בואו ונאתגר את התובנה האומרת האם עסקים בינוניים וקטנים גם זקוקים לייעוץ עסקי? האם הם עשויים להיעזר מתהליכי פיתוח עסקי המניע צמיחה? מדוע עסקים קטנים, בינוניים וחברות משפחתיות עשויות להזדקק לשירותי פיתוח עסקי? ייעוץ עסקי? ייעוץ ארגוני והנעת תהליכי שינוי הבראה וצמיחה?

גם לחברות משפחתיות ועסקים קטנים מגיע ייעוץ עסקי מקצועי

העולם העסקי גורם לעוסקים בו ללא כל קשר לגודל תחום העיסוק להתמודד כמעט עם אותם אתגרים וקשיים ניהוליים ועסקיים. בשני המצבים הן חברות ענק והן חברות קטנות ומשפחתיות חייבות להתמודד עם לא מעט אתגרים עסקיים וניהוליים מורכבים אשר דורשים פתרונות עדכניים ומושכלים. למותר לציין כי קיים הבדל מהותי בין חברות ותאגידים לבין חברות ועסקים קטנים. להם אין את הפריווילגיה לעשות יותר מידי טעויות?

עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם לטעות?

לעסקים קטנים אין מרווחי טעות גדולים מידי? אין להם רזרבות המאפשרים להנהלות ולמנהלים לטעות פעם אחר פעם ועדיין לא לשלם מחיר יקר מידי. לחברות הקטנות אין את האפשרות הזאת. לכן הנהלות ומנכ"לים בחברות SMB חייבים להיות הרבה יותר מקצועיים ולהיות מודעים כי בעבורם אין "מרווחי טעות". טעות אחת מיותרת ואין דרך חזרה.

ייעוץ עסקי מקצועי שם את הדגש על התחומים החשובים לצמיחה

חברות ועסקים קטנים כיום מתמקדים בהישרדות השוטפת. ממוקדים בעבודה היומיומית מול הלקוחות, מול המתחרים, מול הקשיים הכלכליים, דוחות החייבים והבירוקרטיה. זאת מלחמת ההישרדות היומיומית של הנהלות ומנכ"לים בעולם העסקים הקטנים. מנגד המצב הזה מונע מהם לתת מספיק תשומת לב לתחומים חשובים ומרכזיים בעולמות הניהול האפקטיבי כמו למשל:

  • עדכון אסטרטגיה עסקית
  • חזרה למסלול של צמיחה עסקית וניהולית
  • שיפור והתאמת האסטרטגיה השיווקית לשינויים בשווקים.
  • טיוב ושיפור יכולות מכירה ושרות לקוחות
  • פיתוח מנהלים ועובדים כחלק משמירת עדכנות ניהולית ונאמנות ותעסוקה ארוכת טווח בחברה.

פיתוח עסקי – ייעוץ עסקי מניעים צמיחה

אנו כעוסקים בייעוץ עסקי וארגוני לחברות ועסקים בינוניים וקטנים מבקשים לקבוע כי הנקודות הרשומות מעלה הן הנקודות היותר חשובות להמשך הצמיחה וההישרדות של העסק או החברה שלך לטווח הארוך. שותפי ואני נעניק גם לך ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי אשר יעזרו גם לעסק שלך לחזור למוד של צמיחה. ירחיב את פלחי השוק שלך. יגדיל את הרווחיות וישפר תהליכי ניהול מכירות והשיווק.

המרכיבים המרכזיים של תהליך ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי, לחברות ועסקים בינוניים וקטנים

ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים הינו הנתיב הבטוח ביותר לתחילתו של תהליך פיתוח, צמיחה, העצמה או הבראה לעסק. מטרתו של תהליך זה, היא להביא לשינוי במדדים הכלכליים של החברה או העסק שלך. במצבים של משבר, להניע תהליכי הבראה ולשפר תהליכים ניהוליים ותהליכים עסקיים האמורים להביא את החברה חזרה לפסי צמיחה. המשימה שלנו כעוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני להחזיר את החברה לפסי רווחיות וצמיחה.  ייעוץ עסקי המשותף עם ייעוץ ארגוני ואסטרטגי, מטפל במספר רבדים אשר מאפשרים ומבטיחים שיפור חד בביצועים וחזרה לרווחיות וצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בתהליכים שלנו כיועצים עסקיים נתמקד בשיפור התחומים הבאים:

אני מניח כי אין אחד המכיר את העסק שלך טוב יותר ממך? יש מצב שאתה מתחבט בשאלה מה קורה? מדוע העסק דורך במקום? היה וזה המצב שלך היה נכון לשקול להיעזר בייעוץ עסקי מקצועי. יועץ עסקי מיומן ומקצועי יסייע גם לך לאתר את החוליות החלשות, ולהביא פתרונות ישימים ופשוטים לאימוץ. אנו כיועצים עסקיים מבטיחים לך שיחד נוכל לחזור לצמיחה, לחזור להגדלת מחזורי המכירות, הגדלת פלח השוק בהשוואה למתחרים. נבצע מקצה שיפורים בכל מה שקשור ליעילות תפעולית ולשיפור מערכי המכירות והשרות ללקוחות.

ייעוץ עסקי מקצועי מביא לתוצאות כבר בשלבים הראשוניים

שותפי לדרך ואני מציעים גם לך ייעוץ עסקי הוליסטי ומקיף בכל התחומים המרכזיים של עולם העסקים והיזמות. החל מייעוץ לפתיחת חברה או עסק חדש? דרך ייעוץ עסקי הבא לשפר מערכות שרות ומכירות, ליווי ופיתוח ההון האנושי והניהולי באמצעות תוכניות פיתוח מנהלים, קורסים וסדנאות. אנו בתהליכים מטפלים גם בשיפור המדדים הפיננסים ומשפרים את תהליכי העבודה בכדי להביא גם את העסק שלך מהר לפסי צמיחה והתחדשות.

להלן רשימה נוספת ברמת כותרות של נושאים המטופלים על ידינו כיועצים עסקיים בהתאמה לצרכים שלך.

  • ליווי עסקי המביא לשיפור במדדים הפיננסים.
  • ייעוץ עסקי וליווי שיווקי ואסטרטגי
  • נשפר מיומנויות ניהול מנהיגות בקרב ההנהלה הבכירה
  • נביא לשיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות
  • נתמקד בשיפור מערכי המיתוג והבידול והרחבת הצעות הערך בהשוואה למתחרים

מחפש חברה לייעוץ עסקי באזור המרכז? השרון או בחיפה? הגעת למקום הנכון?

היה ואתה מחפש חברת ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי באזור המרכז? השרון או בחיפה והסביבה? הגעת למקום הנכון. כיועצים עסקיים מקצועיים, אנו מבקשים להעניק גם לכם הזדמנות יוצאת דופן להצעיד את החברה או העסק שלך קדימה. לגרום לך להבין שיש ביכולתך להביא את העסק או החברה שלך לשיאים חדשים? היה ותרצה לדעת יותר על התועלות שאנו יכולים להעניק גם לך? לדעת יותר על השירותים שלנו כיועצים עסקיים מקצועיים ומיומנים גם באזור פעילותך - תרגישו חופשיים ליצור איתי קשר – משה גרימברג – 0544-814332 ואשמח לקבוע פגישת היכרות ללא מחויבות ועלות מצידך.

לסיכום – שווה כי ניפגש ונבחן יחד התנעת תהליך של צמיחה

מנטורינג וליווי עסקי בפורמט 1:1 אינו עוסק בקסמים? תהליך ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי אפקטיבי בחברות SMB אינו תהליך קצר. אין לנו אבקת קסמים היוצרת שינוי? כיועצים עסקיים אנו מובילים תהליך הוליסטי הכולל ניתוח מצב קיים, ניתוח חוזקות וחולשות שרק לאחריו אנו בונים תוכנית פעולה להשגת יעדים ומטרות המוגדרות מראש. תהליך שלנו לא כולל רק המלצות! אנו עוסקים בהובלת תהליכי השינוי. מתמקדים ביישום ובהטמעה בקרב מנהלים ועובדים בארגון. בתהליך שלנו, אנו כיועצים עסקיים הופכים לשותפים ופרטנרים להתלבטות והובלת תהליכי השינוי הנדרשים ברמת השטח. רק בפורמט זה אנו יכולים להבטיח שיפור מהיר בתוצאות העסקיות לאורך זמן. פנו ישירות אלי: 0544-814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il  ישירות למשה גרימברג. אשמח להגיע לפגישת היכרות ללא כל מחויבות מצידך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים