סדנאות מנהלים – קורס מנהלים – חתירה למצוינות ניהולית

 

היה וגם אתם מחפשים לשפר את הביצועים של דור המנהלים הבא גם אצלכם בארגון? מחפשים קורס מנהלים עדכני אפקטיבי ולא יקר? סדנת מנהלים המותאמת על פי הצרכים שלך כמנכ"ל או בעלים? מותאמת לרמת המנהלים המשתתפים? סביר מאד להניח כי אתם במקום הנכון. כמנכ"לים ואו בעלים של עסקים, חברות קטנות ובינוניות ואף בחברות משפחתיות אשר מבינים את החשיבות של העצמה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים ועובדים בעולם התחרותי של היום מחפשים קורס מנהלים ממוקד קצר ואפקטיבי? מתעניינים בסדנה או בקורס פיתוח מיומנויות מנהיגות הנעת צוותים וניהול?

איכות ההון האנושי והניהולי עושה את ההבדל

דעו לכם כי כיום הבידול והערך המוסף בים החברות השונות המוכרות פחות או יותר את אותם המוצרים והשירותים. השונות ונקודת החוזק המרכזית בעולם הקשוח והתחרותי כיום מתבטא באיכותו של כוח האדם הניהולי. אנו מבקשים לקבוע כי ההון האנושי ברמת מנהלים בדרגי הבינים נחשב בשנים האחרונות לאחד מהגורמים היותר משפיעים ביותר על מידת הצלחתו של הארגון העסקי לחצות משברים ותחרות. רבות מהחברות וההנהלות הבינו בשנים האחרונות כי נכון וחובה להשקיע משאבים בהכשרת מנהלים ועובדים ופיתוח מיומנויות ניהול.

שווה כי נשוחח ונתאם פגישת היכרות

אנו עושים זאת במגוון כלים המותאמים לצרכי הארגון. הפעילויות שלנו כוללות ימי עיון והרצאות השראה, קורס מנהלים, סדנאות מנהלים, אימון אישי ותוכניות מנהלים הכוללות ליווי ותמיכת שטח. לקביעת פגישה או קבלת הצעה לפיתוח מנהלים באמצעות סדנאות מנהלים – קורס מנהלים – המביאים את המשתתפים לחתירה למצוינות ניהולית גם אצלכם צרו קשר: משה גרימברג  abc@nihul4u.co.il או צלצלו 03-9032222 או ישירות לנייד של משה 0544-814332

האקדמיה חשובה מאד להצלחה

סדנאות מנהלים – קורס מנהלים – חתירה למצוינות ניהולית שאנו מעניקים למגוון חברות ועסקים משלמים בצורה טובה את אותם מנהלים ומנהלות צעירים וצעירות שסיימו את לימודי הכלכלה, מנהל עסקים ופקולטות אחרות ויוצאים לעולם התעסוקה והניהול. פעמים רבות הם מבינים שעולמות הניהול, המכירות והנעת עובדים וצוותים שונה מהותית מכל התיאוריות שנלמדו בקמפוסים. הידע התיאורטי כללי ובסיסי במגוון תחומים שונים חשוב ביותר. אבל, המציאות של עולמות העסקים והניהול מלמדת שאין די בלימודים אקדמיים עבודות מחקר וסמינריונים בכדי להבטיח הצלחה בעולמות הניהול? בכדי להכין את דור מנהלי העתיד הצעירים לקראת תפקודם בעולם העסקים התחרותי במאה ה- 21.

להשלים פערים בין האקדמיה לעולם האמיתי

כחברה העוסקת בהדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים אנו מאמינים כי חובה לבצע התאמות בפערי הידע של בוגרי אוניברסיטאות מצטיינים הנקלטים בחברות ועסקים לתפקידי ניהול ראשוניים. על פי הבנתנו המקצועית הפתרון הנכון והאופטימלי הוא לבנות תוכנית הכשרה וטיפוח דור המנהלים הצעיר שעשוי וחייב להיות העתודה הניהולית לשנים הבאות. אנו במסגרת סדנאות מנהלים – קורס מנהלים – המביאים לחתירה למצוינות ניהולית מעניקים כלים עדכניים ומגשרים על הפערים שבין האקדמיה והתיאוריות לבין עולמות הניהול והעסקים בשוטף.

יוצקים את היסודות למקצוע הניהול

אנו מקנים למנהלים ולמנהלות הצעירים "ארגז כלים ניהולי" עדכני ואפקטיבי. בין הנושאים הנלמדים במסלולים השונים בסדנאות המנהלים, בקורסים למנהלים, ובתוכניות מנהלים  נמצא בין היתר, את הנושאים הבאים:

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


  • ניהול כמקצוע לחיים
  • שיפור יכולות ניהול עצמי ומשימות
  • ניהול זמן והנעת צוותים מנצחים
  • התמודדות עם משברים
  • שיפור מיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית ועוד לא מעט נושאים אחרים חשובים לא פחות.

להשפיע על מהלכים בהווה ובעתיד וליצור מציאות מקדמת

כיום במסגרת התחרות ואי היציבות בעולמות העסקיים מנהלים ומנהלות צעירים נדרשים לגלות מיומנויות התחלתיות הרבה יותר גבוהות מאשר נדרשו למנהלים לפני 20 שנה ויותר. כיום הם נדרשים לנווט בין הרבה יותר משימות ואתגרים. הם מחויבים לגלות הרבה יותר אמפתיה לכפיפים ולעמיתים שמסביבם. הם מחויבים להבין כי שיטות ניהול צבאיות לא רלוונטיות במאה ה- 21. כיום המנהלים הצעירים מחויבים לגלות גמישות ניהולית וראיה מערכתית רחבה תוך כדי ציפייה שיוכל  משימות, לנהל קונפליקטים, למצוא פתרון לאתגרים הניצבים בפניו מפעם לפעם. זאת ועוד, לנהל צוותים ומנהלים וכמובן להיות יזם, לחשוב מחות לקופסא להניע ולהוביל אנשים ובעיקר להשפיע על מהלכים בהווה ובעתיד וליצור מציאות מקדמת.

מכשירים את דור המנהלים הבא

חברתנו Advanced Business Consulting פעילה מתחילת 2006 בהדרכה והכשרה של מנהלים בחברות ועסקים במגוון סגמנטים בתעשייה הישראלית. תכניות – סדנאות - וקורסים למנהלים העוסקים במכירות, שיווק שרות לקוחות ותפעול. המטרה ששמנו לעצמנו מתמקדת ברצון לפתח יכולות ומיומנויות בקרב דור המנהלים הבא. אנו מקדישים מאמץ להתאים את תכניות  סדנאות - וקורסים לעולמות התוכן של המשתתפים כאשר התוצרים מותאמים לפערים הנדרשים לשפר בכל מה שקשור למיומנויות ניהול, מנהיגות, הנעת צוותים ועבודה על פי יעדים.

מחכה כי נשוחח וניפגש

ארגונים איכותיים ומצטיינים  נבדלים זה מזה ברמת המנהלים ולכן גם ברמת התוצאות העסקיות. ההמלצה שלנו - השקיעו במנהלים שלכם והתוצאות יגיעו כפועל יוצא מכך. תודה, שאתם בחרתם להשקיע בפיתוח ההון הניהולי. ההשקעה הטובה ביותר לחברות והנהלות המבקשות להמשיך ולהצטיין. להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים, המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים