אנו מבקשים להציע גם לכם מגוון רחב של הרצאות, ימי עיון וסמינרים מעוררי חשיבה ואינטראקטיביים למנהלים. כחברה לייעוץ המעבירה הרצאות, ימי עיון, סדנאות המניעות חשיבה והשראה למנהלים. אנו לא מתביישים להציג את השאלה הכי טריוויאלית שאתם עשויים לשאול את עצמכם? מדוע נכון לבחור בנו להעביר אצלכם בארגון הרצאות, ימי עיון וסמינרים מעוררי חשיבה ואינטראקטיביים למנהלים ולעובדים? מה עושה אותנו ראויים יותר? נשמח להציג גם בפניך את רשימת ההרצאות והסדנאות שאנו מעבירים למנהלים הנהלות ועובדים.

יש לא מעט הרצאות מצוינות

ראשית עם כל הצניעות, סביר להניח כי יש לא מעט מרצים טובים לא פחות. כל אחד או אחת קודם כל מנסים להציג את הרזומה המקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, הייעוץ האסטרטגי ועבודה מול מנהלים ועובדים במסגרת תוכניות העשרה קורסי וסדנאות. כל אחד מציג את ההתמחות ואת הערכים המוספים שהוא מביא לתהליכים? אנו במסגרת ההרצאות וימי העיון מביאים ידע וניסיון מעשי מהשטח. זאת ועוד, אנו מביאים מתודולוגיות עדכניות שמועברות בצורה אינטראקטיבית המפעילה את המשתתפים.

חפשו תמיד חוויות למידה 

לאורך השנים ומול מאות מנהלים ועובדים ידענו להביא וליצור במקביל תהליכי למידה המשולבים עם חוויה והנאה מתהליכי הלימוד ואימוץ מתודולוגיות ניהולית חדשות. ההרצאות ימי העיון והסדנאות שמניעות למידה וחשיבה בקרב המשתתפים לא היו אפקטיביות מספיק באם המשתתפים לא היו נהנים. לימוד איכותי חייב להיות מענג. היה ולא חווים הנאה אזי בוודאות, איכות הלמידה קטנה ויותר, וכתוצאה מכך, מצליחים ליישם הרבה פחות את התובנות ברמת השטח.

למידה אינטראקטיבית - משתפת

כל הרצאות, ימי עיון, סדנאות המניעות חשיבה, למנהלים ולעובדים, מועברות על ידי באמצעות מעורבות ושיתוף המשתתפים באמצעות סימולציות הפעלות יצירתיות תוך התאמה ייחודית לעולמות התוכן של המשתתפים והארגון. ההרצאות שלנו כוללות תכנים מקצועיים וניהוליים עדכניים שאותם ניתן ליישם ברמת העבודה בשטח וללמוד מהם גם באם מדובר בהרצאה אחת ממוקדת? יום עיון? או סדנה של דו יומית. אנו מביאים למשתתפים ידע ותכנים עדכניים המתבססים על התנסות אישית כמנכ"ל או כסמנכ"ל שיווק ומכירות והם כיועץ ארגוני ואסטרטגי שעבד עם עשרות ארגונים ומנהלים.

ניסיון רב שנים - יתרון

בתהליכי העבודה שלנו כיועצים ארגוניים, סייענו להנהלות מנכ"לים וארגונים להעצים ולפתח כישורי ניהול ומנהיגות בקרב מאות רבות של עובדים ומנהלים. כמנכ"ל, כמנהל או סמנכ"ל בעולם העסקי טרום היותי יועץ ארגוני, הדרכתי, פיתחתי והכשרתי במסגרת תהליכי הדרכה פנים ארגוניים עשרות רבות של מנהלים בדרגים השונים. מנהלי מכירות שטח, מנהלי מחלקות ואגפים, ועד לרמת סמנכ"לים. רוצים לבקש את רשימת ההרצאות, ימי העיון והנושאים הכי נדרשים להדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים? היה וכן שלחו מייל עם המילה "סילבוס ההרצאות למנהלים" ואנו נשלח לעיונכם רשימה מומלצת.

מגוון קצר ולא ממצה של הרצאות, ימי עיון וסמינרים מעוררי חשיבה ואינטראקטיביים למנהלים

לאור הידע והניסיון הרב שלנו, יש באפשרותנו להציע לך מגוון רחב של הרצאות ימי עיון וסדנאות שיותאמו על פי חתך המשתתפים ועל פי הנושאים שאתה כמנכ"ל מבקש לשפר אצלם. להלן רשימה קצרה ברמת הבולטים שעשויה לתת גם לך אפשרות בחירה: היתרונות בניהול עובדים ומנהלים מופנמים. שיפור מיומנויות ניהול זמן ומשימות. איזון ומידתיות לניהול הרבה יותר אפקטיבי. תקשורת ואמפתיה ככלי לצמיחה ניהולית. מה העובדים והמנהלים שלך באמת רוצים? משברים כמנוע לצמיחה עסקית ואישית. מחלות מנהלים – הדרכים למנוע אותן? ועוד עשרות הרצאות לא פחות מעניינות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


להלן סקירה קצרה של הרצאות למנהלים

לאורך השנים אספנו לארסנל שלנו לא מעט ההרצאות מעוררות השראה. הן והסדנאות הקצרות מספיק מידע שמביא אותנו להיות מסוגלים לאפיין את התחומים המרכזיים שארגונים חברות ועסקים קטנים עשויים להתעניין. אני שמח להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה המתחילות תמיד בהרצאות מעוררות השראה שעשויות להפוך לסדנאות קצרות וממוקדות או ימי עיון לצוות העובדים והמנהלים אצלכם בארגון. אנו מבצעים את ההתאמות הנדרשות על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מנהלים מצטיינים מה מאפיין אותם?

 • הרצאה מעוררת חשיבה ומעורבות של המשתתפים. הרצאה של 60-90 דקות, הבאה להציג מספר שאלות לגבי הדרך לזהות מנהלים מצטיינים? להבין מה עושה אותם כאלה? מצוינות ניהולית ואישית כמפתח להצלחה בעולם תחרותי של המאה ה- 21.

הרצאה בנושא חשיבותו של האימון עסקי- אימון אישי

 • הרצאה לעובדים ולמנהלים הבאה לבחון ולאתר מהי החלופה הכי נכונה ומהירה לעדכון את "ארגז בכלים" הניהולי שלנו? הרצאה הפותחת צוהר לעולם האימון ולעולם ההתפתחות האישית המקצועית והניהולית.

האם נולדים להיות מנהיגים?

 • הרצאה מעוררת מחשבה ותגובות מקהל המשתתפים של כ- 60-90 דקות, הבאה לבחון האם מנהיגים נולדים עם סט תכונות וכלים מבטן הליגה? האם מנהיגים נולדים עם מתאר תכונות? ההרצאה תנסה להציג את מקצת המחקרים שעסקו בנושא בחמישים השנים האחרונות.

מנהיגות מול ניהול ומה שביניהם

 • הרצאה פרונטלית של 60-90 דקות היוצרת אינרציה הקשבה וחשיבה פעילה, או חצי יום עיון המתמקד בקשרים ההדוקים שבין יכולת המנהיגות ויכולת הניהול שטמונים בכל אחד מאיתנו.

עבודת צוות יצירת סינרגיה וגיבוש צוותים מנצחים

 • הרצאה של 60-90 דקות, או סדנה קצרה הבאה להציג את עקרונות עבודת הצוות. בהרצאה נציג כלים מובנים ועדכניים בתחומי הניהול, המכירות ובשירות לקוחות בכדי להביא לכך שתזרים העבודה יהיה עם מינימום חיכוך ובעיקר עם יכולת יצירת סינרגיות המקדמות כל אחד בצוות או במחלקה.

חדשנות ויצירתיות דורשות סינרגיה

 • ההרצאה בנושא חשיבות "עבודת הצוות" אנו במסגרת ההרצאה של כ- 60-90 דקות, או במסגרת יום העיון הקצר נדון בנושאים הבאים: הכיצד יוצרים שיתופי פעולה אפקטיביים? הכיצד בונים תקשורת פתוחה ודרכה בונים אמון? היתרונות בעבודת צוות ועוד.

כוחן של הפרדיגמות המעכבות וכיצד לעקוף אותן

 • הרצאה אקטיבית המערבת את המשתתפים בכל רזי האימון האישי, המנטורינג העסקי המעניק כלים עדכניים וממוקדים להמשך ההצלחה. נכיר את חשיבותו של החזון האישי ובניית תוכנית תעסוקה ארוכת טווח. גם כאן יש חשיבות לעבוד על פי יעדים. נכיר את הגדרת המושג הצלחה? נרחיב בהרצאה או ביום העיון הממוקד על חשיבותם של הערכים, החזון האישי והמטרות הראויות להשגה.

הרצאה בנושא מכירות – ניהול משא ומתן אפקטיבי

מה שפת הגוף משדרת?

 • ההרצאה האינטראקטיבית או יום העיון הקצר מעניקים למשתתפים חשיבה עדכנית ומיומנויות לעשות זאת בצורה הרבה יותר אפקטיבית ונכונה. כך שתצליחו להשיג בעבורכם את המטרות והיעדים שאתם מכוונים להשיג. בהרצאה ואו בסדנה נכיר את הנושאים הבאים: הכיצד נכון ליצור מיתוג אישי ומיתוג עסקי? היכולות והכוח של היכרות "שפת הגוף" בתהליכי המכירה.

מצוינות אישית וניהולית – כיצד מגיעים?

 • הרצאה של כ-  60-90 דקות, ואו סדנה קצרה הבאה להציג את כיווני ההתפתחות בקרב עובדים ומנהלים המבקשים לצמוח ולהפוך למנהלים מצטיינים. ההרצאה או יום העיון יכולה להיות גמישה ומודולרית וניתן לבצע אותן בהיקפים משתנים על פי צורך ורצון הארגון. יחד נבדוק את מי אנחנו הכי אוהבים לרמות? האם אנו מבינים את חשיבות המושגים הבאים: "איזון ומידתיות" ככלי להתפתחות אישית מקצועית וניהולית?

אומנות המכירה ואומנות השירות ללקוחות

 • הרצאה מעוררת חשיבה של כ-  60-90 דקות בתחום המכירות, המציגה את פורמט ניהול המשא ומתן הכי אפקטיבי ועדכני. היה וחשבתם כי בעבר מספיק למכור באמצעות מניפולציות, אי אמירת אמת, או בכל דרך קלוקלת אחרת – הרי מזמן זה לא נכון ויעיל.

כיצד נכון לתכנן מפגש מכירה

 • אין אדם על פני כדור הארץ שלא נדרש או יידרש למיומנויות ניהול מו"מ ומכירות כחלק אינטגרלי מעיסוקם השוטף בעולם העסקים ובעולמות רבים אחרים. ההרצאה או הסדנה תתמקד בדברים המרכזיים הבאים: מהם עקרונות משא ומתן אפקטיבי? השלבים בתכנון מפגש המכירה? הכיצד לומדים לקום מכישלונות?

הדרכה והעצמה משפרת ביצועים

ככלל אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים רצינו כי תדעו, שאנו מציעים מגוון רחב של הרצאות סדנאות וימי עיון קצרים בתחום שיפור יכולות ניהול ומנהיגות בקרב שדרת המנהלים שלך. מנהלים בתחילת דרכם ומנהלים המסומנים להיות דור המנהלים הבא אצלך בארגון. הרצאות מקצועיות ועדכניות שבוודאות עשויות לעניין את ההנהלות והמנכ"לים בחברות ובעסקים משפחתיים גדולים המבקשים לבצע שיפור מהיר בקרב המנהלים והעובדים הבכירים אצלם בארגון.

מתאימים את ההרצאה או את הסדנה לצרכים שלך.

הייתי שמח לו תבואו לבדוק יחד איתנו, מה עשויה להיות ההרצאה הכי מתאימה בעבורכם בנושא שיפור מערכי הניהול והפעלת צוותים ועובדים בקרב המנהלים אצלכם בארגון. חפש מגוון רחב של נושאים ופוסטים בנושא הרצאות השראה בבלוג הניהולי שלנו. היה לא מצאת את ההרצאה שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך הרצאה או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או שלח מייל אישי אלי: abc@nuhul4u.co.il