ייעוץ עסקי בחיפה והקריות, הינו תחום חשוב מאד בעולמות העסקיים. הייעוץ העסקי כולל הרבה יותר תחומים חשובים פרט לעולמות הייעוץ הפיננסי והייעוץ הכלכלי. ייעוץ ופיתוח עסקי המלווה עם תהליכים מעולמות הייעוץ הארגוני, והייעוץ האסטרטגי, חשובים מאד להצלחה. חברות ועסקים בינוניים וקטנים באזור חיפה קריות וצפון הארץ עשויים להזדקק לשירותים המקצועיים שלנו. אנו מציעים קורס מנהלים ייעודי לחברות עסקים ומנהלים הממוקמים בחיפה קריות והצפון.

ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי זה העיסוק שלנו מאז 2006

כחברה לייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, אנו שמחים להיות גם בעבורך פרטנר לחשיבה ולהתלבטות. חשוב כי תפנימו שהייעוץ העסקי מלווה כל העסק בכל שלב ושלב, מיום הקמתו, ועד לשלבי ההתבססות והצמיחה. תפקידנו כיועצים עסקיים להביא למימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בכל חברה או עסק עד למיצוי המירבי של יכולותיו והצלחותיו.

פיתוח עסקי - ייעוץ עסקי מניע צמיחה

ייעוץ עסקי, המבוצע על ידי יועצים עסקיים מנוסים מתמקד גם בעולמות של פיתוח עסקי ואיתור מנועי צמיחה חדשים, יאפשרו גם לך כבעלים או כמנכ"ל לעדכן היה וצריך את האסטרטגיה העסקית, את האסטרטגיה השיווקית. פעמים את הצורך בשיפור וייעול תהליכים ניהוליים וכאלה העוסקים בשיפור מערכי המכירות והשרות ללקוחות.

יועצים עסקיים - משפרים ביצועים מעבר לעולמות הפיננסיים

כיועצים עסקיים, היה נכון כי גם אתה תבין ותפנים שפעילותינו כיועצים עסקיים לא מתמקדת אך ורק בצדדים הפיננסיים של החברה או העסק שלך. כיועצים עסקיים וכחברת ייעוץ ופיתוח עסקי אנו מתמקדים גם בשיפור תחומים חשובים לט פחות כמו:

  • שיפור יכולות ניהול כוח אדם מקצועי וניהולי.
  • מתמקדים בשיפור מערכות השיווק והמכירות.
  • מאתרים חוליות חלשות.
  • מבצעים ניתוח שוק ומתחרים.
  • מעדכנים ומשפרים את הצעת הערך, את המיתוג והבידול שלך החברה שלך.

ייעוץ עסקי הוליסטי כולל יישום והטמעה

כעוסקים בייעוץ עסקי, אנו כיועצים עסקיים הפועלים בכל הארץ, לא מסתפקים במתן עצות בלבד. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים למנהלים. אנו מלווים את החברה שלך משלבי התיאוריה ועד לשלבי היישום וההטמעה ברמת השטח ומול המנהלים והעובדים. כיועצים עסקיים, שותפי הבכירים לדרך ואני תמיד מעניקים יעוץ העסקי הוליסטי וכולל, המלווה את העסק משלב התיאוריה ועד לשלב היישום.

יעוץ עסקי מקצועי מבטיח לך עתיד טוב יותר

דעו כי כל תהליך, תוכנית  ושינוי הנעשים בעסק ביעוץ העסקי נעשים עם עין הצופייה אל לעתיד. המטרה היא לעצב את העסק כך שיוכל להתמודד היטב עם האתגרים העתידיים שיביא השוק. תוכנית עסקית טובה היא תוכנית שיודעת להתמודד עם שינויים בלתי צפויים אשר מתרחשים בשוק. אנו מבקשים להטיח גם לך כי ייעוץ עסקי בחיפה מקצועי יגרום גם לך להוביל וישמור אותך לפחות בשלישיה הראשונה באזורך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי בחיפה – לחברות ועסקים משפחתיים

יעוץ עסקי לחברות ועסקים משפחתיים הוא נדרש בימים האלה. מתברר כי ניהול חברות משפחתיות בעיקר בקרב דור ההמשך הופך להיות מאתגר יותר ויותר. לא לחינם אומרים את המשפט הבא: "הדור הראשון בחברה משפחתית, בונה את העסק. הדור השני לא פעם עוסק במלחמות אגו מיותרות.. והדור השלישי לא משכיל לשמר ולפתח את החברה. בחלק גדול מהמקרים מחרב את ההצלחה של המייסדים."  משפחות עשויות להיהרס. הורים מפסיקים לדבר עם ילדיהם, הכלות והנכדים מחפשים לנגוס בעוגת הניהול ללא כל ידע וניסיון. זה ברוב המקרים מביא להרס חברה או עסק משפחתי. ייעוץ עסקי וניהולי הבא למנוע מצב שבו מלחמות בין הדורות מחרב חברות ועסקים משפחתיים מאד נדרש במאה ה- 21. רוצים ללמוד יותר על שיפור הביצועים הניהוליים בחברות משפחתיות? צרו קשר ישיר איתי: 0544-814332 או שלחו לי מייל: abc@nihul4u.co.il

למידע וקבלת ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי מקצועי בחיפה

אנו כיועצים עסקיים בעלי ניסיון חושבים ומאמינים כי לחברות ולעסקים מקומיים בחיפה קריות והצפון יש פוטנציאל גבוה יותר להצליח מאשר חברות ועסקים באזור המרכז. התחרות במרכז גדולה הרבה יותר. לכן אנו כעוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני חושבים כי ממחסור בידע מקצועי, יידע ניהולי ובעיקר ממחסור בזמן ומשאבים שלא מנוצלים בצורה נכונה – גורמים להם לדרוך במקום. אנו ב- Advanced Business Consulting, עוסקים בייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי יחד עם תהליכי פיתוח עסקי המבטיחים גם לך להגיע לשיאים עסקיים חדשים וטובים יותר.

מחפש חברה לייעוץ עסקי באזור חיפה? הגעת למקום הנכון?

היה ואתה מחפש חברת ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי בחיפה והסביבה? חברת ייעוץ עסקי שמעניקה שירות בפריסה ארצית הגעתם למקום הנכון. היה ואת/ה מתעניינים בקורס מנהלים אקטיבי?  אנו נשמח לעמוד לשירותך. אנו מבקשים להעניק גם לכם הזדמנות יוצאת דופן להצעיד את החברה או העסק שלך קדימה. לגרום לך להבין שיש ביכולתך להביאו לכדי מימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בו  ובך. היה ותרצה לדעת יותר על התועלות שאנו יכולים להעניק גם לך? לדעת יותר על השירותים שלנו כיועצים עסקיים באזור חיפה קריות והצפון – תרגישו חופשיים ליצור איתי קשר – משה גרימברג – 0544-814332 ואשמח לקבוע פגישת היכרות ללא מחויבות ועלות מצידך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים