חברות ועסקים מפעם לפעם נזקקים לביצוע מספר מפגשי העשרה וחשיבה. מפגשים ברמת הארגון? מפגשים ברמת האגף או החטיבה? או מפגשים ברמת הנהלה מצומצמת או הנהלת פורום המנהלים בחברה. ארגונים המבקשים לצמוח ולשמור על עדכנות מקצועית וניהולית מחויבים אחת לרבעון לקיים הרצאות וסמינרים ניהוליים בתחומי הניהול, המנהיגות ושיפור מיומנויות מכירה ובעיקר התמודדות מול האתגרים והשינויים שחלים בשווקים.

הרצאות השראה למנהלים

היה והנושא של הדרכה ופיתוח מיומנויות נמצא אצלך כמנכ"ל במקום גבוה בסדרי העדיפויות היה נכון כי ניפגש. כמנכ"ל או כבעלים אני משוכנע שהנושא החשוב הזה נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית.

להזמנת סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא "השראה ניהוליות". פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים שההרצאה או הסדנה תכלול ואו תביא ערך לבעיה או נושא שאתם מבקשים להעצים מול העובדים והמנהלים שלכם. בוא ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

הרצאות עדכניות ומותאמות לעולם התוכן

משה גרימברג וצוותו מציעים מגוון רחב של הרצאות סדנאות וימי עיון קצרים מאד עדכניים שבוודאות עשויות לעניין עובדים מנהלים והנהלות בחברות ובעסקים משפחתיים גדולים. ההרצאות ופעילויות העצמה  מאד מתאימות לשמש כבסיס להתנעת תהליכי הדרכה לעובדים ולמנהלים. מתאימות לכנסי לקוחות וספקי החברה. פעמים אנו מקיימים הרצאות במפגשי הנהלה חצי שנתיים ואו במפגשי סיכום ופתיחת שנה. אנו מקיימים את ההרצאות והסמינרים בכל פורום שיידרש ובכל מקום בארץ. התכנים יעברו התאמה לעולמות התוכן. מבקשים לקבל את רשימת ההרצאות והסמינרים? שלחו מייל ישירות אלי עם הכותרת: "רשימת הסמינרים וההרצאות למנהלים" והיא תשלח אליכם אחרי התאמה לעולמות התוכן שלכם.

להלן מגוון קצר של תחומים ונושאים שאנו מעבירים בהרצאות ובסדנאות

  • מהי מצוינות ניהולית ואישית? הכיצד מגיעים למצוינות אישית ועסקית בעולם תחרותי במאה ה-21. אנו מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיים מנגנון המצוינות. איך מגלים אותו? איך מתחילים את המסע אל המצוינות האישית והעסקית?
  • אינטליגנציה רגשית ככלי לניבוי הצלחות. הרצאה מעוררת חשיבה והשראה אינטגרטיבית המחייבת ויוצרת מעורבות של המשתתפים, בא לבדוק האם באמת כישורי אינטליגנציה רגשית ויכולות תקשורת מפותחות עשויות לנבא הצלחות ניהוליות ועסקיות.
  • ניהול זמן אפקטיבי – תיעדוף משימות. מה עשויה להיות התמורה הגבוה ליכולת טובה יותר של ניהול הזמן האישי והניהולי של כל אחד מאיתנו? הרצאה או יום עיון קצר בנושא ניהול זמן ומשימות. נעסוק בניהול זמן נכון הרבה יותר, במחירים שאנו משלמים מאי ניהול זמן אפקטיבי ובעיקר נציג מספר כלים פשוטים ליישום ואימוץ.
  • השירות כמנוע צמיחה. הרצאה או סדנה קצרה שבאה להציג את חשיבות השירות והטיפול בלקוחות בעשור השלישי של המאה ה- 21. שירות איכותי ויוצא מהכלל כמפתח להצלחה. בהרצאה נקנה למשתתפים דפוסי חשיבה חדשים נעביר ידע ובעיקר כלים מתקדמים ועדכניים לשיפור מערכי השירות ללקוחות.

מהו הקורס או סדנת מנהלים עדכנית ואפקטיבית שעשויה להתאים לצרכיך? 

אנו יכולים לציין כי לאורך השנים, בנינו מגוון רחב של סדנאות וקורסים למנהלים בתחומי הניהול, המנהיגות ושיפור מיומנויות מכירה ושרות ללקוחות. עשינו זאת במגוון סגמנטים בשוק העסקים הישראלי. תוכניות מנהלים וסדנאות ייעודיות לעולמות התעשייה וההי טק. ביצענו העצמה ושיפור מיומנויות באמצעות תוכניות מנהלים, קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות שרות ומכירה. תוכניות מנהלים וסדנאות לשיפור מוקדי שרות לקוחות.

להכיר את השותפים החדשים

לאחרונה צירפנו שותפה בכירה לדרך שלוקחת יחד איתי אחריות על ביצוע תוכניות וקורסים למנהלים בתחומי הסחר והקמעונאות. בתאל גולדמן ואני נשמח לעמוד לשירותך. לא מצאת את ההרצאה שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך הרצאה או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או שלח מייל אישי אלי:  abc@nuhul4u.co.il

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


בואו ונתאים גם לך הרצאה ייחודית

זאת רשימה חלקית של מבחר הרבה יותר גדול. לא מצאת את ההרצאה שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך הרצאה או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה כבר היום, ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או שלח מייל אישי אלי:  abc@nuhul4u.co.il