כחברה לייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים וצוותי מכירות אנו מציעים מגוון רחב סדנאות למנהלים. סדנאות למערכי המכירות ולמערכי שרות לקוחות המבקשים להתעדכן במתודולוגיות והכלים הכי עדכניים. לחברות גדולות, בינוניות ולחברות משפחתיות אנו בונים סדנאות מנהלים ייחודיות המותאמות "ככפפה ליד" לצרכים ולרמת המשתתפים. סדנאות המנהלים יעניקו לחברות, למנכ"לים ולבעלים אפשרות לשפר את ביצועי הניהול, המכירות ואת איכות השרות ללקוחות.

חווית למידה אינטראקטיבית

בסדנת מנהלים אנו מתחייבים להעניק למשתתפים חוויות למידה ושיפור ביצועים בעבודתם בהתאמה לצרכים ולעולמות התוכן של הארגון. סדנאות מנהלים מומלצות שלנו מעניקות למשתתפים חווית למידה והדרכה מצוינת. בתהליכים אנו דואגים לעדכן את "ארגז הכלים" הניהולי. עוסקים בשיפור עבודת הצוות, הנעת עובדים ובשיפור היכולות התקשורתיות שחשובות מאד בתחומי הניהול והמכירות.

קבלו מפגש חשיבה במתנה

מומלץ כי לפני קבלת החלטה נכון שתקבלו מפגש "סיעור מוחות" במתנה שיעסוק בתחום שיפור מערכי הניהול והמכירות גם אצלכם בחברה. מפגש של כשלוש שעות שבו נבחן יחד את הכיוונים הנכונים להתחיל. אל תזמינו סדנה למנהלים או סדנה למנהלים בכירים לפני שפגשתם אותנו. בחנו לעומק את סדנאות מנהלים מומלצות של -  Advanced Business Consulting.

סדנאות מנהלים שלנו – ליווי ותמיכה למשך 3-6 חודשים

ב – Advanced Business Consulting  כחברה לייעוץ והדרכה ופיתוח ההון האנושי אנו מנחים ומעבירים מגוון רחב של סדנאות מנהלים ומבצעים גם תהליכי ליווי וקורסים ממוקדים למנהלים בדרגי הביניים ובדרגי הנהלה. ככלל סדנאות המנהלים יותר ממוקדות ומתאימות לחתך משתתפים מסוים. במסגרת קורסי המנהלים שלנו אנו עובדים עם המשתתפים לטווח הארוך ואף בסיום קורס מנהלים, אנו ממשיכים לתת תמיכה וליווי לכל אחד מהמשתתפים לעוד 3-6 חודשים.

סדנאות מנהלים ממוקדות בהשגת המטרות

סדנאות מנהלים שלנו תמיד ממוקדות בהשגת המטרות והתוצאות הנדרשות להשגה. אנו דואגים לעדכון יכולות ליישום ומעניקים כלים ושיטות ניהוליות אפקטיביות המתאימות לעולם התחרותי של המאה ה- 21. תקשורת אפקטיבית, אינטליגנציה רגשית ושיפור יכולות המנהיגות והנעת צוותים הם הנושאים היותר חשובים בסדנאות המנהלים שלנו. בקורסים למנהלים, בסדנאות למנהלים אנו עובדים בקבוצות קטנות. משלבים למידה מודרכת ומעניקים למשתתפים חומרי קריאה עדכניים. אנו מקפידים שהמפגשים בסדנת מנהלים יכללו סימולציות מעולם התוכן של המשתתפים. אנו מקפידים בסדנאות לבצע מעקב על יישום חומרים נלמדים במסגרת העבודה האישית והניהולית של כל משתתף.

מבחר רחב של סדנאות מנהלים לבחירתכם

חשוב כי תבינו שסדנת מנהלים יכולה להיות חד יומית. יכולה לכלול 3 ימי הדרכה מרוכזים הנפרשים על 3 שבועות. פעמים ארגון מבקש כי נבנה לו תוכנית העשרה והדרכה למנהלים הכוללת עבודה רציפה של מפגשים אחת לשבוע למשך רבעון שלם. תוכלו לקבל מידע נוסף על התכנים והאפשרויות לביצוע סדנאות, קורסים וימי עיון למנהלים באתר שלנו ובעיקר מעיון וקריאה של פוסטים ייעודיים שתמצאו בבלוג שלנו. דעו לכם כי כל סדנה או תוכנית מנהלים תותאם לצרכי הארגון ומטרותיו בפועל.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הנושאים המובילים בתהליכי פיתוח מנהלים / סדנאות למנהלים:

להלן רשימה של נושאים ברמת כותרות של סדנאות מנהלים, קורסים למנהלים ותוכניות ייחודיות לפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות בקרב מנהלים בכירים. ליצירת קשר עם חברת Advanced Business Consulting המתמחה בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים וצוותי מכירות אנא לחץ/י כאן,  לקבל מפגש סיעור מוחות במתנה - או צלצלי/י עכשיו 03-9032222

סדנאות למנהלים בהנחיית חברת Advanced Business Consulting

אנו עוסקים בייעוץ ארגוני והדרכה למנהלים ולצוותי מכירות ושרות לקוחות. מצ"ב מספר תחומים שעשויים להיות הבסיס לכל סדנה או תוכנית פיתוח מנהלים. פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים. אנו מאז 2006 עוסקים בייעוץ ארגוני ובפיתוח ההון האנושי בחברות ועסקים במגוון תחומים וסגמנטים. תוכניות פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים שאנו מעבירים מתמקדים בתחומים של שיפור מיומנויות ופיתוח יכולות ניהול ומנהיגות טובים יותר.

  • "מה מאפיין מנהלים מצטיינים" לחץ כאן!
  • "סדנת מנהלים לשיפור מיומנויות תקשורת ומנהיגות" למנהלים, לחץ כאן!
  • סדנת מנהלים לשיפור מיומנויות "ניהול זמן אפקטיבי" ומשימות למנהלים, לחץ כאן!
  • הכירו את סגנונות התקשורת הכי אפקטיביים - "סגנונות תקשורת למנהלים", לחץ כאן!
  • הדרך להוביל "ניהול שינויים בארגון" למנהלים, לחץ כאן!
  • סדנה העוסקת בשיפור "מיומנויות ניהול, מנהיגות והנעת צוותים מנצחים" למנהלים, לחץ כאן!
  • סדנה לשיפור "יכולות בתחום המכירות והטיפול בלקוחות" למנהלים, לחץ כאן!

בכל התהליכים אנו מעדכנים תמיד את "ארגז הכלים הניהולי" של המשתתפים שמביא אותם לשיפור חד בביצועים.ליצירת קשר עם ישירות עם משה גרימברג בתחומי הדרכה ופיתוח מנהלים וצוותי מכירות צלצלו 0544814332 או שלחו מייל ל- abc@nihul4u.co.il   לקבלת מפגש סיעור מוחות במתנה בנושא לחץ כאן.

מיקור חוץ לתחום השבחת ההון האנושי - הדרכה ופיתוח מנהלים

מידע ומאמרים מקצועיים בתחומי הסדנאות והקורסים למנהלים, עשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הדרכה ופיתוח מנהלים, שיפור מיומנויות הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים