פיתוח עסקי, פיתוח המשאב הארגוני הכולל מנהלים ועובדים ולא פחות כולל ייעול תהליכים מתמקד במובן הרחב לתהליכים הגורמים לחברות עסקים וארגונים לשפר ביצועים. תהליכים ממוקדים הגורמים לארגונים לצלוח תקופות משבר. לחזור לצמיחה ולהגדיל את שורת הרווח ואת פלח השוק בהשוואה למתחרים.

האם הגיע הזמן לעדכן את התוכניות האסטרטגיות?

ההחלטה להיעזר ביועץ ארגוני או ב- חברה לייעוץ ארגוני המכירים את העולמות העסקיים מתמקדת בהבנה כי הגיע הזמן לבחון עדכון אסטרטגיות. לבחון שיפור במערכי השיווק וההפצה. התהליך מתמקד ברצון לחזק ולמנף חוזקות ולשפר את החוליות החלשות. בתהליכים המחייבים שיתוף פעולה הדוק ברמת הנהלה ומנכ"ל אנו מבצעים התאמה של הארגון לאתגרים החיצוניים והפנימיים בעולם העסקים ההופך לתחרותי יותר ויותר.

פיתוח עסקי - ייעוץ ארגוני התועלות

מהלכים הכוללים פיתוח עסקי – ייעוץ ארגוני ואסטרטגי נכון ליישום בתקופות של שינוי ומשבר. בחלק גדול מהמקרים חברות מצטיינות דווקא נכנסות לתהליכים החשובים האלה בתקופות של רגיעה ולא באמצע תקופות משבר. תהליכים מוצלחים של פיתוח עסקי וייעוץ ארגוני בא להתאים את הארגון לאתגרים החדשים. להתאים את ביצועיו לתחרות ההולכת וגוברת ובעיקר לשנות את ה- DNA מארגון נגרר ומגיב לארגון פרואקטיבי היוזם ומוביל תהליכים בשווקים ומול המתחרים. חברות ועסקים המבקשים לצמוח נכנסות לתהליכים מתוך תקווה ורצון  לגדול ולהיכנס לשווקים חדשים.

מהו השלב הראשון להתנעת תהליך נכון של פיתוח עסקי מקצועי?

אנו מאמינים כי השלב הראשון והכי חשוב בכל תהליך של פיתוח ארגוני – ייעוץ ארגוני חייב להתחיל בהליך של מיפוי ואבחון משותף שלך כמנכ"ל יחד עם ההנהלה באמור לכלול ניתוח שוק ומתחרים. בירור צרכים ובחינה מחודשת של המטרות האסטרטגיות והיעדים לאתגרים של העתיד. אחרי שלב חשוב זה תוצג לדיון מסמך תמציתי שיכלול מספר חלופות ליישום. עם ההסכמה על החלופה המועדפת נתניע תהליך של שינוי הבראה וצמיחה. נעשה זאת בכדי כדי להתאים את המציאות הקיימת בעולם העסקים התחרותי אל החזון, המטרות ולמשימות כפי שהוגדרו יחד.

שינוי מבני או כניסה לשווקים חדשים

למותר לציין כי חלק מהמסקנות המוצגות בחלופה שתבחר עשויים לכלול תהליכים מבניים כולל בחינה של היתכנות צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות. יתכן כי אנו נמליץ על שינוי מבנה הארגוני, בניית פורום מנהלים רחב שייתן מעטפת ניהולית נוספת לפורום ההנהלה. מהלכים כאלה עשויים לכלול גם שינו בתרבות הארגונית, קידום מנהלים צעירים לתפקידי מפתח ועוד. כחברה לייעוץ ארגוני אנו מבטיחים כי בתהליכים ההוליסטים שיתבצעו סביר מאד להניח כי נתמקד גם בשיפור וייעול תהליכי עבודה. שיפור עבודת צוות, וכניסה לעולמות פיתוח והעצמה של מנהלים ועובדים, כל זאת בכדי שהארגון עובדיו ומנהליו יכלו טוב יותר להתמודד עם האתגרים והיעדים החדשים.

רב שיח וסיעור מוחות השובר פרדיגמות

אין אנו מאמינים כי ניתן לבצע הליך מקצועי ונכון של ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי מבלי ליצור תקשורת פתוחה וסינרגיה אמיתית בין הנהלת החברה ומנהליה לביננו היועצים הארגוניים. עבודת הצוות בהלימה מושלמת בין מנהלי הארגון המכירים היטב את האתגרים, את חיי היומיום לבין יועץ חיצוני - המביא לתהליך את מקצועיותו וניסיונו קריטיים להצלחת התהליך. ניסיונו של יועץ ארגוני והכשרתו מאפשרים לו בתהליך להיות 'פרקליטו של השטן' ולאתגר את הארגון ומנהליו לבחון פרדיגמות ודפוסי חשיבה וניהול מבלי להיות שבוי בדעות קדומות. מנהלים והנהלות לא פעם מעצם היותם עסוקים במטלות היומיומיות, לא מסוגלים לראות את האור שמבצבץ מעבר לפינה החשוכה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אמון ותקשורת פתוחה – המתכון להצלחה

לכן יש חשיבות רבה לתקשורת פתוחה אמון ובעיקר דיאלוג יצירתי, פורה ופורץ דרך שיש בו בתהליכי הפיתוח העסקי – הייעוץ הארגוני ליצור חשיבה יצירתית חדשה ומקורית הבאה להתמודד עם אתגרי החברה. למשה גרימברג וצוות שותפיו לדרך ב- Advanced Business Consulting ניסיון רב בפיתוח ארגוני – ייעוץ ארגוני המניע תהליכי שינוי וצמיחה. ניסיון מוכח והצלחות בליווי חברות וארגונים במשק הישראלי מאז 2006. כחברה לייעוץ ארגוני וכעוסקים בייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי והתנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה יש לנו הידע והיכולת להציג תמיכה במהלך כולו. אנו מובילים את כל התהליכים הנדרשים. החל משלב מיפוי צרכים ואבחון ועד לשלבי היישום והבקרה.

פיתוח מנהלים - פיתוח עסקי - ייעוץ ארגוני

ארגונים מנכ"לים, הנהלות ומנהלים בדרגי הביניים מתמודדים מדי יום עם אתגרים רבים הנובעים מסביבה משתנה, מסביבה תחרותית מעוד מאתגרת. עולם העסקים משתנה. הלקוחות הופכים לפחות נאמנים ויותר תזזיתיים. מנהלים ועובדים חייבים להתמודד עם מאבקי כוח פנים ארגוניים מיותרים? עם ריבוי משימות ועם הרצון לשמור על איזון ומידתיות בין עולם הקריירה לעולם הבית והמשפחה. בתוך כל אלה נדרש ארגון, הנהלה מנכ"ל ואו מנהלים בדרגי הביניים לא להפסיק ללמוד להתחדש ולצמוח. עליהם לשפר את  יכולותיהם ואת תגובותיהם, עליהם לפתח ולחדד כישורי ניהול מנהיגות ויכולת הנעת צוותים מנצחים. כאן אנו נכנסים לתמונה. תהליכי פיתוח מנהלים העצמה באמצעות סדנאות וקורסים ייעודיים הבאים לפתח מיומנויות ניהול ומנהיגות.

עדכון חזון ויעדים ארוכי טווח

בתהליכי פיתוח מנהלים או פיתוח מנהיגות במסגרת תהליכי ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי שאנו מובילים תמיד יכללו את אבני היסוד של המושג 'מהו ניהולי אפקטיבי המותאם למאה ה- 21'. בתהליכים אנו מטפלים גם בנושאים הבאים: עדכון ובניית חזון לצוות או לארגון. משפרים מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית. לומדים כיצד להימנע ממאבקי כוח ופוליטיקה ארגונית הרסנית. נשפר את יכולת האצלת הסמכויות, בניית צוותים מנצחים באמצעות חיזוק מוטיבציה. נכיר את חשיבות היצירתיות והחדשנות ככלי ניהולי רב ערך. לאורך כל התהליכים אנו עבודה בקבוצות תוך מתן ליווי ומנטורינג אישי למשתתפים בתהליך.

שיפור עבודת הצוותים בתהליכי פיתוח עסקי - ייעוץ ארגוני  

פיתוח צוות הוא תהליך רב ערך לכל ארגון בעולם העסקי. המיועד לסוגים שונים ומגוונים של צוותים גדולים וקטנים, צוותי מקצועיים ורב-מקצועיים, צוותים המוגדרים כקבועים או כאלה שנבחרו לצורך ביצוע משימה חד פעמית. דעו לכם כי פיתוח הצוות ומנהלו נעשה תחילה בפגישה של תכנון והגדרת יעדים עם המנהל הישיר של הצוות, עם המנהלים שמעליו ורק לאחר בחירה משותפת של דרכי העבודה המתאימות לקבוצה אנו מתחילים לנוע קדימה. לכן חשוב כי תדעו שאנו בכל תהליך של פיתוח צוות אנו נכנסים להיות חלק מהקבוצה. מבקשים לצפות ולחקור את הדינמיקה המתרחשת בצוות, את הקשיים שחברי הצוות והמנהל מתמודדים איתם. נכיר לעומק את יחסי הכוחות בצוות תוך התמקדות בכל אחד ואחת. נעשה זאת במקצועיות וברגישות בכדי לסייע לצוות ולמנהלו להתפתח, להשתנות ולהתמודד טוב יותר עם משימות קיימות וחדשות.

שווה כי ניפגש בהקדם

למשה גרימברג – ניהול אפקטיבי ולצוות שותפיו לדרך ניסיון רב שנים. הצלחות מוכחות בקרב עשרות הנהלות ומנהלים שנהנו מתהליכים בתחום שירותי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות לחברות ולעסקים במגוון רחב של תחומים וצרכים.  אנו מתמקדים בפיתוח עסקי – ייעוץ ארגוני ובתהליכי השינוי האירגוני בהיבטים של שינוי פרדיגמות אישיות וארגוניות מגבילות, כדרך לצמיחה ויצירת שינוי. בתהליכי הייעוץ הארגוני אנו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים הרבה יותר . פועלים  להקניית מיומנויות ניהול מתקדמות בקרב מנכ"לים הנהלות ובעלי חברות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


פגישת סיעור מוחות במתנה

עוסקים בפיתוח מנהלים ועובדים, בהדרכה ובקורסים וסדנאות למנהלים ולאנשי מכירות ושירות ללקוחות. אנו מתכוונים להגיע לניהול משאבים אפקטיבי יעיל הרבה יותר. קבע פגישה. היה ואתם מחפשים חברה לפיתוח עסקי – חברה לייעוץ ארגוני היודעת להתמודד היטב עם אתגרים ועם משברים עסקיים בקרב חברות גדולות, בינוניות וחברות משפחתיות. נדמה כי הגעתם למקום הנכון.

עלות תועלת גבוהה במיוחד בתהליכי פיתוח עסקי

היה ועד עכשיו נמנעת להשקיע בחשיבה על הדרכים להתמודד נכון יותר עם משברים חיצוניים? עם משברים ניהוליים בתוך הארגון? או בתוך המשפחה ומול השותפים? בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שיש ביכולתכם להתמודד לבד עם האתגר? או בגלל שחשבת שאתם ארגון קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי  לא מספיק מקצועי - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה.