אין אני מכיר חברה הנהלה או בעלים של עסק שאינו מבקש לשפר ביצועים ברמה העסקית? כולם מחפשים לצמוח, לגדול על חשבון המתחרים. חלקם מבקשים לפרוץ גבולות לעולם הגדול. אחרים מבקשים להרחיב פלחי שוק לאתר נישות משלימות לצמיחה. כל הנושאים החשובים האלה נופלים תחת הקטגוריה של פיתוח עסקי. שיפור מערכי השרות והתמיכה הם כיום לב ליבו של כל ארגון או חברה המבקשת לצמוח.

פיתוח עסקי מניע צמיחה

פיתוח עסקי הוא הכלי הנכון ביותר שבפועל מאפשר לממש את הפוטנציאל של חברה בינונית ואו קטנה וכן יעיל גם לחברות משפחתיות. דעו כי פיתוח עסקי מקצועי קריטי להצלחות של שינוי וצמיחה והוא תמיד מסייע  להגיע לתוצאות הרצויות. אנו מתמחים בפיתוח עסקי – ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. צברנו ניסיון מול חברות בגדלים השונים ובתחומי פעילות מגוונים. יש לי היכולת והידע לבנות את מודול הצמיחה הכי ראוי ונכון גם לחברה שלך. להלן השלבים המרכזיים בתהליך מקצועי של פיתוח עסקי וצמיחה:

נקודת ההתחלה – מיפוי שוק ומתחרים ובחינת היתכנות

הבנת המצב הקיים והבנת מהן האופציות להתרחבות העסקית והאם בכלל כדאי לפתח את העסק. בשלב זה, ניתן לדעת האם כדאי בכלל להשקיע משאבים בפיתוח העסקי. במידה והתשובה היא חיובית, עוברים לשלב הבא. שלב בניית המודל העסקי והאסטרטגיה לצמיחה בצורה מאד מפורטת ומקצועית.

השלב שני – בניית תוכנית אסטרטגית לניהול הצמיחה המלווה עם מודל כלכלי

נבחן יחד מהן החלופות הרצויות ונגדיר באמצעות תוכנית עבודה מפורטת הכיצד משיגים אותן? תהליכי הייעוץ האסטרטגי והפיתוח העסקי שאנו נוביל יחד אתכם יאפשרו לארגון שלך להבין מהו המסלול הנכון ביותר להצליח במינימום טעיות בתהליכי שינוי, צמיחה ופיתוח עסקי אפקטיבי. חלק מרכזי בתכנית, יכלול מקורות ושימושים כחלק מתהליכי ההשקעה בתהליך הצמיחה.

שלב שלישי – ליווי וביצוע תהליך הפיתוח העסקי והצמיחה בשטח

אחרי שנאשר את התוכנית ונחבר בחלופה הכי מתאימה הגיע זמן העבודה והיישום בשטח. נקבע יעדים אסטרטגיים ועסקיים מדויקים לתהליך הצמיחה ולפיתוח העסקי. כיועצים עסקיים אנו תמיד מלווים כל שלב בדרך אל ההצלחה. יחד נבנה את התהליכים הנדרשים, נכשיר את צוות המנהלים והעובדים ובעיקר נהיה לצידך כמנכ"ל או כבעלים לאמץ מיומנויות חדשות בניהול, שיווק, פרסום ושירות לקוחות בכדי שיחד נוכל לקדם את החברה שלך בכיוון של צמיחה.

התנעה ויישום תהליכים בתחום הפיתוח העסקי

שאלת השאלות שלאני נשאל כבר בפגישה הראשונה היא הכיצד מתניעים תהליך נכון של פיתוח עסקי אצלי בחברה? החברה שאתה מנהל או החברה המשפחתית שבבעלותך, צומחת, אבל אתה חש כי ניתן להגיע לאחוזי צמיחה שנתיים גדולים יותר. ברור לך כמנכ"ל ואו כבעלים, שבעבודה ובתכנון נכון יותר ניתן לפרוץ גבולות ולהגדיל פלח שוק ולשפר רווחיות. פעמים אתם כמו אחרים, שבויים בפרדיגמות הישנות. פעמים אתם לא רואים את ההזדמנויות המסתתרות מאחורי הפינה. אתם זקוקים ליועץ עסקי המתמחה בשינוי וצמיחה באמצעות התנעת תהליכים של פיתוח עסקי מקצועי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


האם גם אתם בשלים להניע תהליך פיתוח עסקי שינוי וצמיחה?

לא כל החברות והעסקים בנויים להוביל תהליך סדור של פיתוח עסקי המניע צמיחה. פעמים הבעלים והמנכ"לים בטוחים כי הם לא זקוקים לעזרה. פעמים זה נכון ופעמים המחיר יקר ביותר. אנו תמיד ממליצים כי נכון שתבינו את החוזקות של החברה שלכם, לבחון אילו קהלי יעד כיום רוכשים ממך מוצרים או שירותים והם מרוצים ושומרים לכם נאמנות. מנגד נכון לבחון את אחוזי הנטישה של הלקוחות.

חפשו קבלי לקוחות חדשים – אתרו שווקי נישה

במקביל שווה לבדוק יחד באם קהל המטרה הקיים כיום הוא הקהל הנכון שעשוי לתת לכם רווחיות גם בהמשך הדרך? האם ישנם קהלים חדשים שהוזנחו על ידכם. מענה על שאלות אלו, יסייעו גם לכם להבין האם כדאי למקד את הפיתוח העסקי בקהלי היעד הקיימים או שאולי שווה לאתר קהלי יעד נוספים וחדשים שעשויים להניב לכם גידול בפלח השוק ואף רווחים נוספים ובכך לגרום לכם להגדיל רווחיות ופלח שוק על חשבון המתחרים.

בואו ונכיר זה את זה בעולם האמיתי

כחברה לייעוץ ארגוני – ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו מבקשים להציג גם לכם בקצרה, את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכים מקצועיים בנושא ייעוץ עסקי, הבראה שינוי וצמיחה. מבקש לחשוף בפניכם מספר תהליכי העצמה וההדרכה  הקשורות לתחום. תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סדנאות קצרות וממוקדות, ימי עיון והרצאות היכולות להיות "ירית הפתיחה" בהתנעת תהליכים של ייעוץ עסקי אפקטיבי גם אצלכם בארגון. מוזמנים לפנות ישירות למייל של משה גרימברג - abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע התהליכים בתחום שיפור הביצועים העסקיים בארגון. בשיפור המיומנויות בכל הקשור להתמודדות עסקית טובה יותר עם משבר הבראה שינוי וצמיחה.

השקעה בעדכון התוכנית העסקית ושיפור יכולות הניהול תמיד כדאית ביותר.

ברמה העסקית, אנו משוכנעים כי גם אתם כמנכ"לים או כבעלי חברות ועסקים מבינים ומאשרים את התובנה שככל שאנו נערכים ומשפרים ביצועים עסקיים ברמה הארגונית והניהולית למצבי משבר ותחרות התוצאה בסופו של יום עשויה להיות מאד חשובה ליכולת ההישרדות והצמיחה. אין זה סוד כי תמיד  השקעה בפיתוח עובדים ומנהלים שעשויים להצטרך להתמודד טוב יותר עם אתגרים עסקיים, משברים ומצבי קיצון תמיד חשובה וכדאית. בתהליכים שאנו מובילים כיועצים עסקיים, אנו מבקשים לשפר את התרבות הניהולית ואת היכולות העסקיות והשיווקיות להתמודדות עתידית.

למידע נוסף והרחבות

הפתרון שאנו מציעים גם לכם הוא "מפגש סיעור מוחות וחשיבה" משותפת ללא עלות. מפגש שיעסוק באיתור כלים עדכניים לביצוע שיפורים בביצועים העסקיים גם אצלכם. היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי גם אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... על היתרונות שאתם עשויים לקבל משימוש בנו כיועצים ארגוניים – יועצים עסקיים. בואו ניפגש ונרחיב הנושא על כוס קפה. יש סיכוי רב כי גם אתה תהיה מעונין לשמוע עוד על תהליכים ייעודיים לשיפור הביצועים העסקיים ועל מגוון רחב של סדנאות ותוכניות מנהלים העוסקות בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות . תרגישו  חופשי לצלצל ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אנו מתמקדים בפיתוח עסקי ובצמיחה

כחברה לייעוץ ארגוני – ייעוץ ופיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו מבקשים להציג גם לכם בקצרה, את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכים מקצועיים בנושאים הבאים: פיתוח עסקי, ייעוץ עסקי, הבראה שינוי וצמיחה. מבקש לחשוף בפניכם מספר תהליכי העצמה וההדרכה  הקשורות לתחום. מוזמנים לפנות ישירות למייל של משה גרימברג - abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע התהליכים בתחום הפיתוח העסקי - שיפור הביצועים העסקיים בארגון. בשיפור המיומנויות בכל מה שקשור להגדלת פלח שוק וכניסה לשווקים חדשים כחלק מהתמודדות עסקית טובה יותר עם הבראה שינוי וצמיחה.

למידע נוסף והרחבות בנושא פיתוח עסקי וצמיחה

הפתרון שאנו מציעים גם לכם הוא "מפגש סיעור מוחות וחשיבה" משותפת ללא עלות. מפגש שיעסוק באיתור כלים עדכניים לביצוע שיפורים בביצועים העסקיים גם אצלכם. מפגש שיעסוק בפיתוח עסקי וצמיחה בשווקי המטרה שלך. היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי גם אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... על היתרונות שאתם עשויים לקבל משימוש בנו כיועצים ארגוניים – יועצים עסקיים המתמחים בניהול שינוי וצמיחה.

שווה כי נכיר בעולם האמיתי

בואו ניפגש ונרחיב הנושא על כוס קפה. יש סיכוי רב כי גם אתה תהיה מעונין לשמוע עוד על תהליכים ייעודיים בנושא של  פיתוח עסקי - שיפור הביצועים העסקיים. בנוסף נוכל לתת לך מידע על מגוון רחב של סדנאות ותוכניות מנהלים העוסקות בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות . תרגישו  חופשי לצלצל ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים