האם ניהול זה מקצוע? האם מנהלים מצטיינים מאופיינים עם סט יכולות וכישורים מולדים? האם יש בהם תכונות ייחודיות המתאימות יותר לביצוע תפקידים ניהוליים ולהנהגת צוותים מנצחים? הניסיון המקצועי שלנו מגלה כי מנהלים רבים מסוגלים ללמוד מיומנויות ניהול חדשות ועדכניות. מסוגלים לצמוח ולהתפתח. רוב רובם של מנהלים בדרגות השונות יכולים במידה שווה להתפתח ולהיות מנהלים טובים יותר ולהגיע לתפקידי ניהול בכירים מאד בעזרת ליווי ולימוד נכון של הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים.השלב הראשון בכל תהליך מתחיל בהערכת עובדים ומנהלים.

פיתוח מנהלים

כיום בעולם התחרותי כל מנהל או מנהלת, מתוקף תפקידם, צריכים להיות בקיאים בכל תחומי הניהול בחברה. מנהלים ומנהלות מצטיינים מחויבים להיות מקצוענים ביותר מאשר תחום אחד. הצוות ניהולי בדרגות השונות בעולם העסקים במאה ה- 21 מחויב להימצא במוד של למידה והתפתחות מתמדת. בעולמות הניהול והעסקים עמידה במקום היא כמעט כמו הליכה אחורה. אין אני מכיר מנהלים וחברות המבקשים ללכת אחורה. מיפוי מצב קיים וביצוע ראיונות עומק עם עובדים ומנהלים בכדי להתניע תהליך מקצועי של הערכת עובדים ומנהלים. תהליך מקדים לקבלת ההחלטות לגבי אופק ההתפתחות והצמיחה של המנהלים והעובדים המיועדים לקידום.

הערכת עובדים כחלק מקדים להכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים

המסקנה המתבקשת היא פשוטה: השקיעו בהכשרה מקצועית ובפיתוח מנהלים באמצעות תוכניות קורסים וסדנאות מנהלים. ההשקעה בהכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים היא כדאית ביותר. חברות מבינות שיש צורך להשקיע בלימוד והכשרת המנהלים בדרגות השונות בכדי שהם יהפכו לדור המנהלים הבא. מנהלים מועצמים מצליחים לנהל בצורה טובה ויעילה יותר את החברה, המטרות והיעדים יושגו ובסופו של תהליך החברה תחזור לצמיחה ואף תרוויח מכך.

הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים - היתרונות

ההשקעה הכספית בביצוע תוכנית פיתוח מנהלים היא בעלת החזר השקעה גבוה במיוחד. אנו כחברה מקצועית המתמחה בביצוע העצמה והדרכות לצוותי ניהול מכירות ושירות, פיתחנו מתודולוגיה ייחודית המאפשרת שינוי. אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות וקורסים של פיתוח מנהלים המביאים לשיפור חד בתוצאות. משפרים את דפוסי העובדה ואת עבודת הצוות בכל המדרג הניהולי בחברה. ההשקעה בפיתוח והכשרת מנהלים באמצעות קורסים, סדנאות מנהלים, ותוכניות מנהלים תמיד כדאית.

האתגרים הניהוליים

כיום, מנהלים פוגשים מגוון רחב של אתגרים בחיי היומיום. מנהלים נאלצים לדעת להתמודד טוב יותר עם לקוחות, לדעת להתמודד טוב יותר עם עמיתים עובדים. עליהם להתמודד עם ניהול מערכי המכירות והשירות וכן להתמודד עם הצורך לשפר את מערכי השיווק ולאתר בו זמנית מנועי צמיחה חדשים. מעל לכל הם מחויבים לעמוד ביעדים. זאת רשימה חלקית בלבד של המשימות הניהוליות במאה ה- 21 שכל מנהל מכיר. מנהלים מחויבים לדעת כיצד להגיב נכון אליהן. הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים שלנו מסייעת לצוות הניהולי לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות, את ניהול המשימות והצוותים גם אצלך בארגון.

מה אנו מביאים לתהליך?

היתרונות שלנו בתכנית הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים? במקום הראשון, במסגרת הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים אנו מאפשרים למנהלים המשתתפים לקחת "פסק זמן" ולהתנתק משגרת העבודה הניהולית אחת לשבוע ל- 3 שעות. מפגשי העשרה והלימוד מאפשרים למשתתפים לעצור את המרוץ המטורף, לקחת נשימה עמוקה ולאפשר לתאים האפורים להיפתח לתחומים חדשים. השוטף בדרך כלל מונע מהם ומאיתנו לעצור לרגע ולבחון שוב באם "הסולמות הניהוליים והמקצועיים שלנו נשענים על הקיר הנכון" ?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הערכת מנהלים ועובדים - מיפוי צרכים וראיונות עומק

בנוסף במסגרת תוכנית הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים אנו מעניקים למשתתפים כלים עדכניים לניהול ומנהיגות מעצימה. במקום השני, הכשרה ופיתוח מנהלים תמיד מקנים למשתתפים חשיבה אסטרטגית, מקצועית ויצירתית עדכניות תוך מתן אפשרות לשיפור מיומנויות תקשורת ובניית יחסיים עם מנהלים עמיתים הלוקחים חלק בתהליך. בשלב הראשון של בחינת הצורך בהתנעת תהליך של הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים, מתבצע אבחון הן לארגון והן למשתתפים שאמור לתת להנהלה ולמנכ"ל תמונת מציאות עדכנית ונקייה מדעות קדומות.

הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים הנושאים המרכזיים

לאחר שבוצע האבחון, מגבשים במשותף את הנושאים הזקוקים לשיפור במסגרת הכשרה מקצועית ופיתוח מנהלים. את היישום אנו מבצעים בהתאמה באמצעות סדנאות וקורסים, אימונים אישיים וקבוצתיים ובליווי המשתתפים בשטח. זהו שלב חשוב בהתאמת התכנים לצרכי הארגון ולרמת המשתתפים.

 • מה תפקידיו המרכזיים של מנהל?
 • היכרות של הסגנונות הניהוליים? למי אתם מתחברים?
 • כיצד גורמים לעובדים ולצוותים לעבוד בצורה יעילה והרמונית? כיצד מגדילים את התפוקות?
 • האצלת סמכויות ומשוב ככלים ניהוליים חשובים?
 • גיוס עובדים? כיצד בודקים התאמה וכיצד בונים תוכנית קליטה ראויה?

ניהול משימות וזמן

 • ניהול זמן ומשימות אפקטיבי?
 • ניהול ישיבות דיווח ובקרה. הדרך לעשותם נכון יותר?
 • שיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית?
 • שיפור מיומנויות בניהול משברים?
 • שיפור יכולות ניהול צוותים ומשימות?
 • שיפור יכולות מכירה ומשא ומתן פנים ארגוני ומול לקוחות?

סדנה או קורס לפיתוח מיומנויות ניהול

במה אנו מתמקדים? אנו משפרים מיומנויות ניהול וגורמים למשתתפים לאמץ מתודולוגיות ניהול עדכניות. בסדנאות ובקורסים של פיתוח מנהלים אנו שמים דגש על הנושאים הבאים: ניהול עצמי אפקטיבי, ניהול והנעת עובדים וצוותים, מנהיגות ויכולת הנעה באמצעות העצמה והאצלת סמכויות. משפרים יכולות בניהול משברים וקונפליקטים בצוות. מתמקדים גם  בשיפור התקשורת הבין אישית. עושים זאת בהתאמה מדויקת ליכולות המשתתפים ולצרכי הארגון.  לתוך תהליכי העצמה במסגרת תוכניות פיתוח מנהלים אנו מחדירים במשתתפים ערכים ניהוליים חשובים לא פחות כמו: שיפור יכולות הקשבה ופרגון, חתירה למצוינות ותחרותיות בריאה. מעניקים כלים עדכניים לטובת הערכת עובדים, משוב ראוי, משפרים את יכולת קבלת ההחלטות תוך התאמת סגנון הניהול בהתאם למצבים משתנים.

שווה כי נכיר – מגיע גם לך מפגש סיעור מוחות במתנה

ליצירת קשר עם חברת Advanced Business Consulting ייעוץ והדרכה למנהלים אנא לחץ/י כאן או צלצלי/י עכשיו: 03-9032222  |  054-4814332 ישיר למשה גרימברג

אנו בחברת Advanced Business Consulting  מתמקדים גם בייעוץ והדרכת מנהלים. עושים זאת כחברה עם ניסיון רב בכל מה שקשור  לתחום פיתוח מנהלים בכל הדרגים, הניהוליים. מציעים מגוון רחב של  סדנאות מנהלים,  קורס ניהול,  אימון מנהלים ועוד. אנו שמחים להציג גם מגוון רחב של הרצאות השראה, ימי עיון וסמינרים לפורום מנהלים והנהלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים