנהלים הצעיר בחברה. חשוב כי תדעו שהסדנאות והקורסים למנהלים מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ואו תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


פגישת היכרות ללא עלות

אנו נותנים פתרונות למגוון רחב של חברות ועסקים. היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק משפחתי קטן המעסיק בין 30-50 עובדים ואולי אף יותר או פחות? סביר כי עד עכשיו נמנעת להשקיע בפיתוח והעצמה שלך כבעלים ואו כמנכ"ל? בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שאתה ארגון קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכים לא מספיק מקצועיים - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה. מפגש שינסה להציג לך את התועלות הגדולות שעשויות לבוא אחרי שגם אתה תתנסה בקורס מנהלים ייחודי בפורמט "אחד על אחד" שתותאם במיוחד בעבורך.

הגיע הזמן שנכיר?

מציע לך מפגש משותף שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בתוכנית העצמה אישית. אולי הגיע הזמן להשקיע בפעם הראשונה בך כמנכ"ל או כבעלים. תופתע לגלות כי התרומה השולית עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. אנו כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה בפיתוח והעצמה למנהלים בכירים, בעלי חברות ועסקים ולמנכ"לים היא השקעה מאד נבונה. אשמח להיות לצידך לאורך תהליכי העצמה והמנטורינג העסקי. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332